Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

2. kolo OMD mladšího žactva, skupina C a 2. kolo OMD staršího žactva Karlovarského kraje

Chodov (8. 9. 2016)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 8.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Antonín VrbaAntonín Vrba
AK SokolovAK Sokolov
05 55.44
2 Matěj ŠtatskýMatěj Štatský
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
03 51.62
3 Robert KučeraRobert Kučera
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 49.12
4 Šimon KraftŠimon Kraft
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 43.25
5 Kevin LeupoldKevin Leupold
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 42.13
6 Matyáš KubkaMatyáš Kubka
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 41.10
7 Lukáš KrbecLukáš Krbec
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 35.82
8 Martin BartošMartin Bartoš
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 33.78
František ŠevčíkFrantišek Ševčík
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 DNS
Jiří HampejsJiří Hampejs
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 DNS
Celkem 10 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 8.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Aneta HradskáAneta Hradská
AK SokolovAK Sokolov
04 49.98
2 Markéta BauerováMarkéta Bauerová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 43.87
3 Eliška ČesákováEliška Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 38.76
4 Barbora BílkováBarbora Bílková
AK SokolovAK Sokolov
04 38.54
5 Štěpánka DuškováŠtěpánka Dušková
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
04 34.69
6 Zuzana HoráčkováZuzana Horáčková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
04 33.88
7 Tereza PreislerováTereza Preislerová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
04 29.46
8 Markéta BoučkováMarkéta Boučková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 28.09
9 Natálie SeifertováNatálie Seifertová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 27.84
10 Tereza VlčkováTereza Vlčková
AK SokolovAK Sokolov
03 26.70
11 Barbora KadlecováBarbora Kadlecová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
06 26.10
12 Terezie DrobnáTerezie Drobná
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
06 25.58
13 Hana RabasováHana Rabasová
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
04 24.35
14 Tereza RůžičkováTereza Růžičková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
03 21.05
15 Andrea PokrupováAndrea Pokrupová
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 19.84
16 Ivana ČesákováIvana Česáková
TJ MDDM OstrovTJ MDDM Ostrov
05 17.14
MS Jana HusákováJana Husáková
ŠAK Chodov, z. s.ŠAK Chodov, z. s.
03 32.46
Veronika ZrůstováVeronika Zrůstová
TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s.
05 DNS
Celkem 18 závodníků