výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

45. ročník Ceny města Pacova v hodu diskem a BANES mítink s memoriály

Pacov (17. 9. 2016)

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub RusekJakub Rusek 96 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.03
2 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11.33
3 Lukáš PodolskýLukáš Podolský 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.43
4 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 11.53
5 Jan KuklíkJan Kuklík 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.60
6 Robert KučeraRobert Kučera 88 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 11.77
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Serhij KrukSerhij Kruk 93 UkrajinaUkrajina 11.43
2 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.78
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.88
Jiří ZemanJiří Zeman 96 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNS
Celkem 4 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Vítr: -1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Šárka HlaváčkováŠárka Hlaváčková 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.66
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.80
3 Zuzana KubicováZuzana Kubicová 89 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.83
4 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 13.03
5 Klára BuřilováKlára Buřilová 90 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 13.17
6 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.54
Celkem 6 závodníků

400 m - Muži (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David CésarDavid César 94 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 49.71
2 Martin CardaMartin Carda 95 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 50.04
3 Tomáš KončickýTomáš Končický 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 51.73
4 Dominik PaslerDominik Pasler 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 52.26
5 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 54.50
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Luboš NovákLuboš Novák 88 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 52.85
2 Jan DvořákJan Dvořák 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 53.12
3 Čeněk MusilČeněk Musil 97 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 54.27
Daniel UrbanDaniel Urban 00 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

400 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová 98 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 60.04
2 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 60.62
3 Barbora SlabochováBarbora Slabochová 99 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 63.32
4 Patricie ŠaclováPatricie Šaclová 01 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 65.27
5 Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 66.26
Celkem 5 závodníků

1500 m - Muži (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Marek UvizlMarek Uvizl 92 Sportovní klub StudenecSportovní klub Studenec 4:08.91
2 Karel KulíšekKarel Kulíšek 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:09.73
3 Kryštof DuchanKryštof Duchan 99 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:15.28
4 Antonín PalánAntonín Palán 97 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 4:17.47
Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DNS
Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Celkem 6 závodníků

1500 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kateřina PulgretováKateřina Pulgretová 99 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:44.52
2 Lýdie BrázdováLýdie Brázdová 90 TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s. 4:46.60
3 Petra KotlíkováPetra Kotlíková 82 TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov 4:48.09
4 Uvizlová Martina ProcházkováUvizlová Martina Procházková 86 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:50.87
Celkem 4 závodníků

Skok daleký - Muži

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Serhij KrukSerhij Kruk
UkrajinaUkrajina
93 7.21 +0.1 m/s
2 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 7.05 -0.1 m/s
3 Jiří ZemanJiří Zeman
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
96 6.63 +0.3 m/s
4 Peter SamuelisPeter Samuelis
SlovenskoSlovensko
90 6.47 -0.3 m/s
5 Orest BulakOrest Bulak
UkrajinaUkrajina
84 6.32 -0.4 m/s
6 Lukáš MičkaLukáš Mička
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
96 6.03 -0.2 m/s
Celkem 6 závodníků

Skok daleký - Ženy

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
96 5.55 +0.6 m/s
2 Eva NěmcováEva Němcová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
99 5.38 +0.6 m/s
3 Klára BuřilováKlára Buřilová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
90 5.30 +0.8 m/s
4 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
99 5.28 +0.2 m/s
5 Linda PrůšováLinda Průšová
TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim
99 5.03 +0.8 m/s
6 Dorota SkřivanováDorota Skřivanová
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 4.88 -0.1 m/s
7 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 4.81 -0.3 m/s
Celkem 7 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 13.24
2 Michaela KovandováMichaela Kovandová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
99 09.30
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 10.55
Celkem 1 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 13.66
2 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 12.78
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.93
4 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 11.88
Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 DNS
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 14.25
2 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 12.22
Celkem 2 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tomáš StaněkTomáš Staněk
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
91 19.68
2 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 18.17
3 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 17.53
4 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 14.27
5 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 14.16
6 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 13.06
7 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 12.80
8 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 09.82
Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 DNS
Celkem 9 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Matěj BínaMatěj Bína
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
02 26.98
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Veteráni

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Vlastimil VonášekVlastimil Vonášek
TJ BLATNÁ z.s.TJ BLATNÁ z.s.
46 30.32
Celkem 1 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Eliška StaňkováEliška Staňková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
84 54.96
2 Zuzana KubicováZuzana Kubicová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
89 45.73
3 Markéta SlavíkováMarkéta Slavíková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
83 44.45
4 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 42.37
5 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 40.92
6 Václava SetničkováVáclava Setničková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
92 36.84
7 Markéta LiškováMarkéta Lišková
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 33.90
8 Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
99 30.97
9 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 25.52
10 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 24.01
Patricie ŠaclováPatricie Šaclová
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
01 DNS
Celkem 11 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 David TupýDavid Tupý
Bechyňský atlet.klub BechyněBechyňský atlet.klub Bechyně
00 42.84
2 Kamil LeštinaKamil Leština
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 31.82
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jan MarcellJan Marcell
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
85 60.44
2 Jaromír MazgalJaromír Mazgal
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
93 59.27
3 Péter SavanyúPéter Savanyú
MaďarskoMaďarsko
87 58.52
4 Ivan PanasiukIvan Panasiuk
UkrajinaUkrajina
91 57.47
5 Igor GondorIgor Gondor
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
79 56.46
6 Jakub VoplakalJakub Voplakal
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
92 46.18
7 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 44.10
8 Matěj SvobodaMatěj Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 42.42
9 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 40.81
10 Pavel JaklPavel Jakl
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
98 39.96
11 Pavel KrejčaPavel Krejča
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
93 38.48
12 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 32.60
Celkem 12 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla ČečákováAdéla Čečáková
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
00 41.26
2 Gabriela BojanovskáGabriela Bojanovská
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
99 36.74
3 Soňa DvořákováSoňa Dvořáková
TJ Nové Město na Moravě z.s.TJ Nové Město na Moravě z.s.
00 27.36
Celkem 3 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Kateřina ŠafránkováKateřina Šafránková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
89 66.16
2 Klára ChytráKlára Chytrá
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
80 49.06
Celkem 2 závodníků

Hod kladivem 7,26kg - Muži

(so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Miroslav PavlíčekMiroslav Pavlíček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
87 65.88
2 Michal FialaMichal Fiala
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
85 63.44
3 Petr KouckýPetr Koucký
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
85 61.50
4 Václav TomanVáclav Toman
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
82 51.15
5 Václav PodzemskýVáclav Podzemský
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
85 50.98
6 Jan HouskaJan Houska
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 49.77
7 Ivan PanasiukIvan Panasiuk
UkrajinaUkrajina
91 48.80
8 Petr FilipPetr Filip
TJ Slavoj BANES PacovTJ Slavoj BANES Pacov
50 23.53
Celkem 8 závodníků