výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev žactva

Opava (1. 10. 2016)

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.26
2 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.40
3 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.51
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.67
5 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.75
6 Filip DrhlíkFilip Drhlík 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 07.83
7 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.33
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.39
2 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.50
3 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.66
4 Jan ProkopJan Prokop 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.70
5 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.83
6 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.92
7 Jozef TutkoJozef Tutko 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.40
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.31
2 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.36
3 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.60
4 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.71
5 Zdeněk CupákZdeněk Cupák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 08.09
6 Jakub KolářJakub Kolář 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.30
7 David LangDavid Lang 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.32
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.50
2 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.65
3 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 07.83
4 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.31
MB Martin KostkaMartin Kostka 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 08.15
Celkem 5 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále A (so, 1.10.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 07.19 11.00
2 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.22 9.00
3 Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.30 8.00
4 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.38 7.00
5 Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.42 6.00
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.61 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.44 4.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.46 3.00
3 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.51 2.00
4 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 07.55 1.00
5 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 07.63
6 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.68
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.98
2 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.01
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.09
4 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.21
5 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.27
6 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.32
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.50
8 Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 13.08
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.94
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.05
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.12
4 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.37
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.43
6 Tereza MartinkováTereza Martinková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 08.48
Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
8 Adéla NovotnáAdéla Novotná 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.90
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.98
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.00
3 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.11
5 Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.47
6 Daniela JurečkováDaniela Jurečková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 08.50
7 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.57
8 Anna FrankováAnna Franková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.10
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále A (so, 1.10.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.94 11.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.96 9.00
3 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.98 8.00
4 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 07.99 7.00
5 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 08.14 6.00
6 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.17 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 1.10.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.07 4.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.10 3.00
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.17 2.00
4 Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.36 1.00
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 08.40
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.42
Celkem 6 závodníků

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.02 11.00
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.09 9.00
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.40 8.00
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.75 6.00
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.82 5.00
6= Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.83 3.50
6= Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.83 3.50
8 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.82
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.61 7.00
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.90 2.00
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.99 1.00
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.07
5 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.25
6 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.28
7 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18.29
8 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.58
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.08
2 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.30
3 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18.44
4 Jan ProkopJan Prokop 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.45
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.55
6 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.66
7 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.13
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.65
2 Zdeněk CupákZdeněk Cupák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 19.49
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.81
4 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.28
5 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20.72
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.69 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.84 9.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.48 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.61 6.00
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.71 4.00
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.02
7 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.08
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.69 5.00
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.72 3.00
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.79 2.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.01 1.00
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.39
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.71
7 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.87
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.56 7.00
2 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.41
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.58
4 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.68
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.78
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.08
7 Markéta MachováMarkéta Machová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.02
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 36.33 11.00
2 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.17 9.00
3 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 37.45 8.00
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.08 5.00
5 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.15 4.00
6 Daniel HoluschaDaniel Holuscha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 38.39 1.00
7 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 38.96
Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 37.86 7.00
2 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 37.96 6.00
3 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.28 3.00
4 Filip ŠmahelFilip Šmahel 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.34 2.00
5 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.54
6 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 38.74
7 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.77
8 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.61
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 38.44
2 Jiří NývltJiří Nývlt 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 38.50
3 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.88
4 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 39.15
5 Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 39.46
6 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.19
7 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 44.86
8 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 45.19
Celkem 8 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 39.28 11.00
2 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 39.30 9.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 41.08 8.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 41.77 7.00
5 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 42.17 6.00
6 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 42.22 5.00
7 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43.14
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 42.67 4.00
2 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 42.74 3.00
3 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.78 2.00
4 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 43.07 1.00
5 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 43.66
6 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 43.97
7 Anna DokoupilováAnna Dokoupilová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 44.29
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 43.58
2 Tereza LamačováTereza Lamačová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.84
3 Lucie KovářováLucie Kovářová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.12
4 Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 44.26
5 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 45.05
6 Tereza SmolkováTereza Smolková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.06
7 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 45.33
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna MaškováAnna Mašková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.57
2 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 45.78
3 Tereza ŠkopkováTereza Škopková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.88
4 Anna KošatováAnna Košatová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.54
5 Klára NovákováKlára Nováková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 48.18
Celkem 5 závodníků

800 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Martin KovačechMartin Kovačech 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:01.48 11.00
2 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.79 9.00
3 Viktor GebauerViktor Gebauer 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:03.90 8.00
4 Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:06.48 7.00
5 Tomáš BartusekTomáš Bartusek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:11.99 6.00
6 Lukáš TalmanLukáš Talman 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:14.66 5.00
7 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:22.29 4.00
8 Petr SlunečkoPetr Slunečko 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:23.52 3.00
9 Jan HrdličkaJan Hrdlička 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:26.23 2.00
10 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:26.98 1.00
11 Jakub FaistauerJakub Faistauer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:31.03
12 MIchal BubelaMIchal Bubela 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:32.32
Celkem 12 závodníků

800 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:16.58 11.00
2 Anna CagašováAnna Cagašová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:20.97 9.00
3 Eliška KopcováEliška Kopcová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:21.85 8.00
4 Iveta DufkováIveta Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 2:22.98 7.00
5 Anna SamešováAnna Samešová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 2:24.25 6.00
6 Jitka NovosadováJitka Novosadová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:27.01 5.00
7 Tereza MervartováTereza Mervartová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:31.50 4.00
8 Alexandra HromadováAlexandra Hromadová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:35.66
9 Tereza KunzováTereza Kunzová 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:39.98
10 Klára ŠimečkováKlára Šimečková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:45.20
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:33.19 3.00
2 Simona PelováSimona Pelová 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.40 2.00
3 Šárka HavlováŠárka Havlová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:35.49 1.00
4 Nicole HůlováNicole Hůlová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:35.80
5 Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:37.57
6 Anna TomčanováAnna Tomčanová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:37.68
7 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:39.82
8 Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:41.55
9 Anna NovákováAnna Nováková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.73
Celkem 9 závodníků

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:17.45 11.00
2 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:19.30 9.00
3 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:32.36 8.00
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:34.37 7.00
5 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:35.84 6.00
6 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:37.63 5.00
7 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:39.08 4.00
8 Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:45.37 3.00
9 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:47.75 2.00
10 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:51.83 1.00
11 Michal RomanecMichal Romanec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:02.21
12 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:02.97
13 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:55.35
Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:53.40 11.00
2 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:54.51 9.00
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:59.05 8.00
4 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:59.93 7.00
5 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:02.20 6.00
6 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:08.84 5.00
7 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:15.14 4.00
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:17.06 3.00
9 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:20.27 2.00
10 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:21.55 1.00
11 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:30.44
12 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:36.79
13 Anna HorákováAnna Horáková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:46.66
Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 14 závodníků

3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Roman PazderaRoman Pazdera 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 10:04.32 11.00
2 Samuel KrýsaSamuel Krýsa 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:24.30 9.00
3 Oliver ZamazalOliver Zamazal 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 10:40.80 8.00
4 Lukáš DruneckýLukáš Drunecký 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 10:46.81 7.00
5 Daniel JuříčekDaniel Juříček 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 10:47.74 6.00
6 Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 11:05.66 5.00
7 Matěj SluževskýMatěj Služevský 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 11:09.58 4.00
8 Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11:11.45 3.00
9 Pavel LenomarPavel Lenomar 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 11:13.46 2.00
10 Marek ŽlutířMarek Žlutíř 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 11:33.80 1.00
11 Vojtěch HerianVojtěch Herian 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:34.42
12 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11:40.50
13 Marek VobořilMarek Vobořil 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11:58.76
Celkem 13 závodníků

100 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.31 11.00
2 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.78 9.00
3 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 13.94 8.00
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.15 6.00
5 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 14.20 5.00
6 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.26 4.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.13 7.00
2 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 14.46 3.00
3 Daniel StádníkDaniel Stádník 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 14.49 2.00
4 Sebastián HykšSebastián Hykš 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.36
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Jakub VítekJakub Vítek 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Maxim KňávaMaxim Kňáva 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 15.25 1.00
2 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 15.55
3 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 15.95
4 Tomáš StachTomáš Stach 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.30
5 František NovotnýFrantišek Novotný 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 16.43
6 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 16.89
Celkem 6 závodníků

100 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 14.02 11.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 14.96 9.00
3 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.06 8.00
4 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 15.74 7.00
5 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.92 6.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 16.02 4.50
2 Nikita DorňákováNikita Dorňáková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.13 2.00
3 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 16.14 1.00
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.14
5 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.90
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina HollasováKateřina Hollasová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 16.40
2 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.95
3 Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.48
4 Simona KowalikováSimona Kowaliková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17.59
5 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18.13
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora KaráskováBarbora Karásková 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 16.02 4.50
2 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 16.10 3.00
3 Terezie MackováTerezie Macková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 16.18
4 Andrea PilařováAndrea Pilařová 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.32
Celkem 4 závodníků

200 m překážek - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej HavelkaOndřej Havelka 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 26.35 11.00
2 Jiří PecharJiří Pechar 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 26.95 9.00
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 27.33 7.00
4 Marek KretMarek Kret 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 27.36 6.00
5 Adam GrodaAdam Groda 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.65 5.00
6 Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.04 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šimon ValaŠimon Vala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 27.26 8.00
2 Jakub DemelJakub Demel 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.48 3.00
3 Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.85 2.00
4 Ondřej PodešvaOndřej Podešva 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.11
5 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 30.89
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNF
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik HreňkoErik Hreňko 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 28.05 4.00
2 Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 29.91
3 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 30.27
4 Jakub TrafinaJakub Trafina 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 31.89
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 32.19
Celkem 5 závodníků

200 m překážek - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 28.15 11.00
2 Leona VokálováLeona Vokálová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 28.87 9.00
3 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 29.99 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.50 7.00
5 Amálie NovákováAmálie Nováková 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 31.21 5.00
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 31.17 6.00
2 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 31.53 4.00
3 Tereza JaníkováTereza Janíková 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.61 3.00
4 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 32.02 2.00
5 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.16 1.00
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie ProcházkováLucie Procházková 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.51
2 Róza Emily BennettRóza Emily Bennett 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.23
3 Karolína MagerováKarolína Magerová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.37
4 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 40.14
Tereza VilímováTereza Vilímová 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FeitováAnna Feitová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.22
2 Veronika EichlerováVeronika Eichlerová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.05
3 Terezie BřezinováTerezie Březinová 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 33.11
4 Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.74
5 Eva KubešováEva Kubešová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 37.33
Celkem 5 závodníků

1500 m překážek - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej HodboďOndřej Hodboď 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:49.49 11.00
2 Nikola MikulkaNikola Mikulka 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:56.52 9.00
3 Jan BužgaJan Bužga 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:58.64 8.00
4 Samuel PiosekSamuel Piosek 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:01.86 7.00
5 Martin BláhaMartin Bláha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:02.48 6.00
6 Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:02.60 5.00
7 Ondřej MelčOndřej Melč 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:23.06 4.00
8 Jaroslav VšetičkaJaroslav Všetička 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 5:24.08 3.00
9 Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd 02 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 5:33.34 2.00
10 Viktor KocourekViktor Kocourek 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 5:38.45 1.00
11 Adam ChocholaAdam Chochola 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:40.29
12 Patrik GregorPatrik Gregor 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:43.13
13 Adam HojdaAdam Hojda 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:44.70
14 Marek MacuraMarek Macura 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:46.28
15 Šimon VojtaŠimon Vojta 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 5:58.24
Miloš RejfekMiloš Rejfek 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DNF
Kryštof PrůšaKryštof Průša 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNP
Celkem 17 závodníků

4 x 60 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A:Plaček, Groda, Holuscha, Formánek A:Plaček, Groda, Holuscha, Formánek TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 28.02 11.00
2 A:Talman, Klokočník, Kašák, Hykš A:Talman, Klokočník, Kašák, Hykš ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 28.90 9.00
3 A:Vilím, Konvalina, Šmahel, Pavlas A:Vilím, Konvalina, Šmahel, Pavlas TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 28.97 8.00
4 A:Čechtický, Nguyen, Konečným,Černý A:Čechtický, Nguyen, Konečným,Černý AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 28.98 7.00
5 A:Hrdlička, Bužga, Stach,Macura A:Hrdlička, Bužga, Stach,Macura SSK VítkoviceSSK Vítkovice 29.09 6.00
6 A:Kostka, Gorski, Slunéčko, Nývlt A:Kostka, Gorski, Slunéčko, Nývlt A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 29.39 5.00
7 A:Cupák, Drhlík, Misař, Hujňák A:Cupák, Drhlík, Misař, Hujňák Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 29.60 3.00
8 A:Drunecký, Reichl, Velich, Melč A:Drunecký, Reichl, Velich, Melč A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 30.55
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Vala, Bartusek, Gebauer, Vavříček B:Vala, Bartusek, Gebauer, Vavříček TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 29.59 4.00
2 A:Kolář, Procházka, Prokop, Ženčák A:Kolář, Procházka, Prokop, Ženčák Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 29.92 2.00
3 A:Dobrý, Dykast, Kühr, Pazdera A:Dobrý, Dykast, Kühr, Pazdera Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 30.46 1.00
4 B:Gregor, Ederer,Vladyka,Herian B:Gregor, Ederer,Vladyka,Herian A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 32.12
5 B:Hrabovský, Mikulka, Pastor, Juříček B:Hrabovský, Mikulka, Pastor, Juříček SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.16
6 B:Hodboď, Hojda, Pazdera, Solm B:Hodboď, Hojda, Pazdera, Solm TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 32.24
7 B:CHochola, Prokop, Lang, Alexa B:CHochola, Prokop, Lang, Alexa A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.52
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Kudělka, Vodička,Beníček,Trafina B:Kudělka, Vodička,Beníček,Trafina AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 30.55
2 B:Konvalina, Schneider, Lípový, Havlík B:Konvalina, Schneider, Lípový, Havlík ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 30.56
3 C:Služevský, Všetička, Sedlmayer, Prokop C:Služevský, Všetička, Sedlmayer, Prokop AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 33.86
4 C:Vobořil, Pohl, Diviš, Vojta C:Vobořil, Pohl, Diviš, Vojta A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 34.11
Celkem 4 závodníků

4 x 60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Cukerová,Kotrhonzová,Šašková,Procházková A-Cukerová,Kotrhonzová,Šašková,Procházková ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 31.00 11.00
2 A-Šlehubrová,Novotná,Šafránková,Čermochová A-Šlehubrová,Novotná,Šafránková,Čermochová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 31.18 9.00
3 A-Kovářová,Kořínková,Hájková,Poprová A-Kovářová,Kořínková,Hájková,Poprová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 31.23 8.00
4 A-Vrábelová,Mašková,Macková,Lamačová A-Vrábelová,Mašková,Macková,Lamačová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 31.23 7.00
5 A-Jurčeková,Baroňová,Magerová,Šoltýsová A-Jurčeková,Baroňová,Magerová,Šoltýsová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 31.81 6.00
6 A-Jurečková,Slámová,Dokoupilová,Eltnerová A-Jurečková,Slámová,Dokoupilová,Eltnerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 32.50 4.00
7 A-Šínová A.,Eliášová,Franková,Vejšická A-Šínová A.,Eliášová,Franková,Vejšická Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 33.12 1.00
8 A-Kožuškaničová,Pazderová,Svozilová,Machová A-Kožuškaničová,Pazderová,Svozilová,Machová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 33.37
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Pokorná,Martinková,Sobčiková,Kunčarová A-Pokorná,Martinková,Sobčiková,Kunčarová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 32.05 5.00
2 B-Čihulová,Rydvalová,Procházková,Süsserová B-Čihulová,Rydvalová,Procházková,Süsserová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 32.94 2.00
3 B-Libovická,Somrová,Šrobová,Hůlová B-Libovická,Somrová,Šrobová,Hůlová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 33.13
4 B-Pavlíková,Košatová,Škopková,Pešová B-Pavlíková,Košatová,Škopková,Pešová TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 33.15
5 B-Smolková, Vránová,Paťavová,Škrobánková B-Smolková, Vránová,Paťavová,Škrobánková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.18
6 A-Pilařová,Lukášová,Chyšková,Syrovátková A-Pilařová,Lukášová,Chyšková,Syrovátková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 35.63
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Březinová,Smejkalová,Novotná,Holasová B-Březinová,Smejkalová,Novotná,Holasová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 32.66 3.00
2 B-Gajdošíková,Pánková,Nováková,Mynářová B-Gajdošíková,Pánková,Nováková,Mynářová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 34.22
3 C-Bartoňová,Vosátková,Pelová,Slováková C-Bartoňová,Vosátková,Pelová,Slováková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 34.89
Celkem 3 závodníků

4 x 300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A:Hrdlička, Moravec,Husek,Kováčech A:Hrdlička, Moravec,Husek,Kováčech SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:34.51 11.00
2 A:Holuscha,Gebauer,Skýpala, Vala A:Holuscha,Gebauer,Skýpala, Vala TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:36.11 9.00
3 A:Barek, Nývlt, Slunéčko,Faltus A:Barek, Nývlt, Slunéčko,Faltus A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:37.47 8.00
4 A:Hodboď, Höfner, Šmahel, Fiala A:Hodboď, Höfner, Šmahel, Fiala TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:37.73 7.00
5 A:Novotný, Talman, Konvalina, Dudra A:Novotný, Talman, Konvalina, Dudra ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:38.17 6.00
6 A:Lipnický, Černý, Martinů, Stadník A:Lipnický, Černý, Martinů, Stadník AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 2:40.97 5.00
7 A:Drunecký, Reichl,Melč, Pánek A:Drunecký, Reichl,Melč, Pánek A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:43.80 3.00
8 A:Šafránék, Adámek, Jeřábek, Šmíd A:Šafránék, Adámek, Jeřábek, Šmíd Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 3:04.54
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Šubík, Vavřiček, Bartusek, Vícha B:Šubík, Vavřiček, Bartusek, Vícha TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 2:41.70 4.00
2 B:Bužga, Podešva, Mikulka, Hrabovský B:Bužga, Podešva, Mikulka, Hrabovský SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:44.86 2.00
3 A:Adensam, Kňáva, Kosourek, Vašut A:Adensam, Kňáva, Kosourek, Vašut Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:50.66
4 B:Ederer, Herian, Vladyka,Gorski B:Ederer, Herian, Vladyka,Gorski A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:52.54
5 A:Dykast, Kühr, Meduna, Rejfek A:Dykast, Kühr, Meduna, Rejfek Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:55.75
6 B:Alexa, Lang, Chochola,Velich B:Alexa, Lang, Chochola,Velich A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:02.61
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B:Pavlas, Podnecký, Vilím Konvalina B:Pavlas, Podnecký, Vilím Konvalina TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 2:47.42 1.00
2 C:Pastor, Schmit,Krýsa,Feranec C:Pastor, Schmit,Krýsa,Feranec SSK VítkoviceSSK Vítkovice 2:52.82
3 B:Cihlář, Beneš, Klokočník, Schneider B:Cihlář, Beneš, Klokočník, Schneider ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:54.88
4 B:Všetička, Faistauer, Vodička, Beníček B:Všetička, Faistauer, Vodička, Beníček AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 3:03.72
5 C:Kostka, Bubela, Vojta,Gregor C:Kostka, Bubela, Vojta,Gregor A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3:18.64
Celkem 5 závodníků

4 x 300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A-Lamačová, Quadrátová, Khunová, Somrová A-Lamačová, Quadrátová, Khunová, Somrová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2:53.68 11.00
2 A-Cukerová,Feitová,Marková,Šťastná A-Cukerová,Feitová,Marková,Šťastná ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.87 9.00
3 A-Kopcová,Cagašová,Lojkásková,Dokoupilová A-Kopcová,Cagašová,Lojkásková,Dokoupilová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 2:53.92 8.00
4 A-Olivová,Novosadová,Vánišová,Šafránková A-Olivová,Novosadová,Vánišová,Šafránková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:00.14 7.00
5 A-Smolková,Hluchá A.,Hluchá T. Janíková A-Smolková,Hluchá A.,Hluchá T. Janíková TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:02.27 5.00
6 A-Kovářová,Samešová,Fořtová,Hercíková A-Kovářová,Samešová,Fořtová,Hercíková TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:06.20
7 A-Holečková,Dufková I.,Landsmannová,Eliášová A-Holečková,Dufková I.,Landsmannová,Eliášová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:11.44
8 A-Pazderová,Lavrinčíková,Machová,Svobodová A-Pazderová,Lavrinčíková,Machová,Svobodová Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 3:14.80
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Hromadová, Magerová,Šimečková, Kunzová B-Hromadová, Magerová,Šimečková, Kunzová TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:01.79 6.00
2 B-Slámov, Zemaníková,Mynářová,Eltnerová B-Slámov, Zemaníková,Mynářová,Eltnerová TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:02.58 3.00
3 B-Košutová,Havlová,Pavlíková,Škopková B-Košutová,Havlová,Pavlíková,Škopková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:03.53 2.00
4 B-Mašková, Hůlová,Bennett,Šrobová B-Mašková, Hůlová,Bennett,Šrobová A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:04.79 1.00
5 B-Rydvalová,Veštová,Procházková,Čihulová B-Rydvalová,Veštová,Procházková,Čihulová TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 3:12.46
6 A-Šenková,Suchánková,Motlochová,Ščibrániová A-Šenková,Suchánková,Motlochová,Ščibrániová SSK VítkoviceSSK Vítkovice 3:14.80
7 A-Doležalová,Chrapanová,Mervarková,Chyšková A-Doležalová,Chrapanová,Mervarková,Chyšková Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:17.16
8 B-Franková,Novotná,Typltová,Kneselová B-Franková,Novotná,Typltová,Kneselová Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 3:36.79
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B-Kotrhonzová,Skalická,Novotná,Štěpánová B-Kotrhonzová,Skalická,Novotná,Štěpánová ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:02.32 4.00
2 C-Pánková,Nováková,Ningerová,Jurečková C-Pánková,Nováková,Ningerová,Jurečková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:11.40
3 C-Pelová,Bartoňová,Kubešová,Slováková C-Pelová,Bartoňová,Kubešová,Slováková A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 3:18.13
4 C-Pešová,Horáková,Seifertová,Drábková C-Pešová,Horáková,Seifertová,Drábková TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 3:18.93
5 D-Žurovcová,Gajdošíková,Reinertová,Kotásková D-Žurovcová,Gajdošíková,Reinertová,Kotásková TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 3:20.42
Celkem 5 závodníků

Skok vysoký - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.501.551.601.651.701.731.76 Body
1 Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.73 ---XOOXOXXX 11.00
2 Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.73 --XOOOXXOXXX 9.00
3 Marek KretMarek Kret
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.73 _-OOXXOXXOXXX 8.00
4 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.70 -OXXOXXOOXXX 7.00
5 Erik HreňkoErik Hreňko
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.70 -OOOXXOXXX 6.00
6 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 1.65 --OXOXXX 5.00
7 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.65 OXXOOXOXXX 4.00
8 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 1.65 XOXOXOXOXXX 3.00
9 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.65 -XOXOXXOXXX 2.00
10 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.60 OOOXXX 1.00
11 Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.60 OOXOXXX
12 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.60 OOXXOXXX
13= Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.55 OOXXX
13= Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.55 -O--
15 Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 1.55 XOOXXX
16 Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 1.50 OXXX
17 Adam HojdaAdam Hojda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50 XXOXXX
Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 0 XXX
František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 0 XXX
Celkem 19 závodníků

Skok vysoký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1.67 11.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.64 9.00
3 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 1.64 8.00
4 Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.58 7.00
5 Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 1.58 6.00
6 Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 1.58 5.00
7 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 1.55 4.00
8 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 1.55 3.00
9= Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
02 1.50 1.50
9= Šárka HavlováŠárka Havlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 1.50 1.50
11= Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.50
11= Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 1.50
13= Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 1.50
13= Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 1.50
15= Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 1.50
15= Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 1.50
17 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 1.45
18= Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 1.45
18= Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 1.45
20 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 1.40
21 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 1.40
Jolana AndrlováJolana Andrlová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
04 DNP
Sára HolečkováSára Holečková
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 NM
Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 NM
Celkem 24 závodníků

Skok o tyči - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.412.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.11 Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 3.71 ------O-XO--XXX 11.00
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.61 ----OXXOXXOXOXX-- 9.00
3 Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.61 --OOOXOOXXOXXX 8.00
4 Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 3.51 ------O--XXX 7.00
5 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 3.41 -XOOXOXOOXXX 6.00
6 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 3.21 OOOOXOXXX 5.00
7 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.21 --XXOOXXOXXX 4.00
8 Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.01 OOOXXOXXX 3.00
9 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 2.81 OOOXXX 2.00
10 Marek MacuraMarek Macura
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 2.81 OOXXOXX--XXX 1.00
11 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 2.61 OOXXX
12= Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 2.41 XOXXX
12= Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 2.41 XOXXX
14 Dominik SchmitDominik Schmit
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 2.41 XXOXXX
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 0 XXX
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 0 XX---
Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 0 XXX
Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 0 XXX
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 0 -----XXX
Celkem 19 závodníků

Skok o tyči - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 3.23 11.00
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 3.03 9.00
3 Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.83 8.00
4 Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 2.83 7.00
5 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 2.83 6.00
6 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 2.63 5.00
7 Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 2.63 4.00
8 Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 2.63 3.00
9 Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 2.43 2.00
10 Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 2.43 1.00
11 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 2.23
12 Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 2.03
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 NM
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 6.53 11.00
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.45 9.00
3 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6.30 8.00
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6.01 7.00
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5.90 6.00
6 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.88 5.00
7 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.69 4.00
8 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.62 3.00
9 Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.60 2.00
10 Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.58 1.00
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.51
12 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5.39
13 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.37
14 Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.27
15 Jan KührJan Kühr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 5.14
16 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.07
17 Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 5.04
18 Jan VodičkaJan Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.01
19 Filip DrhlíkFilip Drhlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4.92
20 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4.83
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNP
Celkem 21 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 5.60 +1.2 m/s 11.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 5.30 +1.6 m/s 9.00
3 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.30 +1.4 m/s 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.30 +1.0 m/s 7.00
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.20 +1.8 m/s 6.00
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.19 +1.1 m/s 5.00
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 5.13 +1.9 m/s 4.00
8 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.03 +0.9 m/s 3.00
9 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.98 +1.8 m/s 2.00
10 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.98 +1.7 m/s 1.00
11 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.95 +0.9 m/s
12 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.94 +1.6 m/s
13 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 4.92 +0.0 m/s
14 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.86 +1.6 m/s
15 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.77 +0.6 m/s
16 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.71 +0.7 m/s
17 Sára PoprováSára Poprová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.62 +2.5 m/s
18 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4.59 +0.7 m/s
19 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.59 +2.2 m/s 4.08 +1.0 m/s
20 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.53 +1.3 m/s
21 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.51 +1.7 m/s
22 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.40 +1.7 m/s
23 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.37 +1.6 m/s
24 Anna HorákováAnna Horáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.21 +1.4 m/s
25 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3.72 +0.8 m/s
Celkem 25 závodníků

Vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 11.87 11.00
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 11.39 9.00
3 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 11.30 8.00
4 Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.25 7.00
5 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 10.92 6.00
6 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.10 5.00
7 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 10.03 4.00
8 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 09.71 3.00
9 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 09.70 2.00
10 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 09.49 1.00
11 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 09.26
12 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 08.88
13 Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 08.70
14 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 08.65
15 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 08.43
16 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 08.40
17 Alice RášováAlice Rášová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 08.39
18 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 08.33
19 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.29
20 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 08.19
21 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 08.03
22 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 07.66
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 NM
Celkem 23 závodníků

Vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 16.53 11.00
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 15.97 9.00
3 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 14.57 8.00
4 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 12.90 7.00
5 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12.82 6.00
6 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 12.46 5.00
7 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 12.32 4.00
8 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 12.21 3.00
9 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 12.06 2.00
10 Jiří HerákJiří Herák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 12.03 1.00
11 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.15
12 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 11.14
13 Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 10.74
14 Matěj KukučkaMatěj Kukučka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 10.65
15 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 10.64
16 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 10.59
17 Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 10.53
18 Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 09.96
19 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 09.92
20 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 09.66
21 Matěj MarekMatěj Marek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 09.46
22 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 09.36
23 David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 08.34
24 Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 07.97
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 0
Celkem 25 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 36.22 11.00
2 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 35.50 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 35.00 8.00
4 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 33.81 7.00
5 Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 33.79 6.00
6 Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 29.45 5.00
7 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 29.27 4.00
8 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 27.43 3.00
9 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 26.98 2.00
10 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 26.90 1.00
11 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 25.79
12 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 24.99
13 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 24.67
14 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 23.47
15 Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 21.59
16 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 20.83
17 Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 20.82
18 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 20.54
19 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 20.06
20 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 19.56
21 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 19.45
22 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 18.31
23 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 14.50
Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 DNP
Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
02 DNP
Celkem 25 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 45.73 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 45.33 9.00
3 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 41.54 8.00
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 41.04 7.00
5 Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 38.51 6.00
6 Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 36.94 5.00
7 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 35.45 4.00
8 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 35.03 3.00
9 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 33.71 2.00
10 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 32.81 1.00
11 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 32.34
12 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 31.13
13 Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 30.58
14 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 29.99
15 Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 29.26
16 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 28.79
17 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 28.77
18 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 28.47
19 Matěj KukučkaMatěj Kukučka
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 27.84
20= Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 24.20
20= Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 24.20
22 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 22.40
23 Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 16.59
Celkem 23 závodníků

Hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 46.27 11.00
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 43.83 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 40.47 8.00
4 Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 34.94 7.00
5 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 32.23 6.00
6 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 31.92 5.00
7 Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 28.06 4.00
8 Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 27.86 3.00
9 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 27.38 2.00
10 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 26.21 1.00
11 Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 26.09
12 Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 26.00
13 Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 24.60
14 Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 24.23
15 Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 23.40
16 Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 22.51
17 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 20.40
18 Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 19.01
19 Alice RášováAlice Rášová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 17.10
20 Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 16.66
Tereza KotáskováTereza Kotásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 DNF
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 NM
Celkem 22 závodníků

Hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 61.28 11.00
2 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 57.72 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 47.63 8.00
4 Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 42.96 7.00
5 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 42.25 6.00
6 Jiří HerákJiří Herák
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 41.65 5.00
7 David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 40.26 4.00
8 Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 36.67 3.00
9 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 32.25 2.00
10 Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 31.58 1.00
11 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 31.44
12 Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 30.68
13 Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 29.52
14 Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 28.94
15 Matěj MarekMatěj Marek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 25.60
16 Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 25.05
17 Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 24.59
18 Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 24.27
19 Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 24.22
20 David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 24.10
21 Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 23.37
22 Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 15.27
Celkem 22 závodníků

Hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 38.22 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 37.57 9.00
3 Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 33.06 8.00
4 Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
02 32.34 7.00
5 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 31.35 6.00
6 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 31.25 5.00
7 Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 31.20 4.00
8 Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 30.92 3.00
9 Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 30.29 2.00
10 Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 30.08 1.00
11 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 28.17
12 Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 28.08
13 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 27.95
14 Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 27.89
15 Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 27.69
16 Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 27.00
17 Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 26.10
18 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 24.45
19 Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 22.93
20 Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 22.91
21 Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 22.62
22 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 22.55
23 Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 20.74
Celkem 23 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 52.83 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 50.10 9.00
3 Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 45.08 8.00
4 Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 43.48 7.00
5 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 40.72 6.00
6 Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 39.94 5.00
7 Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 38.98 4.00
8 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 36.88 3.00
9 Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 35.35 2.00
10 Lukáš NovákLukáš Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 34.90 1.00
11 Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 33.73
12 David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
01 32.58
13 Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 32.00
14 Jan EdererJan Ederer
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 31.35
15 Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 31.34
16 Matěj DobrýMatěj Dobrý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 31.13
17 Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 30.69
18 Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 26.02
19 Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 16.83
MB Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 31.62
Celkem 20 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adam FeranecAdam Feranec 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17:36.48 11.00
2 Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17:51.02 9.00
3 Martin SedlmayerMartin Sedlmayer 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18:40.88 8.00
4 Kryštof AlexaKryštof Alexa 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 19:13.61 7.00
5 Miroslav KouckýMiroslav Koucký 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19:55.52 6.00
6 Oldřich TulisOldřich Tulis 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 20:24.39 5.00
7 Jakub JeřábekJakub Jeřábek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20:45.17 4.00
8 Dominik SchmitDominik Schmit 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20:46.03 3.00
9 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 21:32.17 2.00
Jan DivišJan Diviš 02 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DQ
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. DQ
Sebastian SchneiderSebastian Schneider 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DQ
Poznámky:
závodník Schneider, Diviš - DQ pravidlo 230, 4a (rozhodnutí vrchníka)
závodník Pospíšil - DQ pravidlo 230, 7a
Celkem 12 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza KotáskováTereza Kotásková 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 17:40.50 11.00
2 Sára HolečkováSára Holečková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17:52.88 9.00
3 Amálie MynářováAmálie Mynářová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:03.15 8.00
4 Denisa PánkováDenisa Pánková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 18:08.22 7.00
5 Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 18:47.09 6.00
6 Eliška SlovákováEliška Slováková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18:52.87 5.00
7 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18:54.16 4.00
8 Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 19:03.62 3.00
9 Veronika ChyškováVeronika Chyšková 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19:15.74 2.00
10 Viktorie ChrapanováViktorie Chrapanová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19:40.54 1.00
11 Bára DoležalováBára Doležalová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19:41.16
12 Pavlína NovotnáPavlína Novotná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19:42.48
13 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19:49.15
14 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19:49.74
15 Nikol ReinertováNikol Reinertová 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 20:18.19
16 Adéla PazderováAdéla Pazderová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20:37.81
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. DQ
Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNF
Poznámky:
DQ . dle paragrafu 230 7a
Celkem 18 závodníků
Celkový bodový stav - Žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 216.00
2 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 179.00
3 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 166.50
4 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 149.50
5 SPAPR SPAPR A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 090.00
6 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 068.00
7 SNLIB SNLIB AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 067.00
8 AHAVY AHAVY Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 065.00
9 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 044.00
10 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 018.00
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x300 m
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SOKOP SOKOP TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 157.00
2 LIAZJ LIAZJ TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 142.00
3 KOLIN KOLIN TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 123.50
4 TEKLA TEKLA A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 121.00
5 SLAPR SLAPR ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 109.00
6 FMIST FMIST TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 095.50
7 ATLJM ATLJM Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 090.00
8 AKLOL AKLOL Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 053.50
9 CHRUDI CHRUDI Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 044.00
10 VITKO VITKO SSK VítkoviceSSK Vítkovice 016.50
Poznámky:
Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x60 m
Celkem 10 závodníků