Mistrovství ČR družstev žactva
Opava (1. 10. 2016)60 m - Žáci (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 07.26 | |||||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 07.40 | |||||||||||||||
3 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.51 | |||||||||||||||
4 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.67 | |||||||||||||||
5 | Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.75 | |||||||||||||||
6 | Filip DrhlíkFilip Drhlík | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 07.83 | |||||||||||||||
7 | Tomáš PeřinaTomáš Peřina | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.33 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 2 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.39 | |||||||||||||||
2 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 07.50 | |||||||||||||||
3 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 07.66 | |||||||||||||||
4 | Jan ProkopJan Prokop | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.70 | |||||||||||||||
5 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.83 | |||||||||||||||
6 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.92 | |||||||||||||||
7 | Jozef TutkoJozef Tutko | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.40 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 3 (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.31 | |||||||||||||||
2 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 07.36 | |||||||||||||||
3 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 07.60 | |||||||||||||||
4 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.71 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 08.09 | |||||||||||||||
6 | Jakub KolářJakub Kolář | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.30 | |||||||||||||||
7 | David LangDavid Lang | 02 | A. C. TEPO Kladno | 08.32 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Rozběh 4 (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.50 | |||||||||||||||
2 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.65 | |||||||||||||||
3 | Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 07.83 | |||||||||||||||
4 | Jakub ProcházkaJakub Procházka | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.31 | |||||||||||||||
MB | Martin KostkaMartin Kostka | 03 | A. C. Sparta Praha | 08.15 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
60 m - Žáci (Finále)
Finále A (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 07.19 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.22 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.30 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 07.38 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 07.42 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.61 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 07.44 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 07.46 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.51 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 07.55 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 07.63 | |||||||||||||||
6 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.68 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Rozběh)
Rozběh 1 (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.98 | |||||||||||||||
2 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.01 | |||||||||||||||
3 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.09 | |||||||||||||||
4 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.21 | |||||||||||||||
5 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.27 | |||||||||||||||
6 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.32 | |||||||||||||||
7 | Barbora PokornáBarbora Pokorná | 02 | SSK Vítkovice | 08.50 | |||||||||||||||
8 | Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 13.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 2 (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.94 | |||||||||||||||
2 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.05 | |||||||||||||||
3 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.12 | |||||||||||||||
4 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.37 | |||||||||||||||
5 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.43 | |||||||||||||||
6 | Tereza MartinkováTereza Martinková | 02 | SSK Vítkovice | 08.48 | |||||||||||||||
Jana ŠafránkováJana Šafránková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.48 | ||||||||||||||||
8 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.90 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Rozběh 3 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.98 | |||||||||||||||
2 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.00 | |||||||||||||||
3 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.11 | |||||||||||||||
5 | Maria Anna CukerováMaria Anna Cukerová | 01 | ASK Slavia Praha | 08.47 | |||||||||||||||
6 | Daniela JurečkováDaniela Jurečková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 08.50 | |||||||||||||||
7 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 08.57 | |||||||||||||||
8 | Anna FrankováAnna Franková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.10 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m - Žákyně (Finále)
Finále A (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.8 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.94 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 07.96 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 07.98 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 07.99 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 08.14 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.17 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Finále B (so, 1.10.2016) | Vítr: -1.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.07 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 08.10 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.17 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.36 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 08.40 | |||||||||||||||
6 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 08.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 17.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tadeáš FormánekTadeáš Formánek | 02 | TJ Sokol Opava | 17.09 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Dominik HolubDominik Holub | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.40 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.75 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 17.82 | 5.00 | ||||||||||||||
6= | Jakub FialaJakub Fiala | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 17.83 | 3.50 | ||||||||||||||
6= | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 17.83 | 3.50 | ||||||||||||||
8 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 18.82 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Vítr: -1.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub FaltusJakub Faltus | 01 | A. C. Sparta Praha | 17.61 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 17.90 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 17.99 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 18.07 | |||||||||||||||
5 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 18.25 | |||||||||||||||
6 | David KonečnýDavid Konečný | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 18.28 | |||||||||||||||
7 | Michal PazderaMichal Pazdera | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 18.29 | |||||||||||||||
8 | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 18.58 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 18.08 | |||||||||||||||
2 | Filip GorskiFilip Gorski | 01 | A. C. Sparta Praha | 18.30 | |||||||||||||||
3 | Tomáš HujňákTomáš Hujňák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 18.44 | |||||||||||||||
4 | Jan ProkopJan Prokop | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 18.45 | |||||||||||||||
5 | Jakub PánekJakub Pánek | 01 | A. C. TEPO Kladno | 18.55 | |||||||||||||||
6 | Marek ČernýMarek Černý | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 18.66 | |||||||||||||||
7 | Filip KlokočníkFilip Klokočník | 02 | ASK Slavia Praha | 19.13 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David ČechtickýDavid Čechtický | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 18.65 | |||||||||||||||
2 | Zdeněk CupákZdeněk Cupák | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 19.49 | |||||||||||||||
3 | Jakub ProcházkaJakub Procházka | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 19.81 | |||||||||||||||
4 | Tomáš PeřinaTomáš Peřina | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 20.28 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch AdámekVojtěch Adámek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 20.72 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 18.69 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Barbora HůlkováBarbora Hůlková | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 18.84 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.48 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 19.61 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 19.71 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 20.02 | |||||||||||||||
7 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 20.08 | |||||||||||||||
Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 19.69 | 5.00 | ||||||||||||||
2 | Michaela JurčekováMichaela Jurčeková | 01 | TJ Sokol Opava | 19.72 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza ČermochováTereza Čermochová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 19.79 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 20.01 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Lucie MičunkováLucie Mičunková | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 20.39 | |||||||||||||||
6 | Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.71 | |||||||||||||||
7 | Anna VrábelováAnna Vrábelová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 20.87 | |||||||||||||||
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Františka RappováFrantiška Rappová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 19.56 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Lucie KunčarováLucie Kunčarová | 01 | SSK Vítkovice | 20.41 | |||||||||||||||
3 | Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 20.58 | |||||||||||||||
4 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 20.68 | |||||||||||||||
5 | Lenka NovotnáLenka Novotná | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 20.78 | |||||||||||||||
6 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 21.08 | |||||||||||||||
7 | Markéta MachováMarkéta Machová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 23.02 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 36.33 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka | 01 | A. C. TEPO Kladno | 37.17 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub FaltusJakub Faltus | 01 | A. C. Sparta Praha | 37.45 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 38.08 | 5.00 | ||||||||||||||
5 | Michal HusekMichal Husek | 01 | SSK Vítkovice | 38.15 | 4.00 | ||||||||||||||
6 | Daniel HoluschaDaniel Holuscha | 02 | TJ Sokol Opava | 38.39 | 1.00 | ||||||||||||||
7 | Lukáš MoravecLukáš Moravec | 01 | SSK Vítkovice | 38.96 | |||||||||||||||
Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 37.86 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Martin KovačechMartin Kovačech | 01 | SSK Vítkovice | 37.96 | 6.00 | ||||||||||||||
3 | Martin KašparMartin Kašpar | 01 | A. C. TEPO Kladno | 38.28 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Filip ŠmahelFilip Šmahel | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 38.34 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Aleš KučeraAleš Kučera | 01 | A. C. TEPO Kladno | 38.54 | |||||||||||||||
6 | Marek ŘehákMarek Řehák | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 38.74 | |||||||||||||||
7 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 38.77 | |||||||||||||||
8 | Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 39.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PánekJakub Pánek | 01 | A. C. TEPO Kladno | 38.44 | |||||||||||||||
2 | Jiří NývltJiří Nývlt | 01 | A. C. Sparta Praha | 38.50 | |||||||||||||||
3 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 38.88 | |||||||||||||||
4 | Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 39.15 | |||||||||||||||
5 | Štěpán ŽenčákŠtěpán Ženčák | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 39.46 | |||||||||||||||
6 | David VelichDavid Velich | 01 | A. C. TEPO Kladno | 41.19 | |||||||||||||||
7 | Jakub FaistauerJakub Faistauer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 44.86 | |||||||||||||||
8 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 45.19 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 39.28 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna KozlováAnna Kozlová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 39.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Adéla NovotnáAdéla Novotná | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 41.08 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 41.77 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 42.17 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Karolína PetrováKarolína Petrová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 42.22 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 43.14 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 42.67 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Klára BažoutováKlára Bažoutová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 42.74 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 42.78 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 43.07 | 1.00 | ||||||||||||||
5 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 43.66 | |||||||||||||||
6 | Viktorie MotlochováViktorie Motlochová | 01 | SSK Vítkovice | 43.97 | |||||||||||||||
7 | Anna DokoupilováAnna Dokoupilová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 44.29 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna SamešováAnna Samešová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 43.58 | |||||||||||||||
2 | Tereza LamačováTereza Lamačová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 43.84 | |||||||||||||||
3 | Lucie KovářováLucie Kovářová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 44.12 | |||||||||||||||
4 | Anna Marie QuadrátováAnna Marie Quadrátová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 44.26 | |||||||||||||||
5 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 45.05 | |||||||||||||||
6 | Tereza SmolkováTereza Smolková | 01 | TJ Sokol Opava | 45.06 | |||||||||||||||
7 | Barbora SuchánkováBarbora Suchánková | 02 | SSK Vítkovice | 45.33 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna MaškováAnna Mašková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 45.57 | |||||||||||||||
2 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 45.78 | |||||||||||||||
3 | Tereza ŠkopkováTereza Škopková | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 45.88 | |||||||||||||||
4 | Anna KošatováAnna Košatová | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 46.54 | |||||||||||||||
5 | Klára NovákováKlára Nováková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 48.18 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Martin KovačechMartin Kovačech | 01 | SSK Vítkovice | 2:01.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | TJ Sokol Opava | 2:03.79 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Viktor GebauerViktor Gebauer | 01 | TJ Sokol Opava | 2:03.90 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Tadeáš KrakuvčíkTadeáš Krakuvčík | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:06.48 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Tomáš BartusekTomáš Bartusek | 01 | TJ Sokol Opava | 2:11.99 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš TalmanLukáš Talman | 01 | ASK Slavia Praha | 2:14.66 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan VilímJan Vilím | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:22.29 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Petr SlunečkoPetr Slunečko | 01 | A. C. Sparta Praha | 2:23.52 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jan HrdličkaJan Hrdlička | 01 | SSK Vítkovice | 2:26.23 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Jiří ŠámalJiří Šámal | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:26.98 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Jakub FaistauerJakub Faistauer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:31.03 | |||||||||||||||
12 | MIchal BubelaMIchal Bubela | 02 | A. C. Sparta Praha | 2:32.32 | |||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MalíkováBarbora Malíková | 01 | TJ Sokol Opava | 2:16.58 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Anna CagašováAnna Cagašová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:20.97 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Eliška KopcováEliška Kopcová | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:21.85 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Iveta DufkováIveta Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:22.98 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Anna SamešováAnna Samešová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 2:24.25 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Jitka NovosadováJitka Novosadová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:27.01 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Tereza MervartováTereza Mervartová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 2:31.50 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Alexandra HromadováAlexandra Hromadová | 02 | TJ Sokol Opava | 2:35.66 | |||||||||||||||
9 | Tereza KunzováTereza Kunzová | 01 | TJ Sokol Opava | 2:39.98 | |||||||||||||||
10 | Klára ŠimečkováKlára Šimečková | 01 | TJ Sokol Opava | 2:45.20 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 2:33.19 | 3.00 | ||||||||||||||
2 | Simona PelováSimona Pelová | 01 | A. C. TEPO Kladno | 2:35.40 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Šárka HavlováŠárka Havlová | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:35.49 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Nicole HůlováNicole Hůlová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 2:35.80 | |||||||||||||||
5 | Aneta ŠčibrániováAneta Ščibrániová | 01 | SSK Vítkovice | 2:37.57 | |||||||||||||||
6 | Anna TomčanováAnna Tomčanová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:37.68 | |||||||||||||||
7 | Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 2:39.82 | |||||||||||||||
8 | Magdaléna ŽurovcováMagdaléna Žurovcová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:41.55 | |||||||||||||||
9 | Anna NovákováAnna Nováková | 01 | ASK Slavia Praha | 2:46.73 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1500 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:17.45 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Patrik PastorPatrik Pastor | 01 | SSK Vítkovice | 4:19.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Vít VladykaVít Vladyka | 01 | A. C. Sparta Praha | 4:32.36 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Samuel KonvalinaSamuel Konvalina | 02 | ASK Slavia Praha | 4:34.37 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin VaněkMartin Vaněk | 01 | SSK Vítkovice | 4:35.84 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Lukáš VíchaLukáš Vícha | 02 | TJ Sokol Opava | 4:37.63 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jan VavříčekJan Vavříček | 01 | TJ Sokol Opava | 4:39.08 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jakub MartinůJakub Martinů | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 4:45.37 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 4:47.75 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Tomáš PodneckýTomáš Podnecký | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:51.83 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Michal RomanecMichal Romanec | 01 | A. C. TEPO Kladno | 5:02.21 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch PatákVojtěch Paták | 02 | ASK Slavia Praha | 5:02.97 | |||||||||||||||
13 | Dominik ChmelíkDominik Chmelík | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 5:55.35 | |||||||||||||||
Jan VilímJan Vilím | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
1500 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šárka SomrováŠárka Somrová | 04 | A. C. TEPO Kladno | 4:53.40 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 4:54.51 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Anna ZemaníkováAnna Zemaníková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 4:59.05 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Adéla HlucháAdéla Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 4:59.93 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 5:02.20 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Tereza HlucháTereza Hluchá | 01 | TJ Sokol Opava | 5:08.84 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Klára NingerováKlára Ningerová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5:15.14 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Zuzana ŠenkováZuzana Šenková | 02 | SSK Vítkovice | 5:17.06 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Martina FořtováMartina Fořtová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 5:20.27 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová | 01 | ASK Slavia Praha | 5:21.55 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová | 04 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 5:30.44 | |||||||||||||||
12 | Eliška PavlíkováEliška Pavlíková | 03 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:36.79 | |||||||||||||||
13 | Anna HorákováAnna Horáková | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:46.66 | |||||||||||||||
Adéla MatouškováAdéla Matoušková | 01 | A. C. TEPO Kladno | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 14 závodníků |
3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Roman PazderaRoman Pazdera | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 10:04.32 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Samuel KrýsaSamuel Krýsa | 01 | SSK Vítkovice | 10:24.30 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Oliver ZamazalOliver Zamazal | 02 | TJ Sokol Opava | 10:40.80 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Lukáš DruneckýLukáš Drunecký | 01 | A. C. TEPO Kladno | 10:46.81 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Daniel JuříčekDaniel Juříček | 02 | SSK Vítkovice | 10:47.74 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HrabovskýVojtěch Hrabovský | 01 | SSK Vítkovice | 11:05.66 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Matěj SluževskýMatěj Služevský | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 11:09.58 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Vojtěch CihlářVojtěch Cihlář | 03 | ASK Slavia Praha | 11:11.45 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Pavel LenomarPavel Lenomar | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 11:13.46 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Marek ŽlutířMarek Žlutíř | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 11:33.80 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Vojtěch HerianVojtěch Herian | 01 | A. C. Sparta Praha | 11:34.42 | |||||||||||||||
12 | Vojtěch MedunaVojtěch Meduna | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 11:40.50 | |||||||||||||||
13 | Marek VobořilMarek Vobořil | 01 | A. C. Sparta Praha | 11:58.76 | |||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 13.31 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 13.78 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Antonín WijasAntonín Wijas | 01 | ASK Slavia Praha | 13.94 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 14.15 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Samuel LawsonSamuel Lawson | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 14.20 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 14.26 | 4.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel PetrželkaDaniel Petrželka | 01 | A. C. Sparta Praha | 14.13 | 7.00 | ||||||||||||||
2 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 14.46 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Daniel StádníkDaniel Stádník | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 14.49 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Sebastián HykšSebastián Hykš | 02 | ASK Slavia Praha | 16.36 | |||||||||||||||
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Jakub VítekJakub Vítek | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.7 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Maxim KňávaMaxim Kňáva | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 15.25 | 1.00 | ||||||||||||||
2 | Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora | 02 | A. C. TEPO Kladno | 15.55 | |||||||||||||||
3 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 15.95 | |||||||||||||||
4 | Tomáš StachTomáš Stach | 01 | SSK Vítkovice | 16.30 | |||||||||||||||
5 | František NovotnýFrantišek Novotný | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 16.43 | |||||||||||||||
6 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 16.89 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 14.02 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 14.96 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.06 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 15.74 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová | 02 | TJ Sokol Opava | 15.92 | 6.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 16.02 | 4.50 | ||||||||||||||
2 | Nikita DorňákováNikita Dorňáková | 01 | ASK Slavia Praha | 16.13 | 2.00 | ||||||||||||||
3 | Markéta BaroňováMarkéta Baroňová | 02 | TJ Sokol Opava | 16.14 | 1.00 | ||||||||||||||
4 | Vendula ŠtanclováVendula Štanclová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.14 | |||||||||||||||
5 | Terezie BřezinováTerezie Březinová | 02 | ASK Slavia Praha | 16.90 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina HollasováKateřina Hollasová | 01 | ASK Slavia Praha | 16.40 | |||||||||||||||
2 | Kateřina LibovickáKateřina Libovická | 01 | A. C. TEPO Kladno | 16.95 | |||||||||||||||
3 | Tereza VilímováTereza Vilímová | 02 | SSK Vítkovice | 17.48 | |||||||||||||||
4 | Simona KowalikováSimona Kowaliková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 17.59 | |||||||||||||||
5 | Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková | 01 | TJ Sokol Opava | 18.13 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.9 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora KaráskováBarbora Karásková | 01 | SSK Vítkovice | 16.02 | 4.50 | ||||||||||||||
2 | Sára PoprováSára Poprová | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 16.10 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Terezie MackováTerezie Macková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 16.18 | |||||||||||||||
4 | Andrea PilařováAndrea Pilařová | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 21.32 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HavelkaOndřej Havelka | 01 | ASK Slavia Praha | 26.35 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Jiří PecharJiří Pechar | 01 | A. C. Sparta Praha | 26.95 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 27.33 | 7.00 | ||||||||||||||
4 | Marek KretMarek Kret | 01 | SSK Vítkovice | 27.36 | 6.00 | ||||||||||||||
5 | Adam GrodaAdam Groda | 01 | TJ Sokol Opava | 27.65 | 5.00 | ||||||||||||||
6 | Ján Pavel DudraJán Pavel Dudra | 01 | ASK Slavia Praha | 29.04 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.3 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Šimon ValaŠimon Vala | 01 | TJ Sokol Opava | 27.26 | 8.00 | ||||||||||||||
2 | Jakub DemelJakub Demel | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 28.48 | 3.00 | ||||||||||||||
3 | Tobiáš SkýpalaTobiáš Skýpala | 01 | TJ Sokol Opava | 28.85 | 2.00 | ||||||||||||||
4 | Ondřej PodešvaOndřej Podešva | 01 | SSK Vítkovice | 29.11 | |||||||||||||||
5 | Daniel PetrželkaDaniel Petrželka | 01 | A. C. Sparta Praha | 30.89 | |||||||||||||||
Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.2 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Erik HreňkoErik Hreňko | 01 | SSK Vítkovice | 28.05 | 4.00 | ||||||||||||||
2 | Mikuláš LipnickýMikuláš Lipnický | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 29.91 | |||||||||||||||
3 | Tomáš PodneckýTomáš Podnecký | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 30.27 | |||||||||||||||
4 | Jakub TrafinaJakub Trafina | 01 | AC Slovan Liberec, z.s. | 31.89 | |||||||||||||||
5 | Sebastian HajzlerSebastian Hajzler | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 32.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
200 m překážek [76,2 cm] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.4 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 28.15 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Leona VokálováLeona Vokálová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 28.87 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 29.99 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 30.50 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Amálie NovákováAmálie Nováková | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | 31.21 | 5.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Vítr: -0.6 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Linda DufkováLinda Dufková | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 31.17 | 6.00 | ||||||||||||||
2 | Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 31.53 | 4.00 | ||||||||||||||
3 | Tereza JaníkováTereza Janíková | 02 | TJ Sokol Opava | 31.61 | 3.00 | ||||||||||||||
4 | Nikol HyjánkováNikol Hyjánková | 01 | TJ Sokol Opava | 32.02 | 2.00 | ||||||||||||||
5 | Karolína KořínkováKarolína Kořínková | 02 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 32.16 | 1.00 | ||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Vítr: -1.1 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 32.51 | |||||||||||||||
2 | Róza Emily BennettRóza Emily Bennett | 02 | A. C. TEPO Kladno | 33.23 | |||||||||||||||
3 | Karolína MagerováKarolína Magerová | 02 | TJ Sokol Opava | 35.37 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová | 03 | Atletika Chrudim, z.s. | 40.14 | |||||||||||||||
Tereza VilímováTereza Vilímová | 02 | SSK Vítkovice | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (so, 1.10.2016) | Vítr: +0.0 m/s | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anna FeitováAnna Feitová | 02 | ASK Slavia Praha | 32.22 | |||||||||||||||
2 | Veronika EichlerováVeronika Eichlerová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 33.05 | |||||||||||||||
3 | Terezie BřezinováTerezie Březinová | 02 | ASK Slavia Praha | 33.11 | |||||||||||||||
4 | Aneta ŠoltysováAneta Šoltysová | 02 | TJ Sokol Opava | 33.74 | |||||||||||||||
5 | Eva KubešováEva Kubešová | 02 | A. C. TEPO Kladno | 37.33 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
1500 m překážek [76,2 cm] - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej HodboďOndřej Hodboď | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 4:49.49 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Nikola MikulkaNikola Mikulka | 02 | SSK Vítkovice | 4:56.52 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Jan BužgaJan Bužga | 02 | SSK Vítkovice | 4:58.64 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Samuel PiosekSamuel Piosek | 01 | TJ Sokol Opava | 5:01.86 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Martin BláhaMartin Bláha | 02 | TJ Sokol Opava | 5:02.48 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Vojtěch HöfnerVojtěch Höfner | 01 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:02.60 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Ondřej MelčOndřej Melč | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5:23.06 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Jaroslav VšetičkaJaroslav Všetička | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 5:24.08 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Štěpán ŠmídŠtěpán Šmíd | 02 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 5:33.34 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Viktor KocourekViktor Kocourek | 01 | Atletický klub Olomouc z.s. | 5:38.45 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Adam ChocholaAdam Chochola | 02 | A. C. TEPO Kladno | 5:40.29 | |||||||||||||||
12 | Patrik GregorPatrik Gregor | 02 | A. C. Sparta Praha | 5:43.13 | |||||||||||||||
13 | Adam HojdaAdam Hojda | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 5:44.70 | |||||||||||||||
14 | Marek MacuraMarek Macura | 02 | SSK Vítkovice | 5:46.28 | |||||||||||||||
15 | Šimon VojtaŠimon Vojta | 02 | A. C. Sparta Praha | 5:58.24 | |||||||||||||||
Miloš RejfekMiloš Rejfek | 01 | Atletika Chrudim, z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Kryštof PrůšaKryštof Průša | 01 | ASK Slavia Praha | DNP | ||||||||||||||||
Celkem 17 závodníků |
4 x 60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A:Plaček, Groda, Holuscha, Formánek A:Plaček, Groda, Holuscha, Formánek | TJ Sokol Opava | 28.02 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A:Talman, Klokočník, Kašák, Hykš A:Talman, Klokočník, Kašák, Hykš | ASK Slavia Praha | 28.90 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A:Vilím, Konvalina, Šmahel, Pavlas A:Vilím, Konvalina, Šmahel, Pavlas | TJ Sokol Kolín-atletika | 28.97 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A:Čechtický, Nguyen, Konečným,Černý A:Čechtický, Nguyen, Konečným,Černý | AC Slovan Liberec, z.s. | 28.98 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A:Hrdlička, Bužga, Stach,Macura A:Hrdlička, Bužga, Stach,Macura | SSK Vítkovice | 29.09 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | A:Kostka, Gorski, Slunéčko, Nývlt A:Kostka, Gorski, Slunéčko, Nývlt | A. C. Sparta Praha | 29.39 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | A:Cupák, Drhlík, Misař, Hujňák A:Cupák, Drhlík, Misař, Hujňák | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 29.60 | 3.00 | |||||||||||||||
8 | A:Drunecký, Reichl, Velich, Melč A:Drunecký, Reichl, Velich, Melč | A. C. TEPO Kladno | 30.55 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B:Vala, Bartusek, Gebauer, Vavříček B:Vala, Bartusek, Gebauer, Vavříček | TJ Sokol Opava | 29.59 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | A:Kolář, Procházka, Prokop, Ženčák A:Kolář, Procházka, Prokop, Ženčák | Atletický klub Olomouc z.s. | 29.92 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | A:Dobrý, Dykast, Kühr, Pazdera A:Dobrý, Dykast, Kühr, Pazdera | Atletika Chrudim, z.s. | 30.46 | 1.00 | |||||||||||||||
4 | B:Gregor, Ederer,Vladyka,Herian B:Gregor, Ederer,Vladyka,Herian | A. C. Sparta Praha | 32.12 | ||||||||||||||||
5 | B:Hrabovský, Mikulka, Pastor, Juříček B:Hrabovský, Mikulka, Pastor, Juříček | SSK Vítkovice | 32.16 | ||||||||||||||||
6 | B:Hodboď, Hojda, Pazdera, Solm B:Hodboď, Hojda, Pazdera, Solm | TJ Sokol Kolín-atletika | 32.24 | ||||||||||||||||
7 | B:CHochola, Prokop, Lang, Alexa B:CHochola, Prokop, Lang, Alexa | A. C. TEPO Kladno | 34.52 | ||||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B:Kudělka, Vodička,Beníček,Trafina B:Kudělka, Vodička,Beníček,Trafina | AC Slovan Liberec, z.s. | 30.55 | ||||||||||||||||
2 | B:Konvalina, Schneider, Lípový, Havlík B:Konvalina, Schneider, Lípový, Havlík | ASK Slavia Praha | 30.56 | ||||||||||||||||
3 | C:Služevský, Všetička, Sedlmayer, Prokop C:Služevský, Všetička, Sedlmayer, Prokop | AC Slovan Liberec, z.s. | 33.86 | ||||||||||||||||
4 | C:Vobořil, Pohl, Diviš, Vojta C:Vobořil, Pohl, Diviš, Vojta | A. C. Sparta Praha | 34.11 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
4 x 60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Cukerová,Kotrhonzová,Šašková,Procházková A-Cukerová,Kotrhonzová,Šašková,Procházková | ASK Slavia Praha | 31.00 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Šlehubrová,Novotná,Šafránková,Čermochová A-Šlehubrová,Novotná,Šafránková,Čermochová | TJ Sokol Kolín-atletika | 31.18 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Kovářová,Kořínková,Hájková,Poprová A-Kovářová,Kořínková,Hájková,Poprová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 31.23 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Vrábelová,Mašková,Macková,Lamačová A-Vrábelová,Mašková,Macková,Lamačová | A. C. TEPO Kladno | 31.23 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Jurčeková,Baroňová,Magerová,Šoltýsová A-Jurčeková,Baroňová,Magerová,Šoltýsová | TJ Sokol Opava | 31.81 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | A-Jurečková,Slámová,Dokoupilová,Eltnerová A-Jurečková,Slámová,Dokoupilová,Eltnerová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 32.50 | 4.00 | |||||||||||||||
7 | A-Šínová A.,Eliášová,Franková,Vejšická A-Šínová A.,Eliášová,Franková,Vejšická | Atletika Jižní Město z.s. | 33.12 | 1.00 | |||||||||||||||
8 | A-Kožuškaničová,Pazderová,Svozilová,Machová A-Kožuškaničová,Pazderová,Svozilová,Machová | Atletický klub Olomouc z.s. | 33.37 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Pokorná,Martinková,Sobčiková,Kunčarová A-Pokorná,Martinková,Sobčiková,Kunčarová | SSK Vítkovice | 32.05 | 5.00 | |||||||||||||||
2 | B-Čihulová,Rydvalová,Procházková,Süsserová B-Čihulová,Rydvalová,Procházková,Süsserová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 32.94 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | B-Libovická,Somrová,Šrobová,Hůlová B-Libovická,Somrová,Šrobová,Hůlová | A. C. TEPO Kladno | 33.13 | ||||||||||||||||
4 | B-Pavlíková,Košatová,Škopková,Pešová B-Pavlíková,Košatová,Škopková,Pešová | TJ Sokol Kolín-atletika | 33.15 | ||||||||||||||||
5 | B-Smolková, Vránová,Paťavová,Škrobánková B-Smolková, Vránová,Paťavová,Škrobánková | TJ Sokol Opava | 33.18 | ||||||||||||||||
6 | A-Pilařová,Lukášová,Chyšková,Syrovátková A-Pilařová,Lukášová,Chyšková,Syrovátková | Atletika Chrudim, z.s. | 35.63 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Březinová,Smejkalová,Novotná,Holasová B-Březinová,Smejkalová,Novotná,Holasová | ASK Slavia Praha | 32.66 | 3.00 | |||||||||||||||
2 | B-Gajdošíková,Pánková,Nováková,Mynářová B-Gajdošíková,Pánková,Nováková,Mynářová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 34.22 | ||||||||||||||||
3 | C-Bartoňová,Vosátková,Pelová,Slováková C-Bartoňová,Vosátková,Pelová,Slováková | A. C. TEPO Kladno | 34.89 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
4 x 300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A:Hrdlička, Moravec,Husek,Kováčech A:Hrdlička, Moravec,Husek,Kováčech | SSK Vítkovice | 2:34.51 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A:Holuscha,Gebauer,Skýpala, Vala A:Holuscha,Gebauer,Skýpala, Vala | TJ Sokol Opava | 2:36.11 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A:Barek, Nývlt, Slunéčko,Faltus A:Barek, Nývlt, Slunéčko,Faltus | A. C. Sparta Praha | 2:37.47 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A:Hodboď, Höfner, Šmahel, Fiala A:Hodboď, Höfner, Šmahel, Fiala | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:37.73 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A:Novotný, Talman, Konvalina, Dudra A:Novotný, Talman, Konvalina, Dudra | ASK Slavia Praha | 2:38.17 | 6.00 | |||||||||||||||
6 | A:Lipnický, Černý, Martinů, Stadník A:Lipnický, Černý, Martinů, Stadník | AC Slovan Liberec, z.s. | 2:40.97 | 5.00 | |||||||||||||||
7 | A:Drunecký, Reichl,Melč, Pánek A:Drunecký, Reichl,Melč, Pánek | A. C. TEPO Kladno | 2:43.80 | 3.00 | |||||||||||||||
8 | A:Šafránék, Adámek, Jeřábek, Šmíd A:Šafránék, Adámek, Jeřábek, Šmíd | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 3:04.54 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B:Šubík, Vavřiček, Bartusek, Vícha B:Šubík, Vavřiček, Bartusek, Vícha | TJ Sokol Opava | 2:41.70 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | B:Bužga, Podešva, Mikulka, Hrabovský B:Bužga, Podešva, Mikulka, Hrabovský | SSK Vítkovice | 2:44.86 | 2.00 | |||||||||||||||
3 | A:Adensam, Kňáva, Kosourek, Vašut A:Adensam, Kňáva, Kosourek, Vašut | Atletický klub Olomouc z.s. | 2:50.66 | ||||||||||||||||
4 | B:Ederer, Herian, Vladyka,Gorski B:Ederer, Herian, Vladyka,Gorski | A. C. Sparta Praha | 2:52.54 | ||||||||||||||||
5 | A:Dykast, Kühr, Meduna, Rejfek A:Dykast, Kühr, Meduna, Rejfek | Atletika Chrudim, z.s. | 2:55.75 | ||||||||||||||||
6 | B:Alexa, Lang, Chochola,Velich B:Alexa, Lang, Chochola,Velich | A. C. TEPO Kladno | 3:02.61 | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B:Pavlas, Podnecký, Vilím Konvalina B:Pavlas, Podnecký, Vilím Konvalina | TJ Sokol Kolín-atletika | 2:47.42 | 1.00 | |||||||||||||||
2 | C:Pastor, Schmit,Krýsa,Feranec C:Pastor, Schmit,Krýsa,Feranec | SSK Vítkovice | 2:52.82 | ||||||||||||||||
3 | B:Cihlář, Beneš, Klokočník, Schneider B:Cihlář, Beneš, Klokočník, Schneider | ASK Slavia Praha | 2:54.88 | ||||||||||||||||
4 | B:Všetička, Faistauer, Vodička, Beníček B:Všetička, Faistauer, Vodička, Beníček | AC Slovan Liberec, z.s. | 3:03.72 | ||||||||||||||||
5 | C:Kostka, Bubela, Vojta,Gregor C:Kostka, Bubela, Vojta,Gregor | A. C. Sparta Praha | 3:18.64 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
4 x 300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A-Lamačová, Quadrátová, Khunová, Somrová A-Lamačová, Quadrátová, Khunová, Somrová | A. C. TEPO Kladno | 2:53.68 | 11.00 | |||||||||||||||
2 | A-Cukerová,Feitová,Marková,Šťastná A-Cukerová,Feitová,Marková,Šťastná | ASK Slavia Praha | 2:53.87 | 9.00 | |||||||||||||||
3 | A-Kopcová,Cagašová,Lojkásková,Dokoupilová A-Kopcová,Cagašová,Lojkásková,Dokoupilová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 2:53.92 | 8.00 | |||||||||||||||
4 | A-Olivová,Novosadová,Vánišová,Šafránková A-Olivová,Novosadová,Vánišová,Šafránková | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:00.14 | 7.00 | |||||||||||||||
5 | A-Smolková,Hluchá A.,Hluchá T. Janíková A-Smolková,Hluchá A.,Hluchá T. Janíková | TJ Sokol Opava | 3:02.27 | 5.00 | |||||||||||||||
6 | A-Kovářová,Samešová,Fořtová,Hercíková A-Kovářová,Samešová,Fořtová,Hercíková | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:06.20 | ||||||||||||||||
7 | A-Holečková,Dufková I.,Landsmannová,Eliášová A-Holečková,Dufková I.,Landsmannová,Eliášová | Atletika Jižní Město z.s. | 3:11.44 | ||||||||||||||||
8 | A-Pazderová,Lavrinčíková,Machová,Svobodová A-Pazderová,Lavrinčíková,Machová,Svobodová | Atletický klub Olomouc z.s. | 3:14.80 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Hromadová, Magerová,Šimečková, Kunzová B-Hromadová, Magerová,Šimečková, Kunzová | TJ Sokol Opava | 3:01.79 | 6.00 | |||||||||||||||
2 | B-Slámov, Zemaníková,Mynářová,Eltnerová B-Slámov, Zemaníková,Mynářová,Eltnerová | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3:02.58 | 3.00 | |||||||||||||||
3 | B-Košutová,Havlová,Pavlíková,Škopková B-Košutová,Havlová,Pavlíková,Škopková | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:03.53 | 2.00 | |||||||||||||||
4 | B-Mašková, Hůlová,Bennett,Šrobová B-Mašková, Hůlová,Bennett,Šrobová | A. C. TEPO Kladno | 3:04.79 | 1.00 | |||||||||||||||
5 | B-Rydvalová,Veštová,Procházková,Čihulová B-Rydvalová,Veštová,Procházková,Čihulová | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 3:12.46 | ||||||||||||||||
6 | A-Šenková,Suchánková,Motlochová,Ščibrániová A-Šenková,Suchánková,Motlochová,Ščibrániová | SSK Vítkovice | 3:14.80 | ||||||||||||||||
7 | A-Doležalová,Chrapanová,Mervarková,Chyšková A-Doležalová,Chrapanová,Mervarková,Chyšková | Atletika Chrudim, z.s. | 3:17.16 | ||||||||||||||||
8 | B-Franková,Novotná,Typltová,Kneselová B-Franková,Novotná,Typltová,Kneselová | Atletika Jižní Město z.s. | 3:36.79 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B-Kotrhonzová,Skalická,Novotná,Štěpánová B-Kotrhonzová,Skalická,Novotná,Štěpánová | ASK Slavia Praha | 3:02.32 | 4.00 | |||||||||||||||
2 | C-Pánková,Nováková,Ningerová,Jurečková C-Pánková,Nováková,Ningerová,Jurečková | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3:11.40 | ||||||||||||||||
3 | C-Pelová,Bartoňová,Kubešová,Slováková C-Pelová,Bartoňová,Kubešová,Slováková | A. C. TEPO Kladno | 3:18.13 | ||||||||||||||||
4 | C-Pešová,Horáková,Seifertová,Drábková C-Pešová,Horáková,Seifertová,Drábková | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:18.93 | ||||||||||||||||
5 | D-Žurovcová,Gajdošíková,Reinertová,Kotásková D-Žurovcová,Gajdošíková,Reinertová,Kotásková | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 3:20.42 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok vysoký - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1.501.551.601.651.701.731.76 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matěj SrovnalMatěj Srovnal
TJ Sokol Opava |
01 | 1.73 | ---XOOXOXXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1.73 | --XOOOXXOXXX | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Marek KretMarek Kret
SSK Vítkovice |
01 | 1.73 | _-OOXXOXXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1.70 | -OXXOXXOOXXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Erik HreňkoErik Hreňko
SSK Vítkovice |
01 | 1.70 | -OOOXXOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 1.65 | --OXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia Praha |
02 | 1.65 | OXXOOXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta Praha |
01 | 1.65 | XOXOXOXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 1.65 | -XOXOXXOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 1.60 | OOOXXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.60 | OOXOXXX | |||||||||||||||
12 |
Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol Opava |
01 | 1.60 | OOXXOXXX | |||||||||||||||
13= |
Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 1.55 | OOXXX | |||||||||||||||
13= |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 1.55 | -O-- | |||||||||||||||
15 |
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 1.55 | XOOXXX | |||||||||||||||
16 |
Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO Kladno |
02 | 1.50 | OXXX | |||||||||||||||
17 |
Adam HojdaAdam Hojda
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.50 | XXOXXX | |||||||||||||||
Jan WinklerJan Winkler
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok vysoký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 1.67 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 1.64 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 1.64 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Simona SvozilováSimona Svozilová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.58 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Denisa PešováDenisa Pešová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 1.58 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol Opava |
01 | 1.58 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 1.55 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 1.55 | 3.00 | |||||||||||||||
9= |
Radka EltnerováRadka Eltnerová
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
02 | 1.50 | 1.50 | |||||||||||||||
9= |
Šárka HavlováŠárka Havlová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 1.50 | 1.50 | |||||||||||||||
11= |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Sokol Opava |
03 | 1.50 | ||||||||||||||||
11= |
Kateřina HollasováKateřina Hollasová
ASK Slavia Praha |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
13= |
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 1.50 | ||||||||||||||||
13= |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
15= |
Veronika EichlerováVeronika Eichlerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
15= |
Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK Vítkovice |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
17 |
Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
18= |
Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia Praha |
02 | 1.45 | ||||||||||||||||
18= |
Karolína BlaťákováKarolína Blaťáková
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
20 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
21 |
Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 1.40 | ||||||||||||||||
Jolana AndrlováJolana Andrlová
ASK Slavia Praha |
04 | DNP | |||||||||||||||||
Sára HolečkováSára Holečková
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | NM | |||||||||||||||||
Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 24 závodníků |
skok o tyči - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 2.412.612.813.013.213.413.513.613.713.813.914.11 | Body | |||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 3.71 | ------O-XO--XXX | 11.00 | ||||||||||||||
2 |
Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
A. C. Sparta Praha |
01 | 3.61 | ----OXXOXXOXOXX-- | 9.00 | ||||||||||||||
3 |
Adam ŠubíkAdam Šubík
TJ Sokol Opava |
01 | 3.61 | --OOOXOOXXOXXX | 8.00 | ||||||||||||||
4 |
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 3.51 | ------O--XXX | 7.00 | ||||||||||||||
5 |
Sebastian HajzlerSebastian Hajzler
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 3.41 | -XOOXOXOOXXX | 6.00 | ||||||||||||||
6 |
Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 3.21 | OOOOXOXXX | 5.00 | ||||||||||||||
7 |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 3.21 | --XXOOXXOXXX | 4.00 | ||||||||||||||
8 |
Martin CeltaMartin Celta
TJ Sokol Opava |
02 | 3.01 | OOOXXOXXX | 3.00 | ||||||||||||||
9 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 2.81 | OOOXXX | 2.00 | ||||||||||||||
10 |
Marek MacuraMarek Macura
SSK Vítkovice |
02 | 2.81 | OOXXOXX--XXX | 1.00 | ||||||||||||||
11 |
Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta Praha |
01 | 2.61 | OOXXX | |||||||||||||||
12= |
Patrik VašutPatrik Vašut
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 2.41 | XOXXX | |||||||||||||||
12= |
Jiří ŠámalJiří Šámal
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 2.41 | XOXXX | |||||||||||||||
14 |
Dominik SchmitDominik Schmit
SSK Vítkovice |
01 | 2.41 | XXOXXX | |||||||||||||||
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski
SSK Vítkovice |
01 | 0 | XX--- | ||||||||||||||||
Tobiáš ProkopTobiáš Prokop
A. C. TEPO Kladno |
02 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO Kladno |
01 | 0 | XXX | ||||||||||||||||
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 0 | -----XXX | ||||||||||||||||
Celkem 19 závodníků |
skok o tyči - Žákyně (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Body | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza JaníkováTereza Janíková
TJ Sokol Opava |
02 | 3.23 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková
TJ Sokol Opava |
01 | 3.03 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Kateřina LibovickáKateřina Libovická
A. C. TEPO Kladno |
01 | 2.83 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anna RydvalováAnna Rydvalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 2.83 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Natálie PaťavováNatálie Paťavová
TJ Sokol Opava |
03 | 2.83 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 2.63 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Alžběta BartoňováAlžběta Bartoňová
A. C. TEPO Kladno |
01 | 2.63 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Klára HercíkováKlára Hercíková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 2.63 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Eva KubešováEva Kubešová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 2.43 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Klára ŠimečkováKlára Šimečková
TJ Sokol Opava |
01 | 2.43 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 2.23 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza ProcházkováTereza Procházková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 2.03 | ||||||||||||||||
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia Praha |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 13 závodníků |
skok daleký - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Martin VaněkMartin Vaněk
SSK Vítkovice |
01 | 6.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 6.45 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 6.30 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia Praha |
02 | 6.01 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 5.90 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5.88 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 5.69 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK Vítkovice |
01 | 5.62 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 5.60 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Tomáš StachTomáš Stach
SSK Vítkovice |
01 | 5.58 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia Praha |
02 | 5.51 | ||||||||||||||||
12 |
Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO Kladno |
03 | 5.39 | ||||||||||||||||
13 |
Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 5.37 | ||||||||||||||||
14 |
Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO Kladno |
01 | 5.27 | ||||||||||||||||
15 |
Jan KührJan Kühr
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 5.14 | ||||||||||||||||
16 |
Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia Praha |
02 | 5.07 | ||||||||||||||||
17 |
Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 5.04 | ||||||||||||||||
18 |
Jan VodičkaJan Vodička
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 5.01 | ||||||||||||||||
19 |
Filip DrhlíkFilip Drhlík
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 4.92 | ||||||||||||||||
20 |
Tomáš PeřinaTomáš Peřina
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 4.83 | ||||||||||||||||
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 21 závodníků |
skok daleký - Žákyně (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | |||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 5.60 +1.2 m/s | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 5.30 +1.6 m/s | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 5.30 +1.4 m/s | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia Praha |
01 | 5.30 +1.0 m/s | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol Opava |
01 | 5.20 +1.8 m/s | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 5.19 +1.1 m/s | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK Vítkovice |
02 | 5.13 +1.9 m/s | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia Praha |
02 | 5.03 +0.9 m/s | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 4.98 +1.8 m/s | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol Opava |
02 | 4.98 +1.7 m/s | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.95 +0.9 m/s | ||||||||||||||||
12 |
Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 4.94 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
13 |
Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 4.92 +0.0 m/s | ||||||||||||||||
14 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 4.86 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
15 |
Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia Praha |
01 | 4.77 +0.6 m/s | ||||||||||||||||
16 |
Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.71 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
17 |
Sára PoprováSára Poprová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 4.62 +2.5 m/s | ||||||||||||||||
18 |
Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 4.59 +0.7 m/s | ||||||||||||||||
19 |
Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK Vítkovice |
01 | 4.59 +2.2 m/s | 4.08 +1.0 m/s | |||||||||||||||
20 |
Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK Vítkovice |
02 | 4.53 +1.3 m/s | ||||||||||||||||
21 |
Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia Praha |
02 | 4.51 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
22 |
Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK Vítkovice |
02 | 4.40 +1.7 m/s | ||||||||||||||||
23 |
Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 4.37 +1.6 m/s | ||||||||||||||||
24 |
Anna HorákováAnna Horáková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 4.21 +1.4 m/s | ||||||||||||||||
25 |
Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 3.72 +0.8 m/s | ||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 11.87 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 11.39 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 11.30 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Nikita DorňákováNikita Dorňáková
ASK Slavia Praha |
01 | 11.25 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 10.92 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 10.10 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 10.03 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 09.71 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 09.70 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 09.49 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 09.26 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 08.88 | ||||||||||||||||
13 |
Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 08.70 | ||||||||||||||||
14 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 08.65 | ||||||||||||||||
15 |
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 08.43 | ||||||||||||||||
16 |
Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 08.40 | ||||||||||||||||
17 |
Alice RášováAlice Rášová
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 08.39 | ||||||||||||||||
18 |
Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 08.33 | ||||||||||||||||
19 |
Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia Praha |
02 | 08.29 | ||||||||||||||||
20 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 08.19 | ||||||||||||||||
21 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 08.03 | ||||||||||||||||
22 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 07.66 | ||||||||||||||||
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno |
03 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 16.53 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 15.97 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 14.57 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice |
02 | 12.90 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol Opava |
01 | 12.82 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 12.46 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 12.32 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 12.21 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO Kladno |
01 | 12.06 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jiří HerákJiří Herák
TJ Sokol Opava |
01 | 12.03 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia Praha |
01 | 11.15 | ||||||||||||||||
12 |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 11.14 | ||||||||||||||||
13 |
Adam MíkaAdam Míka
A. C. Sparta Praha |
01 | 10.74 | ||||||||||||||||
14 |
Matěj KukučkaMatěj Kukučka
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 10.65 | ||||||||||||||||
15 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 10.64 | ||||||||||||||||
16 |
Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO Kladno |
02 | 10.59 | ||||||||||||||||
17 |
Vojtěch PsotkaVojtěch Psotka
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 10.53 | ||||||||||||||||
18 |
Jakub KolářJakub Kolář
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 09.96 | ||||||||||||||||
19 |
Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO Kladno |
02 | 09.92 | ||||||||||||||||
20 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 09.66 | ||||||||||||||||
21 |
Matěj MarekMatěj Marek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 09.46 | ||||||||||||||||
22 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 09.36 | ||||||||||||||||
23 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 08.34 | ||||||||||||||||
24 |
Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 07.97 | ||||||||||||||||
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno |
01 | 0 | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 36.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 35.50 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 35.00 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 33.81 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Allie FormánkováAllie Formánková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 33.79 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Anežka ŠrobováAnežka Šrobová
A. C. TEPO Kladno |
01 | 29.45 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 29.27 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 27.43 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 26.98 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia Praha |
02 | 26.90 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 25.79 | ||||||||||||||||
12 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 24.99 | ||||||||||||||||
13 |
Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia Praha |
02 | 24.67 | ||||||||||||||||
14 |
Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 23.47 | ||||||||||||||||
15 |
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 21.59 | ||||||||||||||||
16 |
Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 20.83 | ||||||||||||||||
17 |
Anežka Tereza VoštováAnežka Tereza Voštová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 20.82 | ||||||||||||||||
18 |
Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 20.54 | ||||||||||||||||
19 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 20.06 | ||||||||||||||||
20 |
Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol Opava |
02 | 19.56 | ||||||||||||||||
21 |
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol Opava |
02 | 19.45 | ||||||||||||||||
22 |
Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 18.31 | ||||||||||||||||
23 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 14.50 | ||||||||||||||||
Kateřina EliášováKateřina Eliášová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | DNP | |||||||||||||||||
Zuzana HankeováZuzana Hankeová
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | DNP | |||||||||||||||||
Celkem 25 závodníků |
hod diskem 1kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 45.73 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 45.33 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 41.54 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 41.04 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Štěpán SýkoraŠtěpán Sýkora
A. C. TEPO Kladno |
02 | 38.51 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Ngoc Thach NguyenNgoc Thach Nguyen
AC Slovan Liberec, z.s. |
01 | 36.94 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol Opava |
02 | 35.45 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice |
02 | 35.03 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO Kladno |
01 | 33.71 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 32.81 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia Praha |
01 | 32.34 | ||||||||||||||||
12 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 31.13 | ||||||||||||||||
13 |
Marek SojkaMarek Sojka
A. C. TEPO Kladno |
02 | 30.58 | ||||||||||||||||
14 |
David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO Kladno |
01 | 29.99 | ||||||||||||||||
15 |
Erik LaunaErik Launa
A. C. TEPO Kladno |
01 | 29.26 | ||||||||||||||||
16 |
Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO Kladno |
02 | 28.79 | ||||||||||||||||
17 |
Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 28.77 | ||||||||||||||||
18 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 28.47 | ||||||||||||||||
19 |
Matěj KukučkaMatěj Kukučka
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 27.84 | ||||||||||||||||
20= |
Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 24.20 | ||||||||||||||||
20= |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 24.20 | ||||||||||||||||
22 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 22.40 | ||||||||||||||||
23 |
Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 16.59 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod kladivem 3kg - Žákyně (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 46.27 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Adéla MatouškováAdéla Matoušková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 43.83 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 40.47 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Anna JenčkeAnna Jenčke
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 34.94 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 32.23 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Kristýna CharvátováKristýna Charvátová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
02 | 31.92 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Martina BjalkováMartina Bjalková
TJ Sokol Opava |
02 | 28.06 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Pavlína ŠedáPavlína Šedá
ASK Slavia Praha |
02 | 27.86 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 27.38 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 26.21 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Sára BlehováSára Blehová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 26.09 | ||||||||||||||||
12 |
Vendula HolečkováVendula Holečková
A. C. TEPO Kladno |
03 | 26.00 | ||||||||||||||||
13 |
Sofie KonvalinováSofie Konvalinová
ASK Slavia Praha |
02 | 24.60 | ||||||||||||||||
14 |
Valerie DachovskáValerie Dachovská
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 24.23 | ||||||||||||||||
15 |
Kateřina TomáškováKateřina Tomášková
SSK Vítkovice |
02 | 23.40 | ||||||||||||||||
16 |
Eliška PekárkováEliška Pekárková
ASK Slavia Praha |
02 | 22.51 | ||||||||||||||||
17 |
Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 20.40 | ||||||||||||||||
18 |
Denisa BednaříkováDenisa Bednaříková
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 19.01 | ||||||||||||||||
19 |
Alice RášováAlice Rášová
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 17.10 | ||||||||||||||||
20 |
Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 16.66 | ||||||||||||||||
Tereza KotáskováTereza Kotásková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | DNF | |||||||||||||||||
Eliška DrábkováEliška Drábková
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod kladivem 4kg - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Dominik KrálDominik Král
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 61.28 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 57.72 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Tomáš GrulichTomáš Grulich
TJ Sokol Opava |
01 | 47.63 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Michal ŠpilháčekMichal Špilháček
TJ Sokol Opava |
02 | 42.96 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 42.25 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jiří HerákJiří Herák
TJ Sokol Opava |
01 | 41.65 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
David BlechaDavid Blecha
A. C. TEPO Kladno |
01 | 40.26 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 36.67 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 32.25 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Marek MikešMarek Mikeš
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 31.58 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO Kladno |
01 | 31.44 | ||||||||||||||||
12 |
Marek KratochvílMarek Kratochvíl
A. C. TEPO Kladno |
02 | 30.68 | ||||||||||||||||
13 |
Adam KaplánekAdam Kaplánek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 29.52 | ||||||||||||||||
14 |
Jakub FrydryšekJakub Frydryšek
SSK Vítkovice |
02 | 28.94 | ||||||||||||||||
15 |
Matěj MarekMatěj Marek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 25.60 | ||||||||||||||||
16 |
Pavel VláčilPavel Vláčil
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 25.05 | ||||||||||||||||
17 |
Aleš PohlAleš Pohl
A. C. Sparta Praha |
01 | 24.59 | ||||||||||||||||
18 |
Michal MašekMichal Mašek
ASK Slavia Praha |
01 | 24.27 | ||||||||||||||||
19 |
Adam ProkopAdam Prokop
AC Slovan Liberec, z.s. |
02 | 24.22 | ||||||||||||||||
20 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 24.10 | ||||||||||||||||
21 |
Vladimír NiščákVladimír Niščák
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 23.37 | ||||||||||||||||
22 |
Jozef TutkoJozef Tutko
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 15.27 | ||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia Praha |
01 | 38.22 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol Opava |
01 | 37.57 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Jindra VránováJindra Vránová
TJ Sokol Opava |
01 | 33.06 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Karolína AlbrechtováKarolína Albrechtová
A. C. TEPO Kladno |
02 | 32.34 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
01 | 31.35 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová
TJ Sokol Opava |
02 | 31.25 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Kristina VaňkováKristina Vaňková
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 31.20 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Barbora BumbalováBarbora Bumbalová
ASK Slavia Praha |
02 | 30.92 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Viktorie HanzelkováViktorie Hanzelková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. |
01 | 30.29 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Šárka VosátkováŠárka Vosátková
A. C. TEPO Kladno |
01 | 30.08 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 28.17 | ||||||||||||||||
12 |
Karolína VoseckáKarolína Vosecká
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 28.08 | ||||||||||||||||
13 |
Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N. |
03 | 27.95 | ||||||||||||||||
14 |
Anna NovákováAnna Nováková
ASK Slavia Praha |
01 | 27.89 | ||||||||||||||||
15 |
Adéla CihlářováAdéla Cihlářová
TJ Sokol Opava |
02 | 27.69 | ||||||||||||||||
16 |
Žaneta VrbováŽaneta Vrbová
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 27.00 | ||||||||||||||||
17 |
Lucie KunčarováLucie Kunčarová
SSK Vítkovice |
01 | 26.10 | ||||||||||||||||
18 |
Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová
ASK Slavia Praha |
01 | 24.45 | ||||||||||||||||
19 |
Karolína MorbitzerováKarolína Morbitzerová
Atletický klub Olomouc z.s. |
02 | 22.93 | ||||||||||||||||
20 |
Kristýna LupačováKristýna Lupačová
Atletika Chrudim, z.s. |
01 | 22.91 | ||||||||||||||||
21 |
Lucie SeifertováLucie Seifertová
TJ Sokol Kolín-atletika |
03 | 22.62 | ||||||||||||||||
22 |
Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s. |
03 | 22.55 | ||||||||||||||||
23 |
Anna KneselováAnna Kneselová
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 20.74 | ||||||||||||||||
Celkem 23 závodníků |
hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jan PospíšilJan Pospíšil
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 52.83 | 11.00 | |||||||||||||||
2 |
Jiří OsolsoběJiří Osolsobě
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 50.10 | 9.00 | |||||||||||||||
3 |
Matyáš PlačekMatyáš Plaček
TJ Sokol Opava |
02 | 45.08 | 8.00 | |||||||||||||||
4 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 43.48 | 7.00 | |||||||||||||||
5 |
Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 40.72 | 6.00 | |||||||||||||||
6 |
Jakub DudášJakub Dudáš
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 39.94 | 5.00 | |||||||||||||||
7 |
Jan ZíkaJan Zíka
TJ Sokol Opava |
01 | 38.98 | 4.00 | |||||||||||||||
8 |
Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta Praha |
01 | 36.88 | 3.00 | |||||||||||||||
9 |
Jan JarešJan Jareš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 35.35 | 2.00 | |||||||||||||||
10 |
Lukáš NovákLukáš Novák
Atletický klub Olomouc z.s. |
01 | 34.90 | 1.00 | |||||||||||||||
11 |
Vladimír NováčekVladimír Nováček
A. C. TEPO Kladno |
01 | 33.73 | ||||||||||||||||
12 |
David HoráčekDavid Horáček
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
01 | 32.58 | ||||||||||||||||
13 |
Karel HanušKarel Hanuš
TJ Sokol Kolín-atletika |
01 | 32.00 | ||||||||||||||||
14 |
Jan EdererJan Ederer
A. C. Sparta Praha |
01 | 31.35 | ||||||||||||||||
15 |
Miroslav KouckýMiroslav Koucký
ASK Slavia Praha |
02 | 31.34 | ||||||||||||||||
16 |
Matěj DobrýMatěj Dobrý
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 31.13 | ||||||||||||||||
17 |
Samuel KrýsaSamuel Krýsa
SSK Vítkovice |
01 | 30.69 | ||||||||||||||||
18 |
Mojmír ŠafránekMojmír Šafránek
Atletický klub AHA Vyškov, ... |
02 | 26.02 | ||||||||||||||||
19 |
Vojtěch MedunaVojtěch Meduna
Atletika Chrudim, z.s. |
02 | 16.83 | ||||||||||||||||
MB |
Vojtěch TeplýVojtěch Teplý
TJ Sokol Kolín-atletika |
02 | 31.62 | ||||||||||||||||
Celkem 20 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam FeranecAdam Feranec | 02 | SSK Vítkovice | 17:36.48 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Ondřej BrzyszkowskiOndřej Brzyszkowski | 01 | SSK Vítkovice | 17:51.02 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Martin SedlmayerMartin Sedlmayer | 02 | AC Slovan Liberec, z.s. | 18:40.88 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Kryštof AlexaKryštof Alexa | 03 | A. C. TEPO Kladno | 19:13.61 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Miroslav KouckýMiroslav Koucký | 02 | ASK Slavia Praha | 19:55.52 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Oldřich TulisOldřich Tulis | 02 | A. C. Sparta Praha | 20:24.39 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Jakub JeřábekJakub Jeřábek | 01 | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 20:45.17 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Dominik SchmitDominik Schmit | 01 | SSK Vítkovice | 20:46.03 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Jiří SolomJiří Solom | 02 | TJ Sokol Kolín-atletika | 21:32.17 | 2.00 | ||||||||||||||
Jan DivišJan Diviš | 02 | A. C. Sparta Praha | DQ | ||||||||||||||||
Daniel PospíšilDaniel Pospíšil | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Sebastian SchneiderSebastian Schneider | 02 | ASK Slavia Praha | DQ | ||||||||||||||||
Poznámky:závodník Schneider, Diviš - DQ pravidlo 230, 4a (rozhodnutí vrchníka)závodník Pospíšil - DQ pravidlo 230, 7a |
|||||||||||||||||||
Celkem 12 závodníků |
chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)
Finále (so, 1.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | Karty | Body | ||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KotáskováTereza Kotásková | 01 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 17:40.50 | 11.00 | ||||||||||||||
2 | Sára HolečkováSára Holečková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 17:52.88 | 9.00 | ||||||||||||||
3 | Amálie MynářováAmálie Mynářová | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18:03.15 | 8.00 | ||||||||||||||
4 | Denisa PánkováDenisa Pánková | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 18:08.22 | 7.00 | ||||||||||||||
5 | Veronika KazimírskáVeronika Kazimírská | 01 | TJ Sokol Opava | 18:47.09 | 6.00 | ||||||||||||||
6 | Eliška SlovákováEliška Slováková | 01 | A. C. TEPO Kladno | 18:52.87 | 5.00 | ||||||||||||||
7 | Kristýna SüsserováKristýna Süsserová | 01 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 18:54.16 | 4.00 | ||||||||||||||
8 | Tereza GajdošíkováTereza Gajdošíková | 03 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 19:03.62 | 3.00 | ||||||||||||||
9 | Veronika ChyškováVeronika Chyšková | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 19:15.74 | 2.00 | ||||||||||||||
10 | Viktorie ChrapanováViktorie Chrapanová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 19:40.54 | 1.00 | ||||||||||||||
11 | Bára DoležalováBára Doležalová | 02 | Atletika Chrudim, z.s. | 19:41.16 | |||||||||||||||
12 | Pavlína NovotnáPavlína Novotná | 01 | ASK Slavia Praha | 19:42.48 | |||||||||||||||
13 | Kateřina HoškováKateřina Hošková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 19:49.15 | |||||||||||||||
14 | Martina TypltováMartina Typltová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 19:49.74 | |||||||||||||||
15 | Nikol ReinertováNikol Reinertová | 02 | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 20:18.19 | |||||||||||||||
16 | Adéla PazderováAdéla Pazderová | 02 | Atletický klub Olomouc z.s. | 20:37.81 | |||||||||||||||
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Denisa JégrováDenisa Jégrová | 03 | TJ LIAZ Jablonec n/N. | DNF | ||||||||||||||||
Poznámky:DQ . dle paragrafu 230 7a |
|||||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |
Celkový bodový stav - Žáci |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 216.00 | ||||||||||||||||
2 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 179.00 | ||||||||||||||||
3 | KOLIN KOLIN | TJ Sokol Kolín-atletika | 166.50 | ||||||||||||||||
4 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 149.50 | ||||||||||||||||
5 | SPAPR SPAPR | A. C. Sparta Praha | 090.00 | ||||||||||||||||
6 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 068.00 | ||||||||||||||||
7 | SNLIB SNLIB | AC Slovan Liberec, z.s. | 067.00 | ||||||||||||||||
8 | AHAVY AHAVY | Atletický klub AHA Vyškov, ... | 065.00 | ||||||||||||||||
9 | AKLOL AKLOL | Atletický klub Olomouc z.s. | 044.00 | ||||||||||||||||
10 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim, z.s. | 018.00 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 3000 m, 100 m př., 200 m př., 1500 m př., disk 1kg, kladivo 4kg, oštěp 600g, koule 4kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 200 m př., 150 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x300 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Celkový bodový stav - Žákyně |
---|
Umí. | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Body | Ztráta | ||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | SOKOP SOKOP | TJ Sokol Opava | 157.00 | ||||||||||||||||
2 | LIAZJ LIAZJ | TJ LIAZ Jablonec n/N. | 142.00 | ||||||||||||||||
3 | KOLIN KOLIN | TJ Sokol Kolín-atletika | 123.50 | ||||||||||||||||
4 | TEKLA TEKLA | A. C. TEPO Kladno | 121.00 | ||||||||||||||||
5 | SLAPR SLAPR | ASK Slavia Praha | 109.00 | ||||||||||||||||
6 | FMIST FMIST | TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. | 095.50 | ||||||||||||||||
7 | ATLJM ATLJM | Atletika Jižní Město z.s. | 090.00 | ||||||||||||||||
8 | AKLOL AKLOL | Atletický klub Olomouc z.s. | 053.50 | ||||||||||||||||
9 | CHRUDI CHRUDI | Atletika Chrudim, z.s. | 044.00 | ||||||||||||||||
10 | VITKO VITKO | SSK Vítkovice | 016.50 | ||||||||||||||||
Poznámky:Stav po: 150 m, 300 m, 800 m, 1500 m, 100 m př., 200 m př., disk 0,75kg, kladivo 3kg, oštěp 500g, koule 3kg, dálka, tyč, výška, chůze 3000m, 800 m, 100 m př., 100 m př., 300 m, 200 m př., 150 m, 150 m, 60 m, 60 m, 4x60 m, 4x60 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x300 m, 4x60 m |
|||||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |