Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev žactva

Opava (1. 10. 2016)
skok vysoký - Žáci (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Matěj SrovnalMatěj Srovnal 010222 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1.73 11.00
2 Milan KudělkaMilan Kudělka 010725 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 1.73 9.00
3 Marek KretMarek Kret 010316 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 1.73 8.00
skok vysoký - Žákyně (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla LojkáskováAdéla Lojkásková 015630 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 1.67 11.00
2 Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová 015823 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1.64 9.00
3 Natálie OlivováNatálie Olivová 035415 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1.64 8.00
skok o tyči - Žáci (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Vladimír NiščákVladimír Niščák 010202 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3.71 11.00
2 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 010102 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 3.61 9.00
3 Adam ŠubíkAdam Šubík 010827 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.61 8.00
skok o tyči - Žákyně (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tereza JaníkováTereza Janíková 025403 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.23 11.00
2 Sára ŠkrobánkováSára Škrobánková 015106 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3.03 9.00
3 Kateřina LibovickáKateřina Libovická 015719 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2.83 8.00
skok daleký - Žáci (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk 011227 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 6.53 11.00
2 Dominik HolubDominik Holub 010108 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 6.45 9.00
3 Samuel LawsonSamuel Lawson 020428 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 6.30 8.00
skok daleký - Žákyně (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 016117 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.60 11.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová 035518 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5.30 9.00
3 Terezie MackováTerezie Macková 015913 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5.30 8.00
vrh koulí 3kg - Žákyně (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Allie FormánkováAllie Formánková 015627 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 11.87 11.00
2 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.39 9.00
3 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková 015419 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 11.30 8.00
vrh koulí 4kg - Žáci (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 16.53 11.00
2 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 15.97 9.00
3 Dominik KrálDominik Král 010831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 14.57 8.00
hod diskem 0,75kg - Žákyně (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Sára BlehováSára Blehová 015412 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 36.22 11.00
2 Anna JenčkeAnna Jenčke 015522 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 35.50 9.00
3 Zuzana ZdražilováZuzana Zdražilová 025203 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 35.00 8.00
hod diskem 1kg - Žáci (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.73 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 45.33 9.00
3 Dominik KrálDominik Král 010831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.54 8.00
hod kladivem 3kg - Žákyně (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Barbora HoužvičkováBarbora Houžvičková 015419 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.27 11.00
2 Adéla MatouškováAdéla Matoušková 015513 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 43.83 9.00
3 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 015817 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 40.47 8.00
hod kladivem 4kg - Žáci (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Dominik KrálDominik Král 010831 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 61.28 11.00
2 Karel HanušKarel Hanuš 010209 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 57.72 9.00
3 Tomáš GrulichTomáš Grulich 010615 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 47.63 8.00
hod oštěpem 500g - Žákyně (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Karolína ŠaškováKarolína Šašková 015508 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 38.22 11.00
2 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková 015427 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 37.57 9.00
3 Jindra VránováJindra Vránová 015309 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 33.06 8.00
hod oštěpem 600g - Žáci (sobota, 1.10.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan PospíšilJan Pospíšil 010212 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 52.83 11.00
2 Jiří OsolsoběJiří Osolsobě 010304 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 50.10 9.00
3 Matyáš PlačekMatyáš Plaček 020421 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 45.08 8.00