Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev žactva

Opava (1. 10. 2016)

1500 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Nicholas Jan AdensamNicholas Jan Adensam 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:17.45 11.00
2 Patrik PastorPatrik Pastor 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:19.30 9.00
3 Vít VladykaVít Vladyka 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 4:32.36 8.00
4 Samuel KonvalinaSamuel Konvalina 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 4:34.37 7.00
5 Martin VaněkMartin Vaněk 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 4:35.84 6.00
6 Lukáš VíchaLukáš Vícha 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:37.63 5.00
7 Jan VavříčekJan Vavříček 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:39.08 4.00
8 Jakub MartinůJakub Martinů 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 4:45.37 3.00
9 Sebastian HajzlerSebastian Hajzler 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 4:47.75 2.00
10 Tomáš PodneckýTomáš Podnecký 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 4:51.83 1.00
11 Michal RomanecMichal Romanec 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 5:02.21
12 Vojtěch PatákVojtěch Paták 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:02.97
13 Dominik ChmelíkDominik Chmelík 01 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:55.35
Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNP
Celkem 14 závodníků

1500 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Šárka SomrováŠárka Somrová 04 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 4:53.40 11.00
2 Veronika LavrinčíkováVeronika Lavrinčíková 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 4:54.51 9.00
3 Anna ZemaníkováAnna Zemaníková 02 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 4:59.05 8.00
4 Adéla HlucháAdéla Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 4:59.93 7.00
5 Eliška LandsmannováEliška Landsmannová 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 5:02.20 6.00
6 Tereza HlucháTereza Hluchá 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 5:08.84 5.00
7 Klára NingerováKlára Ningerová 03 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:15.14 4.00
8 Zuzana ŠenkováZuzana Šenková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 5:17.06 3.00
9 Martina FořtováMartina Fořtová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 5:20.27 2.00
10 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 5:21.55 1.00
11 Viktorie ŤahanováViktorie Ťahanová 04 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. 5:30.44
12 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:36.79
13 Anna HorákováAnna Horáková 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 5:46.66
Adéla MatouškováAdéla Matoušková 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno DNF
Celkem 14 závodníků