Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev žactva

Opava (1. 10. 2016)

skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin VaněkMartin Vaněk
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 6.53 11.00
2 Dominik HolubDominik Holub
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 6.45 9.00
3 Samuel LawsonSamuel Lawson
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 6.30 8.00
4 Michael HöfnerMichael Höfner
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 6.01 7.00
5 Maxim KňávaMaxim Kňáva
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 5.90 6.00
6 Jakub DemelJakub Demel
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.88 5.00
7 Robert DykastRobert Dykast
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.69 4.00
8 Ondřej PodešvaOndřej Podešva
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.62 3.00
9 Milan KudělkaMilan Kudělka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 5.60 2.00
10 Tomáš StachTomáš Stach
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 5.58 1.00
11 Vojtěch PatákVojtěch Paták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.51
12 Antonín ReichlAntonín Reichl
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 5.39
13 Ondřej BeníčekOndřej Beníček
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.37
14 Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.27
15 Jan KührJan Kühr
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 5.14
16 Jan BenešJan Beneš
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.07
17 Filip MisařFilip Misař
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 5.04
18 Jan VodičkaJan Vodička
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
02 5.01
19 Filip DrhlíkFilip Drhlík
Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ...
02 4.92
20 Tomáš PeřinaTomáš Peřina
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
01 4.83
Jakub VítekJakub Vítek
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 DNP
Celkem 21 závodníků

skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Barbora HůlkováBarbora Hůlková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 5.60 +1.2 m/s 11.00
2 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 5.30 +1.6 m/s 9.00
3 Terezie MackováTerezie Macková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 5.30 +1.4 m/s 8.00
4 Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 5.30 +1.0 m/s 7.00
5 Nikol HyjánkováNikol Hyjánková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
01 5.20 +1.8 m/s 6.00
6 Klára BažoutováKlára Bažoutová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
02 5.19 +1.1 m/s 5.00
7 Barbora PokornáBarbora Pokorná
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 5.13 +1.9 m/s 4.00
8 Natalie SmejkalováNatalie Smejkalová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 5.03 +0.9 m/s 3.00
9 Barbora HájkováBarbora Hájková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 4.98 +1.8 m/s 2.00
10 Markéta BaroňováMarkéta Baroňová
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
02 4.98 +1.7 m/s 1.00
11 Anna VánišováAnna Vánišová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.95 +0.9 m/s
12 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.94 +1.6 m/s
13 Amálie NovákováAmálie Nováková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
01 4.92 +0.0 m/s
14 Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.86 +1.6 m/s
15 Karolína ŠaškováKarolína Šašková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 4.77 +0.6 m/s
16 Lucie MičunkováLucie Mičunková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.71 +0.7 m/s
17 Sára PoprováSára Poprová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
02 4.62 +2.5 m/s
18 Simona KowalikováSimona Kowaliková
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
01 4.59 +0.7 m/s
19 Barbora KaráskováBarbora Karásková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
01 4.59 +2.2 m/s 4.08 +1.0 m/s
20 Tereza MartinkováTereza Martinková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.53 +1.3 m/s
21 Anna FeitováAnna Feitová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
02 4.51 +1.7 m/s
22 Adéla SobčíkováAdéla Sobčíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
02 4.40 +1.7 m/s
23 Barbora SvobodováBarbora Svobodová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
02 4.37 +1.6 m/s
24 Anna HorákováAnna Horáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
01 4.21 +1.4 m/s
25 Leona VokálováLeona Vokálová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
01 3.72 +0.8 m/s
Celkem 25 závodníků