Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství ČR družstev žactva

Opava (1. 10. 2016)

150 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín WijasAntonín Wijas 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.02 11.00
2 Tadeáš FormánekTadeáš Formánek 02 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 17.09 9.00
3 Dominik HolubDominik Holub 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.40 8.00
4 Marek ŘehákMarek Řehák 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.75 6.00
5 Zbyněk SobotkaZbyněk Sobotka 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 17.82 5.00
6= Jakub FialaJakub Fiala 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 17.83 3.50
6= Michael HöfnerMichael Höfner 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 17.83 3.50
8 Martin KašparMartin Kašpar 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.82
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub FaltusJakub Faltus 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 17.61 7.00
2 Samuel LawsonSamuel Lawson 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 17.90 2.00
3 Michal HusekMichal Husek 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 17.99 1.00
4 Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 18.07
5 Lukáš MoravecLukáš Moravec 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 18.25
6 David KonečnýDavid Konečný 01 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.28
7 Michal PazderaMichal Pazdera 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 18.29
8 Viktor ŽaloudíkViktor Žaloudík 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.58
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleš KučeraAleš Kučera 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.08
2 Filip GorskiFilip Gorski 01 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 18.30
3 Tomáš HujňákTomáš Hujňák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 18.44
4 Jan ProkopJan Prokop 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 18.45
5 Jakub PánekJakub Pánek 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 18.55
6 Marek ČernýMarek Černý 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.66
7 Filip KlokočníkFilip Klokočník 02 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 19.13
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 1.10.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ČechtickýDavid Čechtický 02 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 18.65
2 Zdeněk CupákZdeněk Cupák 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 19.49
3 Jakub ProcházkaJakub Procházka 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.81
4 Tomáš PeřinaTomáš Peřina 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.28
5 Vojtěch AdámekVojtěch Adámek 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 20.72
Celkem 5 závodníků

150 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 1.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozlováAnna Kozlová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 18.69 11.00
2 Barbora HůlkováBarbora Hůlková 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 18.84 9.00
3 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.48 8.00
4 Linda DufkováLinda Dufková 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 19.61 6.00
5 Karolína PetrováKarolína Petrová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 19.71 4.00
6 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 20.02
7 Tereza MarkováTereza Marková 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.08
Barbora MalíkováBarbora Malíková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Klára BažoutováKlára Bažoutová 02 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 19.69 5.00
2 Michaela JurčekováMichaela Jurčeková 01 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 19.72 3.00
3 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 19.79 2.00
4 Kateřina KhunováKateřina Khunová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.01 1.00
5 Lucie MičunkováLucie Mičunková 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.39
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.71
7 Anna VrábelováAnna Vrábelová 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 20.87
Mia SchwarzerováMia Schwarzerová 01 TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s. DNP
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 1.10.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 19.56 7.00
2 Lucie KunčarováLucie Kunčarová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.41
3 Natalie KožuškaničováNatalie Kožuškaničová 01 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 20.58
4 Viktorie MotlochováViktorie Motlochová 01 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 20.68
5 Lenka NovotnáLenka Novotná 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 20.78
6 Barbora SuchánkováBarbora Suchánková 02 SSK VítkoviceSSK Vítkovice 21.08
7 Markéta MachováMarkéta Machová 02 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 23.02
Celkem 7 závodníků