výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

MČR družstev juniorů a juniorek

České Budějovice (24. 9. 2016)

100 m - Junioři (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.09
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.16
3 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.20
4 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.20
5 Martin HlavinkaMartin Hlavinka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.55
6 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.58
7 Marek ZelinkaMarek Zelinka 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.78
8 Ondřej NesvadbaOndřej Nesvadba 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.95
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.03
2 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.04
3 Erik JelínekErik Jelínek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.34
4 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.39
5 Boris PribilBoris Pribil 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.47
6 Vojtěch KarásekVojtěch Karásek 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.66
7 David DvořákDavid Dvořák 99 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.91
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.13
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.21
3 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.34
4 Adam KubicaAdam Kubica 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.38
5 Michal MecháčekMichal Mecháček 98 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.55
6 Josef HavrdaJosef Havrda 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.71
7 Mario GáborMario Gábor 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.82
Celkem 7 závodníků

100 m - Junioři (Finále)

Finále A (so, 24.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.03 11.00
2 Jan KlímaJan Klíma 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.06 9.00
3 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.09 8.00
4 Lukáš VaverkaLukáš Vaverka 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.09 7.00
5 Michael UrbanMichael Urban 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.15 6.00
6 Filip NavrátilFilip Navrátil 97 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.29 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.9.2016) Vítr: +0.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tadeáš Vojtěch HacušTadeáš Vojtěch Hacuš 00 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.12 4.00
2 Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.20 3.00
3 Adam KubicaAdam Kubica 98 VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno 11.34 2.00
4 Erik JelínekErik Jelínek 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 11.35 1.00
5 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 11.36
6 Štěpán VoborníkŠtěpán Voborník 00 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 11.49
Celkem 6 závodníků

100 m - Juniorky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 24.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.70
2 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.84
3 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.88
4 Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 12.96
5 Karolína SlavětínskáKarolína Slavětínská 97 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 13.31
6 Kristýna PřástkováKristýna Přástková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 13.33
7 Tereza BeranováTereza Beranová 99 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.74
8 Kristýna MaškováKristýna Mašková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 14.73
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 24.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.24
2 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.64
3 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.74
4 Adéla OberleitnerováAdéla Oberleitnerová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.28
5 Nikola VáclavíkováNikola Václavíková 00 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 13.62
6 Monika ZeleňákováMonika Zeleňáková 97 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 14.04
MB Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Edita SklenskáEdita Sklenská 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 24.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.15
2 Sára ČelišováSára Čelišová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.58
3 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.65
4 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.87
5 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.20
6 Kateřina HornováKateřina Hornová 97 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 13.21
7 Monika DoubkováMonika Doubková 00 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.37
8 Klára HolečkováKlára Holečková 98 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 13.93
Celkem 8 závodníků

100 m - Juniorky (Finále)

Finále A (so, 24.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.96 11.00
2 Kateřina VávrováKateřina Vávrová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.01 9.00
3 Sára ČelišováSára Čelišová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.41 8.00
4 Karolína StrnadováKarolína Strnadová 98 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.50 7.00
5 Petra BělohlavováPetra Bělohlavová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 12.53 6.00
6 Šárka KalvováŠárka Kalvová 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.67 5.00
Celkem 6 závodníků
Finále B (so, 24.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 12.55 4.00
2 Lucie KrupařováLucie Krupařová 99 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 12.72 3.00
3 Anna VlčkováAnna Vlčková 98 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 12.80 2.00
4 Dominika PaťkováDominika Paťková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 12.80 1.00
5 Hana KlepetkováHana Klepetková 97 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 13.11
Petra ŠafaříkováPetra Šafaříková 98 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DQ
Poznámky:
Šafaříková - DQ - pravidlo 162.6
Celkem 6 závodníků