Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo MPD mužů a žen

Praha - Kotlářka (6. 9. 2016)

100 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (út, 6.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.58
Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.58
Michal VacekMichal Vacek 87 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 11.58
4 Adam HavlasAdam Havlas 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 11.59
5 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 11.78
6 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.80
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (út, 6.9.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.76
2 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.90
3 Matěj ŠvandaMatěj Švanda 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.05
4 Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.09
5 Miloslav OberdorferMiloslav Oberdorfer 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.16
6 Jiří SvobodaJiří Svoboda 96 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.21
Celkem 6 závodníků
Rozběh 3 (út, 6.9.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karel KolečkoKarel Kolečko 72 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.06
2 Lukáš NovotnýLukáš Novotný 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.16
3 Petr DubskýPetr Dubský 89 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.22
4 Jakub KroftaJakub Krofta 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 12.40
5 Michael DrdlíčekMichael Drdlíček 90 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.41
6 Stanislav MacháčekStanislav Macháček 94 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 12.45
Celkem 6 závodníků
Rozběh 4 (út, 6.9.2016) Vítr: +1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.09
2 Jakub RadaJakub Rada 00 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.18
3 Jakub OndřejJakub Ondřej 89 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.50
MB Matyáš KoškaMatyáš Koška 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 11.78
Joel DavidenkoJoel Davidenko 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNP
Jan LeblJan Lebl 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (út, 6.9.2016) Vítr: +1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín BačoAntonín Bačo 86 AC Praha 1890AC Praha 1890 12.29
2 Lukáš MohorkoLukáš Mohorko 96 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 12.43
3 Miloš PadevětMiloš Padevět 00 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.60
4 Dominik EichlerDominik Eichler 97 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.73
5 Tomáš NakládalTomáš Nakládal 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.90
6 Lukáš JabůrekLukáš Jabůrek 95 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 13.12
Celkem 6 závodníků
Rozběh 6 (út, 6.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Robert MouchaRobert Moucha 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.79
2 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 12.91
3 David KlementDavid Klement 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.23
4 Jan VaněčekJan Vaněček 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.24
5 Michal KulhánekMichal Kulhánek 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.32
6 Artem EfremovArtem Efremov 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.20
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (út, 6.9.2016) Vítr: +3.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Viktor KusalaViktor Kusala 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.60
2 David KalnýDavid Kalný 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.97
3 Erik HendrychErik Hendrych 93 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.31
Jan KoberaJan Kobera 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Jan KociánJan Kocián 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Tomáš PešťákTomáš Pešťák 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 6 závodníků

100 m - Muži (Finále)

Finále A (út, 6.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr JindřichPetr Jindřich 88 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.00
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 9.00
3 Michal VacekMichal Vacek 87 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 8.00
4 David ŘíhaDavid Říha 88 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 7.00
5 Jan ZunaJan Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 6.00
6 Matěj VyskočilMatěj Vyskočil 97 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 5.00
Poznámky:
Časy nezměřeny, pořadí souhlasí.
Celkem 6 závodníků
Finále B (út, 6.9.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ZunaMatěj Zuna 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.90 4.00
2 Dominik BednářDominik Bednář 98 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.01 3.00
3 Karel KolečkoKarel Kolečko 72 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.07 2.00
Michal AyebouaMichal Ayeboua 84 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.07 1.00
Matěj ŠvandaMatěj Švanda 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 12.07
6 Miroslav KozákMiroslav Kozák 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.10
Celkem 6 závodníků

100 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (út, 6.9.2016) Vítr: +1.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna SuchomelováAnna Suchomelová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.15 11.00
2 Kateřina MartínkováKateřina Martínková 96 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 13.69 7.50
3 Pavla NovákováPavla Nováková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.79 5.00
4 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.82 4.00
5 Viktorie MajoberováViktorie Majoberová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.83 3.00
6 Petra PácalováPetra Pácalová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 14.00 2.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 6.9.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta NováAneta Nová 95 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.69 7.50
2 Eva HrdličkováEva Hrdličková 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.27 1.00
3 Karolína StolínováKarolína Stolínová 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.67
4 Aneta AmbrožováAneta Ambrožová 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.68
5 Nikola ŠimlováNikola Šimlová 02 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 15.00
6 Milada RůžičkováMilada Růžičková 68 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 15.49
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 6.9.2016) Vítr: +0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza BřezinováTereza Březinová 00 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 14.95
2 Markéta KulhánkováMarkéta Kulhánková 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.99
3 Barbora SlabáBarbora Slabá 02 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 15.56
Miroslava PeterkováMiroslava Peterková 77 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Simona ZvelebilováSimona Zvelebilová 74 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (út, 6.9.2016) Vítr: +2.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.30 9.00
2 Anna DaťkováAnna Daťková 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.78 6.00
3 Emma BarnokyEmma Barnoky 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.46
MB Jana KovandováJana Kovandová 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 14.22
Anežka ŠímováAnežka Šímová 00 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. DNP
Johana JamriškováJohana Jamrišková 99 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha DNP
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (út, 6.9.2016) Vítr: +1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Veronika SlavíkováVeronika Slavíková 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 13.50
MB Tereza RučkováTereza Ručková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.72
MB Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.79
MB Lenka KáclováLenka Káclová 95 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.90
MB Kateřina ProcházkováKateřina Procházková 97 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 13.97
MB Michaela LyachováMichaela Lyachová 00 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 15.52
Celkem 6 závodníků