výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo krajského přeboru družstev a jednotlivců mladších žáků a mladších žákyň

Jaroměř (17. 9. 2016)

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.66 11.00
2 Jakub GrusJakub Grus 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.11 8.00
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.21 7.00
4 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.28 6.00
5 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.48 4.00
6 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.65 1.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.44 5.00
2 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.56 3.00
3 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.04
4 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.34
5 Petr TherPetr Ther 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.82
Michal SkaunicMichal Skaunic 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.76 9.00
2 Tomáš HepnarTomáš Hepnar 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.60 2.00
3 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.32
4 Kryštof KučeraKryštof Kučera 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.71
5 Jindřich HanušJindřich Hanuš 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.94
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (so, 17.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.04
2 Petr ČápPetr Čáp 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 10.05
3 Jaroslav KortanJaroslav Kortan 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.24
4 Vojtěch MazákVojtěch Mazák 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.34
Celkem 4 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2016) Vítr: +0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.62 11.00
2 Eliška DoubravováEliška Doubravová 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 08.68 9.00
3 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.72 8.00
4 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.89 7.00
5 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.14 5.00
6 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.30 3.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.06 6.00
2 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.28 4.00
3 Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.33 1.50
4 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.33 1.50
5 Magdaléna PospíšilováMagdaléna Pospíšilová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 09.44
6 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 09.60
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.56
2 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.62
3 Veronika KazdováVeronika Kazdová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.73
4 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.77
5 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.84
6 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 10.19
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.64
2 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.66
3 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.74
4 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.18
5 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.47
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna Barbor KunertováKristýna Barbor Kunertová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.04
2 Justýna HalajováJustýna Halajová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.10
3 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK DobruškaSK Dobruška 10.15
4 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 10.16
5 Denisa KarlováDenisa Karlová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.42
6 Nikola UherkováNikola Uherková 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 10.59
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 17.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna TobiškováKristýna Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.60
2 Nikola VackováNikola Vacková 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.61
3 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 09.84
4 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK DobruškaSK Dobruška 10.21
5 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 10.52
Eliška Eva ChareEliška Eva Chare 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.52
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 17.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina KubínováKateřina Kubínová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.50
2 Klára NovákováKlára Nováková 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 09.76
3 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 09.98
4 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.03
5 Tereza SukováTereza Suková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 10.07
6 Michaela VašákováMichaela Vašáková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.11
Celkem 6 závodníků

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 21.15 11.00
2 Lukáš KvapilLukáš Kvapil 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.48 9.00
3 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.02 8.00
4 Matouš HovorkaMatouš Hovorka 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 24.50 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.32 5.00
2 Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 25.16 3.00
3 Adam VelechovskýAdam Velechovský 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.46 1.00
4 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 26.26
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2016) Vítr: -2.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek DítěMarek Dítě 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.44 7.00
2 Jonáš KohlJonáš Kohl 05 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 23.07 6.00
3 Petr ČápPetr Čáp 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 25.41 2.00
4 Matyáš IzákMatyáš Izák 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 27.65
Celkem 4 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 21.11 11.00
2 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 21.46 9.00
3 Alena CejnarováAlena Cejnarová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.27 7.00
4 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 22.47 5.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna PetruželkováAnna Petruželková 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.14 8.00
2 Zuzana JungováZuzana Jungová 03 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 22.46 6.00
3 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 22.72 4.00
4 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.42 1.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta VinklářováAneta Vinklářová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 23.41 2.00
2 Barbora MarkováBarbora Marková 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.55
3 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.68
4 Magdaléna PospíšilováMagdaléna Pospíšilová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 23.77
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 17.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.08 3.00
2 Agáta MalichováAgáta Malichová 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.49
3 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 23.94
Eva PatočkováEva Patočková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 17.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 23.73
2 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 23.84
3 Tereza HorákováTereza Horáková 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 24.23
4 Kateřina HrubáKateřina Hrubá 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 24.57
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 17.9.2016) Vítr: -0.9 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 23.79
2 Nikola VackováNikola Vacková 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 24.69
3 Nikola VenclováNikola Venclová 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.06
4 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 25.36
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 17.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 24.30
2 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 24.50
3 Štěpánka KohlováŠtěpánka Kohlová 07 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25.11
4 Tereza SukováTereza Suková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 25.31
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lucie HoráčkováLucie Horáčková 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:34.27 11.00
2 Jessica NechanickáJessica Nechanická 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 2:38.55 9.00
3 Karolína TobiškováKarolína Tobišková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.10 8.00
4 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:39.25 7.00
5 Marie VoborníkováMarie Voborníková 05 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:42.22 6.00
6 Barbora ZatloukalováBarbora Zatloukalová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 2:45.22 5.00
7 Kristýna HofmanováKristýna Hofmanová 03 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 2:46.76 4.00
8 Justýna HalajováJustýna Halajová 04 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 2:50.11 3.00
9 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 2:52.97 2.00
10 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 3:05.67
11 Tereza RoštlapilováTereza Roštlapilová 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 3:08.75
Celkem 11 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Beáta JakubskáBeáta Jakubská 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:54.61 1.00
2 Barbora PeterováBarbora Peterová 06 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 2:55.71
3 Julie MatulováJulie Matulová 04 SK DobruškaSK Dobruška 2:57.89
4 Hana CoufalováHana Coufalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:00.69
5 Klára VymetalováKlára Vymetalová 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 3:03.46
6 Hedvika GazdováHedvika Gazdová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 3:06.55
7 Hana KřížováHana Křížová 03 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 3:10.40
8 Tereza HejskováTereza Hejsková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 3:10.79
9 Lucie HábováLucie Hábová 04 SK DobruškaSK Dobruška 3:11.67
10 Anna SedláčkováAnna Sedláčková 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 3:13.37
Celkem 10 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Antonín MosteckýAntonín Mostecký 03 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5:30.71 11.00
2 Vojtěch PotočekVojtěch Potoček 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:31.57 9.00
3 David ŠvandaDavid Švanda 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:36.50 8.00
4 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:37.27 7.00
5 Pavel DědekPavel Dědek 04 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 5:37.54 6.00
6 Pavel RausaPavel Rausa 05 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 5:38.97 5.00
7 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka 04 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 5:42.61 4.00
8 Martin FialaMartin Fiala 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 5:46.50 3.00
9 Jonáš MelicharJonáš Melichar 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 5:49.21 2.00
10 Antonín HronAntonín Hron 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 5:52.53 1.00
11 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:03.01
12 Aleš KábrtAleš Kábrt 05 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 6:06.96
13 Matouš HojnýMatouš Hojný 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 6:08.10
14 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 6:28.33
Marek FátorMarek Fátor 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNF
Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov DNS
Celkem 16 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.73 11.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.91 9.00
3 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.10 8.00
4 Jakub ŽačokJakub Žačok 04 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.66 7.00
5 Robert HurdálekRobert Hurdálek 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 12.91 6.00
6 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber 04 TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 12.99 5.00
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců v běhu na 60m překážek: 1) Štefko Štěpán 2) Krejčí Ondřej 3) Hůza Jakub
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína BeierováKarolína Beierová 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 10.67 11.00
2 Aneta HloucalováAneta Hloucalová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 10.78 9.00
3 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.18 7.00
4 Tereza ProuzováTereza Prouzová 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 11.91 3.00
5 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.15 2.00
6 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 15.13
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alex Marika LněničkováAlex Marika Lněničková 03 TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 11.00 8.00
2 Klára MatoušováKlára Matoušová 04 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 11.46 6.00
3 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.48 5.00
4 Terezie SoučkováTerezie Součková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 11.83 4.00
5 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 12.35
6 Anna KuželkováAnna Kuželková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 13.05
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 17.9.2016) Vítr: +0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.24 1.00
2 Amélie VoříškováAmélie Voříšková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 12.87
3 Klára UhlíkováKlára Uhlíková 04 SK DobruškaSK Dobruška 13.05
4 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová 04 TJ JilemniceTJ Jilemnice 13.76
5 Kateřina ProkešováKateřina Prokešová 03 SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 14.52
6 Lucie HábováLucie Hábová 04 SK DobruškaSK Dobruška 15.05
Poznámky:
Krajský přebor jednotlivců v běhu na 60m překážek: 1) Beierová Karolína 2) Hloucalová Aneta 3) Lněničková Alex Marika
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Dítě, Potoček, Hepnar, Kvapil A - Dítě, Potoček, Hepnar, Kvapil TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 35.35 11.00
2 A - Hojný, Rajsner, Flégl, Kortan A - Hojný, Rajsner, Flégl, Kortan TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 39.37 9.00
Celkem 2 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Bašková, Mertlíková, Tobišková, Křováková A - Bašková, Mertlíková, Tobišková, Křováková TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 35.19 11.00
2 A - Suková, Jakouběová, Vinklářová, Vaňková A - Suková, Jakouběová, Vinklářová, Vaňková TJ JilemniceTJ Jilemnice 36.68 7.00
3 A - Hejsková, Hloucalová, Chladová, Šarounová A - Hejsková, Hloucalová, Chladová, Šarounová TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 37.17 5.00
4 A - Dušánková A., Rutrlová, Chroboková, Sedláčková A - Dušánková A., Rutrlová, Chroboková, Sedláčková TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 37.77 4.00
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Kazdová, Muchová, Junková, Barcalová A - Kazdová, Muchová, Junková, Barcalová Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 36.44 9.00
2 B - Voborníková, Kuželková, Patočková, jakubská B - Voborníková, Kuželková, Patočková, jakubská TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 36.49 8.00
3 A - Erlebachová A., Fléglová, Erlebachová L., Křížková A - Erlebachová A., Fléglová, Erlebachová L., Křížková TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 36.74 6.00
4 B - Kunertová, Karlová, Hofmanová, Gazdová B - Kunertová, Karlová, Hofmanová, Gazdová TJ JilemniceTJ Jilemnice 38.58 3.00
Celkem 4 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.45 11.00
2 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.40 9.00
3= Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.35 7.50
3= Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 1.35 7.50
5= Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.35 5.00
5= David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.35 5.00
5= Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 1.35 5.00
8 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.30 3.00
9 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 1.25 2.00
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 1.39 11.00
2 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.39 9.00
3 Kateřina JakouběováKateřina Jakouběová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.36 8.00
4 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.36 7.00
5 Nikola ŠrajbrováNikola Šrajbrová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 1.33 6.00
6 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 1.33 5.00
7 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.33 4.00
8= Kateřina HrubáKateřina Hrubá
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.25 2.50
8= Aneta VinklářováAneta Vinklářová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 1.25 2.50
10 Natálie ChrobokováNatálie Chroboková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 1.20 1.00
11 Tereza HorákováTereza Horáková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 1.15
Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 NM
Celkem 12 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.47 11.00
2 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.39 9.00
3 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 4.30 8.00
4 Marek DítěMarek Dítě
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.02 7.00
5 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.97 6.00
6 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.91 5.00
7 Matouš HovorkaMatouš Hovorka
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 3.84 4.00
8 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 3.73 3.00
9 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.68 2.00
10 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 3.65 1.00
11 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.63
12 Jonáš KohlJonáš Kohl
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 3.28
13 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 3.23
14 Adam VelechovskýAdam Velechovský
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
07 3.23
15 Vojtěch MazákVojtěch Mazák
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.15
16 Jaroslav KortanJaroslav Kortan
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 2.65
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.45 11.00
2 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.44 9.00
3 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.39 8.00
4 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.30 7.00
5 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 4.22 6.00
6 Kristýna TobiškováKristýna Tobišková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.05 5.00
7 Anna DušánkováAnna Dušánková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 4.00 4.00
8 Aneta ErlebachováAneta Erlebachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.99 3.00
9 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.97 2.00
10 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.96 1.00
11 Agáta MalichováAgáta Malichová
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 3.90
12 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.84
13 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 3.84
14 Adéla RutrlováAdéla Rutrlová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.83
15 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.83
16 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.81
17 Klára UhlíkováKlára Uhlíková
SK DobruškaSK Dobruška
04 3.69
18 Nikola VackováNikola Vacková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 3.68
19 Veronika KazdováVeronika Kazdová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.58
20 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.58
21 Kateřina KubínováKateřina Kubínová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.58
22 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.48
23 Anna SedláčkováAnna Sedláčková
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 3.39
24 Nikola VenclováNikola Venclová
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
06 3.36
25 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.35
26 Nikola UherkováNikola Uherková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 3.24
27 Hedvika GazdováHedvika Gazdová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 3.18
28 Lucie ErlebachováLucie Erlebachová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.17
29 Lucie HábováLucie Hábová
SK DobruškaSK Dobruška
04 3.06
30 Hana CoufalováHana Coufalová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 2.86
31 Tereza HejskováTereza Hejsková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
05 2.61
Lucie ČápováLucie Čápová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 DNS
Barbora KábováBarbora Kábová
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 DNS
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 12.40 11.00
2 Eliška PlašilováEliška Plašilová
SK DobruškaSK Dobruška
03 10.61 9.00
3 Sára ErbenováSára Erbenová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 09.91 8.00
4 Eliška BarcalováEliška Barcalová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 09.68 7.00
5 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 09.06 6.00
6 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 08.99 5.00
7 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 08.52 4.00
8 Anna JunkováAnna Junková
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 08.48 3.00
9 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.37 2.00
Klára NovákováKlára Nováková
SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s.
03 08.37 1.00
11 Kristýna Barbor KunertováKristýna Barbor Kunertová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 08.28
12 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 08.08
13 Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.03
14 Dominika SvobodováDominika Svobodová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 07.85
15 Petra SedláčkováPetra Sedláčková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 07.46
16 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 07.33
17 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.88
18 Denisa KarlováDenisa Karlová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 06.77
19 Eliška ChladováEliška Chladová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 06.76
20 Julie MatulováJulie Matulová
SK DobruškaSK Dobruška
04 06.66
21 Lucie ČápováLucie Čápová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor jednotlivců ve vrhu koulí 2kg: 1) Půlpánová Magdaléna 2) Plašilová Eliška 3) Erbenová Sára
Celkem 21 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 10.47 11.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 09.25 9.00
3 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 08.69 8.00
4 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 07.92 7.00
5 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 07.85 6.00
6 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 07.19 5.00
7 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 07.16 4.00
8 David ŠvandaDavid Švanda
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 07.05 3.00
9 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 07.03 2.00
10 Petr TherPetr Ther
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 06.07 1.00
11 Matouš HojnýMatouš Hojný
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 05.79
12 Antonín ŠpačekAntonín Špaček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 05.67
13 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.21
14 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 05.17
15 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 05.12
Poznámky/pokusy:
" Krajský přebor ve vrhu koulí 3kg: 1) malich marek, Krejčí Ondřej, Hůza Jakub
Celkem 15 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jakub KuhnJakub Kuhn
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 55.65 11.00
2 Ondřej KrejčíOndřej Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 53.19 9.00
3 Pavel KrausPavel Kraus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 47.72 8.00
4 Tomáš ErsepkaTomáš Ersepka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 46.17 7.00
5 David ŠpicarDavid Špicar
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 45.22 6.00
6 Vojtěch ZahrádkaVojtěch Zahrádka
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 45.16 5.00
7 Jonáš MelicharJonáš Melichar
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
04 44.93 4.00
8 Štěpán KalinaŠtěpán Kalina
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 43.81 3.00
9 Jakub GrusJakub Grus
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 43.69 2.00
10 Tomáš MenclTomáš Mencl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 42.52 1.00
11 Jakub JanečekJakub Janeček
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 41.60
12 Marek MalichMarek Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 41.30
13 Antonín HronAntonín Hron
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
05 40.82
14 Antonín MosteckýAntonín Mostecký
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 39.58
15 Simon RajsnerSimon Rajsner
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 39.56
16 Ondřej SchreiberOndřej Schreiber
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 39.51
17 Petr TherPetr Ther
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 38.92
18 Aleš KábrtAleš Kábrt
TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov
05 37.62
19 Tadeáš BrumlichTadeáš Brumlich
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
05 36.93
20 Tomáš HepnarTomáš Hepnar
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 36.85
21 Jaroslav TučekJaroslav Tuček
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 35.79
22 Jakub FléglJakub Flégl
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
04 34.88
23 Matyáš IzákMatyáš Izák
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 34.44
24 Petr ČápPetr Čáp
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 34.15
25 Antonín MalichAntonín Malich
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
06 33.33
26 Pavel DědekPavel Dědek
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 31.64
27 Jan ŘehůřekJan Řehůřek
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
04 30.69
28 Kryštof KučeraKryštof Kučera
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 30.60
29 Vojtěch MazákVojtěch Mazák
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 29.73
30 Benedikt RejsekBenedikt Rejsek
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 26.24
31 Pavel RausaPavel Rausa
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 20.41
32 Jindřich HanušJindřich Hanuš
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 20.05
Celkem 32 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 17.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magdaléna PůlpánováMagdaléna Půlpánová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
03 48.95 11.00
2 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 42.68 9.00
3 Eliška DoubravováEliška Doubravová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
03 42.54 8.00
4 Zuzana BaškováZuzana Bašková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 42.03 7.00
5 Amélie VoříškováAmélie Voříšková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 40.85 6.00
6 Klára MatoušováKlára Matoušová
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 40.50 5.00
7 Jessica NechanickáJessica Nechanická
TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka
04 38.87 4.00
Terezie SoučkováTerezie Součková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 38.87 3.00
9 Karolína PaloKarolína Palo
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
05 37.52 2.00
10 Julie VaňkováJulie Vaňková
TJ JilemniceTJ Jilemnice
05 36.81 1.00
11 Anna PetruželkováAnna Petruželková
SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují
04 36.55
12 Alexandra HofmanováAlexandra Hofmanová
TJ JilemniceTJ Jilemnice
04 36.03
13 Anna KuželkováAnna Kuželková
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 35.07
14 Barbora SíbrováBarbora Síbrová
TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L.
05 347.39
15 Vanda VávrováVanda Vávrová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 34.96
16 Michaela VašákováMichaela Vašáková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 34.14
17 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 31.38
18 Lenka MalichováLenka Malichová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
03 30.55
19 Eliška Eva ChareEliška Eva Chare
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 28.30
20 Kateřina KubínováKateřina Kubínová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 26.28
21 Barbora HyskováBarbora Hysková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 26.24
22 Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 25.16
Lucie ČápováLucie Čápová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 DNS
Celkem 23 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 127.50
2 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 118.50
3 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 068.00
4 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 063.00
5 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 041.00
6 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 025.00
7 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 014.00
Poznámky:
HLAVNÍ BODY: SODRK 8, HKRAL 7, JAROM 6, DCOST 5, TRUTN 4, NMMET 3, DVKRA 2, JILEM -1
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 30
2 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 28
3 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 18
4 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 13
5 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12
6 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 11
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 07
Poznámky:
POMOCNÉ BODY: HKRAL 600,5; SODKR 390,5; TRUTN 230; JILEM 247; DCOST 147; JAROM 134; DVKRA 91; NMMET 61
Celkem 7 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 139.00
2 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 086.50
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 066.00
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 052.00
5 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 031.50
6 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 030.00
7 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 027.00
8 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 026.00
9 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 024.00
10 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 010.00
11 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 009.00
Poznámky:
HLAVNÍ BODY: JAROM 11, JILEM 10, SODKR 9, HKRAL 8, DCOST 7, NPAKA 6, NMMET 5, DVKRA 4, TRUTN 3, PLHOV 2, DOBRU 1
Celkem 11 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 JILEM JILEM TJ JilemniceTJ Jilemnice 43
2 JAROM JAROM TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 41
3 SODKR SODKR TJ Sokol Dvůr Králové n/L.TJ Sokol Dvůr Králové n/L. 35
4 HKRAL HKRAL TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 33
5 NMMET NMMET SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 25
6 DCOST DCOST Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 25
7 TRUTN TRUTN TJ Lokomotiva TrutnovTJ Lokomotiva Trutnov 17
8 NPAKA NPAKA TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 16
9 DVKRA DVKRA TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 13
10 PLHOV PLHOV SK Plhov - Náchod, z.s.SK Plhov - Náchod, z.s. 12
11 DOBRU DOBRU SK DobruškaSK Dobruška 04
Poznámky:
POMOCNÉ BODY: JILEM 385,5; JAROM 427; SODKR 264,5; HKRAL 245,5; NMMET 148,5; DCOST 140,5; TRUTN 108,5; NPAKA 98,5; PLHOV 76; DVKRA 85,5; DOBRU 39
Celkem 11 závodníků