Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek a staršího žactva

Jihlava (18. 9. 2016)
60 m - Žáci (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Michal KadlecMichal Kadlec 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 08.14
2 Tomáš KružíkTomáš Kružík 04 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.59
60 m - Žákyně (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 08.66
2 Eliška KrálováEliška Králová 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 08.69
3 Halina BanskáHalina Banská 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 09.36
60 m - Žákyně (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Hana BlažkováHana Blažková 04 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 09.20
2 Andrea MikešováAndrea Mikešová 04 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 09.83
100 m - Dorostenci (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 12.23
2 Adam MilerAdam Miler 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.54
3 Ondřej PorubekOndřej Porubek 00 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 12.87
200 m - Dorostenci (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Dan KováčDan Kováč 99 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 26.32
200 m - Dorostenky (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 28.62
800 m - Muži (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Adam DvořáčekAdam Dvořáček 96 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 2:03.40
2 Martin KlvaňaMartin Klvaňa 81 AC TRACK & FIELD BrnoAC TRACK & FIELD Brno 2:04.89
3 Ondřej ChládOndřej Chlád 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 2:09.84
800 m - Ženy (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon
1 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2:20.63
2 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 2:31.02
3 Eva ZabloudilováEva Zabloudilová 01 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:31.72
100 m překážek (0.76/8.50) - Dorostenky (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 15.81
100 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (neděle, 18.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Reakce
1 Kristýna VšetečkováKristýna Všetečková 02 TJ Spartak Třebíč, spolekTJ Spartak Třebíč, spolek 18.00
2 Natálie KováčováNatálie Kováčová 03 TJ Jiskra Havlíčkův BrodTJ Jiskra Havlíčkův Brod 19.28
3 Kristýna PetrováKristýna Petrová 02 AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno 20.60