výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Burčákové trojboje a VC v hodu oštěpem

Uherské Hradiště (28. 9. 2016)

60 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.32 772
2 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.62 675
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.71 646
4 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 07.78 625
5 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.81 616
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: -2.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.34 765
2 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.48 719
3 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 07.57 690
4 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.66 662
5 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 07.67 659
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jindřich GojšJindřich Gojš 95 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 07.73 640
2 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.22 498
3 Roman PazourekRoman Pazourek 90 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.59 401
Celkem 3 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Vítr: -1.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 07.72 643
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.10 531
3 Marek ŽelezníkMarek Železník 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.34 465
4 Matěj MikulecMatěj Mikulec 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.49 426
5 Kristián JilgKristián Jilg 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.56 408
6 Matěj SmětíkMatěj Smětík 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.77 357
7 Hynek HajnýHynek Hajný 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.02 300
Celkem 7 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.22 782
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.26 770
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.46 712
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.60 673
5 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.86 603
6 Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.77 384
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: -0.8 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.84 608
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.85 605
3 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 08.86 603
4 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.80 378
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 08.98 571
2 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 09.10 541
3 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.14 531
4 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 09.38 472
5 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 09.54 435
Celkem 5 závodníků

100 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 11.86 679
2 Jindřich GojšJindřich Gojš 95 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 11.92 667
3 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.12 628
4 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.13 626
5 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 12.30 593
6 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 12.75 511
7 Roman PazourekRoman Pazourek 90 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.51 385
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.27 801
2 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.44 765
3 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.61 730
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.93 665
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.95 661
6 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 11.99 653
Celkem 6 závodníků

100 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Vítr: -1.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 12.37 580
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 12.98 471
3 Marek ŽelezníkMarek Železník 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.35 410
4 Matěj MikulecMatěj Mikulec 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.52 383
5 Kristián JilgKristián Jilg 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.61 370
6 Matěj SmětíkMatěj Smětík 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.86 332
7 Hynek HajnýHynek Hajný 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.54 240
Celkem 7 závodníků

100 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Vítr: -3.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.10 752
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.34 711
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 13.38 704
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 13.84 629
5 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.25 566
6 Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 15.83 349
Celkem 6 závodníků

100 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: -0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.20 573
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.24 567
3 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 15.23 426
4 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.70 365
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.24 567
2 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 14.66 505
3 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 14.67 503
4 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 14.93 467
5 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 15.88 343
Celkem 5 závodníků

200 m - Muži (Běh)

Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 23.49 739
2 Jindřich GojšJindřich Gojš 95 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 24.15 680
3 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.48 651
4 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 25.08 599
5 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 25.42 571
6 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 25.47 567
7 Roman PazourekRoman Pazourek 90 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 28.46 346
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 22.51 832
2 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.00 785
3 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.47 741
4 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.61 728
5 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 23.94 698
6 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 24.53 646
Celkem 6 závodníků

200 m - Žáci (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Vítr: -2.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš VrbovskýTomáš Vrbovský 01 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 24.93 612
2 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.18 510
3 Matěj MikulecMatěj Mikulec 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.10 440
4 Marek ŽelezníkMarek Železník 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 27.51 411
5 Kristián JilgKristián Jilg 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.51 343
6 Matěj SmětíkMatěj Smětík 01 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.54 341
7 Hynek HajnýHynek Hajný 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 29.64 272
Celkem 7 závodníků

200 m - Ženy (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Vítr: -1.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 26.18 781
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 26.59 746
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 27.38 681
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.07 625
5 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 29.14 544
6 Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 32.55 319
Celkem 6 závodníků

200 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 28.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jessica OndrigováJessica Ondrigová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 30.76 430
2 Adéla ŠevčíkováAdéla Ševčíková 02 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 30.79 428
3 Markéta JurákováMarkéta Juráková 02 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 32.60 316
4 Adéla MüllerováAdéla Müllerová 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 34.19 230
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 28.9.2016) Vítr: -2.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KrchňáčkováAnna Krchňáčková 03 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 28.95 558
2 Jana PoláškováJana Polášková 04 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 29.60 510
3 Helena AdamcováHelena Adamcová 03 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 29.87 491
4 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 30.25 465
5 Aneta MacúchováAneta Macúchová 04 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 30.65 438
Celkem 5 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 09.63 505
2 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 09.39 490
3 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 09.12 472
4 Inna IvanováInna Ivanová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
58 08.49 431
5 Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 07.56 371
6 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 07.13 343
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 12.63 703
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 11.93 656
3 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 11.49 627
4 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 10.95 592
5 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 09.90 523
6 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 09.85 520
7 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 09.41 491
8 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
98 07.50 367
Celkem 8 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 15.35 811
2 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 11.48 575
3 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 11.36 568
4 Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
01 10.94 542
5 Hynek HelmichHynek Helmich
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 08.86 417
6 Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK KroměřížAK Kroměříž
02 08.31 385
Celkem 6 závodníků

Vrh koulí 7,26kg - Muži (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 17.31 932
2 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 17.08 918
3 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 15.84 841
4 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 13.39 691
5 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 08.90 420
6 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 08.24 381
Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 DNS
David BartůněkDavid Bartůněk
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
93 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 0,75kg - Žákyně (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 28.58 -1
2 Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 21.37 -1
3 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 18.06 -1
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1kg - Žáci (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
01 27.58 417
Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK KroměřížAK Kroměříž
02 NM
Celkem 2 závodníků

Hod diskem 1kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 40.01 654
2 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 38.32 622
3 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 36.60 588
4 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 33.62 531
5 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 30.17 466
6 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 30.00 462
7 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 27.67 419
8 Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
98 23.62 344
Celkem 8 závodníků

Hod diskem 1kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 26.28 393
2 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 23.63 344
3 Inna IvanováInna Ivanová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
58 17.41 232
Celkem 3 závodníků

Hod diskem 1,5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 44.53 757
2 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 42.53 716
3 Hynek HelmichHynek Helmich
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 20.15 275
Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 NM
Celkem 4 závodníků

Hod diskem 2kg - Muži (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 48.40 837
2 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 46.58 799
3 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 43.90 744
4 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 33.06 525
5 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 24.96 366
6 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 22.38 317
Celkem 6 závodníků

Hod kladivem 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 52.56
2 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 50.69
3 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 38.13
4 Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 36.80
5 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 24.05
Celkem 5 závodníků

Hod kladivem 4kg - Ženy (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 36.40
Celkem 1 závodníků

Hod kladivem 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 50.38
2 Hynek HelmichHynek Helmich
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 37.56
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 500g - Dorostenky (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Simona HrachovskáSimona Hrachovská
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 29.03
2 Hana KleiblováHana Kleiblová
AK KroměřížAK Kroměříž
03 26.49
3 Karolína KlišíkováKarolína Klišíková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 24.11
4 Veronika HejdováVeronika Hejdová
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
00 19.17
5 Adriana StrakováAdriana Straková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
01 19.15
6 Inna IvanováInna Ivanová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
58 17.40
Celkem 6 závodníků

Hod oštěpem 600g - Žáci (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam SkácelAdam Skácel
AK KroměřížAK Kroměříž
01 46.22 533
2 Vladislav RusynVladislav Rusyn
AK KroměřížAK Kroměříž
02 30.62 308
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 600g - Ženy (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
81 50.62 872
2 Andrea DrápalováAndrea Drápalová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
93 43.52 735
3 Michaela HanákováMichaela Hanáková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
93 35.56 582
4 Tereza DouchováTereza Douchová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
92 34.19 556
5 Vendula KolářováVendula Kolářová
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
93 23.51 354
6 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková
TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice
88 19.90 287
7 Blanka TomáškováBlanka Tomášková
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 14.50 187
Veronika MuchováVeronika Muchová
AK KroměřížAK Kroměříž
98 DNS
Celkem 8 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci

(st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik MichalecPatrik Michalec
SlovenskoSlovensko
00 56.67
2 Matěj BártaMatěj Bárta
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 38.78
Celkem 2 závodníků

Hod oštěpem 700g - Dorostenci (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adam HorákAdam Horák
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
99 37.84 411
2 Jan VostřelJan Vostřel
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
00 27.58 265
3 Hynek HelmichHynek Helmich
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
00 25.90 242
4 Patrik ŠimečekPatrik Šimeček
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
99 24.69 225
Celkem 4 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži

(st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Patrik ŽeňůchPatrik Žeňůch
SlovenskoSlovensko
90 73.87
2 Martin SklenářMartin Sklenář
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
92 71.36
3 Vojtěch KozákVojtěch Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
92 68.46
4 Jakub KubinecJakub Kubinec
SlovenskoSlovensko
98 61.72
5 Pavel PeňázPavel Peňáz
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
88 56.01
6 Tomáš HelánTomáš Helán
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
91 46.67
7 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 42.21
Celkem 7 závodníků

Hod oštěpem 800g - Muži (Finále)

Finále (st, 28.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Viktor ČepákViktor Čepák
Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s.
90 48.08 560
2 Martin NovákMartin Novák
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
92 44.92 514
3 Martin StašekMartin Stašek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
89 44.39 506
4 Bohumír BrhelBohumír Brhel
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
98 43.03 486
5 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka
AK KroměřížAK Kroměříž
98 39.09 429
6 Tomáš KozákTomáš Kozák
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
90 35.80 382
Celkem 6 závodníků
Sprintérský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2398
2 Jan VáchaJan Vácha 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2322
3 Patrik KočendaPatrik Kočenda 91 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2190
4 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 98 SK Hranice, z.s.SK Hranice, z.s. 2108
5 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2039
6 Nikolay RomanchenkovNikolay Romanchenkov 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2034
7 Jindřich GojšJindřich Gojš 95 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1987
8 Vít JánošVít Jánoš 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1961
9 Ondřej JurákOndřej Jurák 96 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1893
10 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1886
11 Petr HudečekPetr Hudeček 01 AK KroměřížAK Kroměříž 1789
12 Jakub DrápalJakub Drápal 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1576
13 Roman PazourekRoman Pazourek 90 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1132
Celkem 13 závodníků
Sprintérský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 2315
2 Marie BušinováMarie Bušinová 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2227
3 Tereza RybaříkováTereza Rybaříková 98 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 2097
4 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1927
5 Simona SedláčkováSimona Sedláčková 97 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1713
6 Denisa PeričováDenisa Peričová 03 AK KroměřížAK Kroměříž 1509
7 Monika LeciánováMonika Leciánová 00 Atletický klub KyjovAtletický klub Kyjov 1052
Celkem 7 závodníků
Vrhačský trojboj - Muži
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Martin StašekMartin Stašek 89 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2275
2 Martin NovákMartin Novák 92 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2231
3 Tomáš KozákTomáš Kozák 90 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 1967
4 Viktor ČepákViktor Čepák 90 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 1776
5 Bohumír BrhelBohumír Brhel 98 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1272
6 Vojtěch BřezkaVojtěch Březka 98 AK KroměřížAK Kroměříž 1127
Celkem 6 závodníků
Vrhačský trojboj - Ženy
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Jarmila JurkovičováJarmila Jurkovičová 81 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 2197
2 Tereza DouchováTereza Douchová 92 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 1837
3 Andrea DrápalováAndrea Drápalová 93 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 1721
4 Michaela HanákováMichaela Hanáková 93 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1636
5 Vendula KolářováVendula Kolářová 93 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1534
6 Blanka TomáškováBlanka Tomášková 00 AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště 1305
7 Kateřina OvčáčkováKateřina Ovčáčková 88 TJ Jiskra OtrokoviceTJ Jiskra Otrokovice 1197
Celkem 7 závodníků