výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev mladšího žactva

Chrudim (7. 9. 2016)

60 m - Ml. žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.1
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.8
3 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.8
4 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.9
5 Martin ProkešMartin Prokeš 05 AC PardubiceAC Pardubice 08.9
Celkem 5 závodníků
Rozběh 2 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.2
2 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 08.3
3 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.7
Poznámky:
B
Celkem 4 závodníků
Rozběh 3 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KosinaMatěj Kosina 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.7
2 Peter FreiwaldPeter Freiwald 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.8
3 Jaromír MožíšJaromír Možíš 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.3
4 Kryštof HavelKryštof Havel 03 AC PardubiceAC Pardubice 09.3
5 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.5
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.8
2 Jakub DaněkJakub Daněk 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.4
3 František SochaFrantišek Socha 05 AC PardubiceAC Pardubice 08.8
4 Kryštof ŠulcKryštof Šulc 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.5
5 Filip KřemenákFilip Křemenák 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.6
Celkem 5 závodníků
Rozběh 5 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Max SeifertMax Seifert 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.7
2 Adam MoravecAdam Moravec 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.8
3 Matěj PůlpánMatěj Půlpán 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.8
4 Jiří HvězdaJiří Hvězda 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.9
5 Vojtěch JirásekVojtěch Jirásek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.0
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žáci (Finále)

Finále A (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan RabaJan Raba 03 AC PardubiceAC Pardubice 07.8 11
2 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.2 9
3 Matěj KábeleMatěj Kábele 04 AC PardubiceAC Pardubice 08.4 8
4 Dominik PavlataDominik Pavlata 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.5 7
Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 5 závodníků
Finále B (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.4 5
2 Matěj KosinaMatěj Kosina 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6 4
3 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.8 3
4 Max SeifertMax Seifert 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.8 2
Celkem 4 závodníků
Finále C (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.7 1
2 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.0
3 Adam MoravecAdam Moravec 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.1
4 František SochaFrantišek Socha 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
5 Peter FreiwaldPeter Freiwald 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.2
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.6
2 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.6
3 Stanislava KučerováStanislava Kučerová 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 08.8
4 Eliška BažantováEliška Bažantová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.9
5 Aneta ArdeltováAneta Ardeltová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.5
6 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.7
Celkem 6 závodníků
Rozběh 2 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.6
2 Natalie MachováNatalie Machová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.8
3 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.9
4 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 09.0
5 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.1
Celkem 5 závodníků
Rozběh 3 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.6
2 Klára ChmelováKlára Chmelová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.0
3 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.1
4 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 AC PardubiceAC Pardubice 09.8
5 Anna Klára PodzimkováAnna Klára Podzimková 05 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10.4
Celkem 5 závodníků
Rozběh 4 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Victoria LangrováVictoria Langrová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6
2 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.6
3 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.7
4 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 09.2
5 Natálie MusílkováNatálie Musílková 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.2
6 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 09.4
Celkem 6 závodníků
Rozběh 5 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.4
2 Markéta HumlíčkováMarkéta Humlíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.4
3 Daniela ČernáDaniela Černá 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.5
4 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.5
Celkem 4 závodníků
Rozběh 6 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora JaníčkováBarbora Janíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.6
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.7
3 Romana PulpitováRomana Pulpitová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 09.1
4 Leona NovotnáLeona Novotná 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 09.2
5 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 09.7
Celkem 5 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále A (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.3 11
2 Barbora JaníčkováBarbora Janíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.4 9
3 Markéta HumlíčkováMarkéta Humlíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.4 8
4 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.5 7
5 Victoria LangrováVictoria Langrová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 08.6 6
6 Tereza VáchováTereza Váchová 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 08.7 5
7 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.8 4
Celkem 7 závodníků
Finále B (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.5 3
2 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.7 2
3 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 08.7 1
4 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 08.9
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.6 5
2 Kryštof HavelKryštof Havel 03 AC PardubiceAC Pardubice 51.5
3 Jonáš NeumannJonáš Neumann 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 63.2
Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.2 6
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 50.8 3
3 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 50.9 2
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.0 1
5 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 53.0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.8 11
2 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 47.9 8
3 Peter FreiwaldPeter Freiwald 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.9 4
4 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 60.0
Jan SedláčekJan Sedláček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš StrnadTobiáš Strnad 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 47.2 6
2 Max SeifertMax Seifert 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 48.6 7
3 Vojtěch JirásekVojtěch Jirásek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 55.1
4 Tomáš MachTomáš Mach 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 56.2
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 46.5 11
2 Victoria LangrováVictoria Langrová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 48.6 8
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 50.6 1
4 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 53.6
5 Elen StrnadováElen Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 56.3
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.8 6.5
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 49.9 3
3 Sylva ČermákováSylva Čermáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 51.1
4 Kateřina NovákováKateřina Nováková 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 54.9
5 Elen TesařováElen Tesařová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 56.0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.6 5
2 Eliška HrochováEliška Hrochová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 50.1 2
3 Romana PulpitováRomana Pulpitová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 53.2
4 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54.0
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 50.7
2 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.5
3 Klára ChmelováKlára Chmelová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.9
4 Bára PušováBára Pušová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 54.7
5 Daniela ČernáDaniela Černá 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 57.4
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 47.4 9
2 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 48.8 6.5
3 Barbora JaníčkováBarbora Janíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.7 4
4 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 52.1
5 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 AC PardubiceAC Pardubice 59.7
Celkem 5 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:45.4 11
2 Kateřina KoberováKateřina Koberová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:49.7 9
3 Zita ČížkováZita Čížková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 2:51.9 8
4 Barbora NečasováBarbora Nečasová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:52.9 7
5 Kateřina ŠtosováKateřina Štosová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 2:58.0 6
6 Elen StrnadováElen Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 2:58.3 5
7 Michaela KvapilováMichaela Kvapilová 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 2:58.6 4
8 Kateřina NovákováKateřina Nováková 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3:02,3 3
9 Pavlína JíšováPavlína Jíšová 04 AK SlatiňanyAK Slatiňany 3:09.5 2
10 Lucie ProcházkováLucie Procházková 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 3:10.1 1
11 Nikola BisováNikola Bisová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 3:14.5
12 Adéla BibenováAdéla Bibenová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:27.2
13 Jolana HradilováJolana Hradilová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:28.6
Celkem 13 závodníků

1500 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Ondřej DvořákOndřej Dvořák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 5:22.3 11
2 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:32.2 9
3 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:45.0 8
4 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 5:47.8 7
5 Denis CsernyanzskyDenis Csernyanzsky 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 5:50.0 6
6 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 6:07.7 5
7 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6:17.7 4
8 Tobiáš StrnadTobiáš Strnad 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6:25.9 3
9 Jonáš NeumannJonáš Neumann 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6:27.1 2
10 Jan SedláčekJan Sedláček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 6:33.0 1
Celkem 10 závodníků

60 m překážek - Ml. žáci (Finále)

Finále (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Fenis CsernyanszkyFenis Csernyanszky 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 10.8 9
2 Daniel NovákDaniel Novák 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.9 6
3 Filip SmejkalFilip Smejkal 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 13.2 5
4 Adam BažoutAdam Bažout 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.7 7
5 František NovotnýFrantišek Novotný 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.4 11
6 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.3 8
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára SokolováBára Sokolová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 10.6 11
2 Kristýna NetíkováKristýna Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.4 7.5
3 Nicole Jane DernerNicole Jane Derner 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.6 6
4 Marie SýkorováMarie Sýkorová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.2 1.5
5 Julie ČáslavkováJulie Čáslavková 04 AC PardubiceAC Pardubice 14.7
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 11.1 9
2 Michaela KvapilováMichaela Kvapilová 03 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 12.2 1.5
3 Adéla VltavskáAdéla Vltavská 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 12.3
4 Bára PušováBára Pušová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 13.0
5 Anna HlavničkováAnna Hlavničková 04 AC PardubiceAC Pardubice 14.1
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.4 7.5
2 Sylva ČermákováSylva Čermáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 11.8 4
3 Daniela ČernáDaniela Černá 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 12.1 3
Celkem 3 závodníků

4 x 60 m - Ml. žáci

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Korec, Prokeš, Kábela,Raba Korec, Prokeš, Kábela,Raba AC PardubiceAC Pardubice 32.9 11
2 Cejnar, Daněk, Moravec, Seifert Cejnar, Daněk, Moravec, Seifert ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí AŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 35.4 9
3 Horák, Kubáč, Štrup, Kubant Horák, Kubáč, Štrup, Kubant Atletika Chrudim, z.s. BAtletika Chrudim, z.s. B 35.8 8
4 Sváček, Dvořák, Zdražil, Kasal Sváček, Dvořák, Zdražil, Kasal Hvězda Pardubice z.s. AHvězda Pardubice z.s. A 35.9 7
5 Kudláček, Možíš, Novosad, Šulc Kudláček, Možíš, Novosad, Šulc ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí BŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 36.3 6
6 Lorenčík, Novák, Hroch, Kubelka Lorenčík, Novák, Hroch, Kubelka Atletika Chrudim, z.s. AAtletika Chrudim, z.s. A 38.2 5
Celkem 6 závodníků

4 x 60 m - Ml. žákyně

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Netíková Kar., Langrová, Čermáková, Netíková Krist. Netíková Kar., Langrová, Čermáková, Netíková Krist. Atletika Chrudim, z.s. AAtletika Chrudim, z.s. A 35.2 11
2 Bláhová, Košťálová, Havlová, Musílková Bláhová, Košťálová, Havlová, Musílková ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí BŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 35.3 9
3 Čáslavková, Horáková, Nechvílová, Vollinová Čáslavková, Horáková, Nechvílová, Vollinová AC PardubiceAC Pardubice 35.9 8
4 Ardeltová, Hrochová, Kružíková, Chytilová Ardeltová, Hrochová, Kružíková, Chytilová Atletika Chrudim, z.s. BAtletika Chrudim, z.s. B 37.1 7
5 Bisová, Doležalová, Bibenová, Šulcová Bisová, Doležalová, Bibenová, Šulcová Atletika Chrudim, z.s. CAtletika Chrudim, z.s. C 38.8 6
6 Čížková, Derner, Svobodová, Gottvaldová Čížková, Derner, Svobodová, Gottvaldová ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí AŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 39.2 5
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žáci

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.60 11
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.50 9
3 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.46 8
4 Tomáš BačinaTomáš Bačina
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 1.26 7
5 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.22 6
6 Lukáš HorákLukáš Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.18 5
Celkem 6 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.56 11
2 Marie SýkorováMarie Sýkorová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.46 9
3 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.42 8
4 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 1.38 7
5 Markéta HumlíčkováMarkéta Humlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 1.34 6
6 Kateřina KoberováKateřina Koberová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 1.30 5
7 Lucie HavlováLucie Havlová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 1.30 4
8= Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 1.26 2.5
8= Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.26 2.5
10 Miriam GruberováMiriam Gruberová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1.26 1
11 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.22
12 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.22
13 Nicole Jane DernerNicole Jane Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 1.18
Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 NM
Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 NM
Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
AC PardubiceAC Pardubice
04 NM
Celkem 16 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan RabaJan Raba
AC PardubiceAC Pardubice
03 4.76 11
2 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.46 9
3 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 4.42 8
4 Matěj NovosadMatěj Novosad
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 4.22 7
5 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
05 4.19 6
6 Jiří HvězdaJiří Hvězda
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.03 5
7 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3.84 4
8 Jakub DudychaJakub Dudycha
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
05 3.84 3
9 Denis CsernyanszkyDenis Csernyanszky
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 3.82 2
10 Matěj KosinaMatěj Kosina
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 3.78 1
11 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 3.60
12 Kryštof ŠulcKryštof Šulc
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 3.49
13 Lukáš HorákLukáš Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.32
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.42 11
2 Simona RučováSimona Ručová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 4.34 9
3 Daniela VackováDaniela Vacková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 4.31 8
4 Barbora JaníčkováBarbora Janíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3.54 7
5 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 4.11 6
6 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 4.10 5
7 Jana JakoubkováJana Jakoubková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 4.04 4
8 Kristýna NetíkováKristýna Netíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 4.02 3
9 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3.94 2
10 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3.92 1
11 Natálie MusílkováNatálie Musílková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 3.89
12 Klára ChmelováKlára Chmelová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.85
13 Eliška HrochováEliška Hrochová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.77
14 Marie SýkorováMarie Sýkorová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 3.73
15 Barbora MoravcováBarbora Moravcová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 3.73
16 Aneta ArdeltováAneta Ardeltová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3.73
17 Adéla KružíkováAdéla Kružíková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 3.72
18 Lucie HavlováLucie Havlová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 3.68
19 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 3.61
20 Kateřina KoberováKateřina Koberová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3.61
21 Eliška KafkováEliška Kafková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 3.54
22 Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 3.53
23 Lucie KrombholzováLucie Krombholzová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 3.42
24 Bára PušováBára Pušová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 3.31
25 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 3.23
26 Sára AndrlováSára Andrlová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
04 3.22
27 Anna PodzimkováAnna Podzimková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
05 3.16
28 Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
AC PardubiceAC Pardubice
04 3.10
29 Sára VollinováSára Vollinová
AC PardubiceAC Pardubice
05 3.09
30 Elen TesařováElen Tesařová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 2.95
31 Mia MoserováMia Moserová
AC PardubiceAC Pardubice
05 2.87
32 Julie ČáslavkováJulie Čáslavková
AC PardubiceAC Pardubice
04 2.80
Lucie ProcházkováLucie Procházková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 NM
Celkem 33 závodníků

Vrh koulí 2kg - Ml. žákyně

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠpinarováKarolína Špinarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 11.08 11
2 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 09.47 9
3 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 08.48 8
4 Michaela KvapilováMichaela Kvapilová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 08.41 7
5 Nicol DoležalováNicol Doležalová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 08.26 6
6 Miriam GruberováMiriam Gruberová
AC PardubiceAC Pardubice
04 08.04 5
7 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 07.93 4
8 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 07.91 3
9 Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 07.59 2
10 Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 07.57 1
11 Lucie ProcházkováLucie Procházková
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 07.08
12 Nikola BisováNikola Bisová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 06.92
13 Adéla BibenováAdéla Bibenová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 06.62
14 Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 06.35
15 Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 06.20
16 Mia MoserováMia Moserová
AC PardubiceAC Pardubice
05 05.78
17 Elen StrnadováElen Strnadová
AC PardubiceAC Pardubice
05 05.28
MS Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 07.87
MS Michaela VoženílkováMichaela Voženílková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 07.12
Celkem 19 závodníků

Vrh koulí 3kg - Ml. žáci

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 11.94 11
2 Jakub DaněkJakub Daněk
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 09.95 9
3 Michal BroklMichal Brokl
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 09.84 8
4 Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 09.47 7
5 Matěj KubantMatěj Kubant
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 08.20 6
6 Matěj PůlpánMatěj Půlpán
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 07.47 5
7 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 07.40 4
8 Filip KřemenákFilip Křemenák
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 07.18 3
9 Jakub DvořákJakub Dvořák
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
06 07.12 2
10 Erik KubelkaErik Kubelka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 06.97 1
11 Jan ZdražilJan Zdražil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 06.19
12 Matěj KábeleMatěj Kábele
AC PardubiceAC Pardubice
04 06.12
Celkem 12 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žáci

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 54.29 11
2 Jakub KubáčJakub Kubáč
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 49.96 9
3 Marek HolbaMarek Holba
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 48.94 8
4 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 48.48 7
5 Adam BažoutAdam Bažout
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 47.64 6
6 Tomáš CejnarTomáš Cejnar
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 46.99 5
7 Kryštof HavelKryštof Havel
AC PardubiceAC Pardubice
03 44.18 4
8 Adam MoravecAdam Moravec
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 42.14 3
9 Jaromír MožíšJaromír Možíš
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 41.69 2
10 Filip KřemenákFilip Křemenák
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 40.49 1
11 Tobiáš StrnadTobiáš Strnad
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 40.31
12 Martin ProkešMartin Prokeš
AC PardubiceAC Pardubice
05 38.72
13 Matěj KubantMatěj Kubant
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 38.56
14 Lukáš RozsypalLukáš Rozsypal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 38.33
15 Erik KubelkaErik Kubelka
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 37.34
16 František SochaFrantišek Socha
AC PardubiceAC Pardubice
05 37.09
17 Filip HrochFilip Hroch
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
05 35.50
18 Jan ZdražilJan Zdražil
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 34.05
19 Přemysl ŠtrupPřemysl Štrup
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 33.82
20 Radek MajeraRadek Majera
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
05 32.29
21 Tomáš MachTomáš Mach
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 32.26
Celkem 21 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Karolína ŠpinarováKarolína Špinarová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 47.99 11
2 Kristýna SvobodováKristýna Svobodová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 42.15 9
3 Veronika BláhováVeronika Bláhová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 40.10 8
4 Bára SokolováBára Sokolová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 38.80 7
5 Nicol DoležalováNicol Doležalová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 38.77 6
6 Barbora NečasováBarbora Nečasová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 38.51 5
7 Zita ČížkováZita Čížková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 37.39 4
8 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 35.67 3
9 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 33.84 2
10 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 30.60 1
11 Kateřina ŠtosováKateřina Štosová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 30.35
12 Miriam GruberováMiriam Gruberová
AC PardubiceAC Pardubice
04 30.18
13 Eliška BažantováEliška Bažantová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 29.24
14 Nikola HorákováNikola Horáková
AC PardubiceAC Pardubice
04 27.38
15 Markéta KřivkováMarkéta Křivková
AC PardubiceAC Pardubice
04 26.58
16 Amélie KubíkováAmélie Kubíková
AC PardubiceAC Pardubice
05 23.92
17 Zuzana RůžičkováZuzana Růžičková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 22.31
18 Natálie MachováNatálie Machová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 20.04
19 Mia MoserováMia Moserová
AC PardubiceAC Pardubice
05 18.31
20 Sára VollinováSára Vollinová
AC PardubiceAC Pardubice
05 18.22
MS Anna ŠplíchalováAnna Šplíchalová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 22.06
MS Michaela VoženílkováMichaela Voženílková
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 20.69
Celkem 22 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 215
2 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí BŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 111
3 AC Pardubice AC Pardubice AC PardubiceAC Pardubice 68
4 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 50
5 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žáci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 706
2 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí BŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 568
3 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 344
4 AC Pardubice AC Pardubice AC PardubiceAC Pardubice 241,5
5 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 57,5
Celkem 5 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 173
2 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 153,5
3 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí BŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 106,5
4 AK Slatiňany AK Slatiňany AK SlatiňanyAK Slatiňany 26
5 AC Pardubice AC Pardubice AC PardubiceAC Pardubice 22
6 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 21
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Ml. žákyně
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s. Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 644
2 Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s. Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 599
3 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí B ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstí BŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 476,5
4 AK Slatiňany AK Slatiňany AK SlatiňanyAK Slatiňany 95
5 AC Vysoké Mýto AC Vysoké Mýto AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 90
6 AC Pardubice AC Pardubice AC PardubiceAC Pardubice 100,5
Celkem 6 závodníků