Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev mladšího žactva

Chrudim (7. 9. 2016)

skok vysoký - Ml. žáci

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.60 11
2 Štěpán KorecŠtěpán Korec
AC PardubiceAC Pardubice
03 1.50 9
3 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.46 8
4 Tomáš BačinaTomáš Bačina
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 1.26 7
5 Filip SmejkalFilip Smejkal
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.22 6
6 Lukáš HorákLukáš Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.18 5
Celkem 6 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.56 11
2 Marie SýkorováMarie Sýkorová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.46 9
3 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.42 8
4 Anežka VychodilováAnežka Vychodilová
AK SlatiňanyAK Slatiňany
03 1.38 7
5 Markéta HumlíčkováMarkéta Humlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 1.34 6
6 Kateřina KoberováKateřina Koberová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 1.30 5
7 Lucie HavlováLucie Havlová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 1.30 4
8= Tereza VáchováTereza Váchová
AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto
03 1.26 2.5
8= Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.26 2.5
10 Miriam GruberováMiriam Gruberová
AC PardubiceAC Pardubice
04 1.26 1
11 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.22
12 Adéla VltavskáAdéla Vltavská
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.22
13 Nicole Jane DernerNicole Jane Derner
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
03 1.18
Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 NM
Anna HlavničkováAnna Hlavničková
AC PardubiceAC Pardubice
04 NM
Markéta ŠkuligováMarkéta Škuligová
AC PardubiceAC Pardubice
04 NM
Celkem 16 závodníků