Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

4. kolo KP družstev mladšího žactva

Chrudim (7. 9. 2016)

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.6 5
2 Kryštof HavelKryštof Havel 03 AC PardubiceAC Pardubice 51.5
3 Jonáš NeumannJonáš Neumann 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 63.2
Lukáš FejfarLukáš Fejfar 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... DNP
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš BačinaTomáš Bačina 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.2 6
2 Jakub DudychaJakub Dudycha 05 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 50.8 3
3 Marek HolbaMarek Holba 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 50.9 2
4 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 51.0 1
5 Kryštof LorenčíkKryštof Lorenčík 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 53.0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 46.8 11
2 Filip HrochFilip Hroch 05 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 47.9 8
3 Peter FreiwaldPeter Freiwald 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.9 4
4 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 60.0
Jan SedláčekJan Sedláček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNP
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tobiáš StrnadTobiáš Strnad 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 47.2 6
2 Max SeifertMax Seifert 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 48.6 7
3 Vojtěch JirásekVojtěch Jirásek 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 55.1
4 Tomáš MachTomáš Mach 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 56.2
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 46.5 11
2 Victoria LangrováVictoria Langrová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 48.6 8
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 50.6 1
4 Sára AndrlováSára Andrlová 04 AC Vysoké MýtoAC Vysoké Mýto 53.6
5 Elen StrnadováElen Strnadová 05 AC PardubiceAC Pardubice 56.3
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nela HorákováNela Horáková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 48.8 6.5
2 Markéta KřivkováMarkéta Křivková 04 AC PardubiceAC Pardubice 49.9 3
3 Sylva ČermákováSylva Čermáková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 51.1
4 Kateřina NovákováKateřina Nováková 03 AK SlatiňanyAK Slatiňany 54.9
5 Elen TesařováElen Tesařová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 56.0
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MachováNatálie Machová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 49.6 5
2 Eliška HrochováEliška Hrochová 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 50.1 2
3 Romana PulpitováRomana Pulpitová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 53.2
4 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 54.0
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 50.7
2 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.5
3 Klára ChmelováKlára Chmelová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 53.9
4 Bára PušováBára Pušová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 54.7
5 Daniela ČernáDaniela Černá 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 57.4
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (st, 7.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 47.4 9
2 Simona RučováSimona Ručová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 48.8 6.5
3 Barbora JaníčkováBarbora Janíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 49.7 4
4 Michaela NechvílováMichaela Nechvílová 05 AC PardubiceAC Pardubice 52.1
5 Amélie KubíkováAmélie Kubíková 05 AC PardubiceAC Pardubice 59.7
Celkem 5 závodníků