Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo

Tábor (22. 9. 2016)

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PokornáKamila Pokorná 98 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 10.04 328
2 Kristýna ŠklebenáKristýna Šklebená 00 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 10.41 258
3 Markéta PekařováMarkéta Pekařová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 10.94 170
4 Ingrid MachováIngrid Machová 01 OA TáborOA Tábor 8.68 651
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 9.02 561
6 Tereza MüllerováTereza Müllerová 98 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 9.38 472
7 Josefína JandákováJosefína Jandáková 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 9.43 461
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 11.35 114
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 9.22 511
3 Denisa BarcalováDenisa Barcalová 00 OA TáborOA Tábor 9.47 451
4 Jozefína KačírkováJozefína Kačírková 00 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 9.52 440
5 Kateřina MandíkováKateřina Mandíková 98 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 9.75 389
6 Zuzana NeužilováZuzana Neužilová 00 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 9.90 357
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LapáčováKarolína Lapáčová 01 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 10.01 334
2 Iveta HanzlíkováIveta Hanzlíková 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 11.50 96
3 Lucie BacíkováLucie Bacíková 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 8.82 613
4 Eliška BružkováEliška Bružková 01 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 9.00 566
5 Tereza HoláTereza Holá 97 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 9.23 509
6 Barbora FloriánováBarbora Floriánová 01 OA TáborOA Tábor 9.38 472
7 Michaela MikešováMichaela Mikešová 99 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 9.73 393
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika JirákováDominika Jiráková 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 8.71 643
2 Denisa KřižanováDenisa Křižanová 01 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 8.89 595
3 Barbora ČernáBarbora Černá 01 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 9.03 558
4 Zuzana MišoňováZuzana Mišoňová 98 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 9.43 461
Celkem 4 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš MíkaLukáš Míka 01 SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 11.70 711
2 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 11.74 703
3 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 11.98 655
4 Jan HubičkaJan Hubička 97 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 12.88 488
5 Tomáš OškeraTomáš Oškera 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 13.12 448
6 Jakub HrnčířJakub Hrnčíř 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 13.27 423
7 Václav VorelVáclav Vorel 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 13.99 314
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KlimešAdam Klimeš 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 12.26 601
2 Jan RůžičkaJan Růžička 00 SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 12.45 565
3 Vít JandaVít Janda 00 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 12.62 534
4 Petr KubálePetr Kubále 98 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 12.85 494
5 Jan KorbaJan Korba 97 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 13.13 446
6 Michael ŠevčíkMichael Ševčík 98 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 13.15 443
7 Marek ŠimánekMarek Šimánek 98 SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 13.20 434
8 Lukáš MarhounLukáš Marhoun 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 13.75 348
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠtecherJan Štecher 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 12.17 618
2 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 12.48 560
3 Daniel VoigtDaniel Voigt 99 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 12.82 499
4 Michal NovotnýMichal Novotný 98 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 12.84 495
5 Filip ŘíhaFilip Říha 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 12.92 481
6 Radek ZahájskýRadek Zahájský 01 SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 13.19 436
7 Jan DušejovskýJan Dušejovský 00 SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 13.37 407
8 Vítězslav BrčákVítězslav Brčák 99 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 14.27 275
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alec SabolAlec Sabol 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 12.78 506
2 Oliver KuklaOliver Kukla 00 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 12.86 492
3 Jiří DolejšíJiří Dolejší 99 SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 13.12 448
4 Daniel TolingerDaniel Tolinger 98 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 13.15 443
5 Tomáš ŠpulákTomáš Špulák 98 SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 13.28 421
6 Matouš VáchaMatouš Vácha 00 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 13.56 377
7 Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 13.74 350
8 Jakub MarkvartJakub Markvart 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 13.92 324
Celkem 8 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 27.41 678
2 Anna KotounováAnna Kotounová 01 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 30.03 480
3 Tereza PajerováTereza Pajerová 00 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 30.56 444
4 Denisa TrojanovičováDenisa Trojanovičová 00 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 31.03 413
5 Jana DrdováJana Drdová 33 OA TáborOA Tábor 31.76 366
6 Adéla PincováAdéla Pincová 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 33.48 267
7 Lucie MaislováLucie Maislová 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 37.93 78
Eliška PflugováEliška Pflugová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí NP
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 29.59 511
2 Barbora FloriánováBarbora Floriánová 01 OA TáborOA Tábor 32.12 344
3 Kateřina MandíkováKateřina Mandíková 98 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 32.91 298
4 Tereza HoláTereza Holá 97 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 33.52 265
5 Monika PrůšováMonika Průšová 98 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 34.29 225
6 Veronika ŠebkováVeronika Šebková 98 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 35.18 183
7 Iveta ČadováIveta Čadová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 35.82 155
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 29.05 551
2 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 30.95 418
3 Veronika BenešováVeronika Benešová 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 33.44 269
4 Adéla PýchováAdéla Pýchová 98 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 33.78 251
5 Dominika DerkováDominika Derková 98 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 36.12 142
6 Hana KřížováHana Křížová 01 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 38.43 63
7 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 42.09 0
Celkem 7 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 54.14 634
2 Jiří ČiperaJiří Čipera 00 SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 57.14 516
3 Jindřich NovákJindřich Novák 01 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 62.61 329
4 Dominik PekařDominik Pekař 98 SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 63.68 297
5 Aleš ŘezáčAleš Řezáč 00 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 64.70 267
Václav VorelVáclav Vorel 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... NP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam TichýAdam Tichý 97 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 56.87 526
2 Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský 97 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 60.52 396
3 Pavel KaramanPavel Karaman 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 61.10 377
4 Jan KorbaJan Korba 97 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 62.60 329
5 Jan PavlíkJan Pavlík 00 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 62.97 318
6 Vítězslav BrčákVítězslav Brčák 99 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 63.06 315
7 Jakub ProcházkaJakub Procházka 97 SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 67.19 202
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 52.92 685
2 Mikoláš JílekMikoláš Jílek 97 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 56.51 540
3 Jan PípalJan Pípal 98 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 59.52 430
4 Michal NovotnýMichal Novotný 98 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 60.20 406
5 Tomáš ŠpulákTomáš Špulák 98 SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 63.93 289
6 Jan JelínekJan Jelínek 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 75.38 47
Tomáš LukešTomáš Lukeš 00 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor NP
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠtecherJan Štecher 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 57.89 488
2 Filip HubáčekFilip Hubáček 98 SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 59.39 434
3 Jakub LeszákJakub Leszák 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 60.45 398
4 Daniel VoigtDaniel Voigt 99 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 60.99 380
5 Vojtěch HavlíčekVojtěch Havlíček 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 67.85 186
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:32.37 663
2 Denisa KřižanováDenisa Křižanová 01 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:42.27 547
3 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 OA TáborOA Tábor 2:46.14 504
4 Michaela PrůšováMichaela Průšová 00 OA TáborOA Tábor 2:56.13 402
5 Nikola NovákováNikola Nováková 98 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 2:57.82 386
6 Tereza PajerováTereza Pajerová 00 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 2:59.04 374
7 Jana SvobodováJana Svobodová 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:59.90 366
8 Zuzana UhlířováZuzana Uhlířová 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 3:00.49 361
9 Markéta PoslušnáMarkéta Poslušná 98 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 3:01.11 355
10 Simona CupákováSimona Cupáková 98 OA TáborOA Tábor 3:02.58 342
11 Barbora OtoupalováBarbora Otoupalová 98 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 3:06.48 307
12 Zuzana ŠpáňováZuzana Špáňová 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 3:09.84 279
13 Aneta ChvalováAneta Chvalová 00 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 3:10.37 275
14 Adéla PincováAdéla Pincová 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 3:12.22 260
15 Karolína LorencováKarolína Lorencová 98 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 3:18.42 213
16 Veronika ŠebkováVeronika Šebková 98 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 3:20.07 201
17 Aneta VondrůAneta Vondrů 00 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 3:29.83 138
Natálie KejnováNatálie Kejnová 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 3:29.83 138
19 Nikola SikováNikola Siková 00 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 3:43.96 67
20 Markéta PekařováMarkéta Pekařová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 3:59.02 18
Magdaléna ChvátalováMagdaléna Chvátalová 99 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium NP
Celkem 21 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 4:25.78 773
2 Jan PípalJan Pípal 98 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 4:39.72 682
3 Adam KlimešAdam Klimeš 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 4:47.48 634
4 David PeštaDavid Pešta 97 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 4:48.09 630
5 Jakub HesJakub Hes 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 4:48.44 628
6 Tomáš KovářTomáš Kovář 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 4:48.78 626
7 Tomáš SyrovátkaTomáš Syrovátka 98 SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 4:49.83 620
8 Martin MiklíkMartin Miklík 00 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 4:56.96 577
9 Daniel KocourDaniel Kocour 98 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 4:59.17 565
10 jan Burgstallerjan Burgstaller 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 5:01.32 552
11 Tomáš OppltTomáš Opplt 97 SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 5:02.16 547
12 Jindřich NovákJindřich Novák 01 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 5:08.19 513
13 Martin PlášilMartin Plášil 99 SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 5:11.04 498
14 Václav KotrlíkVáclav Kotrlík 00 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 5:13.17 486
15 Dominik SudaDominik Suda 99 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 5:13.63 484
16 Vojtěch MíkaVojtěch Míka 98 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 5:13.95 482
17 Jan ŠkodaJan Škoda 99 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 5:19.19 454
18 Vítězslav HolubVítězslav Holub 99 SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 5:19.37 453
19 Tomáš OškeraTomáš Oškera 00 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 5:20.89 445
20 Marek MartínekMarek Martínek 98 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 5:21.57 442
21 Petr HenzlPetr Henzl 00 SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 5:23.75 431
22 Matěj ZedníkMatěj Zedník 99 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 5:28.15 409
23 František KouřilFrantišek Kouřil 00 SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 5:31.87 390
24 Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 5:42.55 340
25 Jan JelínekJan Jelínek 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 6:02.00 256
26 Joshua JonesJoshua Jones 01 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 6:15.57 204
27 Pavel KačírekPavel Kačírek 00 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 6:18.54 193
Celkem 27 závodníků

100-200-300-400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 TASPS "A" TASPS "A" SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 2:11.37 1218
2 TAGYM "A" TAGYM "A" Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:17.31 1142
3 TASGY "A" TASGY "A" Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 2:21.87 1085
4 TASPSB "A" TASPSB "A" SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 2:21.41 1091
5 TAOSR "A" TAOSR "A" SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 2:44.69 822
SOREM "A" SOREM "A" SŠŘ SoběslavSŠŘ Soběslav NP
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 SOGYM "A" SOGYM "A" Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 2:16.85 1148
2 TASPO "A" TASPO "A" SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 2:20.75 1099
3 VESOS "A" VESOS "A" SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 2:22.50 1078
4 TAGYM "B" TAGYM "B" Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:24.96 1048
5 TAZEM "A" TAZEM "A" SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 2:30.54 981
6 TAZDR "A" TAZDR "A" SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 2:38.07 895
Celkem 6 závodníků

100-200-300-400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 TAGYM "A" TAGYM "A" Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:34.51 935
2 TAOAK "A" TAOAK "A" OA TáborOA Tábor 2:48.41 782
3 TASGY "A" TASGY "A" Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 2:55.69 707
4 TAGYM "B" TAGYM "B" Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:58.91 675
5 TAOSR "A" TAOSR "A" SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 3:07.31 594
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 TASPS "A" TASPS "A" SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 2:47.13 796
2 TAZDR "A" TAZDR "A" SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 2:47.82 789
3 SOGYM "A" SOGYM "A" Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 2:57.15 692
4 VESOS "A" VESOS "A" SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 3:10.42 566
5 TAZEM "A" TAZEM "A" SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 3:11.82 553
Celkem 5 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KabíčekJan Kabíček
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
97 1.88 696
2 Jakub HesJakub Hes
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.84 661
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 1.84 661
4 Jiří SeidlJiří Seidl
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
98 1.76 593
5 Ondřej FulínOndřej Fulín
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
99 1.72 560
6 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
97 1.68 528
7 Jakub FialaJakub Fiala
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
99 1.64 496
Filip LukšFilip Lukš
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 1.64 496
Adam ZadražilAdam Zadražil
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
00 1.64 496
10 Tomáš JílekTomáš Jílek
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
98 1.60 464
Jakub LeszákJakub Leszák
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
99 1.60 464
12 Jiří ČiperaJiří Čipera
SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo...
00 1.56 434
13 Vojtěch ŽáčekVojtěch Žáček
SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo...
98 1.52 404
Daniel KouckýDaniel Koucký
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
01 1.52 404
Michael ŠevčíkMichael Ševčík
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
98 1.52 404
Michal ČernýMichal Černý
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
97 1.52 404
Petr ŠvejdaPetr Švejda
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 1.52 404
Jakub KnížeJakub Kníže
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
97 1.52 404
19 Jakub HrnčířJakub Hrnčíř
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
99 1.48 374
Luboš NygrýnLuboš Nygrýn
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
97 1.48 374
21 Joshua JonesJoshua Jones
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
01 1.44 345
22 David KahounDavid Kahoun
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
99 1.40 317
Vojtěch ŠourekVojtěch Šourek
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
00 1.40 317
Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
97 0
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
00 0
Vít PolívkaVít Polívka
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
98 0
Celkem 26 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.72 879
2 Alena PanovskáAlena Panovská
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.68 830
3 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
99 1.56 689
4 Eliška NovotnáEliška Novotná
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
00 1.52 644
5 Adéla KrškováAdéla Kršková
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 1.44 555
6 Karolína LapáčováKarolína Lapáčová
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
01 1.40 512
Pavla BuřičováPavla Buřičová
OA TáborOA Tábor
01 1.40 512
Lucie MaxováLucie Maxová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
00 1.40 512
9 Anna KratoškováAnna Kratošková
OA TáborOA Tábor
00 1.36 470
Natálie JindrováNatálie Jindrová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
01 1.36 470
11 Veronika BenešováVeronika Benešová
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 1.32 429
12 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
00 1.28 389
13 Dominika KubešováDominika Kubešová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.24 350
14 Veronika MazancováVeronika Mazancová
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 1.20 312
Kristýna BíláKristýna Bílá
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 0
Barbora BrožováBarbora Brožová
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
00 0
Ingrid MachováIngrid Machová
OA TáborOA Tábor
01 0
Kateřina OravcováKateřina Oravcová
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
00 0
Monika PekárkováMonika Pekárková
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
99 0
Lucie PilíkováLucie Pilíková
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
00 0
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HubkaJan Hubka
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
98 5.74 531
2 Lukáš MíkaLukáš Míka
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
01 5.68 519
3 Petr ŠvejdaPetr Švejda
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 5.52 485
Pavel KarmanPavel Karman
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
00 5.52 485
5 Alec SabolAlec Sabol
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
00 5.46 473
6 Vít JandaVít Janda
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
00 5.40 461
7 Ondřej FulínOndřej Fulín
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
99 5.38 457
Ondřej KočravaOndřej Kočrava
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 5.38 457
Karel VíšekKarel Víšek
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
99 5.38 457
10 Samuel WaageSamuel Waage
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
98 5.33 447
11 Filip ZadražilFilip Zadražil
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
98 5.27 435
12 Dominik SudaDominik Suda
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
99 5.18 417
13 Jakub HesJakub Hes
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 5.10 402
14 Jan RůžičkaJan Růžička
SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo...
00 5.08 398
15 Daniel KouckýDaniel Koucký
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
01 5.06 394
16 Jan ŠkodaJan Škoda
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
99 4.97 377
17 Jan HubičkaJan Hubička
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
97 4.92 367
18 Jan DušejovskýJan Dušejovský
SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo...
00 4.90 363
19 Marek MartínekMarek Martínek
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
98 4.86 356
20 Oliver KuklaOliver Kukla
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
00 4.74 333
21 Daniel TolingerDaniel Tolinger
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
98 4.72 330
Tomáš SyrovátkaTomáš Syrovátka
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
98 4.72 330
23 Martin KrauseMartin Krause
SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo...
97 4.68 323
Mikoláš JílekMikoláš Jílek
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
97 4.68 323
25 Vojtěch MíkaVojtěch Míka
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
98 4.62 312
26 Lukáš MarhounLukáš Marhoun
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 4.55 299
27 Tadeáš HorčičkaTadeáš Horčička
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
98 4.54 297
28 Lukáš KrátoškaLukáš Krátoška
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
00 4.50 290
29 Aleš ŘezáčAleš Řezáč
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
00 4.44 280
30 Jakub MarkvartJakub Markvart
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
99 4.38 269
31 Vít PolívkaVít Polívka
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
98 4.25 247
Celkem 31 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
97 4.73 487
2 Dominika JirákováDominika Jiráková
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
99 4.49 426
3 Lucie MaxováLucie Maxová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
00 4.43 411
Lucie BacíkováLucie Bacíková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
01 4.43 411
5 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 4.40 403
6 Eliška BružkováEliška Bružková
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
01 4.28 374
7 Josefína JandákováJosefína Jandáková
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 4.19 352
8 Monika VobořilováMonika Vobořilová
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
98 4.18 350
9 Lenka LukáčováLenka Lukáčová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
98 4.16 345
10 Anna KratoškováAnna Kratošková
OA TáborOA Tábor
00 4.12 336
11 Jana DrdováJana Drdová
OA TáborOA Tábor
33 4.09 329
12 Barbora ČernáBarbora Černá
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
01 3.99 306
Zuzana NeužilováZuzana Neužilová
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
00 3.99 306
14 Kristýna KubůKristýna Kubů
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 3.93 292
15 Michaela MikešováMichaela Mikešová
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
99 3.86 276
16 Tereza MüllerováTereza Müllerová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
98 3.85 274
17 Zuzana MišoňováZuzana Mišoňová
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
98 3.65 231
Michaela PrůšováMichaela Průšová
OA TáborOA Tábor
00 3.65 231
19 Anna HůdováAnna Hůdová
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
00 3.64 229
20 Adéla PýchováAdéla Pýchová
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
98 3.58 216
21 Jana ZelenkováJana Zelenková
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
01 3.51 202
22 Lucie PilíkováLucie Pilíková
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
00 3.38 176
23 Natálie JindrováNatálie Jindrová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
01 3.27 155
24 Monika PekárkováMonika Pekárková
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
99 2.73 65
Celkem 24 závodníků

vrh koulí 3kg - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KrškováAdéla Kršková
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 11.57 633
2 Anna KotounováAnna Kotounová
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
01 11.11 602
3 Barbora KohoutováBarbora Kohoutová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
98 10.80 582
4 Michaela FarováMichaela Farová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
00 10.26 546
5 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
00 10.23 545
6 Ingrid MachováIngrid Machová
OA TáborOA Tábor
01 09.64 506
7 Eliška ZedníčkováEliška Zedníčková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
01 09.38 489
8 Lada DoležalováLada Doležalová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 09.19 477
9 Aneta ChvalováAneta Chvalová
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
00 09.08 469
10 Kateřina ŠvecováKateřina Švecová
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
00 08.82 452
11 Petra MíkováPetra Míková
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
00 08.43 427
12 Michaela MoravováMichaela Moravová
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
99 08.19 412
13 Vanesa MakovičováVanesa Makovičová
OA TáborOA Tábor
98 08.14 408
14 Barbora BřešťákováBarbora Břešťáková
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
98 08.09 405
15 Veronika VičíkováVeronika Vičíková
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
99 08.07 404
16 Soňa KučerováSoňa Kučerová
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
00 07.56 371
17 Anna HůdováAnna Hůdová
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
00 07.48 366
18 Blanka SoldátováBlanka Soldátová
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 07.42 362
19 Iveta ČadováIveta Čadová
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 07.30 354
20 Lucie NovákováLucie Nováková
OA TáborOA Tábor
99 06.97 333
Jana ZelenkováJana Zelenková
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
01 06.97 333
22 Jana SvobodováJana Svobodová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 06.80 322
23 Žofie UrsínyováŽofie Ursínyová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
01 06.56 307
Celkem 23 závodníků

vrh koulí 5kg - Junioři (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HubkaJan Hubka
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 14.23 742
2 Jan KabíčekJan Kabíček
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
97 14.01 729
3 Michal ČernýMichal Černý
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
97 13.48 697
4 Martin KrauseMartin Krause
SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo...
97 12.80 655
5 Adam ZemanAdam Zeman
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 12.70 649
6 Samuel WaageSamuel Waage
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
98 12.48 636
7 Václav HronVáclav Hron
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
99 12.12 614
8 Jiří DolejšíJiří Dolejší
SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo...
99 11.97 605
9 Tomáš RysTomáš Rys
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 11.72 589
10 Jakub KnížeJakub Kníže
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
97 11.03 548
11 Pavel BitalaPavel Bitala
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
98 10.89 539
12 Žít FilipŽít Filip
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
97 10.73 530
13 Adam ZadražilAdam Zadražil
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
00 10.70 528
14 František ČechmánekFrantišek Čechmánek
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 10.66 525
15 Filip ZadražilFilip Zadražil
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
98 10.22 499
16 Marek ŠimánekMarek Šimánek
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
98 10.00 486
17 Koutek AdamKoutek Adam
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
01 09.92 481
18 Tadeáš HorčičkaTadeáš Horčička
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
98 09.86 477
19 Matěj MezlMatěj Mezl
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
00 09.39 449
20 David BalejDavid Balej
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
99 09.24 440
21 Pavel KačírekPavel Kačírek
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
00 08.94 422
22 David FortschDavid Fortsch
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
00 08.88 419
23 Pavel DukátPavel Dukát
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
99 08.25 381
24 Záruba PetrZáruba Petr
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
99 08.00 366
25 Filip HanzákFilip Hanzák
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
99 07.91 361
Celkem 25 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TASPS TASPS SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 8899
2 TAGYM TAGYM Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 7775
3 TASPSB TASPSB SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo... 6958
4 SOGYM SOGYM Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 6838
5 VESOS VESOS SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 6663
6 TASPO TASPO SŠSaI TáborSŠSaI Tábor 6650
7 TASGY TASGY Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 6645
8 TAZEM TAZEM SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 6536
9 TAOSR TAOSR SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 5949
10 TAZDR TAZDR SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 4834
Poznámky:
Stav po: dálka, koule 5kg, 100 m, 1500 m, 400 m, výška, 1-2-3-4, 100 m, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m, 400 m, 1-2-3-4
Celkem 10 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TAGYM TAGYM Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 8112
2 TASPS TASPS SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 6524
3 TAOAK TAOAK OA TáborOA Tábor 6082
4 SOGYM SOGYM Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 5622
5 TAZDR TAZDR SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 5022
6 TASGY TASGY Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 4454
7 VESOS VESOS SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 3824
8 TAZEM TAZEM SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 3326
9 TAOSR TAOSR SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 3237
Poznámky:
Stav po: 60 m, výška, 800 m, 200 m, dálka, koule 3kg, 1-2-3-4, 60 m, 60 m, 60 m, 200 m, 200 m, 1-2-3-4
Celkem 9 závodníků