Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo

Tábor (22. 9. 2016)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Hes, Jakub 99 Gymnázium PdC Tábor 1691,00
2 Panovská, Alena 99 Gymnázium PdC Tábor 1508,00
3 Škrdleta, Jakub 98 SPŠ strojní a stavební Tábor 1458,00
4 Doležalová, Lada 99 Gymnázium PdC Tábor 1356,00
5 Votava, Vladimír 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 1337,00
6 Svoboda, Štěpán 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 1316,00
7 Klimeš, Adam 99 Gymnázium Soběslav 1235,00
8 Míka, Lukáš 01 SŠSaI Tábor 1230,00
9 Novotná, Eliška 00 SZdrŠ Tábor 1195,00
10 Kršková, Adéla 97 SPŠ strojní a stavební Tábor 1188,00
11 Šedivá, Denisa 99 Gymnázium PdC Tábor 1174,00
12 Machová, Ingrid 01 OA Tábor 1157,00
13 Křižanová, Denisa 01 Gymnázium PdC Tábor 1142,00
14 Pípal, Jan 98 Gymnázium PdC Tábor 1112,00
15 Štecher, Jan 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 1106,00
16 Černý, Michal 97 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 1101,00
17 Waage, Samuel 98 SŠSaI Tábor 1083,00
18 Kotounová, Anna 01 SPŠ strojní a stavební Tábor 1082,00
19 Jiráková, Dominika 99 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 1069,00
20 Dolejší, Jiří 99 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 1053,00
21 Šáchová, Nicole 97 Gymnázium PdC Tábor 1048,00
22 Bacíková, Lucie 01 Gymnázium Soběslav 1024,00
23 Zadražil, Adam 00 SZeŠ Tábor 1024,00
24 Fulín, Ondřej 99 SZeŠ Tábor 1017,00
25 Buřičová, Pavla 01 OA Tábor 1016,00
26 Janda, Vít 00 Gymnázium PdC Tábor 995,00
27 Sabol, Alec 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 979,00
28 Krause, Martin 97 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 978,00
29 Růžička, Jan 00 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 963,00
30 Kníže, Jakub 97 Táborské soukromé gymnázium 952,00
31 Syrovátka, Tomáš 98 SŠSaI Tábor 950,00
32 Čipera, Jiří 00 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 950,00
33 Bružková, Eliška 01 SPŠ strojní a stavební Tábor 940,00
34 Zadražil, Filip 98 Gymnázium PdC Tábor 934,00
35 Štorchová, Tereza 00 Táborské soukromé gymnázium 934,00
36 Maxová, Lucie 00 Táborské soukromé gymnázium 923,00
37 Šimánek, Marek 98 SŠSaI Tábor 920,00
38 Suda, Dominik 99 Táborské soukromé gymnázium 901,00
39 Novotný, Michal 98 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 901,00
40 Oškera, Tomáš 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 893,00
41 Švejda, Petr 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 889,00
42 Voigt, Daniel 99 Táborské soukromé gymnázium 879,00
43 Černá, Barbora 01 SPŠ strojní a stavební Tábor 864,00
44 Jílek, Mikoláš 97 Táborské soukromé gymnázium 863,00
45 Leszák, Jakub 99 Gymnázium Soběslav 862,00
46 Vobořilová, Monika 98 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 861,00
47 Hubička, Jan 97 SZeŠ Tábor 855,00
48 Ševčík, Michael 98 SZdrŠ Tábor 847,00
49 Lapáčová, Karolína 01 SZeŠ Tábor 846,00
50 Novák, Jindřich 01 SZeŠ Tábor 842,00
51 Škoda, Jan 99 Gymnázium Soběslav 831,00
52 Kukla, Oliver 00 Táborské soukromé gymnázium 825,00
53 Pajerová, Tereza 00 SPŠ strojní a stavební Tábor 818,00
54 Floriánová, Barbora 01 OA Tábor 816,00
55 Jandáková, Josefína 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 813,00
56 Kratošková, Anna 00 OA Tábor 806,00
57 Martínek, Marek 98 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 798,00
58 Koucký, Daniel 01 SŠSaI Tábor 798,00
59 Hrnčíř, Jakub 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 797,00
60 Míka, Vojtěch 98 SZdrŠ Tábor 794,00
61 Korba, Jan 97 SZeŠ Tábor 775,00
62 Holá, Tereza 97 Táborské soukromé gymnázium 774,00
63 Horčička, Tadeáš 98 SZeŠ Tábor 774,00
64 Tolinger, Daniel 98 SZdrŠ Tábor 773,00
65 Dušejovský, Jan 00 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 770,00
66 Lukáčová, Lenka 98 Gymnázium PdC Tábor 763,00
67 Müllerová, Tereza 98 Táborské soukromé gymnázium 746,00
68 Chvalová, Aneta 00 SPŠ strojní a stavební Tábor 744,00
69 Hubka, Jan 97 SPŠ strojní a stavební Tábor 742,00
70 Kabíček, Jan 97 Gymnázium PdC Tábor 729,00
71 Špulák, Tomáš 98 SŠSaI Tábor 710,00
72 Benešová, Veronika 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 698,00
73 Kabíček, Jan 97 Gymnázium PdC Tábor 696,00
74 Drdová, Jana 33 OA Tábor 695,00
75 Mišoňová, Zuzana 98 SZdrŠ Tábor 692,00
76 Strouhalová, Simona 99 Gymnázium Soběslav 689,00
77 Svobodová, Jana 99 Gymnázium PdC Tábor 688,00
78 Mandíková, Kateřina 98 Gymnázium Soběslav 687,00
79 Mikešová, Michaela 99 SZeŠ Tábor 669,00
80 Neužilová, Zuzana 00 SZdrŠ Tábor 663,00
81 Zeman, Adam 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 649,00
82 Marhoun, Lukáš 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 647,00
83 Průšová, Michaela 00 OA Tábor 633,00
84 Pešta, David 97 SPŠ strojní a stavební Tábor 630,00
85 Kovář, Tomáš 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 626,00
86 Jindrová, Natálie 01 Gymnázium Soběslav 625,00
87 Kačírek, Pavel 00 SZeŠ Tábor 615,00
88 Hron, Václav 99 Táborské soukromé gymnázium 614,00
89 Hůdová, Anna 00 SZeŠ Tábor 595,00
90 Markvart, Jakub 99 Gymnázium Soběslav 593,00
91 Seidl, Jiří 98 SPŠ strojní a stavební Tábor 593,00
92 Brčák, Vítězslav 99 SZdrŠ Tábor 590,00
93 Rys, Tomáš 97 SPŠ strojní a stavební Tábor 589,00
94 Kohoutová, Barbora 98 Gymnázium Soběslav 582,00
95 Miklík, Martin 00 SPŠ strojní a stavební Tábor 577,00
96 Kocour, Daniel 98 SZeŠ Tábor 565,00
97 Vosátka, Jiří 98 Gymnázium PdC Tábor 560,00
98 Burgstaller, jan 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 552,00
99 Jones, Joshua 01 Táborské soukromé gymnázium 549,00
100 Řezáč, Aleš 00 Gymnázium Soběslav 547,00
101 Opplt, Tomáš 97 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 547,00
102 Farová, Michaela 00 Gymnázium PdC Tábor 546,00
103 Bitala, Pavel 98 SŠSaI Tábor 539,00
104 Zelenková, Jana 01 SZeŠ Tábor 535,00
105 Hubka, Jan 98 SPŠ strojní a stavební Tábor 531,00
106 Filip, Žít 97 Gymnázium Soběslav 530,00
107 Hladík, Štěpán 97 Gymnázium PdC Tábor 528,00
108 Pincová, Adéla 99 Gymnázium Soběslav 527,00
109 Tichý, Adam 97 Gymnázium Soběslav 526,00
110 Čechmánek, František 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 525,00
111 Čadová, Iveta 01 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 509,00
112 Plášil, Martin 99 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 498,00
113 Fiala, Jakub 99 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 496,00
114 Lukš, Filip 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 496,00
115 Kubále, Petr 98 Táborské soukromé gymnázium 494,00
116 Zedníčková, Eliška 01 Gymnázium Soběslav 489,00
117 Kotrlík, Václav 00 Táborské soukromé gymnázium 486,00
118 Karman, Pavel 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 485,00
119 Říha, Filip 00 Gymnázium Soběslav 481,00
120 Adam, Koutek 01 Gymnázium Soběslav 481,00
121 Pýchová, Adéla 98 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 467,00
122 Jílek, Tomáš 98 Gymnázium Soběslav 464,00
123 Kočrava, Ondřej 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 457,00
124 Víšek, Karel 99 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 457,00
125 Holub, Vítězslav 99 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 453,00
126 Švecová, Kateřina 00 SZdrŠ Tábor 452,00
127 Barcalová, Denisa 00 OA Tábor 451,00
128 Mezl, Matěj 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 449,00
129 Kačírková, Jozefína 00 Gymnázium PdC Tábor 440,00
130 Balej, David 99 SZdrŠ Tábor 440,00
131 Zahájský, Radek 01 SŠSaI Tábor 436,00
132 Hubáček, Filip 98 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 434,00
133 Henzl, Petr 00 SŠSaI Tábor 431,00
134 Míková, Petra 00 Gymnázium Soběslav 427,00
135 Fortsch, David 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 419,00
136 Trojanovičová, Denisa 00 SZdrŠ Tábor 413,00
137 Moravová, Michaela 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 412,00
138 Zedník, Matěj 99 SZdrŠ Tábor 409,00
139 Makovičová, Vanesa 98 OA Tábor 408,00
140 Břešťáková, Barbora 98 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 405,00
141 Žáček, Vojtěch 98 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 404,00
142 Vičíková, Veronika 99 SZdrŠ Tábor 404,00
143 Kabíčková, Kateřina 99 Gymnázium PdC Tábor 403,00
144 Krasanovský, Miroslav 97 Táborské soukromé gymnázium 396,00
145 Kouřil, František 00 SŠSaI Tábor 390,00
146 Nováková, Nikola 98 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 386,00
147 Šebková, Veronika 98 SZdrŠ Tábor 384,00
148 Dukát, Pavel 99 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 381,00
149 Karaman, Pavel 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 377,00
150 Vácha, Matouš 00 Gymnázium PdC Tábor 377,00
151 Nygrýn, Luboš 97 SZeŠ Tábor 374,00
152 Kučerová, Soňa 00 SZeŠ Tábor 371,00
153 Petr, Záruba 99 Gymnázium Soběslav 366,00
154 Soldátová, Blanka 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 362,00
155 Hanzák, Filip 99 SZdrŠ Tábor 361,00
156 Uhlířová, Zuzana 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 361,00
157 Poslušná, Markéta 98 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 355,00
158 Lukeš, Tomáš 00 SZeŠ Tábor 350,00
159 Kubešová, Dominika 99 Gymnázium PdC Tábor 350,00
160 Cupáková, Simona 98 OA Tábor 342,00
161 Kratochvíl, Lukáš 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 340,00
162 Nováková, Lucie 99 OA Tábor 333,00
163 Pokorná, Kamila 98 SZeŠ Tábor 328,00
164 Pavlík, Jan 00 Gymnázium PdC Tábor 318,00
165 Šourek, Vojtěch 00 Gymnázium Soběslav 317,00
166 Kahoun, David 99 SŠSaI Tábor 317,00
167 Vorel, Václav 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 314,00
168 Mazancová, Veronika 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 312,00
169 Ursínyová, Žofie 01 Táborské soukromé gymnázium 307,00
170 Otoupalová, Barbora 98 Gymnázium Soběslav 307,00
171 Jelínek, Jan 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 303,00
172 Pekař, Dominik 98 SPŠ strojní a stavební Tábor "B" 297,00
173 Kubů, Kristýna 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 292,00
174 Krátoška, Lukáš 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 290,00
175 Špáňová, Zuzana 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 279,00
176 Šklebená, Kristýna 00 SZdrŠ Tábor 258,00
177 Polívka, Vít 98 SZdrŠ Tábor 247,00
178 Průšová, Monika 98 SZeŠ Tábor 225,00
179 Lorencová, Karolína 98 SZdrŠ Tábor 213,00
180 Procházka, Jakub 97 SŠSaI Tábor 202,00
181 Pekařová, Markéta 01 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 188,00
182 Havlíček, Vojtěch 99 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 186,00
183 Pilíková, Lucie 00 SZdrŠ Tábor 176,00
184 Derková, Dominika 98 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 142,00
185 Kejnová, Natálie 00 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 138,00
186 Vondrů, Aneta 00 SZdrŠ Tábor 138,00
187 Holienková, Adriana 99 SOŠEP Veselí nad Lužnicí 114,00
188 Hanzlíková, Iveta 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 96,00
189 Maislová, Lucie 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 78,00
190 Siková, Nikola 00 SZeŠ Tábor 67,00
191 Pekárková, Monika 99 SŠ obchodu, služeb a řemesl Tábor 65,00
192 Křížová, Hana 01 Táborské soukromé gymnázium 63,00