výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo

Tábor (22. 9. 2016)

Skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Jan KabíčekJan Kabíček
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
97 1.88 696
2 Jakub HesJakub Hes
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.84 661
Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 1.84 661
4 Jiří SeidlJiří Seidl
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
98 1.76 593
5 Ondřej FulínOndřej Fulín
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
99 1.72 560
6 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
97 1.68 528
7 Jakub FialaJakub Fiala
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
99 1.64 496
Filip LukšFilip Lukš
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 1.64 496
Adam ZadražilAdam Zadražil
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
00 1.64 496
10 Tomáš JílekTomáš Jílek
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
98 1.60 464
Jakub LeszákJakub Leszák
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
99 1.60 464
12 Jiří ČiperaJiří Čipera
SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo...
00 1.56 434
13 Vojtěch ŽáčekVojtěch Žáček
SPŠ strojní a stavební Tábor "B"SPŠ strojní a stavební Tábo...
98 1.52 404
Daniel KouckýDaniel Koucký
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
01 1.52 404
Michael ŠevčíkMichael Ševčík
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
98 1.52 404
Michal ČernýMichal Černý
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
97 1.52 404
Petr ŠvejdaPetr Švejda
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 1.52 404
Jakub KnížeJakub Kníže
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
97 1.52 404
19 Jakub HrnčířJakub Hrnčíř
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
99 1.48 374
Luboš NygrýnLuboš Nygrýn
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
97 1.48 374
21 Joshua JonesJoshua Jones
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
01 1.44 345
22 David KahounDavid Kahoun
SŠSaI TáborSŠSaI Tábor
99 1.40 317
Vojtěch ŠourekVojtěch Šourek
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
00 1.40 317
Miroslav KrasanovskýMiroslav Krasanovský
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
97 0
Lukáš KratochvílLukáš Kratochvíl
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
00 0
Vít PolívkaVít Polívka
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
98 0
Celkem 26 závodníků

Skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.72 879
2 Alena PanovskáAlena Panovská
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.68 830
3 Simona StrouhalováSimona Strouhalová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
99 1.56 689
4 Eliška NovotnáEliška Novotná
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
00 1.52 644
5 Adéla KrškováAdéla Kršková
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 1.44 555
6 Karolína LapáčováKarolína Lapáčová
SZeŠ TáborSZeŠ Tábor
01 1.40 512
Pavla BuřičováPavla Buřičová
OA TáborOA Tábor
01 1.40 512
Lucie MaxováLucie Maxová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
00 1.40 512
9 Anna KratoškováAnna Kratošková
OA TáborOA Tábor
00 1.36 470
Natálie JindrováNatálie Jindrová
Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav
01 1.36 470
11 Veronika BenešováVeronika Benešová
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 1.32 429
12 Tereza ŠtorchováTereza Štorchová
Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium
00 1.28 389
13 Dominika KubešováDominika Kubešová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.24 350
14 Veronika MazancováVeronika Mazancová
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
00 1.20 312
Kristýna BíláKristýna Bílá
SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí
01 0
Barbora BrožováBarbora Brožová
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
00 0
Ingrid MachováIngrid Machová
OA TáborOA Tábor
01 0
Kateřina OravcováKateřina Oravcová
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
00 0
Monika PekárkováMonika Pekárková
SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl...
99 0
Lucie PilíkováLucie Pilíková
SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor
00 0
Celkem 20 závodníků