výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY Středoškolský atletický pohár - okresní kolo

Tábor (22. 9. 2016)

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PokornáKamila Pokorná 98 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 10.04 328
2 Kristýna ŠklebenáKristýna Šklebená 00 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 10.41 258
3 Markéta PekařováMarkéta Pekařová 01 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 10.94 170
4 Ingrid MachováIngrid Machová 01 OA TáborOA Tábor 8.68 651
5 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 9.02 561
6 Tereza MüllerováTereza Müllerová 98 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 9.38 472
7 Josefína JandákováJosefína Jandáková 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 9.43 461
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adriana HolienkováAdriana Holienková 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 11.35 114
2 Monika VobořilováMonika Vobořilová 98 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 9.22 511
3 Denisa BarcalováDenisa Barcalová 00 OA TáborOA Tábor 9.47 451
4 Jozefína KačírkováJozefína Kačírková 00 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 9.52 440
5 Kateřina MandíkováKateřina Mandíková 98 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 9.75 389
6 Zuzana NeužilováZuzana Neužilová 00 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 9.90 357
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína LapáčováKarolína Lapáčová 01 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 10.01 334
2 Iveta HanzlíkováIveta Hanzlíková 00 SŠ obchodu, služeb a řemesl TáborSŠ obchodu, služeb a řemesl... 11.50 96
3 Lucie BacíkováLucie Bacíková 01 Gymnázium SoběslavGymnázium Soběslav 8.82 613
4 Eliška BružkováEliška Bružková 01 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 9.00 566
5 Tereza HoláTereza Holá 97 Táborské soukromé gymnáziumTáborské soukromé gymnázium 9.23 509
6 Barbora FloriánováBarbora Floriánová 01 OA TáborOA Tábor 9.38 472
7 Michaela MikešováMichaela Mikešová 99 SZeŠ TáborSZeŠ Tábor 9.73 393
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika JirákováDominika Jiráková 99 SOŠEP Veselí nad LužnicíSOŠEP Veselí nad Lužnicí 8.71 643
2 Denisa KřižanováDenisa Křižanová 01 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 8.89 595
3 Barbora ČernáBarbora Černá 01 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 9.03 558
4 Zuzana MišoňováZuzana Mišoňová 98 SZdrŠ TáborSZdrŠ Tábor 9.43 461
Celkem 4 závodníků