Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a žákyň a mladších žáků a žákyň ve vícebojích

Třinec (8. - 9. 10. 2016)

800 m - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:27.84 516
2 Mikuláš SikoraMikuláš Sikora 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:28.80 505
3 Tomáš OplockýTomáš Oplocký 03 AC ProstějovAC Prostějov 2:31.11 480
4 Jakub DerkaJakub Derka 03 Atletický klub AHA Vyškov, z. s.Atletický klub AHA Vyškov, ... 2:36.67 423
5 Václav KrauerVáclav Krauer 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:40.27 388
6 Andrzej WaclawikAndrzej Waclawik 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:41.56 375
7 Jan BartoňJan Bartoň 03 TJ ŠumperkTJ Šumperk 2:46.70 328
8 Martin SkotákMartin Skoták 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:47.51 321
9 Filip ZielinaFilip Zielina 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:55.21 256
10 Štefan LisikŠtefan Lisik 03 Akademik TU KošiceAkademik TU Košice 3:00.79 214
11 Hynek BartoňHynek Bartoň 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:02.54 201
12 Karel BrudnýKarel Brudný 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:03.17 197
Adrian OndraszekAdrian Ondraszek 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 13 závodníků

800 m - Dorostenky (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Barbora NýdeckáBarbora Nýdecká 00 Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s. 2:45.26 514
Celkem 1 závodníků

800 m - Žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Erika ZahalukováErika Zahaluková 02 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:50.55 458
2 Leona ZemčíkováLeona Zemčíková 01 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:00.15 364
3 Denisa StehlíkováDenisa Stehlíková 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:01.71 349
4 Michaela BrančíkováMichaela Brančíková 01 AC ProstějovAC Prostějov 3:19.12 208
Celkem 4 závodníků

800 m - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 9.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristina ŠpačkováKristina Špačková 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:36.34 616
2 Zina PindorováZina Pindorová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:38.95 585
3 Klára ToováKlára Toová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:39.82 575
4 Ivana MáchováIvana Máchová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:43.34 535
5 Anežka BojkováAnežka Bojková 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 2:52.69 436
6 Martina GalburováMartina Galburová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 2:53.54 427
7 Adéla TkáčováAdéla Tkáčová 05 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:54.85 414
8 Natálie KřížkováNatálie Křížková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 2:55.33 410
9 Adéla HrnčárkováAdéla Hrnčárková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 2:56.14 402
10 Nina PetrováNina Petrová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:57.57 388
11 Sabina VantuchováSabina Vantuchová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 2:59.72 368
12 Patricie PavlíkováPatricie Pavlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3:00.98 356
13 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková 04 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3:01.07 355
14 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3:01.85 348
15 Romana MaděřičováRomana Maděřičová 03 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 3:02.52 342
16 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 3:03.16 336
17 Vendula MatějkováVendula Matějková 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:04.64 323
18 Dominika FialováDominika Fialová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:05.72 314
19 Nela DrozdováNela Drozdová 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:05.87 313
20 Daniela KlímováDaniela Klímová 03 Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s. 3:07.24 301
21 Hana SoukalováHana Soukalová 04 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:09.06 286
22 Tereza TeichmannováTereza Teichmannová 04 Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s. 3:12.93 254
23 Alžběta RečkováAlžběta Rečková 03 Atletický klub Emila Zátopka KopřivniceAtletický klub Emila Zátopk... 3:15.93 231
24 Markéta TomsováMarkéta Tomsová 04 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec 3:16.96 224
Hana PetříčkováHana Petříčková 03 TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec DNS
Celkem 25 závodníků