Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mistrovství Moravy a Slezska mladších žáků a žákyň

Olomouc (25. 9. 2016)

skok vysoký - Ml. žáci

(ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.201.251.301.351.401.451.501.531.561.591.621.651.681.711.74
1 Jonáš KolomazníkJonáš Kolomazník
Sportovní klub Přerov 1908 z.s.Sportovní klub Přerov 1908 ...
03 1.78 XOXXX
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
AC Slovácká Slávia Uh.HradištěAC Slovácká Slávia Uh.Hradiště
03 1.71 XOXXX
3 Radim MlečkaRadim Mlečka
BYAC BrnoBYAC Brno
03 1.65 XOXXX
4 Benedikt LochmanBenedikt Lochman
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.59 XOXXX
5 Marek KrčmářMarek Krčmář
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.50 XOXXX
6 Vojtěch ProkešVojtěch Prokeš
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.50 XOXXX
7 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.50 XOXXX
8 Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.45 XOXXX
9 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.45 XOXXX
10 Marek SikoraMarek Sikora
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.45 XOXXX
11 Patrik KremelPatrik Kremel
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.40 XOXXX
12= Marek DrásalMarek Drásal
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 1.40 XOXXX
12= Josef RacekJosef Racek
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 1.40 XOXXX
12= Pavel NovosadPavel Novosad
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.40 XOXXX
15 Lukáš VajdaLukáš Vajda
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 1.35 XOXXX
16= Jiří NovotnýJiří Novotný
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.35 XOXXX
16= Tom HrbáčTom Hrbáč
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.35 XOXXX
18 Antonín SekerkaAntonín Sekerka
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.35 XOXXX
19 Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.35 XOXXX
20 Jakub SovadinaJakub Sovadina
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.30 XOXXX
21 Daniel KhýrDaniel Khýr
AC ProstějovAC Prostějov
04 1.30 XOXXX
22 Michal HrochMichal Hroch
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 1.25 XOXXX
23 Adam ZajíčekAdam Zajíček
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.20 XOXXX
24 Šimon Mathias HurtíkŠimon Mathias Hurtík
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
03 1.20 XOXXX
Martin BábekMartin Bábek
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 DNS
Radim HoloubekRadim Holoubek
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 NM
Filip ČervenkaFilip Červenka
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
04 NM
Celkem 27 závodníků

skok vysoký - Ml. žákyně

(ne, 25.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.151.201.251.301.351.401.431.461.491.521.551.58
1 Natálie PaťavováNatálie Paťavová
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
03 1.55 XXOXXX
2 Beáta GatnárkováBeáta Gatnárková
TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava
03 1.49 XXOXXX
3 Adéla StehlíkováAdéla Stehlíková
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.46 XXOXXX
4 Patricie AugustinováPatricie Augustinová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.46 XXOXXX
5= Romana MaděřičováRomana Maděřičová
TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav
03 1.40 XXOXXX
5= Štěpánka PupíkováŠtěpánka Pupíková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
04 1.40 XXOXXX
7 Klára KlementováKlára Klementová
JAC BrnoJAC Brno
04 1.40 XXOXXX
8= Radka KučerováRadka Kučerová
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
04 1.35 XXOXXX
8= Lucie KašpárkováLucie Kašpárková
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
04 1.35 XXOXXX
8= Lucie ŠarafínováLucie Šarafínová
JAC BrnoJAC Brno
03 1.35 XXOXXX
11 Mojisola AkereleMojisola Akerele
TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.TJ Slezan Frýdek-Místek, z.s.
03 1.35 XXOXXX
12= Tereza HanákováTereza Hanáková
SKM Valašské MeziříčíSKM Valašské Meziříčí
04 1.30 XXOXXX
12= Tereza JuráskováTereza Jurásková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
03 1.30 XXOXXX
14 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.30 XXOXXX
15 Kristýna HlaváčováKristýna Hlaváčová
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
03 1.30 XXOXXX
16= Linda ČernoškováLinda Černošková
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 1.30 XXOXXX
16= Lucie PiskováLucie Pisková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.30 XXOXXX
18= Lucie ŠtůskováLucie Štůsková
AC Moravská Slavia BrnoAC Moravská Slavia Brno
03 1.25 XXOXXX
18= Bára StrumienskáBára Strumienská
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
03 1.25 XXOXXX
18= Agáta KněžkováAgáta Kněžková
TJ ŠumperkTJ Šumperk
03 1.25 XXOXXX
21 Tereza StehlíkováTereza Stehlíková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.25 XXOXXX
22 Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
AC ProstějovAC Prostějov
03 1.25 XXOXXX
23 Klára ČermákováKlára Čermáková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.25 XXOXXX
24 Markéta TomsováMarkéta Tomsová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 1.20 XXOXXX
25 Veronika AndrýskováVeronika Andrýsková
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.20 XXOXXX
26= Kateřina KlinkovskáKateřina Klinkovská
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
04 1.15 XXOXXX
26= Daniela KlímováDaniela Klímová
Atletika Slavkov u Brna, z.s.Atletika Slavkov u Brna, z.s.
03 1.15 XXOXXX
28 Alžběta BarvíkováAlžběta Barvíková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 1.15 XXOXXX
Adéla BendováAdéla Bendová
Atletický klub Olomouc z.s.Atletický klub Olomouc z.s.
04 DNS
Klára ToováKlára Toová
Atletika Poruba z.s.Atletika Poruba z.s.
04 DNS
Aneta KlečkováAneta Klečková
SSK VítkoviceSSK Vítkovice
03 NM
Zina PindorováZina Pindorová
TJ TŽ TřinecTJ TŽ Třinec
04 NM
Celkem 32 závodníků