výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva

Svitavy (18. - 18. 9. 2016)

Skok vysoký - Ml. žáci (Finále)

Finále (ne, 18.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 František NovotnýFrantišek Novotný
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.52 11.00
2 Dominik PavlataDominik Pavlata
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.49 9.00
3 Daniel ZoicasDaniel Zoicas
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 1.46 8.00
4 Jan JelínekJan Jelínek
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
04 1.43 7.00
5 Daniel JarmerDaniel Jarmer
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 1.40 6.00
6 Michal HolýMichal Holý
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.25 5.00
7= Lukáš HorákLukáš Horák
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.15 3.50
7= Stanislav VodičkaStanislav Vodička
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 1.15 3.50
Radim JanůRadim Janů
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
03 DNS
Celkem 9 závodníků

Skok vysoký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (ne, 18.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
04 1.49 11.00
2 Justýna BrýdlováJustýna Brýdlová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.46 9.00
3 Kateřina ChadrabováKateřina Chadrabová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.40 8.00
4 Marie SýkorováMarie Sýkorová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.40 7.00
5 Lucie VyhnálkováLucie Vyhnálková
ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek
03 1.40 6.00
6 Lenka SršňováLenka Sršňová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.35 5.00
7 Lucie HavlováLucie Havlová
ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ...
04 1.35 4.00
8 Michaela SyrovátkováMichaela Syrovátková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.25 3.00
9 Alexandra ChytilováAlexandra Chytilová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
04 1.25 2.00
10= Natalia ŠulcováNatalia Šulcová
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.20 0.33
10= Apolena PřikrylováApolena Přikrylová
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 1.20 0.33
10= Markéta HumlíčkováMarkéta Humlíčková
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 1.20 0.33
13 Kateřina VavřínováKateřina Vavřínová
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
03 1.20
14 Lenka TruhelkováLenka Truhelková
Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s.
03 1.20
15 Viktorie KočíViktorie Kočí
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
04 1.20
Klára HejtmánkováKlára Hejtmánková
TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s.
04 NM
Markéta ZdražilováMarkéta Zdražilová
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
03 NM
Celkem 17 závodníků