výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále krajského přeboru družstev mladšího žactva

Svitavy (18. - 18. 9. 2016)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (ne, 18.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch StodolaVojtěch Stodola 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 20.36 11.00
2 Adam BažoutAdam Bažout 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 22.09 7.00
3 Michal BroklMichal Brokl 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 22.88 3.00
4 Radek MajeraRadek Majera 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23.76
5 Tobiáš StrnadTobiáš Strnad 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24.64
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (ne, 18.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš NavrátilMatyáš Navrátil 05 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.91 2.00
2 Jakub JonášJakub Jonáš 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 23.97
3 Pavel HuangPavel Huang 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 26.42
Jakub ŘehounekJakub Řehounek 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. DNS
Adam KlusákAdam Klusák 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (ne, 18.9.2016) Vítr: -0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DaněkJakub Daněk 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.21 9.00
2 Petr KasalPetr Kasal 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.12 6.00
3 Peter FreiwaldPeter Freiwald 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23.22 1.00
4 Erik KubelkaErik Kubelka 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 24.39
5 Kryštof ŠulcKryštof Šulc 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 24.87
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (ne, 18.9.2016) Vítr: -1.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NovosadMatěj Novosad 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 21.91 8.00
2 David UlichDavid Ulich 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.54 5.00
3 Roman SváčekRoman Sváček 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.74 4.00
4 Miroslav KudláčekMiroslav Kudláček 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 24.07
5 Pavel SpěvákPavel Spěvák 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24.28
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (ne, 18.9.2016) Vítr: -0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana JakoubkováJana Jakoubková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.11 6.00
2 Adéla GottvaldováAdéla Gottvaldová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.86
3 Barbora MoravcováBarbora Moravcová 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 23.21
4 Tereza PuchernováTereza Puchernová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 23.72
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (ne, 18.9.2016) Vítr: -1.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta BurešováMarkéta Burešová 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 21.32 11.00
2 Denisa MacháčkováDenisa Macháčková 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.12 5.00
3 Barbora JaníčkováBarbora Janíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.39 3.00
4 Magdaléna GuričováMagdaléna Guričová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.47 2.00
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (ne, 18.9.2016) Vítr: -1.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína NetíkováKarolína Netíková 03 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 21.53 8.00
2 Daniela VackováDaniela Vacková 06 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 22.67
3 Adéla KružíkováAdéla Kružíková 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 24.16
4 Natálie ZmátlíkováNatálie Zmátlíková 03 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 24.66
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (ne, 18.9.2016) Vítr: -0.7 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína PůlkrábkováKarolína Půlkrábková 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 23.20
2 Ema StrnadováEma Strnadová 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24.14
3 Aneta ArdeltováAneta Ardeltová 04 Atletika Chrudim, z.s.Atletika Chrudim, z.s. 24.18
4 Veronika ČervenáVeronika Červená 06 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 24.76
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (ne, 18.9.2016) Vítr: -1.0 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika BláhováVeronika Bláhová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.49 1.00
2 Kristýna KošťálováKristýna Košťálová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 22.93
3 Lucie ChlupováLucie Chlupová 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 24.27
4 Barbora JankůBarbora Janků 07 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 24.29
5 Monika ZyklováMonika Zyklová 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 24.81
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (ne, 18.9.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie NeumeisterováJulie Neumeisterová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 23.78
2 Viktorie KočíViktorie Kočí 04 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 24.09
3 Elen TesařováElen Tesařová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 25.36
4 Lucie KysilkováLucie Kysilková 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 26.82
5 Jarmila PražanováJarmila Pražanová 03 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 27.73
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (ne, 18.9.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ČervenáEliška Červená 04 ATLETIKA Polička, spolekATLETIKA Polička, spolek 21.36 9.00
2 Markéta HumlíčkováMarkéta Humlíčková 03 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 21.76 7.00
3 Lenka SršňováLenka Sršňová 03 TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl 22.32 4.00
4 Eliška KafkováEliška Kafková 04 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 23.47
5 Romana PulpitováRomana Pulpitová 04 ŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo náměstíŠAK ZŠ Pardubice, Benešovo ... 23.56
Celkem 5 závodníků