Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále A Přeboru Prahy mladšího žactva

Praha-Stromovka (22. 9. 2016)

150 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip NýčFilip Nýč 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 19.74 11.00
2 David JislDavid Jisl 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 20.14 9.00
3 Sebastian BolardtSebastian Bolardt 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 21.09 8.00
4 Vojtěch HolečekVojtěch Holeček 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.12 7.00
5 Šimon BohmanŠimon Bohman 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.84 6.00
Marek PirochMarek Piroch 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alexander BaňasAlexander Baňas 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.93 5.00
2 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 21.96 4.00
3 Michal RokosMichal Rokos 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.23 2.00
4 Pavel KollerPavel Koller 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.41
5 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.91
Jindřich KubákJindřich Kubák 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan KolekJan Kolek 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.09 3.00
2 Adam MaštalířAdam Maštalíř 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.38 1.00
3 Jakub DobiášJakub Dobiáš 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.98
4 David HrubýDavid Hrubý 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.67
5 Maxim PolákMaxim Polák 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.78
6 Šimon InnemanŠimon Inneman 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.75
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam KalabiškaAdam Kalabiška 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 25.62
MB Kirill VinšKirill Vinš 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 22.68
MB Vojtěch VyskočilVojtěch Vyskočil 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.32
MB Jan RezekJan Rezek 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 26.31
Štěpán ŠtronerŠtěpán Štroner 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... DNS
Celkem 5 závodníků

150 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 20.13 11.00
2 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 20.47 9.00
3 Julie HlaváčováJulie Hlaváčová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 20.62 8.00
4 Petra ŠpačkováPetra Špačková 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 20.99 7.00
5 Michaela LopuškováMichaela Lopušková 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.15 6.00
6 Tereza DvořákováTereza Dvořáková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 21.22 5.00
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška ElfmarkováEliška Elfmarková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.30 4.00
2 Michaela ZajíčkováMichaela Zajíčková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.57 3.00
3 Kateřina KudělováKateřina Kudělová 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 21.73 1.00
4 Aneta ŠimůnkováAneta Šimůnková 04 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.83
5 Anna SkálováAnna Skálová 04 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 21.99
6 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.10
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magda JavůrkováMagda Javůrková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 21.85
2 Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.06
3 Adéla HaasováAdéla Haasová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22.46
4 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 22.65
5 Anna StráneckáAnna Stránecká 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 22.73
6 Alžběta PříhodováAlžběta Příhodová 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 23.02
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KaráskováMichaela Karásková 04 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 22.44
2 Tran Kieu Trinh NguyenTran Kieu Trinh Nguyen 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 22.86
3 Barbora MěšťanováBarbora Měšťanová 03 Atletický školní klub Mazurská, z. s.Atletický školní klub Mazur... 22.96
4 Hana KormáňošováHana Kormáňošová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.08
5 Eliška StachováEliška Stachová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.58
6 Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s. BSportovní klub ZŠ Jeseniova... 23.83
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ObrdováAdéla Obrdová 03 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 21.68 2.00
2 Anna VoseckáAnna Vosecká 05 ŠSK Újezd nad Lesy-PrahaŠSK Újezd nad Lesy-Praha 23.21
3 Libuše PolívkováLibuše Polívková 04 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 24.60
MB Adéla TvrdkováAdéla Tvrdková 03 ASK Slavia Praha BASK Slavia Praha B 22.67
MB Tereza VotinskáTereza Votinská 04 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 23.92
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
MB Antonie TesařováAntonie Tesařová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 21.71
MB Michaela RadouškováMichaela Radoušková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 23.32
MB Eliška ChválováEliška Chválová 05 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 24.43
MB Nikol BalcarováNikol Balcarová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.45
MB Adéla KovaříkováAdéla Kovaříková 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 24.61
MB Jana KoželuhováJana Koželuhová 03 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... DNS
Celkem 6 závodníků