Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále C MPD mladšího žactva

Praha - Jeseniova (22. 9. 2016)

hod kriketovým míčkem - Ml. žáci (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Lukáš VeselýLukáš Veselý
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 57.66 11.00
2 Viktor HejnaViktor Hejna
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 42.46 9.00
3 Ondřej PešlOndřej Pešl
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 41.66 8.00
4 Jan PoliakJan Poliak
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
03 39.23 7.00
5 Martin KaňkaMartin Kaňka
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
03 38.02 6.00
6 Patrik BálekPatrik Bálek
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 37.52 5.00
7 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 37.39 4.00
8 Martin LachmanMartin Lachman
AC Praha 1890AC Praha 1890
04 36.54 3.00
9 Daniel BernasDaniel Bernas
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
04 35.85 2.00
10 Dalibor BerkaDalibor Berka
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
03 35.75 1.00
11 Jakub ČervenýJakub Červený
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 32.52
12 Mirek ŠťastnýMirek Šťastný
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 31.86
13 Jiří UllspergerJiří Ullsperger
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 31.22
14 Filip KasanFilip Kasan
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
04 26.84
15 Filip HübschFilip Hübsch
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 25.96
Celkem 15 závodníků

hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně (Finále)

Finále (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Andryiana KrisAndryiana Kris
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
03 36.94 11.00
2 Natálie ŠmídováNatálie Šmídová
ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ
03 36.59 9.00
3 Zuzana VrzákováZuzana Vrzáková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 35.70 8.00
4 Julie PokornáJulie Pokorná
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 34.70 7.00
5 Lucie SlonkováLucie Slonková
AC Praha 1890AC Praha 1890
03 30.72 6.00
6 Petra SedlmajerováPetra Sedlmajerová
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
05 28.70 5.00
7 Kateřina MasopustováKateřina Masopustová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 28.38 4.00
8 Adéla MaříkováAdéla Maříková
AC Praha 1890AC Praha 1890
05 24.63 3.00
9 Nina KoroušováNina Koroušová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 23.80 2.00
10 Patricie SchwarzPatricie Schwarz
ASK Slavia Praha CASK Slavia Praha C
04 23.50 1.00
11 Tereza MalcováTereza Malcová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
03 21.46
12 Anna MrázováAnna Mrázová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
04 16.80
13 Andrea ŠajnováAndrea Šajnová
ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha
04 15.27
Patricie ŽídkováPatricie Žídková
ASK Slavia Praha DASK Slavia Praha D
03 DNS
Adéla RůžičkováAdéla Růžičková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
04 DNS
Celkem 15 závodníků