výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Finále B Přeboru Prahy mladšího žactva

Praha-Juliska (22. 9. 2016)

60 m překážek - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mikuláš KubalaMikuláš Kubala 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.97 11.00
2 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.21 9.00
3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.35 8.00
4 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.60 7.00
5 Antonín MaříkAntonín Mařík 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 11.70 6.00
6 Adam KarabecAdam Karabec 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.05 4.00
7 Jakub ValoJakub Valo 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.80 1.00
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petr MíšekPetr Míšek 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.77 5.00
2 Marek VandírekMarek Vandírek 05 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.24 3.00
3 Vít ChabičovskýVít Chabičovský 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.28 2.00
4 David BalcarDavid Balcar 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 12.96
5 Petr MouchaPetr Moucha 05 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 14.23
6 Vojtěch VlasákVojtěch Vlasák 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 14.94
Celkem 6 závodníků

60 m překážek - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla ŠimůnkováAdéla Šimůnková 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.46 11.00
2 Eliška MasnerováEliška Masnerová 03 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 10.54 9.00
3 Magdaléna TepláMagdaléna Teplá 04 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.99 8.00
4 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.65 7.00
5 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.72 6.00
6 Lucie PoppelováLucie Poppelová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.90 4.00
7 Zuzana DemekeZuzana Demeke 05 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.65
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Emilie SkalíkováEmilie Skalíková 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.87 5.00
2 Anna HruškováAnna Hrušková 04 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 12.21 3.00
3 Anna MachováAnna Machová 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.49
4 Jasmína SýkorováJasmína Sýkorová 03 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 13.07
5 Julie VosmíkováJulie Vosmíková 04 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 13.29
6 Anita NovákováAnita Nováková 04 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.59
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 22.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 12.27 2.00
2 Jessica CrowtherJessica Crowther 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 12.48 1.00
3 Denisa KonvalinkováDenisa Konvalinková 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 13.16
4 Tereza ŠišmováTereza Šišmová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.16
5 Josefína ZachováJosefína Zachová 03 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 13.55
6 Adéla PožárováAdéla Požárová 03 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 13.77
Celkem 6 závodníků