výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále

Břeclav (10. - 11. 10. 2016)

60 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 08.03 839
2 Eliška HegrováEliška Hegrová 98 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.06 830
3 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 08.09 821
4 Jana NovosadováJana Novosadová 97 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 08.09 821
5 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 08.28 764
6 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 08.42 723
7 Klára HoffmannováKlára Hoffmannová 00 Gymnázium LiberecGymnázium Liberec 08.45 715
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 08.10 818
2 Tereza MolkováTereza Molková 98 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 08.35 744
3 Nikola HerzováNikola Herzová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.37 738
4 Johana MičánkováJohana Mičánková 00 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 08.46 712
5 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 Gymnazium ChebGymnazium Cheb 08.47 709
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 Gymnazium ChebGymnazium Cheb 08.55 687
7 Anna KozákováAnna Kozáková 99 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 08.57 681
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.37 738
2 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská 08.41 726
3 Jana HolubcováJana Holubcová 00 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 08.64 662
4 Dominika RozmajzlováDominika Rozmajzlová 98 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 08.70 645
5 Markéta MíčkováMarkéta Míčková 99 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 08.74 635
6 Eliška BakešováEliška Bakešová 00 Gymnázium LiberecGymnázium Liberec 08.97 574
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová 98 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 08.61 670
2 Ema ZapletalováEma Zapletalová 00 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 08.73 637
3 Eliška SlavkováEliška Slavková 99 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 08.84 608
4 Vivien CharvátováVivien Charvátová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 08.92 587
5 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová 98 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 08.96 576
6 Simona LejskováSimona Lejsková 00 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 10.04 328
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.6 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 08.67 654
2 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 08.75 632
3 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 08.83 610
4 Tereza BřeznováTereza Březnová 97 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 08.93 584
5 Natalie OravováNatalie Oravová 00 Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská 09.05 553
6 Hana LíčkováHana Líčková 01 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 09.06 551
Celkem 6 závodníků

100 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 11.24 808
2 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium PřerovGymnázium Přerov 11.56 740
3 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň 11.58 736
4 Daniel ŠpičákDaniel Špičák 97 ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim 11.65 721
5 Jacob GrycJacob Gryc 97 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 11.73 705
6 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 11.74 703
7 Pavel ŠomudiPavel Šomudi 97 ISŠ ChebISŠ Cheb 12.61 536
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.5 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam HavlasAdam Havlas 00 Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha 11.72 707
2 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný 00 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 11.80 691
3 Marian OtrubaMarian Otruba 97 Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 11.92 667
4 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 ISŠ ChebISŠ Cheb 11.98 655
5 Zdeněk MarčíkZdeněk Marčík 98 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 12.07 637
6 Jaroslav BöhmJaroslav Böhm 97 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 12.07 637
7 Samuel DušekSamuel Dušek 99 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 12.11 629
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem 11.81 689
2 Adam BěhávkaAdam Běhávka 99 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 11.89 673
3 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 98 Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem 12.02 647
4 Michal ŠmídMichal Šmíd 97 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 12.15 622
5 Daniel SojákDaniel Soják 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 12.24 605
6 Jiří MahdalíkJiří Mahdalík 98 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 12.37 580
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš MartynekTomáš Martynek 01 Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 11.64 723
2 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 11.96 659
3 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem 11.97 657
4 Adam BrožAdam Brož 97 Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem 12.05 641
5 Jakub MaťaJakub Maťa 97 Gymnázium PřerovGymnázium Přerov 12.05 641
6 Tomáš PlžíkTomáš Plžík 99 ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim 12.11 629
MS Vojtěch GryczVojtěch Grycz 00 Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 12.73 515
Celkem 7 závodníků
Běh 5 (po, 10.10.2016) Vítr: +0.1 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ivo PospíšilIvo Pospíšil 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 11.97 657
2 Jakub VondraJakub Vondra 98 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 12.12 628
3 Jakub KroftaJakub Krofta 00 Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha 12.39 576
4 Peter ŠvejdaPeter Švejda 99 SPŠ TáborSPŠ Tábor 12.46 563
5 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň 12.70 520
6 Petr PřinosilPetr Přinosil 97 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 12.74 513
Celkem 6 závodníků

200 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (po, 10.10.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NovosadováJana Novosadová 97 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 25.76 818
2 Agáta KolingerováAgáta Kolingerová 99 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 26.04 794
3 Štěpánka KolářováŠtěpánka Kolářová 99 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 26.69 738
4 Aneta TiralováAneta Tiralová 00 Gymnazium ChebGymnazium Cheb 27.33 685
5 Dominika AntošováDominika Antošová 97 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 27.36 682
6 Markéta PetrikovičováMarkéta Petrikovičová 98 Gymnazium ChebGymnazium Cheb 27.67 657
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 10.10.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JaníčkováVeronika Janíčková 98 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 27.16 699
2 Hana TrundováHana Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 27.32 685
3 Alena PanovskáAlena Panovská 99 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 27.35 683
4 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 27.64 659
5 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 27.71 654
6 Jana HolubcováJana Holubcová 00 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 27.91 638
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 10.10.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 26.96 715
2 Barbora PatočkováBarbora Patočková 99 Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská 27.64 659
3 Alžběta HeroschováAlžběta Heroschová 97 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 27.97 633
4 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 28.54 589
5 Lucie JarešováLucie Jarešová 98 Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská 28.65 581
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 10.10.2016) Vítr: -0.4 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna KozákováAnna Kozáková 99 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 26.96 715
2 Simona ChovancováSimona Chovancová 01 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 27.64 659
3 Barbora EliášováBarbora Eliášová 99 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 27.97 633
4 Eliška HodkováEliška Hodková 00 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 28.54 589
5 Vivien CharvátováVivien Charvátová 01 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 28.65 581
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 10.10.2016) Vítr: -0.3 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza FiskováTereza Fisková 98 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 27.55 667
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 28.53 590
3 Michaela HájkováMichaela Hájková 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 29.10 547
4 Petra PerenčayováPetra Perenčayová 99 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 29.25 536
5 Adéla ŘípováAdéla Řípová 00 Gymnázium LiberecGymnázium Liberec 30.40 455
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 10.10.2016) Vítr: -0.2 m/s Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina ŠprochováKateřina Šprochová 99 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 28.84 566
2 Eliška BakešováEliška Bakešová 00 Gymnázium LiberecGymnázium Liberec 29.52 516
3 Monika ŠevčíkováMonika Ševčíková 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 30.81 427
4 Lenka GregarováLenka Gregarová 98 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 32.68 311
5 Karolína MotyčkováKarolína Motyčková 99 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 35.89 152
Celkem 5 závodníků

400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Erik JelínekErik Jelínek 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 50.62 786
2 Eliáš UrbanEliáš Urban 00 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 50.91 773
3 Dominik MojžíšDominik Mojžíš 97 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 51.33 754
4 David DrštičkaDavid Drštička 00 Gymnázium PřerovGymnázium Přerov 52.32 711
5 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 52.56 700
6 Zdeněk KrejčaZdeněk Krejča 99 Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem 53.24 671
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip LičmanFilip Ličman 00 SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň 51.07 766
2 Vojtěch BouřilVojtěch Bouřil 00 Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem 51.53 745
3 Jakub MajerčákJakub Majerčák 00 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 52.43 706
4 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha 53.23 672
5 Jakub TruhlářJakub Truhlář 00 Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem 53.37 666
Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka 97 ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 52.60 699
2 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 SPŠ TáborSPŠ Tábor 53.04 680
3 Samuel DušekSamuel Dušek 99 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 53.94 642
4 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem 54.57 616
5 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš 01 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 57.76 493
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj NádheraMatěj Nádhera 00 ISŠ ChebISŠ Cheb 53.11 677
2 Adam HavlasAdam Havlas 00 Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha 53.64 655
3 Jakub MaťaJakub Maťa 97 Gymnázium PřerovGymnázium Přerov 54.28 628
4 René SasynRené Sasyn 00 Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 54.68 612
5 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 55.03 598
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan LasotaJan Lasota 98 Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 53.93 642
2 Michal ŠmídMichal Šmíd 97 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 54.29 628
3 Zdeněk MarčíkZdeněk Marčík 98 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 54.90 603
4 Daniel SojákDaniel Soják 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 56.33 546
5 Marek ŠlechtaMarek Šlechta 99 ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim 57.48 503
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš OsinekLukáš Osinek 98 ISŠ ChebISŠ Cheb 55.10 595
2 Marek KarasMarek Karas 98 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 55.65 573
3 Lukáš SlavíčekLukáš Slavíček 98 SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň 56.60 536
4 Patrik FerencPatrik Ferenc 98 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 57.58 499
5 David PeštaDavid Pešta 97 SPŠ TáborSPŠ Tábor 58.91 451
Celkem 5 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Adéla SádlováAdéla Sádlová 01 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:19.41 832
2 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 2:20.08 822
3 Bára PlacatkováBára Placatková 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2:20.30 819
4 Veronika NovotnáVeronika Novotná 00 Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2:20.43 818
5 Tereza NemešováTereza Nemešová 98 Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská 2:20.83 812
6 Kateřina KrtkováKateřina Krtková 98 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 2:24.57 762
7 Markéta TrundováMarkéta Trundová 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:24.57 762
8 Veronika ČernáVeronika Černá 98 Gymnázium LiberecGymnázium Liberec 2:28.96 706
9 Ingrid TillmannIngrid Tillmann 00 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2:29.14 704
10 Vendula MráčkováVendula Mráčková 00 Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:32.76 659
11 Veronika BednarskáVeronika Bednarská 97 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:32.78 658
12 Josefína KomínkováJosefína Komínková 98 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:42.55 544
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Renata ProcházkováRenata Procházková 99 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:31.65 672
2 Kristýna TrojanováKristýna Trojanová 99 Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská 2:34.89 633
3 Kateřina MatoškováKateřina Matošková 00 Gymnázium LiberecGymnázium Liberec 2:36.96 608
4 Denisa KrižanováDenisa Križanová 01 Gymnázium TáborGymnázium Tábor 2:38.16 594
5 Karolína JiráskováKarolína Jirásková 98 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2:40.32 569
6 Kateřina ZapletalováKateřina Zapletalová 98 Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2:40.87 563
7 Leona KratochvílováLeona Kratochvílová 00 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:41.50 556
8 Terezie GrézlováTerezie Grézlová 99 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 2:42.21 548
9 Leona VargováLeona Vargová 99 Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:46.54 500
10 Petra NohejlováPetra Nohejlová 00 Gymnazium ChebGymnazium Cheb 3:01.82 348
Celkem 10 závodníků
Běh 3 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 2:36.15 618
2 Dagmar PrášilováDagmar Prášilová 00 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 2:39.67 577
3 Tereza BeranováTereza Beranová 99 Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2:39.86 574
4 Eliška JakešováEliška Jakešová 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2:45.10 516
5 Daniela TrpákováDaniela Trpáková 01 Gymnazium ChebGymnazium Cheb 2:45.14 515
6 Markéta MatlochováMarkéta Matlochová 99 Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 2:47.78 487
7 Markéta ŠinkovskáMarkéta Šinkovská 99 Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 2:47.79 487
8 Dagmar StařinskáDagmar Stařinská 00 SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2:48.20 482
9 Klára ŠtefkováKlára Štefková 98 Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 2:48.23 482
10 Dominika KoubováDominika Koubová 98 Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 2:48.59 478
Celkem 10 závodníků

1500 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Viktor ŠináglViktor Šinágl 97 Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha 3:59.05 960
2 René SasynRené Sasyn 00 Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 4:00.26 951
3 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem 4:08.91 889
4 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4:12.63 863
5 Jan ŽaludaJan Žaluda 98 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 4:12.84 861
6 Ondřej PetrOndřej Petr 97 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 4:12.90 861
7 Václav StaněkVáclav Staněk 98 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 4:13.59 856
8 Sebastian FilipekSebastian Filipek 00 Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 4:20.51 808
9 Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal 97 Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha 4:21.63 800
10 Jan OsolsoběJan Osolsobě 98 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 4:23.53 788
11 Jiří ŠtolbaJiří Štolba 98 Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem 4:27.80 759
12 Tomáš KřivdaTomáš Křivda 99 Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 4:27.80 759
13 Jan VytrvalJan Vytrval 98 SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 4:28.07 757
14 Dominik PappDominik Papp 99 Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 4:30.40 742
15 Vít HorčičkaVít Horčička 99 Gymnázium PřerovGymnázium Přerov 4:38.20 692
16 Ondřej ŠrámekOndřej Šrámek 98 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:38.80 688
Celkem 16 závodníků
Běh 2 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Michael JakůbekMichael Jakůbek 98 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4:23.02 791
2 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň 4:31.14 737
3 Jonáš MüllerJonáš Müller 99 Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 4:32.07 731
4 Tomáš ŠišmaTomáš Šišma 00 Gymnázium PřerovGymnázium Přerov 4:33.65 721
5 Tadeáš JaníkTadeáš Janík 01 Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 4:34.67 714
6 Štěpán DominikŠtěpán Dominik 99 Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 4:35.69 708
7 Jan ŠtejnarJan Štejnar 99 Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem 4:36.38 703
8 Jiří RichterJiří Richter 98 ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim 4:38.24 691
9 Petr GothPetr Goth 00 SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň 4:38.92 687
10 Tomáš ZajícTomáš Zajíc 01 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4:39.81 681
11 Filip MarelFilip Marel 00 ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim 4:40.74 676
12 Kryštof KorejsKryštof Korejs 99 Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem 4:41.19 673
13 Jakub ErtlJakub Ertl 98 Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 4:42.73 663
14 Martin MiklíkMartin Miklík 00 SPŠ TáborSPŠ Tábor 4:53.92 595
15 Lukáš MetlickýLukáš Metlický 98 ISŠ ChebISŠ Cheb 5:02.30 547
16 Lukáš PekárekLukáš Pekárek 97 ISŠ ChebISŠ Cheb 5:03.11 542
Celkem 16 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenci (Běh)

Běh 1 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 A - Vondra, Novotný, Žaluda, Mojžíš A - Vondra, Novotný, Žaluda, Mojžíš Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2:03.48 1322
2 A - Brož, Korel, Martínek, Bouřil A - Brož, Korel, Martínek, Bouřil Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem 2:07.27 1271
3 A - Böhm, Hrez, Dušek, Monzar A - Böhm, Hrez, Dušek, Monzar SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 2:07.93 1263
4 A - Mašek, Slavíček, Ličman, Martinovský A - Mašek, Slavíček, Ličman, Martinovský SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň 2:08.62 1254
5 A- Pátek, Kopec, Maťa, Drštička A- Pátek, Kopec, Maťa, Drštička Gymnázium PřerovGymnázium Přerov 2:10.42 1230
6 A - Přinosil, Šmíd, Karas, Dufek A - Přinosil, Šmíd, Karas, Dufek Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:10.58 1228
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Běhávka, SMělík, Jelínek, Majerčák Běhávka, SMělík, Jelínek, Majerčák Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 2:03.17 1326
2 Ščerba, Volke, Štěpánek, Truhlář Ščerba, Volke, Štěpánek, Truhlář Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem 2:06.84 1277
3 Otruba, Martynek, Lasota, Sasyn Otruba, Martynek, Lasota, Sasyn Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 2:08.31 1258
4 Mahdalík, Tichý, Staněk, Pleva Mahdalík, Tichý, Staněk, Pleva Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 2:11.27 1219
5 Hubka, Rys, Škrdleta, Svoboda Hubka, Rys, Škrdleta, Svoboda SPŠ TáborSPŠ Tábor 2:15.81 1161
6 Dobeš, Dus, Pospíšil, Soják Dobeš, Dus, Pospíšil, Soják Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:20.95 1097
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Havlas, Krofta, Šinágl, Obhlídal Havlas, Krofta, Šinágl, Obhlídal Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha 2:11.12 1221
2 Osinek, Nádhera, Gregor, Kutlák Osinek, Nádhera, Gregor, Kutlák ISŠ ChebISŠ Cheb 2:18.12 1132
Gryc, Papp, Osolsobě, Urban Gryc, Papp, Osolsobě, Urban Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov DNF
B-Matuška, tomaník, Šišma, Horčička B-Matuška, tomaník, Šišma, Horčička Gymnázium PřerovGymnázium Přerov DNS
Špičák, Chrbolka, Šlechta, Plžík Špičák, Chrbolka, Šlechta, Plžík ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 B - Klasna, Sysel, Stránský, Štejnar B - Klasna, Sysel, Stránský, Štejnar Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem 2:16.08 1158
2 B - Forejt, Kašpar, Šmíd, Goth B - Forejt, Kašpar, Šmíd, Goth SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň 2:17.88 1135
3 B - Sláma, Mikoláš, Jakůbek, Janík B - Sláma, Mikoláš, Jakůbek, Janík Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:19.80 1111
4 B - Křivda, Hejzlar, Jirásek, Kligl B - Křivda, Hejzlar, Jirásek, Kligl Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 2:20.28 1105
B-Mansfeld, Pešťák, Koutník, Fliegel B-Mansfeld, Pešťák, Koutník, Fliegel Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha DNS
B - Tesař, Malinovský, Ferenc, Arnold B - Tesař, Malinovský, Ferenc, Arnold SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec DNS
Celkem 6 závodníků

100-200-300-400 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Korgerová, Hegrová, Trundová H., Trundová M. Korgerová, Hegrová, Trundová H., Trundová M. Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 2:25.49 1041
2 A - Sádlová, Holubcová, Pejchalová, Slavková A - Sádlová, Holubcová, Pejchalová, Slavková Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:26.63 1028
3 A - Sabadosh, Hodková, Fisková, Banovičová A - Sabadosh, Hodková, Fisková, Banovičová Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 2:30.79 978
4 A - Rabušicová, Březnová T., Procházková, Janíčková A - Rabušicová, Březnová T., Procházková, Janíčková Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 2:31.81 967
5 A - Šáchová, Doležalová, Panovská, Šedivá A - Šáchová, Doležalová, Panovská, Šedivá Gymnázium TáborGymnázium Tábor 2:32.93 954
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vánišová, Beranová, Antošová, Novosadová Vánišová, Beranová, Antošová, Novosadová Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 2:23.73 1063
2 Eliášová, Kolingerová, Novotná, Placatková Eliášová, Kolingerová, Novotná, Placatková Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 2:28.04 1011
3 Kolářová, Resslerová, Chovancová, Molková Kolářová, Resslerová, Chovancová, Molková SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 2:31.04 976
4 Vlčková, Jarešvá, Patočková, Nemešová Vlčková, Jarešvá, Patočková, Nemešová Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská 2:35.15 928
5 Mičánková, Hošková, Heroschová, Grézlová Mičánková, Hošková, Heroschová, Grézlová Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 2:42.88 842
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Líčková R., Matlochová, Šprochová, Krtková Líčková R., Matlochová, Šprochová, Krtková Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 2:35.30 926
2 Škrobánková, Minářová, Hájková, Prášilová Škrobánková, Minářová, Hájková, Prášilová Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 2:36.33 915
3 yorálková,Tiralová, Břicháčková,Petrikovičová yorálková,Tiralová, Břicháčková,Petrikovičová Gymnazium ChebGymnazium Cheb 2:37.45 902
4 Hoffmannová, Černá, Dvořáková, Bakešová Hoffmannová, Černá, Dvořáková, Bakešová Gymnázium LiberecGymnázium Liberec 2:39.06 884
5 Koníčková, Vrzalová, Hanzalíková, Charvátová Koníčková, Vrzalová, Hanzalíková, Charvátová Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 2:43.19 838
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Plzáková, Baštářová, Kozáková, Lukášová Plzáková, Baštářová, Kozáková, Lukášová Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 2:37.84 898
2 B - Mračková, Kvochová, Černá, Hulíková B - Mračková, Kvochová, Černá, Hulíková Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 2:44.56 823
3 B - Kabíčková, Lukáčová, Kačírková, Svobodová B - Kabíčková, Lukáčová, Kačírková, Svobodová Gymnázium TáborGymnázium Tábor 3:00.39 660
Celkem 3 závodníků

Skok vysoký - Dorostenci (Finále)

Finále 1 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 1.96 767
2 Vít MonzarVít Monzar
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
99 1.88 696
3 Adam NovosadAdam Novosad
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
01 1.80 627
4 Daniel PátekDaniel Pátek
Gymnázium PřerovGymnázium Přerov
98 1.80 627
5 Patrik VašíčekPatrik Vašíček
Gymnázium TřinecGymnázium Třinec
00 1.80 627
6 Jiří SeidlJiří Seidl
SPŠ TáborSPŠ Tábor
98 1.80 627
7 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem
98 1.76 593
8 Patrik RaškaPatrik Raška
Gymnázium TřinecGymnázium Třinec
97 1.72 560
9 Radek StránskýRadek Stránský
Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem
98 1.72 560
10 Viktor LicekViktor Licek
Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem
98 1.72 560
11= Jakub MikolášJakub Mikoláš
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
97 1.68 528
11= Martin ŠtípekMartin Štípek
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
99 1.68 528
13 Martin KratochvílMartin Kratochvíl
ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim
98 1.68 528
14 Dušan MorbitzerDušan Morbitzer
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
01 1.60 464
Vojtěch RůžekVojtěch Růžek
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
01 NM
Celkem 15 závodníků
Finále 2 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Ondřej ArnoldOndřej Arnold
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
98 1.72 560
2 Šimon TomešŠimon Tomeš
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 1.68 528
3= Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem
00 1.60 464
3= Jiří ŠmídJiří Šmíd
SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň
00 1.60 464
5 Matyáš KašparMatyáš Kašpar
SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň
00 1.60 464
6 Marek ŠvábMarek Šváb
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 1.60 464
7 Viktor BeranViktor Beran
ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim
98 1.56 434
8= Vojtěch ObhlídalVojtěch Obhlídal
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
97 1.56 434
8= Martin ŠimčíkMartin Šimčík
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 1.56 434
10 Jan MatuškaJan Matuška
Gymnázium PřerovGymnázium Přerov
98 1.56 434
11 Michal VelebaMichal Veleba
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 1.56 434
12= Martin JirásekMartin Jirásek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
01 1.52 404
12= Josef MrázekJosef Mrázek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
00 1.52 404
14 Šimon ObdržálekŠimon Obdržálek
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
97 1.52 404
15 Radek UhrinRadek Uhrin
ISŠ ChebISŠ Cheb
97 1.52 404
16 Jakub FliegelJakub Fliegel
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
00 1.44 345
17 Dominik VojákDominik Voják
ISŠ ChebISŠ Cheb
98 1.40 317
Celkem 17 závodníků

Skok vysoký - Dorostenky (Finále)

Finále 1 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 1.76 928
2 Anna BravencováAnna Bravencová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 1.68 830
3 Alena PanovskáAlena Panovská
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 1.68 830
4 Lada DoležalováLada Doležalová
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 1.60 736
5 Kateřina BaldováKateřina Baldová
Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská
01 1.52 644
6= Barbora PatočkováBarbora Patočková
Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská
99 1.52 644
6= Klára HoffmannováKlára Hoffmannová
Gymnázium LiberecGymnázium Liberec
00 1.52 644
8 Eliška HodkováEliška Hodková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
00 1.48 599
9 Josefína KomínkováJosefína Komínková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 1.48 599
10 Nikola SmolkováNikola Smolková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 1.48 599
11 Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 1.44 555
12 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
98 1.40 512
13 Eva BřezinováEva Březinová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
01 1.36 470
Celkem 13 závodníků
Finále 2 (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
97 1.44 555
2 Beáta BaženovováBeáta Baženovová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
00 1.40 512
3 Adriana HofmanováAdriana Hofmanová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
01 1.40 512
4 Klára PavlíkováKlára Pavlíková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
98 1.40 512
5 Veronika NovotnáVeronika Novotná
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
00 1.40 512
6= Zuzana KožnárkováZuzana Kožnárková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
99 1.36 470
6= Kateřina RegnerováKateřina Regnerová
Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň
01 1.36 470
6= Maja KastlováMaja Kastlová
Gymnazium ChebGymnazium Cheb
98 1.36 470
9= Adéla ŘípováAdéla Řípová
Gymnázium LiberecGymnázium Liberec
00 1.36 470
9= Michaela HájkováMichaela Hájková
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 1.36 470
11 Petra JordánováPetra Jordánová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
98 1.36 470
12 Anna MarenčákováAnna Marenčáková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
98 1.36 470
13 Natálie VětříškováNatálie Větříšková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 1.36 470
14 Šárka DlouháŠárka Dlouhá
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
98 1.32 429
15 Barbora NováčkováBarbora Nováčková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 1.32 429
16 Anna KošatováAnna Košatová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
01 1.32 429
17 Nela HuňátováNela Huňátová
Gymnazium ChebGymnazium Cheb
99 1.32 429
Markéta MatlochováMarkéta Matlochová
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
99 NM
Dominika KoubováDominika Koubová
Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň
98 NM
Celkem 19 závodníků

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem
98 6.64 729
2 Petr PlevaPetr Pleva
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
98 6.62 725
3 Vít MonzarVít Monzar
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
99 6.35 664
4 Marian OtrubaMarian Otruba
Gymnázium TřinecGymnázium Třinec
97 6.23 637
5 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim
97 6.20 630
6 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim
97 6.20 630
7 David VolkeDavid Volke
Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem
97 6.19 628
8 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
00 6.10 608
9 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
97 6.05 597
10 Dominik PappDominik Papp
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
99 6.04 595
11 Šimon ObdržálekŠimon Obdržálek
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
97 6.00 587
12 Tomáš MartynekTomáš Martynek
Gymnázium TřinecGymnázium Třinec
01 5.88 561
13 Jan HubkaJan Hubka
SPŠ TáborSPŠ Tábor
97 5.88 561
14 Daniel PátekDaniel Pátek
Gymnázium PřerovGymnázium Přerov
98 5.87 559
15 Jan SmělíkJan Smělík
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 5.83 550
16 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem
99 5.72 527
17 Dominik GregorDominik Gregor
ISŠ ChebISŠ Cheb
98 5.60 502
18 Adam KopecAdam Kopec
Gymnázium PřerovGymnázium Přerov
99 5.58 498
19 Martin ŠtípekMartin Štípek
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
99 5.56 494
20 Jakub DoležalJakub Doležal
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
99 5.54 490
21 Josef MašekJosef Mašek
SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň
99 5.46 473
22 Radek StránskýRadek Stránský
Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem
98 5.45 471
23 Peter ŠvejdaPeter Švejda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 5.44 469
24 Jakub FliegelJakub Fliegel
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
00 5.44 469
25 Jiří ŠmídJiří Šmíd
SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň
00 5.43 467
26 Pavel ŠomudiPavel Šomudi
ISŠ ChebISŠ Cheb
97 5.40 461
27 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 5.39 459
28 Ivo PospíšilIvo Pospíšil
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
97 5.38 457
29 Ondřej ArnoldOndřej Arnold
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
98 5.36 453
30 Ondřej KoutníkOndřej Koutník
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
98 5.33 447
31 Tomáš SlámaTomáš Sláma
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 5.15 411
32 Michal VelebaMichal Veleba
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 4.80 345
MS Miroslav MansfeldMiroslav Mansfeld
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
98 5.10 402
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 5.77 780
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 5.38 665
3 Lucie JarešováLucie Jarešová
Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská
98 5.12 592
4 Dominika AntošováDominika Antošová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
97 5.11 589
5 Eliška HegrováEliška Hegrová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 5.08 581
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Gymnázium LiberecGymnázium Liberec
98 5.01 562
7 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
98 4.92 538
8 Johana MičánkováJohana Mičánková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
00 4.75 492
9 Alžběta HeroschováAlžběta Heroschová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
97 4.74 490
10 Aneta BaštářováAneta Baštářová
Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň
98 4.66 469
11 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
97 4.66 469
12 Nikola HerzováNikola Herzová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 4.64 464
13 Tereza RabušicováTereza Rabušicová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 4.64 464
14 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 4.62 459
15 Adéla KollárováAdéla Kollárová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
98 4.61 456
16 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 4.53 436
17 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.52 433
18 Anna VánišováAnna Vánišová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
01 4.49 426
19 Tereza HolíkováTereza Holíková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
01 4.45 416
20 Eliška LetováEliška Letová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
99 4.40 403
21 Tereza MolkováTereza Molková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
98 4.38 398
22 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
Gymnazium ChebGymnazium Cheb
98 4.34 388
23 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
97 4.33 386
24 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň
98 4.29 376
25 Kristýna KubicováKristýna Kubicová
Gymnazium ChebGymnazium Cheb
99 4.21 357
26 Barbora EliášováBarbora Eliášová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
99 4.20 355
27 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
Gymnázium LiberecGymnázium Liberec
98 4.19 352
28 Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 4.15 343
29 Kateřina BaldováKateřina Baldová
Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská
01 4.04 317
30 Radka LíčkováRadka Líčková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
01 3.62 225
31 Anna MarenčákováAnna Marenčáková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
98 3.02 110
Barbora NováčkováBarbora Nováčková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 NM
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 3kg - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
Gymnázium LiberecGymnázium Liberec
98 12.51 695
2 Leona VargováLeona Vargová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 12.37 686
3 Barbora KopfsteinováBarbora Kopfsteinová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
98 12.03 663
4 Barbora VrzalováBarbora Vrzalová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
98 10.53 564
5 Petra JordánováPetra Jordánová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
98 10.45 559
6 Christina ČernáChristina Černá
Gymnázium LiberecGymnázium Liberec
98 10.20 543
7 Nikola SmolkováNikola Smolková
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 10.12 537
8 Nela NetoličkováNela Netoličková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 10.11 537
9 Karolína PacákováKarolína Pacáková
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
98 10.07 534
10 Petra DohnalováPetra Dohnalová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
97 09.98 528
11 Aneta BaštářováAneta Baštářová
Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň
98 09.94 526
12 Eliška VolencováEliška Volencová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
98 09.63 505
13 Valerie BártůValerie Bártů
Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská
98 09.60 503
15 Dominika DufkováDominika Dufková
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
97 09.38 489
14 Natálie PalčíkováNatálie Palčíková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
00 09.38 489
17 Martina ZikmundováMartina Zikmundová
Gymnazium ChebGymnazium Cheb
00 09.35 487
16 Ema ZapletalováEma Zapletalová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
00 09.35 487
19 Lada DoležalováLada Doležalová
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 09.29 483
18 Gabriela VejchodováGabriela Vejchodová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
97 09.29 483
20 Lucie VlasováLucie Vlasová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
98 09.00 464
21 Barbora DudkováBarbora Dudková
Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská
98 08.98 463
22 Kristýna KvochováKristýna Kvochová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
99 08.98 463
23 Markéta ZubkováMarkéta Zubková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
99 08.96 462
24 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň
98 08.86 455
25 Lucie KučnáLucie Kučná
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
99 08.72 446
26 Tereza JežkováTereza Ježková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
01 08.69 444
27 Anna VánišováAnna Vánišová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
01 08.16 410
28 Eliška SajdlováEliška Sajdlová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 07.90 393
29 Viktória VolasováViktória Volasová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
01 07.84 389
30 Kateřina BanovičováKateřina Banovičová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
98 07.62 375
31 Maja KastlováMaja Kastlová
Gymnazium ChebGymnazium Cheb
98 07.11 342
32 Josefína KačírkováJosefína Kačírková
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
00 06.83 324
Celkem 32 závodníků

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Michal ForejtMichal Forejt
SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň
00 16.67 893
2 Jakub ForejtJakub Forejt
SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň
00 15.08 795
3 Jan HubkaJan Hubka
SPŠ TáborSPŠ Tábor
97 15.05 793
4 Petr PlevaPetr Pleva
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
98 14.97 788
5 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem
99 14.32 748
6 Radomír JosiekRadomír Josiek
Gymnázium TřinecGymnázium Třinec
98 13.19 679
7 Vojtěch KocúrekVojtěch Kocúrek
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 12.94 664
8 Jan TrefnýJan Trefný
Gymnázium TřinecGymnázium Třinec
97 12.54 639
9 Tomáš ŠáchaTomáš Šácha
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
98 12.52 638
10 Martin KrauseMartin Krause
SPŠ TáborSPŠ Tábor
97 12.43 633
11 Petr VašíčekPetr Vašíček
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
98 12.31 625
12 Petr HošekPetr Hošek
ISŠ ChebISŠ Cheb
97 12.18 617
13 Jaroslav BöhmJaroslav Böhm
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
97 12.14 615
14 Martin TesařMartin Tesař
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
98 11.83 596
15 Jakub DusJakub Dus
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
99 11.58 581
16 Jindřich MinaříkJindřich Minařík
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
01 11.50 576
17 Matyáš NespalaMatyáš Nespala
Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem
00 11.28 563
18 Robert HozlárRobert Hozlár
ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim
98 11.02 547
19 David VolkeDavid Volke
Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem
97 10.97 544
20 Josef FenclJosef Fencl
Gymnázium PřerovGymnázium Přerov
97 10.94 542
21 Jakub MikolášJakub Mikoláš
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
97 10.48 515
22 Tomáš PešťákTomáš Pešťák
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
00 10.42 511
23 Adam ŽaludAdam Žalud
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
01 10.41 510
24 Michael MatyášMichael Matyáš
ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim
98 10.28 502
25 Martin JirásekMartin Jirásek
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
01 10.21 498
26 Ondřej DufekOndřej Dufek
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
98 10.08 490
27 Radek UhrinRadek Uhrin
ISŠ ChebISŠ Cheb
97 10.00 486
28 David VodákDavid Vodák
Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem
01 09.99 485
29 Filip HavlíkFilip Havlík
Gymnázium PřerovGymnázium Přerov
97 09.90 480
30 Jan HejzlarJan Hejzlar
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
98 09.85 477
31 Václav TichýVáclav Tichý
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
99 09.46 453
32 Josef KarásekJosef Karásek
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
00 08.57 400
MS Jan MalinovskýJan Malinovský
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
00 11.13 554
MS Tomáš RysTomáš Rys
SPŠ TáborSPŠ Tábor
97 10.93 542
Celkem 34 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenci
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Třinec Gymnázium Třinec Gymnázium TřinecGymnázium Třinec 9364
2 Gymnázium Zlín Gymnázium Zlín Gymnázium ZlínGymnázium Zlín 8917
3 Gymnázium Ústí nad Labem Gymnázium Ústí nad Labem Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem 8889
4 Gymnázium Brandýs nad Labem Gymnázium Brandýs nad Labem Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem 8887
5 Gymnázium Uherské Hradiště Gymnázium Uherské Hradiště Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště 8881
6 SOU nábytkářské a SOŠ Liberec SOU nábytkářské a SOŠ Liberec SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec 8872
7 SPŠ Tábor SPŠ Tábor SPŠ TáborSPŠ Tábor 8822
8 SPŠ strojnická a SOŠ Plzeň SPŠ strojnická a SOŠ Plzeň SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň 8792
9 Jiráskovo gymnázium Náchod Jiráskovo gymnázium Náchod Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod 8703
10 Gymnázium Přerov Gymnázium Přerov Gymnázium PřerovGymnázium Přerov 8503
11 Gymnázium Litoměřická Praha Gymnázium Litoměřická Praha Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha 8197
12 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 7970
13 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7792
14 ISŠ Cheb ISŠ Cheb ISŠ ChebISŠ Cheb 7471
15 Gymnázium Vyškov Gymnázium Vyškov Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov 6944
16 ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim 6491
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Dorostenky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 Gymnázium Šumperk Gymnázium Šumperk Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk 8503
2 Gymnázium Trutnov Gymnázium Trutnov Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov 8467
3 Gymnázium Příbram Gymnázium Příbram Gymnázium PříbramGymnázium Příbram 8276
4 Gymnázium Tábor Gymnázium Tábor Gymnázium TáborGymnázium Tábor 8208
5 Gymnázium a SOŠPg Čáslav Gymnázium a SOŠPg Čáslav Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav 8085
6 Gymnázium Praha Arabská Gymnázium Praha Arabská Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská 8055
7 Gymnázium Břeclav Gymnázium Břeclav Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav 7794
8 Gymnázium Chomutov Gymnázium Chomutov Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov 7759
9 Gymnázium Liberec Gymnázium Liberec Gymnázium LiberecGymnázium Liberec 7724
10 SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré Město SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město 7675
11 Gymnázium Ústí nad Orlicí Gymnázium Ústí nad Orlicí Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí 7456
12 Gymnázium Třebíč Gymnázium Třebíč Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč 7390
13 Gymnázium Matyáše Lercha Brno Gymnázium Matyáše Lercha Brno Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha 7369
14 Gymnázium Cheb Gymnázium Cheb Gymnazium ChebGymnazium Cheb 6976
15 Gymnázium Frýdek-Místek Gymnázium Frýdek-Místek Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek 6226
16 Gymnázium Plzeň Gymnázium Plzeň Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň 6166
Celkem 16 závodníků