výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále

Břeclav (10. - 11. 10. 2016)

Skok daleký - Dorostenci (Finále)

Finále (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Matěj ŠčerbaMatěj Ščerba
Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem
98 6.64 729
2 Petr PlevaPetr Pleva
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
98 6.62 725
3 Vít MonzarVít Monzar
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
99 6.35 664
4 Marian OtrubaMarian Otruba
Gymnázium TřinecGymnázium Třinec
97 6.23 637
5 Miroslav ChrbolkaMiroslav Chrbolka
ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim
97 6.20 630
6 Daniel ŠpičákDaniel Špičák
ZŠ a SŠ Bohemia ChrudimZŠ a SŠ Bohemia Chrudim
97 6.20 630
7 David VolkeDavid Volke
Gymnázium Ústí nad LabemGymnázium Ústí nad Labem
97 6.19 628
8 Miroslav NovotnýMiroslav Novotný
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
00 6.10 608
9 Dominik MojžíšDominik Mojžíš
Jiráskovo gymnázium NáchodJiráskovo gymnázium Náchod
97 6.05 597
10 Dominik PappDominik Papp
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
99 6.04 595
11 Šimon ObdržálekŠimon Obdržálek
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
97 6.00 587
12 Tomáš MartynekTomáš Martynek
Gymnázium TřinecGymnázium Třinec
01 5.88 561
13 Jan HubkaJan Hubka
SPŠ TáborSPŠ Tábor
97 5.88 561
14 Daniel PátekDaniel Pátek
Gymnázium PřerovGymnázium Přerov
98 5.87 559
15 Jan SmělíkJan Smělík
Gymnázium Uherské HradištěGymnázium Uherské Hradiště
99 5.83 550
16 Vojtěch KorelVojtěch Korel
Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem
99 5.72 527
17 Dominik GregorDominik Gregor
ISŠ ChebISŠ Cheb
98 5.60 502
18 Adam KopecAdam Kopec
Gymnázium PřerovGymnázium Přerov
99 5.58 498
19 Martin ŠtípekMartin Štípek
Gymnázium ZlínGymnázium Zlín
99 5.56 494
20 Jakub DoležalJakub Doležal
Gymnázium VyškovGymnázium Vyškov
99 5.54 490
21 Josef MašekJosef Mašek
SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň
99 5.46 473
22 Radek StránskýRadek Stránský
Gymnázium Brandýs nad LabemGymnázium Brandýs nad Labem
98 5.45 471
23 Peter ŠvejdaPeter Švejda
SPŠ TáborSPŠ Tábor
99 5.44 469
24 Jakub FliegelJakub Fliegel
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
00 5.44 469
25 Jiří ŠmídJiří Šmíd
SPŠ strojnická a SOŠ PlzeňSPŠ strojnická a SOŠ Plzeň
00 5.43 467
26 Pavel ŠomudiPavel Šomudi
ISŠ ChebISŠ Cheb
97 5.40 461
27 Vojtěch DobešVojtěch Dobeš
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 5.39 459
28 Ivo PospíšilIvo Pospíšil
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
97 5.38 457
29 Ondřej ArnoldOndřej Arnold
SOU nábytkářské a SOŠ LiberecSOU nábytkářské a SOŠ Liberec
98 5.36 453
30 Ondřej KoutníkOndřej Koutník
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
98 5.33 447
31 Tomáš SlámaTomáš Sláma
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
00 5.15 411
32 Michal VelebaMichal Veleba
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 4.80 345
MS Miroslav MansfeldMiroslav Mansfeld
Gymnázium Litoměřická PrahaGymnázium Litoměřická Praha
98 5.10 402
Celkem 33 závodníků

Skok daleký - Dorostenky (Finále)

Finále (po, 10.10.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Pavlína MinářováPavlína Minářová
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 5.77 780
2 Lada PejchalováLada Pejchalová
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
98 5.38 665
3 Lucie JarešováLucie Jarešová
Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská
98 5.12 592
4 Dominika AntošováDominika Antošová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
97 5.11 589
5 Eliška HegrováEliška Hegrová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
98 5.08 581
6 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
Gymnázium LiberecGymnázium Liberec
98 5.01 562
7 Kateřina ResslerováKateřina Resslerová
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
98 4.92 538
8 Johana MičánkováJohana Mičánková
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
00 4.75 492
9 Alžběta HeroschováAlžběta Heroschová
Gymnázium Matyáše LerchaGymnázium Matyáše Lercha
97 4.74 490
10 Aneta BaštářováAneta Baštářová
Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň
98 4.66 469
11 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
97 4.66 469
12 Nikola HerzováNikola Herzová
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
01 4.64 464
13 Tereza RabušicováTereza Rabušicová
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 4.64 464
14 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium TáborGymnázium Tábor
99 4.62 459
15 Adéla KollárováAdéla Kollárová
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
98 4.61 456
16 Magdalena KoníčkováMagdalena Koníčková
Gymnázium BřeclavGymnázium Břeclav
99 4.53 436
17 Kateřina KorgerováKateřina Korgerová
Gymnázium ŠumperkGymnázium Šumperk
01 4.52 433
18 Anna VánišováAnna Vánišová
Gymnázium a SOŠPg ČáslavGymnázium a SOŠPg Čáslav
01 4.49 426
19 Tereza HolíkováTereza Holíková
Gymnázium TrutnovGymnázium Trutnov
01 4.45 416
20 Eliška LetováEliška Letová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
99 4.40 403
21 Tereza MolkováTereza Molková
SOŠ a Gymnázium Staré MěstoSOŠ a Gymnázium Staré Město
98 4.38 398
22 Lucie BřicháčkováLucie Břicháčková
Gymnazium ChebGymnazium Cheb
98 4.34 388
23 Anastasiya SabadoshAnastasiya Sabadosh
Gymnázium ChomutovGymnázium Chomutov
97 4.33 386
24 Štěpánka PlzákováŠtěpánka Plzáková
Gymnázium PlzeňGymnázium Plzeň
98 4.29 376
25 Kristýna KubicováKristýna Kubicová
Gymnazium ChebGymnazium Cheb
99 4.21 357
26 Barbora EliášováBarbora Eliášová
Gymnázium PříbramGymnázium Příbram
99 4.20 355
27 Kristýna ČechlovskáKristýna Čechlovská
Gymnázium LiberecGymnázium Liberec
98 4.19 352
28 Růžena ŠkrobánkováRůžena Škrobánková
Gymnázium Ústí nad OrlicíGymnázium Ústí nad Orlicí
99 4.15 343
29 Kateřina BaldováKateřina Baldová
Gymnázium Praha ArabskáGymnázium Praha Arabská
01 4.04 317
30 Radka LíčkováRadka Líčková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
01 3.62 225
31 Anna MarenčákováAnna Marenčáková
Gymnázium Frýdek-MístekGymnázium Frýdek-Místek
98 3.02 110
Barbora NováčkováBarbora Nováčková
Gymnázium TřebíčGymnázium Třebíč
99 NM
Celkem 32 závodníků