CORNY Středoškolský atletický pohár - republikové finále
Břeclav (10. - 11. 10. 2016)100-200-300-400 m - Dorostenci (Běh)
Běh 1 (po, 10.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | A - Vondra, Novotný, Žaluda, Mojžíš A - Vondra, Novotný, Žaluda, Mojžíš | Jiráskovo gymnázium Náchod | 2:03.48 | 1322 | |||||||||||||||
2 | A - Brož, Korel, Martínek, Bouřil A - Brož, Korel, Martínek, Bouřil | Gymnázium Brandýs nad Labem | 2:07.27 | 1271 | |||||||||||||||
3 | A - Böhm, Hrez, Dušek, Monzar A - Böhm, Hrez, Dušek, Monzar | SOU nábytkářské a SOŠ Liberec | 2:07.93 | 1263 | |||||||||||||||
4 | A - Mašek, Slavíček, Ličman, Martinovský A - Mašek, Slavíček, Ličman, Martinovský | SPŠ strojnická a SOŠ Plzeň | 2:08.62 | 1254 | |||||||||||||||
5 | A- Pátek, Kopec, Maťa, Drštička A- Pátek, Kopec, Maťa, Drštička | Gymnázium Přerov | 2:10.42 | 1230 | |||||||||||||||
6 | A - Přinosil, Šmíd, Karas, Dufek A - Přinosil, Šmíd, Karas, Dufek | Gymnázium Třebíč | 2:10.58 | 1228 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (po, 10.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Běhávka, SMělík, Jelínek, Majerčák Běhávka, SMělík, Jelínek, Majerčák | Gymnázium Uherské Hradiště | 2:03.17 | 1326 | |||||||||||||||
2 | Ščerba, Volke, Štěpánek, Truhlář Ščerba, Volke, Štěpánek, Truhlář | Gymnázium Ústí nad Labem | 2:06.84 | 1277 | |||||||||||||||
3 | Otruba, Martynek, Lasota, Sasyn Otruba, Martynek, Lasota, Sasyn | Gymnázium Třinec | 2:08.31 | 1258 | |||||||||||||||
4 | Mahdalík, Tichý, Staněk, Pleva Mahdalík, Tichý, Staněk, Pleva | Gymnázium Zlín | 2:11.27 | 1219 | |||||||||||||||
5 | Hubka, Rys, Škrdleta, Svoboda Hubka, Rys, Škrdleta, Svoboda | SPŠ Tábor | 2:15.81 | 1161 | |||||||||||||||
6 | Dobeš, Dus, Pospíšil, Soják Dobeš, Dus, Pospíšil, Soják | Gymnázium Šumperk | 2:20.95 | 1097 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (po, 10.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Havlas, Krofta, Šinágl, Obhlídal Havlas, Krofta, Šinágl, Obhlídal | Gymnázium Litoměřická Praha | 2:11.12 | 1221 | |||||||||||||||
2 | Osinek, Nádhera, Gregor, Kutlák Osinek, Nádhera, Gregor, Kutlák | ISŠ Cheb | 2:18.12 | 1132 | |||||||||||||||
Gryc, Papp, Osolsobě, Urban Gryc, Papp, Osolsobě, Urban | Gymnázium Vyškov | DNF | |||||||||||||||||
B-Matuška, tomaník, Šišma, Horčička B-Matuška, tomaník, Šišma, Horčička | Gymnázium Přerov | DNS | |||||||||||||||||
Špičák, Chrbolka, Šlechta, Plžík Špičák, Chrbolka, Šlechta, Plžík | ZŠ a SŠ Bohemia Chrudim | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (po, 10.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | B - Klasna, Sysel, Stránský, Štejnar B - Klasna, Sysel, Stránský, Štejnar | Gymnázium Brandýs nad Labem | 2:16.08 | 1158 | |||||||||||||||
2 | B - Forejt, Kašpar, Šmíd, Goth B - Forejt, Kašpar, Šmíd, Goth | SPŠ strojnická a SOŠ Plzeň | 2:17.88 | 1135 | |||||||||||||||
3 | B - Sláma, Mikoláš, Jakůbek, Janík B - Sláma, Mikoláš, Jakůbek, Janík | Gymnázium Třebíč | 2:19.80 | 1111 | |||||||||||||||
4 | B - Křivda, Hejzlar, Jirásek, Kligl B - Křivda, Hejzlar, Jirásek, Kligl | Jiráskovo gymnázium Náchod | 2:20.28 | 1105 | |||||||||||||||
B-Mansfeld, Pešťák, Koutník, Fliegel B-Mansfeld, Pešťák, Koutník, Fliegel | Gymnázium Litoměřická Praha | DNS | |||||||||||||||||
B - Tesař, Malinovský, Ferenc, Arnold B - Tesař, Malinovský, Ferenc, Arnold | SOU nábytkářské a SOŠ Liberec | DNS | |||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
100-200-300-400 m - Dorostenky (Běh)
Běh 1 (po, 10.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Korgerová, Hegrová, Trundová H., Trundová M. Korgerová, Hegrová, Trundová H., Trundová M. | Gymnázium Šumperk | 2:25.49 | 1041 | |||||||||||||||
2 | A - Sádlová, Holubcová, Pejchalová, Slavková A - Sádlová, Holubcová, Pejchalová, Slavková | Gymnázium Trutnov | 2:26.63 | 1028 | |||||||||||||||
3 | A - Sabadosh, Hodková, Fisková, Banovičová A - Sabadosh, Hodková, Fisková, Banovičová | Gymnázium Chomutov | 2:30.79 | 978 | |||||||||||||||
4 | A - Rabušicová, Březnová T., Procházková, Janíčková A - Rabušicová, Březnová T., Procházková, Janíčková | Gymnázium Třebíč | 2:31.81 | 967 | |||||||||||||||
5 | A - Šáchová, Doležalová, Panovská, Šedivá A - Šáchová, Doležalová, Panovská, Šedivá | Gymnázium Tábor | 2:32.93 | 954 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (po, 10.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vánišová, Beranová, Antošová, Novosadová Vánišová, Beranová, Antošová, Novosadová | Gymnázium a SOŠPg Čáslav | 2:23.73 | 1063 | |||||||||||||||
2 | Eliášová, Kolingerová, Novotná, Placatková Eliášová, Kolingerová, Novotná, Placatková | Gymnázium Příbram | 2:28.04 | 1011 | |||||||||||||||
3 | Kolářová, Resslerová, Chovancová, Molková Kolářová, Resslerová, Chovancová, Molková | SOŠ a Gymnázium Staré Město | 2:31.04 | 976 | |||||||||||||||
4 | Vlčková, Jarešvá, Patočková, Nemešová Vlčková, Jarešvá, Patočková, Nemešová | Gymnázium Praha Arabská | 2:35.15 | 928 | |||||||||||||||
5 | Mičánková, Hošková, Heroschová, Grézlová Mičánková, Hošková, Heroschová, Grézlová | Gymnázium Matyáše Lercha | 2:42.88 | 842 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (po, 10.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Líčková R., Matlochová, Šprochová, Krtková Líčková R., Matlochová, Šprochová, Krtková | Gymnázium Frýdek-Místek | 2:35.30 | 926 | |||||||||||||||
2 | Škrobánková, Minářová, Hájková, Prášilová Škrobánková, Minářová, Hájková, Prášilová | Gymnázium Ústí nad Orlicí | 2:36.33 | 915 | |||||||||||||||
3 | yorálková,Tiralová, Břicháčková,Petrikovičová yorálková,Tiralová, Břicháčková,Petrikovičová | Gymnazium Cheb | 2:37.45 | 902 | |||||||||||||||
4 | Hoffmannová, Černá, Dvořáková, Bakešová Hoffmannová, Černá, Dvořáková, Bakešová | Gymnázium Liberec | 2:39.06 | 884 | |||||||||||||||
5 | Koníčková, Vrzalová, Hanzalíková, Charvátová Koníčková, Vrzalová, Hanzalíková, Charvátová | Gymnázium Břeclav | 2:43.19 | 838 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 4 (po, 10.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | Body | |||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Plzáková, Baštářová, Kozáková, Lukášová Plzáková, Baštářová, Kozáková, Lukášová | Gymnázium Plzeň | 2:37.84 | 898 | |||||||||||||||
2 | B - Mračková, Kvochová, Černá, Hulíková B - Mračková, Kvochová, Černá, Hulíková | Gymnázium Trutnov | 2:44.56 | 823 | |||||||||||||||
3 | B - Kabíčková, Lukáčová, Kačírková, Svobodová B - Kabíčková, Lukáčová, Kačírková, Svobodová | Gymnázium Tábor | 3:00.39 | 660 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |