Atletický čtyřboj mladšího žactva - okresní kolo
Prostějov (21. 9. 2016)hod kriketovým míčkem - Ml. žáci
(st, 21.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš OplockýTomáš Oplocký
ZŠ Jana Železného |
03 | 52.95 | 333 | |||||||||||||||
2 |
Jakub OšlejšekJakub Ošlejšek
ZŠ Plumlov |
03 | 51.66 | 322 | |||||||||||||||
3 |
Zdeněk ŠmídZdeněk Šmíd
ZŠ a G Konice |
03 | 45.12 | 267 | |||||||||||||||
4 |
Jaroslav ZabořilJaroslav Zabořil
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
03 | 43.40 | 252 | |||||||||||||||
5 |
Ondřej HošťálekOndřej Hošťálek
ZŠ Jana Železného |
03 | 43.24 | 251 | |||||||||||||||
6 |
Jan BáthoryJan Báthory
ZŠ Melantrichova Prostějov |
03 | 42.79 | 247 | |||||||||||||||
7 |
Jakub SlavíkJakub Slavík
ZŠ Jana Železného |
04 | 42.05 | 241 | |||||||||||||||
8 |
Miroslav ZmidlochMiroslav Zmidloch
ZŠ Jana Železného |
03 | 41.99 | 241 | |||||||||||||||
9 |
Matyáš VotavaMatyáš Votava
RG a ZŠ města Prostějova |
03 | 41.63 | 238 | |||||||||||||||
10 |
Adam PolanskýAdam Polanský
ZŠ Jana Železného |
05 | 41.26 | 235 | |||||||||||||||
11 |
Stanislav ElsnerStanislav Elsner
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
03 | 40.40 | 227 | |||||||||||||||
12 |
Tomáš VystavělTomáš Vystavěl
ZŠ Melantrichova Prostějov |
03 | 39.63 | 221 | |||||||||||||||
13 |
Ondřej KomárekOndřej Komárek
ZŠ Jana Železného |
04 | 39.54 | 220 | |||||||||||||||
14 |
Daniel MatušíkDaniel Matušík
ZŠ Jana Železného |
03 | 38.57 | 212 | |||||||||||||||
15 |
Jan TeprJan Tepr
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
04 | 38.28 | 210 | |||||||||||||||
16 |
Martin FialaMartin Fiala
ZŠ a G Konice |
04 | 38.01 | 208 | |||||||||||||||
17 |
Lukáš ŠindlerLukáš Šindler
ZŠ Plumlov |
04 | 37.51 | 204 | |||||||||||||||
18 |
Martin ŠustrMartin Šustr
ZŠ Plumlov |
04 | 37.35 | 202 | |||||||||||||||
19 |
David HoráčekDavid Horáček
ZŠ a G Konice |
03 | 37.35 | 202 | |||||||||||||||
20 |
Aleš KaprálAleš Kaprál
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
03 | 36.77 | 198 | |||||||||||||||
21 |
Matěj MacourekMatěj Macourek
ZŠ Jana Železného |
03 | 36.49 | 195 | |||||||||||||||
22 |
Jakub SoldánJakub Soldán
ZŠ Melantrichova Prostějov |
04 | 36.30 | 194 | |||||||||||||||
23 |
Jakub AdamecJakub Adamec
ZŠ Melantrichova Prostějov |
03 | 35.46 | 187 | |||||||||||||||
24 |
Filip MoučkaFilip Moučka
ZŠ Jana Železného |
03 | 35.34 | 186 | |||||||||||||||
25 |
Oliver DragounOliver Dragoun
ZŠ a G Konice |
03 | 35.31 | 186 | |||||||||||||||
26 |
Jan ŽvátoraJan Žvátora
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
05 | 35.24 | 185 | |||||||||||||||
27 |
Daniel KhýrDaniel Khýr
ZŠ Jana Železného |
04 | 35.02 | 184 | |||||||||||||||
28 |
Kryštof TurekKryštof Turek
RG a ZŠ města Prostějova |
04 | 34.64 | 180 | |||||||||||||||
29 |
Ondřej SrostlíkOndřej Srostlík
RG a ZŠ města Prostějova |
03 | 34.47 | 179 | |||||||||||||||
30 |
Jakub ČermákJakub Čermák
ZŠ Jana Železného |
04 | 33.59 | 172 | |||||||||||||||
31 |
Vojtěch KoblížekVojtěch Koblížek
ZŠ Jana Železného |
05 | 33.12 | 168 | |||||||||||||||
32 |
David JankovičDavid Jankovič
RG a ZŠ města Prostějova |
04 | 32.57 | 164 | |||||||||||||||
33 |
Ondřej MouralOndřej Moural
RG a ZŠ města Prostějova |
03 | 31.86 | 158 | |||||||||||||||
34 |
Radovan ŠtecRadovan Štec
ZŠ Melantrichova Prostějov |
04 | 31.51 | 155 | |||||||||||||||
35 |
Lukáš VítekLukáš Vítek
ZŠ Plumlov |
05 | 30.58 | 148 | |||||||||||||||
36 |
Daniel IndraDaniel Indra
ZŠ Jana Železného |
04 | 30.28 | 146 | |||||||||||||||
37 |
Patrik VodákPatrik Vodák
ZŠ Jana Železného |
05 | 30.18 | 145 | |||||||||||||||
38 |
Martin CardaMartin Carda
ZŠ Jana Železného |
05 | 30.09 | 144 | |||||||||||||||
39 |
Marek BurešMarek Bureš
ZŠ Plumlov |
04 | 29.45 | 139 | |||||||||||||||
40 |
Ondřej SlavíčekOndřej Slavíček
ZŠ Jana Železného |
05 | 28.39 | 131 | |||||||||||||||
41 |
Antonín KadlecAntonín Kadlec
ZŠ Jana Železného |
03 | 28.35 | 130 | |||||||||||||||
42 |
Dominik SvobodaDominik Svoboda
ZŠ Jana Železného |
04 | 25.36 | 107 | |||||||||||||||
43 |
Marek VitásekMarek Vitásek
ZŠ Jana Železného |
03 | 25.33 | 107 | |||||||||||||||
44 |
Ondřej KlocOndřej Kloc
ZŠ Jana Železného |
04 | 25.21 | 106 | |||||||||||||||
45 |
Ivo OščádalIvo Oščádal
ZŠ a G Konice |
04 | 24.39 | 100 | |||||||||||||||
46 |
Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
ZŠ Jana Železného |
04 | 23.47 | 93 | |||||||||||||||
47 |
David LenzDavid Lenz
ZŠ Jana Železného |
04 | 22.45 | 85 | |||||||||||||||
48 |
Jan KhýrJan Khýr
ZŠ Jana Železného |
05 | 21.38 | 77 | |||||||||||||||
49 |
Jaromír MlčochJaromír Mlčoch
ZŠ Jana Železného |
03 | 20.96 | 74 | |||||||||||||||
Celkem 49 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Ml. žákyně
(st, 21.9.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | Body | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Simona MarešováSimona Marešová
RG a ZŠ města Prostějova |
04 | 39.48 | 349 | |||||||||||||||
2 |
Amálie JanečkováAmálie Janečková
ZŠ Melantrichova Prostějov |
03 | 36.15 | 309 | |||||||||||||||
3 |
Aneta ZahradníčkováAneta Zahradníčková
ZŠ Jana Železného |
04 | 35.66 | 303 | |||||||||||||||
4 |
Adéla DaňkováAdéla Daňková
ZŠ Jana Železného |
03 | 34.83 | 293 | |||||||||||||||
5 |
Kateřina ZahálkováKateřina Zahálková
ZŠ Jana Železného |
03 | 32.25 | 262 | |||||||||||||||
6 |
Natali ŠvarcováNatali Švarcová
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
04 | 31.28 | 250 | |||||||||||||||
7 |
Tereza NovákováTereza Nováková
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
04 | 29.33 | 227 | |||||||||||||||
8 |
Dominika SegečováDominika Segečová
RG a ZŠ města Prostějova |
04 | 29.28 | 227 | |||||||||||||||
9 |
Veronika KrajíčkováVeronika Krajíčková
ZŠ Jana Železného |
03 | 29.12 | 225 | |||||||||||||||
10 |
Tereza KolmačkováTereza Kolmačková
ZŠ Jana Železného |
03 | 28.93 | 223 | |||||||||||||||
11 |
Simona KvapilováSimona Kvapilová
ZŠ a G Konice |
04 | 28.90 | 222 | |||||||||||||||
12 |
Lucie ZbořilováLucie Zbořilová
RG a ZŠ města Prostějova |
04 | 28.16 | 214 | |||||||||||||||
13 |
Alexandra HanákováAlexandra Hanáková
RG a ZŠ města Prostějova |
03 | 28.14 | 213 | |||||||||||||||
14 |
Natálie OčenáškováNatálie Očenášková
ZŠ E.Valenty |
03 | 28.12 | 213 | |||||||||||||||
15 |
Nikola LinhartováNikola Linhartová
ZŠ Jana Železného |
04 | 26.62 | 196 | |||||||||||||||
16 |
Julie KřivánkováJulie Křivánková
ZŠ Jana Železného |
04 | 26.61 | 196 | |||||||||||||||
17 |
Anna MulikováAnna Muliková
ZŠ Jana Železného |
03 | 26.58 | 195 | |||||||||||||||
18 |
Markéta ŠevčíkováMarkéta Ševčíková
ZŠ Jana Železného |
03 | 25.46 | 182 | |||||||||||||||
19 |
Adéla FreiováAdéla Freiová
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
04 | 25.39 | 181 | |||||||||||||||
20 |
Tereza RozkošováTereza Rozkošová
RG a ZŠ města Prostějova |
03 | 24.68 | 173 | |||||||||||||||
21 |
Ema RopkováEma Ropková
ZŠ E.Valenty |
03 | 24.27 | 169 | |||||||||||||||
22 |
Adéla SchusterováAdéla Schusterová
ZŠ Jana Železného |
05 | 24.17 | 167 | |||||||||||||||
23 |
Dominika PospíšilováDominika Pospíšilová
ZŠ Jana Železného |
04 | 24.11 | 167 | |||||||||||||||
24 |
Sára OpavskáSára Opavská
ZŠ a G Konice |
03 | 23.57 | 161 | |||||||||||||||
25 |
Adéla SekaninováAdéla Sekaninová
ZŠ Jana Železného |
04 | 23.56 | 161 | |||||||||||||||
26 |
Kateřina MezuliánkováKateřina Mezuliánková
ZŠ Jana Železného |
04 | 23.24 | 157 | |||||||||||||||
27 |
Daniela NavrátilováDaniela Navrátilová
ZŠ a G Konice |
04 | 23.18 | 156 | |||||||||||||||
28 |
Kateřina PolákováKateřina Poláková
ZŠ Jana Železného |
05 | 22.68 | 151 | |||||||||||||||
29 |
Adéla AndrýskováAdéla Andrýsková
ZŠ Jana Železného |
04 | 22.58 | 149 | |||||||||||||||
Kateřina KejíkováKateřina Kejíková
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
04 | 22.58 | 149 | ||||||||||||||||
31 |
Lucie SoučkováLucie Součková
ZŠ E.Valenty |
04 | 22.52 | 149 | |||||||||||||||
32 |
Zuzana VítkováZuzana Vítková
ZŠ Jana Železného |
03 | 22.51 | 149 | |||||||||||||||
33 |
Lucie OndrýskováLucie Ondrýsková
ZŠ a G Konice |
04 | 22.06 | 144 | |||||||||||||||
34 |
Anna PořízkováAnna Pořízková
ZŠ Melantrichova Prostějov |
04 | 21.73 | 140 | |||||||||||||||
35 |
Barbora ZapletalováBarbora Zapletalová
ZŠ Jana Železného |
03 | 21.14 | 133 | |||||||||||||||
36 |
Tereza BílkováTereza Bílková
ZŠ Jana Železného |
04 | 20.98 | 131 | |||||||||||||||
37 |
Elen KozlovskáElen Kozlovská
ZŠ E.Valenty |
04 | 20.90 | 131 | |||||||||||||||
38 |
Zuzana MazalováZuzana Mazalová
ZŠ Melantrichova Prostějov |
04 | 20.50 | 126 | |||||||||||||||
39 |
Darina DvorskáDarina Dvorská
ZŠ Melantrichova Prostějov |
03 | 20.18 | 123 | |||||||||||||||
40 |
Lucie WlasákováLucie Wlasáková
ZŠ Jana Železného |
04 | 19.36 | 113 | |||||||||||||||
41 |
Tina DobiášováTina Dobiášová
ZŠ Dr. Horáka Prostějov |
04 | 19.20 | 112 | |||||||||||||||
42 |
Viktorie PaprstkováViktorie Paprstková
ZŠ Jana Železného |
04 | 18.72 | 106 | |||||||||||||||
43 |
Kateřina CetkovskáKateřina Cetkovská
ZŠ Jana Železného |
04 | 18.59 | 105 | |||||||||||||||
44 |
Adéla DvořákováAdéla Dvořáková
ZŠ Jana Železného |
05 | 18.45 | 103 | |||||||||||||||
45 |
Tereza ŠatnáTereza Šatná
ZŠ E.Valenty |
03 | 18.24 | 101 | |||||||||||||||
46 |
Nikola BukovanováNikola Bukovanová
ZŠ Jana Železného |
05 | 18.12 | 100 | |||||||||||||||
47 |
Simona JakubskáSimona Jakubská
ZŠ Melantrichova Prostějov |
04 | 17.67 | 95 | |||||||||||||||
48 |
Magdalena MarkováMagdalena Marková
ZŠ Jana Železného |
05 | 16.23 | 79 | |||||||||||||||
49 |
Gabriela ZajíčkováGabriela Zajíčková
ZŠ a G Konice |
03 | 15.98 | 77 | |||||||||||||||
50 |
Eliška BartošováEliška Bartošová
ZŠ Jana Železného |
03 | 13.96 | 56 | |||||||||||||||
51 |
Lucie ČtverákováLucie Čtveráková
ZŠ Jana Železného |
03 | 13.94 | 55 | |||||||||||||||
Celkem 51 závodníků |