Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo

Tábor (27. - 27. 9. 2016)

60 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa KřižanováDenisa Křižanová 01 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 8.76 629
2 Sára ZelinkováSára Zelinková 00 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 8.90 592
3 Vladimíra JirákováVladimíra Jiráková 98 Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 9.09 543
4 Barbora ČernáBarbora Černá 01 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 9.17 523
Karla MandelíkováKarla Mandelíková 99 Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 9.17 523
6 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová 99 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 9.28 496
7 Michaela KubešováMichaela Kubešová 97 Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 9.65 411
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 8.37 738
2 Veronika KalinováVeronika Kalinová 00 Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 8.76 629
3 Nicole ŠáchováNicole Šáchová 97 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 8.87 600
4 Barbora FišarováBarbora Fišarová 01 Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 9.02 561
5 Veronika PovišerováVeronika Povišerová 01 Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 9.18 521
Tereza KřížováTereza Křížová 99 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 9.18 521
7 Josefína JandákováJosefína Jandáková 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 9.26 501
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 8.75 632
2 Eliška BružkováEliška Bružková 01 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 8.87 600
3 Aneta ZemanováAneta Zemanová 98 Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 8.90 592
4 Erika KofroňováErika Kofroňová 99 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 8.94 582
5 Simona BřezinováSimona Březinová 01 Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 9.17 523
6 Jozefína KačírkováJozefína Kačírková 00 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 9.55 433
Celkem 6 závodníků

100 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 11.70 711
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 12.08 635
3 Jakub KučeraJakub Kučera 99 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 12.21 610
4 Štěpán JedličkaŠtěpán Jedlička 98 Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 12.81 501
5 Matouš VáchaMatouš Vácha 00 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 13.21 433
6 Adam VolfAdam Volf 99 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 13.29 420
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan ŠtecherJan Štecher 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 12.00 651
2 Jan HrubýJan Hrubý 97 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 12.02 647
3 Vít JandaVít Janda 00 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 12.48 560
4 Jan SlámaJan Sláma 97 Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 12.74 513
5 Dominik ReinišDominik Reiniš 99 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 12.78 506
6 Zdeněk MezeraZdeněk Mezera 99 SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 12.79 504
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 11.95 661
2 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 12.06 639
3 Adam HrubecAdam Hrubec 00 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 12.19 614
4 Jiří VosátkaJiří Vosátka 98 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 12.22 608
5 Šimon HricŠimon Hric 99 SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 12.38 578
6 Martin CimerhanzlMartin Cimerhanzl 97 Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 12.77 508
Celkem 6 závodníků

200 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 28.64 581
2 Sára ZelinkováSára Zelinková 00 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 29.40 525
3 Anna KotounováAnna Kotounová 01 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 29.98 483
4 Barbora FišarováBarbora Fišarová 01 Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 30.84 425
5 Adéla BednářováAdéla Bednářová 98 Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 31.60 376
6 Karolína KafroňováKarolína Kafroňová 00 Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 32.38 329
7 Sára HantákováSára Hantáková 00 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 32.54 319
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Alena PanovskáAlena Panovská 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 26.95 716
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 27.33 685
3 Eliška ReindlováEliška Reindlová 00 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 28.63 582
4 Kateřina MusilováKateřina Musilová 01 Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 29.08 548
5 Olha SyvulychOlha Syvulych 00 Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 29.67 505
6 Kateřina JindrováKateřina Jindrová 98 Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 30.25 465
7 Veronika BenešováVeronika Benešová 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 32.98 294
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna TalířováMagdaléna Talířová 00 Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 27.52 669
2 Tereza PajerováTereza Pajerová 00 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 30.35 458
3 Lenka LukáčováLenka Lukáčová 98 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 31.41 388
4 Patricie HrubešováPatricie Hrubešová 98 Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 31.42 387
5 Michala NovákováMichala Nováková 98 Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 31.88 359
Erika KofroňováErika Kofroňová 99 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko NP
Celkem 6 závodníků

400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 52.61 698
2 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 54.06 637
3 Štěpán HladíkŠtěpán Hladík 97 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 56.82 528
4 Jan HrubýJan Hrubý 97 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 57.22 513
5 Zdeněk MezeraZdeněk Mezera 99 SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 58.00 484
6 Martin CimerhanzlMartin Cimerhanzl 97 Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 58.03 483
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej MarienkaOndřej Marienka 98 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 57.23 512
2 Štěpán KomárekŠtěpán Komárek 99 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 57.70 495
3 Jan SlámaJan Sláma 97 Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 57.87 489
4 Jan PavlíkJan Pavlík 00 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 63.10 314
5 Jan NovákJan Novák 99 SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 63.21 310
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin ŠtemberkMartin Štemberk 00 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 57.46 504
2 Daniel KinclDaniel Kincl 98 SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 59.46 432
3 Štěpán JedličkaŠtěpán Jedlička 98 Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 60.56 394
Jan PípalJan Pípal 98 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor NP
Jiří ČiperaJiří Čipera 98 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor NP
Celkem 5 závodníků

800 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Denisa ŠediváDenisa Šedivá 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:19.84 826
2 Klára ŘedinováKlára Ředinová 99 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 2:27.27 727
3 Magdaléna TalířováMagdaléna Talířová 00 Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 2:36.36 615
4 Denisa KřižanováDenisa Křižanová 01 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:37.55 601
5 Karolína KafroňováKarolína Kafroňová 00 Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 2:38.35 592
6 Renata ŠvecováRenata Švecová 98 Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 2:39.68 577
7 Karolína KubešováKarolína Kubešová 99 Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 2:41.03 561
8 Žaneta MaťhováŽaneta Maťhová 98 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 2:42.78 541
9 Magdaléna RajtmajerováMagdaléna Rajtmajerová 99 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 2:50.43 459
10 Tereza PajerováTereza Pajerová 00 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 2:53.83 425
11 Jana SvobodováJana Svobodová 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:58.88 376
12 Denisa HrychováDenisa Hrychová 99 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 3:03.56 333
13 Zuzana UhlířováZuzana Uhlířová 99 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 3:04.08 328
14 Tereza KřížováTereza Křížová 99 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 3:07.07 302
15 Pavla HanzlíkováPavla Hanzlíková 01 Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 3:08.28 292
16 Eliška HavlováEliška Havlová 98 Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 3:08.94 287
17 Aneta ChvalováAneta Chvalová 00 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 3:09.66 281
18 Zuzana ChromáZuzana Chromá 99 Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 3:13.99 246
Celkem 18 závodníků

1500 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Jakub ŠkrdletaJakub Škrdleta 98 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 4:22.45 795
2 Jan PípalJan Pípal 98 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 4:36.20 704
3 Adam NejdlAdam Nejdl 99 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 4:38.20 692
4 Patrik KulíkPatrik Kulík 99 SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 4:43.88 656
5 Jakub HesJakub Hes 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 4:46.83 638
6 Martin MiklíkMartin Miklík 00 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 4:46.95 637
7 Jan MarvanJan Marvan 97 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4:50.18 618
8 Kryštof SusmilichKryštof Susmilich 01 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4:51.00 613
9 Karel KulíkKarel Kulík 99 Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 4:51.07 612
10 Ondřej FrantaOndřej Franta 98 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 4:52.43 604
11 David PeštaDavid Pešta 97 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 5:16.48 469
12 Filip NavrátilFilip Navrátil 99 Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 5:27.50 412
13 Denis FujakDenis Fujak 99 SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 5:38.05 361
Jan TesařJan Tesař 99 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor NP
Celkem 14 závodníků

100-200-300-400 m - Junioři (Běh)

Běh 1 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 CBSPS "A" CBSPS "A" Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 2:08.30 1258
2 STGYM "A" STGYM "A" Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 2:14.37 1179
3 TASPS "A" TASPS "A" SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 2:15.21 1169
4 TAGYM "A" TAGYM "A" Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:16.65 1150
5 DASOU "A" DASOU "A" SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 2:17.19 1144
6 MIGYM "A" MIGYM "A" Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 2:17.96 1134
7 TAGYM "B" TAGYM "B" Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:23.82 0
Celkem 7 závodníků

100-200-300-400 m - Juniorky (Běh)

Běh 1 (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 TAGYM "A" TAGYM "A" Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:30.36 984
2 STGYM "A" STGYM "A" Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 2:38.08 895
3 MIGYM "A" MIGYM "A" Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 2:38.51 890
4 PRSPŠ "A" PRSPŠ "A" Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 2:40.84 864
5 CBGYJ "A" CBGYJ "A" Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 2:44.70 822
6 TASPS "A" TASPS "A" SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 2:53.23 732
7 TAGYM "B" TAGYM "B" Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 2:56.10 0
8 DAGYM "A" DAGYM "A" Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 3:01.00 654
Celkem 8 závodníků

skok vysoký - Junioři (Finále)

Finále (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 1.92 731
2 Jan KabíčekJan Kabíček
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
97 1.88 696
3 Jan HesJan Hes
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.80 627
Jiří SeidlJiří Seidl
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
98 1.80 627
5 Jakub HamrleJakub Hamrle
SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice
00 1.76 593
6 Vojtěch HouskaVojtěch Houska
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
98 1.72 560
Matěj KostkaMatěj Kostka
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
99 1.72 560
8 Jiří ČiperaJiří Čipera
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
98 1.68 528
9 Adam SpringerAdam Springer
Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st...
97 1.64 496
10 Karel KulíkKarel Kulík
Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st...
99 1.60 464
Jan HošekJan Hošek
Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st...
00 1.60 464
12 Denis FujakDenis Fujak
SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice
99 1.52 404
Jan HátleJan Hátle
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
00 1.52 404
14 Vácĺav PelikánVácĺav Pelikán
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
97 1.44 345
Celkem 14 závodníků

skok vysoký - Juniorky (Finále)

Finále (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.72 879
2 Hana VáchováHana Váchová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
99 1.68 830
3 Alena PanovskáAlena Panovská
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 1.64 783
4 Karolína TůmováKarolína Tůmová
Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB
99 1.52 644
5 Žaneta MaťhováŽaneta Maťhová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
98 1.44 555
6 Kateřina KovářováKateřina Kovářová
Gymnázium DačiceGymnázium Dačice
99 1.40 512
Adéla KrškováAdéla Kršková
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 1.40 512
Linda PolívkováLinda Polívková
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
00 1.40 512
9 Sára ŠestákováSára Šestáková
Gymnázium DačiceGymnázium Dačice
01 1.36 470
10 Lenka LukáčováLenka Lukáčová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
98 1.32 429
Kateřina ŠediváKateřina Šedivá
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
01 1.32 429
Adéla SmrčinováAdéla Smrčinová
Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB
01 1.32 429
Veronika BenešováVeronika Benešová
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 1.32 429
Michala NovákováMichala Nováková
Gymnázium DačiceGymnázium Dačice
98 1.32 429
Markéta PlochováMarkéta Plochová
Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P...
99 1.32 429
Kateřina MusilováKateřina Musilová
Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P...
01 1.32 429
Sára HantákováSára Hantáková
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
00 1.32 429
18 Michaela KubešováMichaela Kubešová
Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB
97 1.28 389
Barbora HolubováBarbora Holubová
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
00 1.28 389
20 Anika VíchováAnika Víchová
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 1.20 312
Celkem 20 závodníků

skok daleký - Junioři (Finále)

Finále (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Radek KarešRadek Kareš
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
98 5.89 563
2 Jan HubkaJan Hubka
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 5.87 559
3 Jiří KřesákJiří Křesák
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
98 5.67 516
4 Petr ŠvejdaPetr Švejda
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 5.64 510
5 Adam SpringerAdam Springer
Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st...
97 5.63 508
6 Vít JandaVít Janda
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
00 5.47 475
7 Adam HrubecAdam Hrubec
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
00 5.40 461
8 Šimon HricŠimon Hric
SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice
99 5.31 443
Martin PrůchaMartin Průcha
Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st...
98 5.31 443
10 Jan ŠtecherJan Štecher
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 5.23 427
11 Filip ZadražilFilip Zadražil
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
98 5.19 419
12 Jan HátleJan Hátle
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
00 5.09 400
13 Jan BenedaJan Beneda
Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st...
98 4.99 380
14 Jan HesJan Hes
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 4.96 375
15 Jan NovákJan Novák
SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice
99 4.95 373
16 Jakub HamrleJakub Hamrle
SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice
00 4.73 332
17 Martin ŠtemberkMartin Štemberk
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
00 4.68 323
Jakub KučeraJakub Kučera
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
99 0
Celkem 18 závodníků

skok daleký - Juniorky (Finále)

Finále (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Hana VáchováHana Váchová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
99 4.77 498
2 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 4.64 464
3 Veronika KalinováVeronika Kalinová
Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P...
00 4.59 451
4 Nicole ŠáchováNicole Šáchová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
97 4.58 448
5 Klára VodičkováKlára Vodičková
Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB
00 4.46 418
6 Táňa RyantováTáňa Ryantová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
99 4.45 416
7 Adéla BednářováAdéla Bednářová
Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P...
98 4.40 403
8 Aneta ZemanováAneta Zemanová
Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P...
98 4.38 398
9 Josefína JandákováJosefína Jandáková
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
99 4.37 396
Veronika BöhmováVeronika Böhmová
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
00 4.37 396
11 Tereza BenešováTereza Benešová
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
01 4.35 391
12 Eliška BružkováEliška Bružková
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
01 4.33 386
13 Barbora ČernáBarbora Černá
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
01 4.32 384
14 Viktorie KubováViktorie Kubová
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
00 4.30 379
Patricie HrubešováPatricie Hrubešová
Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB
98 4.30 379
Sára ŠestákováSára Šestáková
Gymnázium DačiceGymnázium Dačice
01 4.30 379
17 Michaela FarováMichaela Farová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
00 4.17 347
18 Karla MandelíkováKarla Mandelíková
Gymnázium DačiceGymnázium Dačice
99 4.06 322
19 Adéla SmrčinováAdéla Smrčinová
Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB
01 4.05 319
20 Denisa HrychováDenisa Hrychová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
99 4.00 308
21 Pavla HanzlíkováPavla Hanzlíková
Gymnázium DačiceGymnázium Dačice
01 3.70 242
Celkem 21 závodníků

vrh koulí 3kg - Juniorky (Finále)

Finále (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Adéla KrškováAdéla Kršková
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 11.77 646
2 Michaela FarováMichaela Farová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
00 11.33 617
3 Anna KotounováAnna Kotounová
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
01 11.05 598
4 Simona BřezinováSimona Březinová
Gymnázium DačiceGymnázium Dačice
01 10.78 581
5 Lada DoležalováLada Doležalová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
99 10.03 531
6 Eliška ReindlováEliška Reindlová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
00 09.41 491
7 Renata ŠvecováRenata Švecová
Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB
98 09.40 490
8 Kateřina JindrováKateřina Jindrová
Gymnázium DačiceGymnázium Dačice
98 09.22 479
9 Magdaléna VotíkováMagdaléna Votíková
Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P...
99 09.10 471
10 Kateřina PospíchalováKateřina Pospíchalová
Gymnázium DačiceGymnázium Dačice
98 09.07 469
11 Barbora HolubováBarbora Holubová
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
00 09.00 464
12 Aneta ChvalováAneta Chvalová
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
00 08.80 451
13 Linda ChládkováLinda Chládková
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
98 08.49 431
14 Táňa RyantováTáňa Ryantová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
99 07.93 395
15 Kateřina VazačováKateřina Vazačová
Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P...
99 07.92 394
16 Vendula CharvátováVendula Charvátová
Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB
98 07.81 387
17 Karolína TůmováKarolína Tůmová
Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB
99 07.48 366
18 Karolína ŘezáčováKarolína Řezáčová
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
99 07.30 354
19 Anna SvobodováAnna Svobodová
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
01 06.88 327
Celkem 19 závodníků

vrh koulí 5kg - Junioři (Finále)

Finále (út, 27.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan HubkaJan Hubka
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
98 15.35 811
2 Jan KabíčekJan Kabíček
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
97 13.69 709
3 Martin KrauseMartin Krause
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 12.23 620
4 Dominik SoutorDominik Soutor
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
97 12.06 610
5 Štěpán HlinkaŠtěpán Hlinka
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
99 11.81 595
6 Tomáš RysTomáš Rys
SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor
97 11.66 586
7 Lukáš PchálekLukáš Pchálek
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
97 11.27 562
8 Jan MarvanJan Marvan
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
97 11.10 552
9 Tomáš ChvostaTomáš Chvosta
Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice
97 11.05 549
10 Jan HošekJan Hošek
Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st...
00 10.93 542
11 Filip ŽemličkaFilip Žemlička
Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st...
00 10.73 530
12 Vladimír PříhodaVladimír Příhoda
SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice
99 09.97 484
13 Lukáš VeselýLukáš Veselý
SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice
00 09.62 463
14 Filip ZadražilFilip Zadražil
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
98 09.59 461
15 Petr KolářPetr Kolář
Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko
00 09.57 460
16 Jan MrázekJan Mrázek
Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor
00 08.53 398
Celkem 16 závodníků
Celkový bodový stav - Junioři
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TASPS TASPS SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 9166
2 STGYM STGYM Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 8190
3 TAGYM TAGYM Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 7889
4 CBSPS CBSPS Střední průmyslová škola stavební ČBStřední průmyslová škola st... 7258
5 MIGYM MIGYM Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 7208
6 DASOU DASOU SOU Zemědělské a služeb DačiceSOU Zemědělské a služeb Dačice 7050
Poznámky:
Stav po: dálka, koule 5kg, 100 m, 1500 m, 400 m, výška, 1-2-3-4, 100 m, 100 m, 400 m, 400 m
Celkem 6 závodníků
Celkový bodový stav - Juniorky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Body Ztráta
1 TAGYM TAGYM Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 8659
2 STGYM STGYM Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 7244
3 PRSPŠ PRSPŠ Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 7055
4 MIGYM MIGYM Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 6953
5 CBGYJ CBGYJ Gymnázium J.V.Jirsíka ČBGymnázium J.V.Jirsíka ČB 6783
6 TASPS TASPS SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 6516
7 DAGYM DAGYM Gymnázium DačiceGymnázium Dačice 5950
Poznámky:
Stav po: 60 m, výška, 800 m, 200 m, dálka, koule 3kg, 1-2-3-4, 60 m, 60 m, 200 m, 200 m
Celkem 7 závodníků