Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo

Tábor (27. - 27. 9. 2016)
skok vysoký - Junioři (úterý, 27.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Štěpán SvobodaŠtěpán Svoboda 990803 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 1.92 731
2 Jan KabíčekJan Kabíček 970923 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 1.88 696
3 Jan HesJan Hes 991125 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 1.80 627
skok vysoký - Juniorky (úterý, 27.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Lada DoležalováLada Doležalová 990625 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 1.72 879
2 Hana VáchováHana Váchová 990206 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 1.68 830
3 Alena PanovskáAlena Panovská 990515 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 1.64 783
skok daleký - Junioři (úterý, 27.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Radek KarešRadek Kareš 980523 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 5.89 563
2 Jan HubkaJan Hubka 970918 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 5.87 559
3 Jiří KřesákJiří Křesák 981019 Gymnázium StrakoniceGymnázium Strakonice 5.67 516
skok daleký - Juniorky (úterý, 27.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Hana VáchováHana Váchová 990206 Gymnázium MilevskoGymnázium Milevsko 4.77 498
2 Kateřina KabíčkováKateřina Kabíčková 991221 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 4.64 464
3 Veronika KalinováVeronika Kalinová 000225 Střední pedagogická škola PrachaticeStřední pedagogická škola P... 4.59 451
vrh koulí 3kg - Juniorky (úterý, 27.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Adéla KrškováAdéla Kršková 971008 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 11.77 646
2 Michaela FarováMichaela Farová 000412 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 11.33 617
3 Anna KotounováAnna Kotounová 010628 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 11.05 598
vrh koulí 5kg - Junioři (úterý, 27.9.2016)
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Výkon Body
1 Jan HubkaJan Hubka 980804 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 15.35 811
2 Jan KabíčekJan Kabíček 970923 Gymnázium PdC TáborGymnázium PdC Tábor 13.69 709
3 Martin KrauseMartin Krause 970715 SPŠ strojní a stavební TáborSPŠ strojní a stavební Tábor 12.23 620