Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

CORNY Středoškolský atletický pohár - krajské kolo

Tábor (27. - 27. 9. 2016)

Body - závodníci

# Jméno Ročník Oddíl Body
1 Panovská, Alena 99 Gymnázium PdC Tábor 1499,00
2 Škrdleta, Jakub 98 SPŠ strojní a stavební Tábor 1493,00
3 Pilíková, Kamila 01 Gymnázium Strakonice 1423,00
4 Doležalová, Lada 99 Gymnázium PdC Tábor 1410,00
5 Šedivá, Denisa 99 Gymnázium PdC Tábor 1407,00
6 Svoboda, Štěpán 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 1392,00
7 Votava, Vladimír 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 1348,00
8 Váchová, Hana 99 Gymnázium Milevsko 1328,00
9 Talířová, Magdaléna 00 Střední pedagogická škola Prachatice 1284,00
10 Křižanová, Denisa 01 Gymnázium PdC Tábor 1230,00
11 Marvan, Jan 97 Gymnázium Milevsko 1170,00
12 Hrubý, Jan 97 Gymnázium Strakonice 1160,00
13 Kršková, Adéla 97 SPŠ strojní a stavební Tábor 1158,00
14 Marienka, Ondřej 98 Gymnázium Strakonice 1151,00
15 Syvulych, Olha 00 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 1137,00
16 Zelinková, Sára 00 Gymnázium Strakonice 1117,00
17 Březinová, Simona 01 Gymnázium Dačice 1104,00
18 Maťhová, Žaneta 98 Gymnázium Milevsko 1096,00
19 Kotounová, Anna 01 SPŠ strojní a stavební Tábor 1081,00
20 Kalinová, Veronika 00 Střední pedagogická škola Prachatice 1080,00
21 Štecher, Jan 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 1078,00
22 Kulík, Karel 99 Střední průmyslová škola stavební ČB 1076,00
23 Hrubec, Adam 00 Gymnázium Milevsko 1075,00
24 Reindlová, Eliška 00 Gymnázium Milevsko 1073,00
25 Kincl, Daniel 98 SOU Zemědělské a služeb Dačice 1067,00
26 Švecová, Renata 98 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 1067,00
27 Šáchová, Nicole 97 Gymnázium PdC Tábor 1048,00
28 Janda, Vít 00 Gymnázium PdC Tábor 1035,00
29 Hric, Šimon 99 SOU Zemědělské a služeb Dačice 1021,00
30 Tůmová, Karolína 99 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 1010,00
31 Hošek, Jan 00 Střední průmyslová škola stavební ČB 1006,00
32 Springer, Adam 97 Střední průmyslová škola stavební ČB 1004,00
33 Sláma, Jan 97 Střední průmyslová škola stavební ČB 1002,00
34 Hes, Jan 99 Gymnázium PdC Tábor 1002,00
35 Cimerhanzl, Martin 97 Střední průmyslová škola stavební ČB 991,00
36 Zemanová, Aneta 98 Střední pedagogická škola Prachatice 990,00
37 Mezera, Zdeněk 99 SOU Zemědělské a služeb Dačice 988,00
38 Fišarová, Barbora 01 Gymnázium Dačice 986,00
39 Bružková, Eliška 01 SPŠ strojní a stavební Tábor 986,00
40 Musilová, Kateřina 01 Střední pedagogická škola Prachatice 977,00
41 Farová, Michaela 00 Gymnázium PdC Tábor 964,00
42 Jindrová, Kateřina 98 Gymnázium Dačice 944,00
43 Hamrle, Jakub 00 SOU Zemědělské a služeb Dačice 925,00
44 Kafroňová, Karolína 00 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 921,00
45 Černá, Barbora 01 SPŠ strojní a stavební Tábor 907,00
46 Jandáková, Josefína 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 897,00
47 Jedlička, Štěpán 98 Střední průmyslová škola stavební ČB 895,00
48 Pajerová, Tereza 00 SPŠ strojní a stavební Tábor 883,00
49 Zadražil, Filip 98 Gymnázium PdC Tábor 880,00
50 Holubová, Barbora 00 Gymnázium Strakonice 853,00
51 Řezáčová, Karolína 99 Gymnázium Milevsko 850,00
52 Šestáková, Sára 01 Gymnázium Dačice 849,00
53 Mandelíková, Karla 99 Gymnázium Dačice 845,00
54 Štemberk, Martin 00 Gymnázium Milevsko 827,00
55 Křížová, Tereza 99 Gymnázium Milevsko 823,00
56 Lukáčová, Lenka 98 Gymnázium PdC Tábor 817,00
57 Ryantová, Táňa 99 Gymnázium Milevsko 811,00
58 Hubka, Jan 98 SPŠ strojní a stavební Tábor 811,00
59 Hátle, Jan 00 Gymnázium Milevsko 804,00
60 Kubešová, Michaela 97 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 800,00
61 Nováková, Michala 98 Gymnázium Dačice 788,00
62 Bednářová, Adéla 98 Střední pedagogická škola Prachatice 779,00
63 Hrubešová, Patricie 98 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 766,00
64 Fujak, Denis 99 SOU Zemědělské a služeb Dačice 765,00
65 Hantáková, Sára 00 Gymnázium Milevsko 748,00
66 Smrčinová, Adéla 01 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 748,00
67 Chvalová, Aneta 00 SPŠ strojní a stavební Tábor 732,00
68 Ředinová, Klára 99 Gymnázium Strakonice 727,00
69 Benešová, Veronika 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 723,00
70 Kabíček, Jan 97 Gymnázium PdC Tábor 709,00
71 Pípal, Jan 98 Gymnázium PdC Tábor 704,00
72 Kabíček, Jan 97 Gymnázium PdC Tábor 696,00
73 Nejdl, Adam 99 Gymnázium Strakonice 692,00
74 Novák, Jan 99 SOU Zemědělské a služeb Dačice 683,00
75 Kulík, Patrik 99 SOU Zemědělské a služeb Dačice 656,00
76 Hrychová, Denisa 99 Gymnázium Milevsko 641,00
77 Hes, Jakub 99 Gymnázium PdC Tábor 638,00
78 Miklík, Martin 00 SPŠ strojní a stavební Tábor 637,00
79 Seidl, Jiří 98 SPŠ strojní a stavební Tábor 627,00
80 Krause, Martin 97 SPŠ strojní a stavební Tábor 620,00
81 Susmilich, Kryštof 01 Gymnázium Milevsko 613,00
82 Soutor, Dominik 97 Gymnázium Strakonice 610,00
83 Kučera, Jakub 99 Gymnázium Strakonice 610,00
84 Vosátka, Jiří 98 Gymnázium PdC Tábor 608,00
85 Franta, Ondřej 98 Gymnázium Strakonice 604,00
86 Hlinka, Štěpán 99 Gymnázium Strakonice 595,00
87 Rys, Tomáš 97 SPŠ strojní a stavební Tábor 586,00
88 Kofroňová, Erika 99 Gymnázium Milevsko 582,00
89 Kareš, Radek 98 Gymnázium Strakonice 563,00
90 Pchálek, Lukáš 97 Gymnázium Milevsko 562,00
91 Kubešová, Karolína 99 Střední pedagogická škola Prachatice 561,00
92 Kostka, Matěj 99 Gymnázium Strakonice 560,00
93 Houska, Vojtěch 98 Gymnázium Strakonice 560,00
94 Hubka, Jan 97 SPŠ strojní a stavební Tábor 559,00
95 Chvosta, Tomáš 97 Gymnázium Strakonice 549,00
96 Jiráková, Vladimíra 98 Střední pedagogická škola Prachatice 543,00
97 Hanzlíková, Pavla 01 Gymnázium Dačice 534,00
98 Žemlička, Filip 00 Střední průmyslová škola stavební ČB 530,00
99 Čipera, Jiří 98 SPŠ strojní a stavební Tábor 528,00
100 Hladík, Štěpán 97 Gymnázium PdC Tábor 528,00
101 Povišerová, Veronika 01 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 521,00
102 Křesák, Jiří 98 Gymnázium Strakonice 516,00
103 Polívková, Linda 00 Gymnázium Strakonice 512,00
104 Kovářová, Kateřina 99 Gymnázium Dačice 512,00
105 Švejda, Petr 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 510,00
106 Reiniš, Dominik 99 Gymnázium Milevsko 506,00
107 Komárek, Štěpán 99 Gymnázium Milevsko 495,00
108 Příhoda, Vladimír 99 SOU Zemědělské a služeb Dačice 484,00
109 Votíková, Magdaléna 99 Střední pedagogická škola Prachatice 471,00
110 Pospíchalová, Kateřina 98 Gymnázium Dačice 469,00
111 Pešta, David 97 SPŠ strojní a stavební Tábor 469,00
112 Kabíčková, Kateřina 99 Gymnázium PdC Tábor 464,00
113 Veselý, Lukáš 00 SOU Zemědělské a služeb Dačice 463,00
114 Kolář, Petr 00 Gymnázium Milevsko 460,00
115 Rajtmajerová, Magdaléna 99 Gymnázium Strakonice 459,00
116 Průcha, Martin 98 Střední průmyslová škola stavební ČB 443,00
117 Kačírková, Jozefína 00 Gymnázium PdC Tábor 433,00
118 Vácha, Matouš 00 Gymnázium PdC Tábor 433,00
119 Chládková, Linda 98 Gymnázium Strakonice 431,00
120 Šedivá, Kateřina 01 Gymnázium Strakonice 429,00
121 Plochová, Markéta 99 Střední pedagogická škola Prachatice 429,00
122 Volf, Adam 99 Gymnázium Milevsko 420,00
123 Vodičková, Klára 00 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 418,00
124 Navrátil, Filip 99 Střední průmyslová škola stavební ČB 412,00
125 Mrázek, Jan 00 Gymnázium PdC Tábor 398,00
126 Böhmová, Veronika 00 Gymnázium Strakonice 396,00
127 Vazačová, Kateřina 99 Střední pedagogická škola Prachatice 394,00
128 Benešová, Tereza 01 Gymnázium Strakonice 391,00
129 Charvátová, Vendula 98 Gymnázium J.V.Jirsíka ČB 387,00
130 Beneda, Jan 98 Střední průmyslová škola stavební ČB 380,00
131 Kubová, Viktorie 00 Gymnázium Strakonice 379,00
132 Svobodová, Jana 99 Gymnázium PdC Tábor 376,00
133 Pelikán, Vácĺav 97 Gymnázium Milevsko 345,00
134 Uhlířová, Zuzana 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 328,00
135 Svobodová, Anna 01 Gymnázium PdC Tábor 327,00
136 Pavlík, Jan 00 Gymnázium PdC Tábor 314,00
137 Víchová, Anika 99 SPŠ strojní a stavební Tábor 312,00
138 Havlová, Eliška 98 Gymnázium Dačice 287,00
139 Chromá, Zuzana 99 Gymnázium Dačice 246,00