výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody přípravky

Praha - Děkanka (29. 9. 2016)

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši

(čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Ondřej MašekOndřej Mašek
Atipic, o.s.Atipic, o.s.
06 38.28
2 Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 33.96
3 Lukáš PacandaLukáš Pacanda
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
06 32.99
4 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 32.97
5 David KarasekDavid Karasek
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
06 32.75
6 Jan ŠulcJan Šulc
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 30.02
7 Kryštof MichalKryštof Michal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 28.19
8 Prokop SládekProkop Sládek
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 27.32
9 Šimon KořánŠimon Kořán
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 26.52
10 Jakub KlabanJakub Klaban
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 25.73
11 Filip HorskýFilip Horský
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 25.25
12 Lukáš VacekLukáš Vacek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
07 24.59
13 Jan KorandaJan Koranda
Atipic, o.s.Atipic, o.s.
06 23.41
14 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 22.16
15 Jan PajskrJan Pajskr
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 21.52
16 Albert VyletaAlbert Vyleta
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 18.98
17 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 25.09
18 Matyáš StejskalMatyáš Stejskal
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 31.07
19 Adam SmetákAdam Smeták
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 23.05
20 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 15.05
Celkem 20 závodníků

Hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky

(čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Tereza LáchováTereza Láchová
TJ ŘíčanyTJ Říčany
06 43.97
2 Julie DurychováJulie Durychová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 41.51
3 Sára NoasováSára Noasová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 35.30
4 Johana BurdováJohana Burdová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 32.97
5 Anežka JelínkováAnežka Jelínková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
05 29.22
6 Adéla HoffmanováAdéla Hoffmanová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 26.85
7 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
05 26.18
8 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 20.18
9 Leontýna JelenováLeontýna Jelenová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
06 20.17
10 Amálie ŘehákováAmálie Řeháková
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
06 19.30
11 Emma SjöstrandováEmma Sjöstrandová
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
05 16.93
12 Karolína KaškováKarolína Kašková
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
06 16.32
13 Denisa KarbanováDenisa Karbanová
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
06 16.28
14 Markéta GašováMarkéta Gašová
Atipic, o.s.Atipic, o.s.
06 15.62
15 Tereza Petra ČeškováTereza Petra Češková
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
06 15.55
Celkem 15 závodníků