výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Veřejné závody přípravky

Praha - Děkanka (29. 9. 2016)

60 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lukáš MarešLukáš Mareš 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.39
2 Adam JežekAdam Ježek 07 TJ Klášterec n/O.TJ Klášterec n/O. 09.72
3 Lukáš VacekLukáš Vacek 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.66
4 Michal PetýrekMichal Petýrek 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.84
5 Babák SamuelBabák Samuel 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.00
6 Jakub MarešJakub Mareš 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.49
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jaromír ŠtěpánekJaromír Štěpánek 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.28
2 Teplý ŠimonTeplý Šimon 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.44
3 Matěj LaštovkaMatěj Laštovka 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.74
4 Michael KaštovskýMichael Kaštovský 07 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 10.86
5 Vojtěch PrůkaVojtěch Průka 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.39
6 Štěpán PajskrŠtěpán Pajskr 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.20
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Patrik SukPatrik Suk 07 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.67
2 David SmetákDavid Smeták 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.98
3 Tomáš ProcházkaTomáš Procházka 07 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 11.32
4 Josef VašinaJosef Vašina 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.53
5 David VavrouškaDavid Vavrouška 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub UrbanJakub Urban 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.32
2 Richard ProcházkaRichard Procházka 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.22
3 Jáchym EndrštJáchym Endršt 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.40
4 Janouškovec MaximJanouškovec Maxim 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.47
5 Štěpán CoubalŠtěpán Coubal 08 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 11.89
6 Jakub KorandaJakub Koranda 08 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 12.12
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 - Demčenko Dominik Gasiúnas- Demčenko Dominik Gasiúnas 07 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 10.12
2 Filip KodymFilip Kodym 08 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 10.47
3 Ondřej MiláčekOndřej Miláček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.60
4 Roland BerauerRoland Berauer 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.00
5 Lukáš VáňaLukáš Váňa 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.67
6 Jakub NěmečekJakub Němeček 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.76
Celkem 6 závodníků

60 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jindřich ProcházkaJindřich Procházka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.03
2 Viktor VacekViktor Vacek 05 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 09.03
3 Hugo HamanHugo Haman 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.50
4 Lukáš PavlicaLukáš Pavlica 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.78
5 Jan KoverdynskyJan Koverdynsky 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.79
6 Filip HorskýFilip Horský 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.03
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub KlabanJakub Klaban 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.93
2 Martin MetelkaMartin Metelka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.64
3 Robert VolákRobert Volák 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.65
4 Vítězslav EndrštVítězslav Endršt 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.02
5 Ondřej PtáčekOndřej Ptáček 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.30
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jan ŠulcJan Šulc 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.36
2 Miroslav ZajíčekMiroslav Zajíček 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.59
3 Tadeáš BorovičkaTadeáš Borovička 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.18
4 Petr FifkaPetr Fifka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.28
5 Patrik ŠtefkaPatrik Štefka 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.80
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kryštof ŠejnostKryštof Šejnost 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.72
2 Albert VyletaAlbert Vyleta 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.12
3 David KarasekDavid Karasek 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.22
4 Jan PajskrJan Pajskr 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.26
5 Ctirad AdamčíkCtirad Adamčík 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.38
6 Adam SmetákAdam Smeták 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.07
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Ondřej BesedaOndřej Beseda 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.27
2 Kryštof MichalKryštof Michal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.65
3 Maxmilián DlouhýMaxmilián Dlouhý 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.72
4 Šimon Matěj ŠimůnekŠimon Matěj Šimůnek 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.86
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Benedikt SpálenkaBenedikt Spálenka 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.90
2 Štěpán PříhodaŠtěpán Příhoda 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.56
3 Matyáš StejskalMatyáš Stejskal 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.60
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Kateřina BalcerováKateřina Balcerová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.17
2 Klára UlbrichováKlára Ulbrichová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.34
3 Ája DissouÁja Dissou 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.80
4 Tereza ŠtanclováTereza Štanclová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.08
5 Anežka MaříkováAnežka Maříková 07 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.44
6 Natálie KostečkováNatálie Kostečková 07 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 12.14
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Barbora KličkováBarbora Kličková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.30
2 Eliška UngerováEliška Ungerová 07 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 11.11
3 Lucie DobráLucie Dobrá 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.31
4 Marianna PémováMarianna Pémová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.45
5 Nikoletta BrejlováNikoletta Brejlová 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.52
Celkem 5 závodníků
Běh 3 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla DorazilováAdéla Dorazilová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.43
2 Tereza ŠimkováTereza Šimková 07 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.13
3 Anika AdámkováAnika Adámková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.55
4 Olga KlimešováOlga Klimešová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.93
5 Anastázie ZemanováAnastázie Zemanová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.39
Celkem 5 závodníků
Běh 4 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KopáňkováLucie Kopáňková 08 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 11.59
2 Emma KnoblochováEmma Knoblochová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.80
3 Ester JírováEster Jírová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 12.03
4 Julie OpatrnaJulie Opatrna 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.62
5 Lucie DráberováLucie Dráberová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.40
6 Ema JelínkováEma Jelínková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 13.83
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Klára ŠtěpánkováKlára Štěpánková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.84
2 Adéla KrskováAdéla Krsková 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.09
3 Julie TunkováJulie Tunková 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.41
4 Zuzana MaškováZuzana Mašková 08 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 12.09
5 Ema ČekalováEma Čekalová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.67
Celkem 5 závodníků
Běh 6 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nikola PatákováNikola Patáková 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.31
2 Thelma ZimováThelma Zimová 08 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.72
3 Klára BesedováKlára Besedová 08 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.80
4 Jakubíčková Jakubíčková 08 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 11.14
5 Ema VelenskáEma Velenská 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.49
Celkem 5 závodníků
Běh 7 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Amálie JohnováAmálie Johnová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.92
2 Karolína RosenováKarolína Rosenová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.17
3 Johana AndršováJohana Andršová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.35
4 Jasmína KůželováJasmína Kůželová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.91
5 Magdaléna EndrštováMagdaléna Endrštová 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.46
Celkem 5 závodníků
Běh 8 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie DoleželováLucie Doleželová 07 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.76
2 Adéla KoutskáAdéla Koutská 08 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.48
3 Isabela ŠtybnarováIsabela Štybnarová 07 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.49
Celkem 3 závodníků

60 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ŠulcováAdéla Šulcová 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.08
2 Teodora KalendováTeodora Kalendová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.87
3 Anna KordíkováAnna Kordíková 06 Atipic, o.s.Atipic, o.s. 10.62
4 Magdalena KolářováMagdalena Kolářová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.15
5 Julie MrázováJulie Mrázová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.16
6 Alžběta SzilvásiováAlžběta Szilvásiová 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.24
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára NoasováSára Noasová 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.83
2 Isolda SteindlerováIsolda Steindlerová 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.23
3 Jolana CharouskováJolana Charousková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.29
4 Adéla BrejlováAdéla Brejlová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.52
5 Johanka BezrováJohanka Bezrová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.79
6 Andrea JakubíčkováAndrea Jakubíčková 05 SK DVOJKA Praha z.s.SK DVOJKA Praha z.s. 10.81
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Anežka JelínkováAnežka Jelínková 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.06
2 Amálie ŘehákováAmálie Řeháková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.22
3 Veronika ProcházkováVeronika Procházková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.48
Celkem 3 závodníků
Běh 4 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Michaela MahrováMichaela Mahrová 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.44
2 Laura MikuláškováLaura Mikulášková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.96
3 Barbora VelenskáBarbora Velenská 05 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.83
4 Barbora HrabákováBarbora Hrabáková 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 11.14
5 Kateřina LuňákováKateřina Luňáková 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 11.20
Celkem 5 závodníků
Běh 5 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Terezie TáborskáTerezie Táborská 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.82
2 Nikol DolníčkováNikol Dolníčková 05 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.45
3 Agáta HoffmanováAgáta Hoffmanová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.77
4 Alžběta RandováAlžběta Randová 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.93
5 Denisa KarbanováDenisa Karbanová 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.33
6 Elisabeth Kate RivasElisabeth Kate Rivas 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.54
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Julie DurychováJulie Durychová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.41
2 Johana BurdováJohana Burdová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.87
3 Ela ČervenkováEla Červenková 06 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.86
Celkem 3 závodníků
Běh 7 (čt, 29.9.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matylda HaasováMatylda Haasová 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.73
2 Anna KrálováAnna Králová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.79
3 Štěpánka KratochvílováŠtěpánka Kratochvílová 06 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.56
4 Emma SjöstrandováEmma Sjöstrandová 05 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.68
5 Nela HronkováNela Hronková 06 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.96
Celkem 5 závodníků