Závody o pohár předsedy Jihočeského KAS pro mladší žactvo a přípravky
České Budějovice (9. 10. 2016)50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.20 | |||||||||||||||
2 | Tobias BustaTobias Busta | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.65 | |||||||||||||||
3 | Marek KantorMarek Kantor | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.97 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 07.74 | |||||||||||||||
2 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.23 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.35 | |||||||||||||||
4 | Antonín SakAntonín Sak | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.39 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 08.80 | |||||||||||||||
2 | Jolana JanišováJolana Janišová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.03 | |||||||||||||||
3 | Barbora MondekováBarbora Mondeková | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.43 | |||||||||||||||
4 | Sylvie FizikováSylvie Fiziková | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.07 | |||||||||||||||
5 | Nela PudivítrováNela Pudivítrová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.36 | |||||||||||||||
6 | Kristýna KolínováKristýna Kolínová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 08.17 | |||||||||||||||
2 | Lenka KollarováLenka Kollarová | 05 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 08.20 | |||||||||||||||
3 | Veronika TošilováVeronika Tošilová | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.36 | |||||||||||||||
4 | Barbora KubákováBarbora Kubáková | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.70 | |||||||||||||||
5 | Veronika TylováVeronika Tylová | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.44 | |||||||||||||||
Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.94 | |||||||||||||||
2 | Matyáš PlouharMatyáš Plouhar | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.22 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský | 04 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 09.78 | |||||||||||||||
MS | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.15 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Ema HruškováEma Hrušková | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Kamila KlímováKamila Klímová | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.16 | |||||||||||||||
MS | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.53 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-hoši (Finále)
Finále (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Teodor BrckoTeodor Brcko | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:08.05 | |||||||||||||||
2 | Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:13.34 | |||||||||||||||
3 | Jan ZáhorovskýJan Záhorovský | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:32.33 | |||||||||||||||
4 | Tobias BustaTobias Busta | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:34.64 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:37.04 | |||||||||||||||
6 | Jakub OutlýJakub Outlý | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:41.54 | |||||||||||||||
7 | Antonín HruškaAntonín Hruška | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:45.14 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
600 m - Atletická přípravka-dívky (Finále)
Finále (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára KonfrštováKlára Konfrštová | 06 | Atletika Písek, z.s. | 2:04.38 | |||||||||||||||
2 | Barbora KubákováBarbora Kubáková | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:11.49 | |||||||||||||||
3 | Nina TouškováNina Toušková | 07 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 2:20.46 | |||||||||||||||
4 | Sylvie FizikováSylvie Fiziková | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:44.20 | |||||||||||||||
5 | Barbora MondekováBarbora Mondeková | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:45.47 | |||||||||||||||
6 | Andrea OutláAndrea Outlá | 09 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:53.73 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
800 m - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:35.45 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
800 m - Ml. žákyně (Finále)
Finále (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea NikodémováAndrea Nikodémová | 04 | Atletika Písek, z.s. | 2:50.35 | |||||||||||||||
2 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:52.86 | |||||||||||||||
3 | Kamila KlímováKamila Klímová | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:27.01 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-hoši (Běh)
Běh 1 (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek KunaMarek Kuna | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.50 | |||||||||||||||
2 | Marek KantorMarek Kantor | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.67 | |||||||||||||||
3 | Jan ZáhorovskýJan Záhorovský | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.77 | |||||||||||||||
4 | Antonín HruškaAntonín Hruška | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 14.09 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
Běh 2 (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lukáš VacekLukáš Vacek | 05 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.26 | |||||||||||||||
2 | Ondřej KroupaOndřej Kroupa | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 09.63 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.09 | |||||||||||||||
4 | Antonín SakAntonín Sak | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.91 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
50 m překážek [106,7 cm] - Atletická přípravka-dívky (Běh)
Běh 1 (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MondekováBarbora Mondeková | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.97 | |||||||||||||||
2 | Nela PudivítrováNela Pudivítrová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.66 | |||||||||||||||
3 | Sylvie FizikováSylvie Fiziková | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 14.08 | |||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
Běh 2 (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LáchováTereza Láchová | 06 | T.J. Sokol Říčany a Radošovice | 10.20 | |||||||||||||||
2 | Veronika TylováVeronika Tylová | 06 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.01 | |||||||||||||||
3 | Kateřina RusínováKateřina Rusínová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.35 | |||||||||||||||
4 | Kristýna KolínováKristýna Kolínová | 07 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 13.72 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Finále)
Finále (ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.70 | |||||||||||||||
2 | Matyáš PlouharMatyáš Plouhar | 03 | VESELÁ ATLETIKA, z.s. | 11.74 | |||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
100 m překážek [83,8cm] - Žáci
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Bohumil SakBohumil Sak | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 16.35 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
100 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS | Natálie OšmerováNatálie Ošmerová | 02 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 20.32 | |||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 1.58 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Ml. žáci
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
skok vysoký - Ml. žákyně
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 1.24 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
04 | 1.10 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Atletická přípravka-hoši
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 1.00 | ||||||||||||||||
2 |
Jan ZáhorovskýJan Záhorovský
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 0.95 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
skok vysoký - Atletická přípravka-dívky
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 1.18 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 1.05 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 1.00 | ||||||||||||||||
4 |
Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 1.00 | ||||||||||||||||
5 |
Kateřina RusínováKateřina Rusínová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 0.90 | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
skok daleký - Ml. žáci
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Matyáš PlouharMatyáš Plouhar
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
03 | 4.34 | ||||||||||||||||
2 |
Daniel GribbinDaniel Gribbin
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 3.92 | ||||||||||||||||
3 |
Vojtěch DrachovskýVojtěch Drachovský
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
04 | 3.62 | ||||||||||||||||
MS |
Bohumil SakBohumil Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 5.01 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
skok daleký - Ml. žákyně
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Andrea NikodémováAndrea Nikodémová
Atletika Písek, z.s. |
04 | 4.26 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 3.95 | ||||||||||||||||
3 |
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 3.72 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-hoši
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 4.35 | ||||||||||||||||
2 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 3.83 | ||||||||||||||||
3 |
Antonín SakAntonín Sak
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 3.73 | ||||||||||||||||
4 |
Ondřej KroupaOndřej Kroupa
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 3.32 | ||||||||||||||||
5 |
Tobias BustaTobias Busta
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
07 | 2.98 | ||||||||||||||||
6 |
Jan ZáhorovskýJan Záhorovský
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 2.93 | ||||||||||||||||
7 |
Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 2.35 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 2.23 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok daleký - Atletická přípravka-dívky
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 3.78 | ||||||||||||||||
2 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 3.77 | ||||||||||||||||
3 |
Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 3.23 | ||||||||||||||||
4 |
Nina TouškováNina Toušková
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
07 | 3.21 | ||||||||||||||||
5 |
Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 3.17 | ||||||||||||||||
6 |
Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 3.01 | ||||||||||||||||
7 |
Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 2.81 | ||||||||||||||||
8 |
Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 2.66 | ||||||||||||||||
Barbora MondekováBarbora Mondeková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
vrh koulí 2kg - Ml. žákyně
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 08.51 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 06.58 | ||||||||||||||||
3 |
Kamila KlímováKamila Klímová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 04.83 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 10.41 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 05.89 | ||||||||||||||||
Ema BendováEma Bendová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod oštěpem 500g - Žákyně
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 33.21 | ||||||||||||||||
2 |
Natálie OšmerováNatálie Ošmerová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
02 | 13.21 | ||||||||||||||||
Celkem 2 závodníků |
hod oštěpem 500g - Ml. žákyně
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kateřina DouchováKateřina Douchová
TJ Jiskra Havlíčkův Brod |
04 | 20.04 | ||||||||||||||||
2 |
Barbora BrckováBarbora Brcková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
04 | 12.02 | ||||||||||||||||
3 |
Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
03 | 09.85 | ||||||||||||||||
Celkem 3 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-hoši
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
05 | 37.95 | ||||||||||||||||
2 |
Lukáš KvasničkaLukáš Kvasnička
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 37.55 | ||||||||||||||||
3 |
Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s. |
06 | 35.55 | ||||||||||||||||
4 |
Lukáš VacekLukáš Vacek
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 33.75 | ||||||||||||||||
5 |
Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 24.80 | ||||||||||||||||
6 |
Marek KantorMarek Kantor
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 22.76 | ||||||||||||||||
7 |
Vojtěch TomšíkVojtěch Tomšík
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 21.61 | ||||||||||||||||
8 |
Tobias BustaTobias Busta
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
07 | 19.18 | ||||||||||||||||
9 |
Antonín HruškaAntonín Hruška
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 14.52 | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
hod kriketovým míčkem - Atletická přípravka-dívky
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 37.85 | ||||||||||||||||
2 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 26.03 | ||||||||||||||||
3 |
Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 23.03 | ||||||||||||||||
4 |
Jolana JanišováJolana Janišová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 23.02 | ||||||||||||||||
5 |
Veronika TošilováVeronika Tošilová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 22.09 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 21.59 | ||||||||||||||||
7 |
Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 20.60 | ||||||||||||||||
8 |
Klára KonfrštováKlára Konfrštová
Atletika Písek, z.s. |
06 | 20.43 | ||||||||||||||||
9 |
Veronika TylováVeronika Tylová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 19.66 | ||||||||||||||||
10 |
Sylvie FizikováSylvie Fiziková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 16.26 | ||||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-hoši
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Adam CzepiecAdam Czepiec
VESELÁ ATLETIKA, z.s. |
05 | 08.99 | ||||||||||||||||
2 |
Marek KunaMarek Kuna
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 08.17 | ||||||||||||||||
3 |
Teodor BrckoTeodor Brcko
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
06 | 06.55 | ||||||||||||||||
4 |
Vladislav KůraVladislav Kůra
Atletika Písek, z.s. |
06 | 05.74 | ||||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
hod plným míčem 1kg - Atletická přípravka-dívky
(ne, 9.10.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Veronika TošilováVeronika Tošilová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 09.25 | ||||||||||||||||
2 |
Tereza LáchováTereza Láchová
T.J. Sokol Říčany a Radošovice |
06 | 08.95 | ||||||||||||||||
3 |
Edita NagyováEdita Nagyová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
05 | 08.08 | ||||||||||||||||
4 |
Lenka KollarováLenka Kollarová
TJ SK Čéčova Č.Budějovice |
05 | 07.71 | ||||||||||||||||
5 |
Kristýna KolínováKristýna Kolínová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 06.38 | ||||||||||||||||
6 |
Barbora KubákováBarbora Kubáková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 05.82 | ||||||||||||||||
7 |
Kateřina RusínováKateřina Rusínová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 05.27 | ||||||||||||||||
8 |
Nela PudivítrováNela Pudivítrová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
07 | 05.18 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |