11. ročník Mikulášské haly žactva
Praha-Stromovka (3. 12. 2016)60 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 07.38 | |||||||||||||||
2 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 07.56 | |||||||||||||||
3 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 07.57 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.59 | |||||||||||||||
5 | Matyáš VacekMatyáš Vacek | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 07.62 | |||||||||||||||
6 | Tomáš VitásekTomáš Vitásek | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 07.77 | |||||||||||||||
7 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 07.78 | |||||||||||||||
8 | Josef KuníkJosef Kuník | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 07.92 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.70 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch VejlupekVojtěch Vejlupek | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.77 | |||||||||||||||
3 | Jan PatkaJan Patka | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 07.80 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 07.81 | |||||||||||||||
5 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.81 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha,z.s. | 07.84 | |||||||||||||||
7 | Erik ŠuteraErik Šutera | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 07.86 | |||||||||||||||
8 | Matěj ŠabataMatěj Šabata | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.21 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 07.70 | |||||||||||||||
2 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 07.90 | |||||||||||||||
3 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.02 | |||||||||||||||
4 | Artur UldrichArtur Uldrich | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.09 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch VrbaVojtěch Vrba | 03 | AK ŠKODA Plzeň | 08.15 | |||||||||||||||
6 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.17 | |||||||||||||||
7 | Alfred HostičkaAlfred Hostička | 02 | TJ Dukla Praha | 08.33 | |||||||||||||||
8 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 08.85 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš WoollerTomáš Wooller | 02 | Spartak Praha 4 | 07.85 | |||||||||||||||
2 | Andrej TobiášAndrej Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 07.96 | |||||||||||||||
3 | daniel Vaidišdaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.01 | |||||||||||||||
4 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 08.10 | |||||||||||||||
5 | Václav VávraVáclav Vávra | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 08.11 | |||||||||||||||
6 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 08.14 | |||||||||||||||
7 | Adam HavlíkAdam Havlík | 01 | ASK Slavia Praha | 08.22 | |||||||||||||||
8 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.67 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam PrůšaAdam Průša | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.09 | |||||||||||||||
2 | Jan ZasadilJan Zasadil | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.17 | |||||||||||||||
3 | Lukáš ZounekLukáš Zounek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.28 | |||||||||||||||
4 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.29 | |||||||||||||||
5 | Jan ŠkrleJan Škrle | 01 | TJ Dukla Praha | 08.32 | |||||||||||||||
6 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 08.40 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.54 | |||||||||||||||
8 | Jakub HemberaJakub Hembera | 03 | SK Žirovnice | 09.13 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha | 08.51 | |||||||||||||||
2 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 08.52 | |||||||||||||||
3 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 08.58 | |||||||||||||||
4 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha | 08.58 | |||||||||||||||
5 | Tomáš MelicharTomáš Melichar | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.61 | |||||||||||||||
6 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 08.67 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch PéčVojtěch Péč | 04 | SK Žirovnice | 09.21 | |||||||||||||||
8 | Martin FialaMartin Fiala | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 09.68 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petr FomenkoPetr Fomenko | 01 | PSK Olymp Praha,z.s. | 08.31 | |||||||||||||||
2 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 08.50 | |||||||||||||||
3 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha | 08.58 | |||||||||||||||
4 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 08.60 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch RinnVojtěch Rinn | 01 | SC Radotín Praha | 08.78 | |||||||||||||||
6 | Martin ArgaláčMartin Argaláč | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 08.82 | |||||||||||||||
7 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.09 | |||||||||||||||
8 | Matouš NopMatouš Nop | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.66 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Hynek ŠloufHynek Šlouf | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 08.37 | |||||||||||||||
2 | Ondřej PoledníkOndřej Poledník | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.44 | |||||||||||||||
3 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.50 | |||||||||||||||
4 | Pavel JindraPavel Jindra | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 08.62 | |||||||||||||||
5 | Matyáš MottelMatyáš Mottel | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.68 | |||||||||||||||
6 | David FilipDavid Filip | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.71 | |||||||||||||||
7 | Lukáš BeránekLukáš Beránek | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.87 | |||||||||||||||
8 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.18 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Samuel VašinaSamuel Vašina | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.07 | |||||||||||||||
2 | Jakub VávraJakub Vávra | 04 | SK Aritma Praha | 09.09 | |||||||||||||||
3 | David HrubýDavid Hrubý | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.26 | |||||||||||||||
4 | Maxim PolákMaxim Polák | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.40 | |||||||||||||||
5 | David KarolDavid Karol | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.45 | |||||||||||||||
6 | Jan KodídekJan Kodídek | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.59 | |||||||||||||||
7 | Matěj KolesaMatěj Kolesa | 03 | SC Radotín Praha | 09.86 | |||||||||||||||
8 | David KrásaDavid Krása | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.89 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej LiškaOndřej Liška | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.14 | |||||||||||||||
2 | Jan KadaněJan Kadaně | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.20 | |||||||||||||||
3 | Ondřej VrzoňOndřej Vrzoň | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.20 | |||||||||||||||
4 | Josef HluštíkJosef Hluštík | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 09.60 | |||||||||||||||
5 | Václav VoříšekVáclav Voříšek | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.68 | |||||||||||||||
6 | Matěj KopeckýMatěj Kopecký | 04 | SK Aktis Praha | 09.75 | |||||||||||||||
7 | Igor RázgaIgor Rázga | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.05 | |||||||||||||||
8 | Milan ZavřelMilan Zavřel | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.79 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marek TobiášMarek Tobiáš | 02 | TJ Dukla Praha | 08.35 | |||||||||||||||
2 | Antonín ŠvarcAntonín Švarc | 02 | SK Kotlářka Praha | 08.45 | |||||||||||||||
3 | Zdeněk HrouzekZdeněk Hrouzek | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.89 | |||||||||||||||
4 | Lukáš RaymLukáš Raym | 02 | TJ Dukla Praha | 09.04 | |||||||||||||||
5 | Daniel OttDaniel Ott | 02 | TJ Dukla Praha | 09.56 | |||||||||||||||
6 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha | 09.72 | |||||||||||||||
7 | Filip HübschFilip Hübsch | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.29 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 12 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Oliver SerafinOliver Serafin | 02 | SK Aritma Praha | 08.13 | |||||||||||||||
2 | Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka | 02 | TJ Dukla Praha | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.11 | |||||||||||||||
4 | Matěj PavlátMatěj Pavlát | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.18 | |||||||||||||||
5 | Filip ReicholdFilip Reichold | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.98 | |||||||||||||||
6 | Jan ŠťastnýJan Šťastný | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej ZuklínOndřej Zuklín | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.07 | |||||||||||||||
2 | Roman AdamRoman Adam | 02 | TJ Dukla Praha | 08.14 | |||||||||||||||
3 | Filip VadlejchFilip Vadlejch | 02 | TJ Dukla Praha | 08.74 | |||||||||||||||
4 | Daniel BarešDaniel Bareš | 04 | TJ Neratovice | 08.74 | |||||||||||||||
5 | Roman SváčekRoman Sváček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.15 | |||||||||||||||
6 | Martin KudrnovskýMartin Kudrnovský | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.88 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
60 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SemeckáEliška Semecká | 02 | TJ Dukla Praha | 08.05 | |||||||||||||||
2 | Adéla JedličkováAdéla Jedličková | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.19 | |||||||||||||||
3 | Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová | 01 | ASK Slavia Praha | 08.24 | |||||||||||||||
4 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 08.26 | |||||||||||||||
5 | Eliška EibichováEliška Eibichová | 02 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.38 | |||||||||||||||
6 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 08.43 | |||||||||||||||
7 | Aneta TiralováAneta Tiralová | 00 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.53 | |||||||||||||||
8 | Tereza SrnováTereza Srnová | 03 | TJ Neratovice | 08.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ema KaletováEma Kaletová | 02 | Spartak Praha 4 | 08.23 | |||||||||||||||
2 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 08.37 | |||||||||||||||
3 | Veronika ČižinskáVeronika Čižinská | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.39 | |||||||||||||||
4 | Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 08.41 | |||||||||||||||
5 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 08.48 | |||||||||||||||
6 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.49 | |||||||||||||||
7 | Kateřina KopicováKateřina Kopicová | 02 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.66 | |||||||||||||||
8 | Kristýna SudíkováKristýna Sudíková | 01 | Atletický oddíl - STŘELA Že... | 08.91 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sofie ŠámalováSofie Šámalová | 01 | ASK Slavia Praha | 08.30 | |||||||||||||||
2 | Jana KotrhonzováJana Kotrhonzová | 02 | ASK Slavia Praha | 08.43 | |||||||||||||||
3 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 08.45 | |||||||||||||||
4 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.47 | |||||||||||||||
5 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 08.47 | |||||||||||||||
6 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | SK Čéčova Č. Budějovice | 08.48 | |||||||||||||||
7 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 08.66 | |||||||||||||||
8 | Veronika MaydlováVeronika Maydlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.94 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.34 | |||||||||||||||
2 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.50 | |||||||||||||||
3 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 08.57 | |||||||||||||||
4 | Natálie HrabcováNatálie Hrabcová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 08.60 | |||||||||||||||
5 | Karolína TauškováKarolína Taušková | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 08.72 | |||||||||||||||
6 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 08.74 | |||||||||||||||
7 | Veronika BurešováVeronika Burešová | 01 | TJ MDDM Ostrov | 08.75 | |||||||||||||||
8 | Adéla SoukupováAdéla Soukupová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.91 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 5 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová | 02 | A. C. Sparta Praha | 08.50 | |||||||||||||||
2 | Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 08.53 | |||||||||||||||
3 | Tereza DivišováTereza Divišová | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 08.63 | |||||||||||||||
4 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 08.66 | |||||||||||||||
5 | Veronika NohejlováVeronika Nohejlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.69 | |||||||||||||||
6 | Ema PolívkováEma Polívková | 01 | ASK Slavia Praha | 08.79 | |||||||||||||||
7 | Simona RaušováSimona Raušová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 08.88 | |||||||||||||||
8 | Vendula CikánováVendula Cikánová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.97 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 6 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Sára PšeničkováSára Pšeničková | 03 | TJ Neratovice | 08.56 | |||||||||||||||
2 | Michaela LopuškováMichaela Lopušková | 04 | SK Kotlářka Praha | 08.64 | |||||||||||||||
3 | Martina TrhoňováMartina Trhoňová | 02 | TJ Neratovice | 08.72 | |||||||||||||||
4 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 08.78 | |||||||||||||||
5 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 08.88 | |||||||||||||||
6 | Kristina KůtkováKristina Kůtková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.89 | |||||||||||||||
7 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 08.96 | |||||||||||||||
8 | Gabriela VětrovskáGabriela Větrovská | 03 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.55 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 7 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.62 | |||||||||||||||
2 | Veronika SkalickáVeronika Skalická | 02 | ASK Slavia Praha | 08.74 | |||||||||||||||
3 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.81 | |||||||||||||||
4 | Markéta MaláMarkéta Malá | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 08.92 | |||||||||||||||
5 | Veronika PoštováVeronika Poštová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
6 | Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová | 03 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... | 09.09 | |||||||||||||||
7 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno | 09.17 | |||||||||||||||
8 | Johana LipowskáJohana Lipowská | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.61 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 8 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozárie BenováRozárie Benová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 08.76 | |||||||||||||||
2 | Anna StráneckáAnna Stránecká | 03 | SK Kotlářka Praha | 08.86 | |||||||||||||||
3 | Barbora VavříkováBarbora Vavříková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 02 | TJ Dukla Praha | 09.05 | |||||||||||||||
5 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 09.10 | |||||||||||||||
6 | Tereza DörflerováTereza Dörflerová | 01 | ASK Elna Počerady | 09.14 | |||||||||||||||
7 | Eliška ŠtillerováEliška Štillerová | 02 | TJ Dukla Praha | 09.37 | |||||||||||||||
8 | Amálie ŠteflováAmálie Šteflová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.65 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 9 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 02 | ASK Elna Počerady | 08.69 | |||||||||||||||
2 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 08.72 | |||||||||||||||
3 | Klára BláhováKlára Bláhová | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.80 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 08.86 | |||||||||||||||
5 | Veronika ValtrováVeronika Valtrová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.01 | |||||||||||||||
6 | Eliška ČechvalováEliška Čechvalová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.06 | |||||||||||||||
7 | Martina PolákováMartina Poláková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.40 | |||||||||||||||
8 | Julie ProvazníkováJulie Provazníková | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.42 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 10 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška SchönpflugováEliška Schönpflugová | 03 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 08.84 | |||||||||||||||
2 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 08.87 | |||||||||||||||
3 | Růžena UrbánkováRůžena Urbánková | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.07 | |||||||||||||||
4 | Štěpánka BrožováŠtěpánka Brožová | 01 | TJ Dukla Praha | 09.12 | |||||||||||||||
5 | Sára RybkováSára Rybková | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.13 | |||||||||||||||
6 | natalie Dvořákovánatalie Dvořáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.14 | |||||||||||||||
7 | Karolína KošařováKarolína Košařová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 09.50 | |||||||||||||||
8 | Chiara VaccinoChiara Vaccino | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.51 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 11 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
2 | Kristýna PolívkováKristýna Polívková | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
1 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 08.81 | |||||||||||||||
3 | Hana SojkováHana Sojková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.95 | |||||||||||||||
4 | Barbora AuředníkováBarbora Auředníková | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.18 | |||||||||||||||
5 | Sabina FojtíkováSabina Fojtíková | 02 | ASK Slavia Praha | 09.21 | |||||||||||||||
6 | Adéla LiškováAdéla Lišková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.49 | |||||||||||||||
7 | Zuzana KrutinováZuzana Krutinová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.51 | |||||||||||||||
Klára ČernáKlára Černá | 04 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 12 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.03 | |||||||||||||||
2 | Natálie BeckertováNatálie Beckertová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 09.07 | |||||||||||||||
3 | Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.34 | |||||||||||||||
4 | Barbora HasprováBarbora Hasprová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.44 | |||||||||||||||
5 | Tereza ČernáTereza Černá | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.53 | |||||||||||||||
7 | Patricia GrandováPatricia Grandová | 03 | SK Aktis Praha | 09.72 | |||||||||||||||
6 | Natálie KnorováNatálie Knorová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 09.72 | |||||||||||||||
8 | Olga MeiserováOlga Meiserová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.27 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 13 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Katka PospíšilováKatka Pospíšilová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 09.15 | |||||||||||||||
2 | Martina HrdličkováMartina Hrdličková | 01 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.24 | |||||||||||||||
3 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.24 | |||||||||||||||
4 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.24 | |||||||||||||||
5 | Eliška ŠárováEliška Šárová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.40 | |||||||||||||||
6 | Zuzana EndrštováZuzana Endrštová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.45 | |||||||||||||||
7 | Jůlie ŘeřichováJůlie Řeřichová | 01 | ASK Slavia Praha | 09.46 | |||||||||||||||
8 | Sára HryzákováSára Hryzáková | 05 | SK Žirovnice | 10.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 14 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.14 | |||||||||||||||
3 | Anna BednářováAnna Bednářová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 09.18 | |||||||||||||||
2 | Nikola MusilováNikola Musilová | 04 | SK Žirovnice | 09.18 | |||||||||||||||
4 | Eliška HájkováEliška Hájková | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.20 | |||||||||||||||
5 | Josefína JanečkováJosefína Janečková | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.52 | |||||||||||||||
6 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 09.78 | |||||||||||||||
7 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.06 | |||||||||||||||
8 | Klára MacíkováKlára Macíková | 04 | SC Radotín Praha | 10.12 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 15 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 08.90 | |||||||||||||||
2 | Lucie KřenováLucie Křenová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 09.11 | |||||||||||||||
3 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 09.14 | |||||||||||||||
4 | Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová | 03 | AK Most | 09.40 | |||||||||||||||
5 | Eliška KubátováEliška Kubátová | 04 | ASK Slavia Praha | 09.43 | |||||||||||||||
6 | Tereza ZemanováTereza Zemanová | 01 | Atletika Jihlava | 09.50 | |||||||||||||||
7 | Kateřina PolicarováKateřina Policarová | 01 | Atletika Jihlava | 09.58 | |||||||||||||||
Klára KosteleckáKlára Kostelecká | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | DNF | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 16 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Klára VětrovcováKlára Větrovcová | 03 | AK Most | 08.85 | |||||||||||||||
2 | Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 09.13 | |||||||||||||||
3 | Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 09.22 | |||||||||||||||
4 | Tereza VotinskáTereza Votinská | 04 | SK Kotlářka Praha | 09.33 | |||||||||||||||
5 | Kristína LibováKristína Libová | 04 | AK Most | 09.49 | |||||||||||||||
6 | Adéla BlahováAdéla Blahová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.51 | |||||||||||||||
7 | Jolana AnderlováJolana Anderlová | 04 | ASK Slavia Praha | 09.57 | |||||||||||||||
8 | Tereza VokounováTereza Vokounová | 03 | ASK Slavia Praha | 10.07 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 17 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová | 02 | AK Most | 09.10 | |||||||||||||||
2 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 09.20 | |||||||||||||||
3 | Tereza MaškováTereza Mašková | 03 | ASK Slavia Praha | 09.28 | |||||||||||||||
4 | Amélie SíbováAmélie Síbová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.59 | |||||||||||||||
5 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 09.70 | |||||||||||||||
6 | Tereza VotíkováTereza Votíková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.28 | |||||||||||||||
7 | Viktorie RichterováViktorie Richterová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 10.35 | |||||||||||||||
8 | Marie PozděnováMarie Pozděnová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 10.88 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 18 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Emma BarnokyEmma Barnoky | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 08.96 | |||||||||||||||
2 | Františka StaškováFrantiška Stašková | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.36 | |||||||||||||||
3 | Karolína StolínováKarolína Stolínová | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.38 | |||||||||||||||
4 | Gabriela ParkanovaGabriela Parkanova | 03 | A. C. Sparta Praha | 09.52 | |||||||||||||||
5 | Klára CeleckáKlára Celecká | 02 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.73 | |||||||||||||||
6 | Magdalena VondrováMagdalena Vondrová | 03 | A. C. Sparta Praha | 09.81 | |||||||||||||||
7 | Andrea BulantováAndrea Bulantová | 04 | ASK Slavia Praha | 10.03 | |||||||||||||||
8 | Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 10.45 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 19 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Aneta FeixováAneta Feixová | 01 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 08.98 | |||||||||||||||
2 | Eva patočkováEva patočková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 09.18 | |||||||||||||||
3 | Sofie GaigrováSofie Gaigrová | 03 | Spartak Praha 4 | 09.19 | |||||||||||||||
4 | Natálie HermanováNatálie Hermanová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.53 | |||||||||||||||
5 | Tereza TůmováTereza Tůmová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.87 | |||||||||||||||
6 | Anna KaliášováAnna Kaliášová | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 10.15 | |||||||||||||||
Lucie KřenováLucie Křenová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | DNS | ||||||||||||||||
Adéla PožárováAdéla Požárová | 03 | A. C. Sparta Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 20 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 09.06 | |||||||||||||||
2 | Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková | 04 | A. C. Sparta Praha | 09.57 | |||||||||||||||
3 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 | 09.59 | |||||||||||||||
4 | Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 10.21 | |||||||||||||||
5 | Dominika ŠtekerováDominika Štekerová | 04 | A. C. Sparta Praha | 10.49 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 17.64 | |||||||||||||||
2 | Matyáš VacekMatyáš Vacek | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 17.95 | |||||||||||||||
3 | Miroslav KozákMiroslav Kozák | 02 | Spartak Praha 4 | 18.02 | |||||||||||||||
4 | Viktor KašákViktor Kašák | 01 | ASK Slavia Praha | 18.08 | |||||||||||||||
5 | Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí | 03 | TJ Baník Stříbro, spolek | 19.23 | |||||||||||||||
6 | Radomír PlačekRadomír Plaček | 03 | SK Aktis Praha | 23.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert MouchaRobert Moucha | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 18.25 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.29 | |||||||||||||||
3 | Adam StarýAdam Starý | 02 | Spartak Praha 4 | 18.65 | |||||||||||||||
4 | Daniel JánskýDaniel Jánský | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.39 | |||||||||||||||
Filip ReicholdFilip Reichold | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | DNS | ||||||||||||||||
Tomáš KaiserTomáš Kaiser | 01 | PSK Olymp Praha,z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 18.37 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.55 | |||||||||||||||
3 | Dominik PodlenaDominik Podlena | 02 | AC Praha 1890 | 18.70 | |||||||||||||||
4 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.76 | |||||||||||||||
5 | Jonáš KonečnýJonáš Konečný | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 19.60 | |||||||||||||||
6 | Roman SváčekRoman Sváček | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 21.91 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 18.55 | |||||||||||||||
2 | David KlementDavid Klement | 01 | SK Aktis Praha | 19.18 | |||||||||||||||
3 | Artur UldrichArtur Uldrich | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.36 | |||||||||||||||
4 | Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta | 01 | ASK Slavia Praha | 19.58 | |||||||||||||||
5 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20.46 | |||||||||||||||
6 | Jan SchnajberkJan Schnajberk | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 22.00 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jaroslav BlachowiczJaroslav Blachowicz | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 18.24 | |||||||||||||||
2 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.93 | |||||||||||||||
3 | Vojtěch JežekVojtěch Ježek | 03 | SK Žirovnice | 20.12 | |||||||||||||||
4 | Matyáš VaněkMatyáš Vaněk | 04 | SK Aktis Praha | 20.62 | |||||||||||||||
5 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 21.65 | |||||||||||||||
6 | Ondřej HartlOndřej Hartl | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 19.73 | |||||||||||||||
2 | Ondřej LenghartOndřej Lenghart | 03 | SC Radotín Praha | 20.32 | |||||||||||||||
3 | Lukáš KvapilLukáš Kvapil | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 20.43 | |||||||||||||||
4 | David FilipDavid Filip | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.94 | |||||||||||||||
5 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 21.45 | |||||||||||||||
Samuel VašinaSamuel Vašina | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 19.77 | |||||||||||||||
2 | Jakub RandusJakub Randus | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 20.33 | |||||||||||||||
3 | Sebastian BolardtSebastian Bolardt | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 20.68 | |||||||||||||||
4 | Vojtěch RinnVojtěch Rinn | 01 | SC Radotín Praha | 21.29 | |||||||||||||||
5 | Zdeněk HrouzekZdeněk Hrouzek | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 22.14 | |||||||||||||||
Petr KasalPetr Kasal | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub HaspraJakub Haspra | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.17 | |||||||||||||||
2 | Pavel JindraPavel Jindra | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 20.74 | |||||||||||||||
3 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 20.86 | |||||||||||||||
4 | Petr TranPetr Tran | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.32 | |||||||||||||||
5 | Václav VoříšekVáclav Voříšek | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.93 | |||||||||||||||
Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Filip NýčFilip Nýč | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 19.50 | |||||||||||||||
2 | Petr HronPetr Hron | 02 | TJ Dukla Praha | 20.26 | |||||||||||||||
3 | Jan ToulaJan Toula | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.30 | |||||||||||||||
4 | Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20.67 | |||||||||||||||
5 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 21.13 | |||||||||||||||
6 | Martin ArgaláčMartin Argaláč | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.33 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František KřivánekFrantišek Křivánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20.40 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch MachVojtěch Mach | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.43 | |||||||||||||||
3 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 21.89 | |||||||||||||||
4 | Jiří KřivanJiří Křivan | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.53 | |||||||||||||||
5 | Jan PoliakJan Poliak | 03 | ASK Slavia Praha | 23.83 | |||||||||||||||
6 | Matěj KolesaMatěj Kolesa | 03 | SC Radotín Praha | 24.29 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Václav BarekVáclav Barek | 01 | A. C. Sparta Praha | 18.93 | |||||||||||||||
2 | Roman AdamRoman Adam | 02 | TJ Dukla Praha | 19.12 | |||||||||||||||
3 | Viktor VološinViktor Vološin | 02 | TJ Dukla Praha | 20.17 | |||||||||||||||
4 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha | 21.30 | |||||||||||||||
5 | Michal RokosMichal Rokos | 04 | ASK Slavia Praha | 21.55 | |||||||||||||||
6 | Josef LebedaJosef Lebeda | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.16 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan VaněčekJan Vaněček | 02 | SK Kotlářka Praha | 20.00 | |||||||||||||||
2 | Ondřej PoledníkOndřej Poledník | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 20.63 | |||||||||||||||
3 | Jakub LouckýJakub Loucký | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.22 | |||||||||||||||
4 | Jakub HemberaJakub Hembera | 03 | SK Žirovnice | 22.48 | |||||||||||||||
Šimon JíraŠimon Jíra | 04 | ASK Slavia Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 13 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ivan VolfIvan Volf | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.02 | |||||||||||||||
2 | Pavel KordíkPavel Kordík | 03 | Spartak Praha 4 | 21.20 | |||||||||||||||
3 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha | 22.16 | |||||||||||||||
4 | Filip KasanFilip Kasan | 04 | ASK Slavia Praha | 24.51 | |||||||||||||||
5 | Jiří UllspergerJiří Ullsperger | 04 | ASK Slavia Praha | 25.60 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 14 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam ŽákAdam Žák | 02 | Spartak Praha 4 | 20.06 | |||||||||||||||
2 | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha | 20.89 | |||||||||||||||
3 | Michal JáraMichal Jára | 04 | Spartak Praha 4 | 21.97 | |||||||||||||||
4 | Václav ZelenkaVáclav Zelenka | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 24.37 | |||||||||||||||
5 | Sava KovačevicSava Kovačevic | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.19 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
150 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 19.50 | |||||||||||||||
2 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 19.72 | |||||||||||||||
3 | Anna SuchomelováAnna Suchomelová | 02 | SK Aktis Praha | 19.76 | |||||||||||||||
4 | Dominika MikováDominika Miková | 02 | JAC Brno | 20.03 | |||||||||||||||
5 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 20.23 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | SK Žirovnice | 20.04 | |||||||||||||||
2 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.11 | |||||||||||||||
3 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 20.23 | |||||||||||||||
4 | Monica HladíkováMonica Hladíková | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 20.79 | |||||||||||||||
5 | Adéla RozehnalováAdéla Rozehnalová | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 20.93 | |||||||||||||||
6 | Markéta ŠimkováMarkéta Šimková | 03 | TJ Dukla Praha | 21.72 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 19.88 | |||||||||||||||
2 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 19.98 | |||||||||||||||
3 | Kateřina UhlováKateřina Uhlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 20.61 | |||||||||||||||
4 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.02 | |||||||||||||||
5 | Nikol BalcarováNikol Balcarová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.26 | |||||||||||||||
Veronika BurešováVeronika Burešová | 01 | TJ MDDM Ostrov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | 20.09 | |||||||||||||||
2 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 20.52 | |||||||||||||||
3 | Pavla KrejčíPavla Krejčí | 03 | TJ SK Čéčova Č.Budějovice | 20.54 | |||||||||||||||
4 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 21.14 | |||||||||||||||
5 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 22.18 | |||||||||||||||
6 | Nicola PetříkováNicola Petříková | 01 | ASK Slavia Praha | 22.34 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LíbalováTereza Líbalová | 01 | SK Aktis Praha | 20.14 | |||||||||||||||
2 | Marie LjunggrenMarie Ljunggren | 03 | TJ Dukla Praha | 20.17 | |||||||||||||||
3 | Veronika SlavíkováVeronika Slavíková | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 20.27 | |||||||||||||||
4 | Simona PacákováSimona Pacáková | 04 | ASK Slavia Praha | 21.43 | |||||||||||||||
5 | Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková | 04 | Spartak Praha 4 | 22.38 | |||||||||||||||
6 | Julie StránskáJulie Stránská | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.94 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 20.46 | |||||||||||||||
2 | Adéla ČepelováAdéla Čepelová | 03 | ASK Slavia Praha | 20.62 | |||||||||||||||
3 | Vendula CikánováVendula Cikánová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.73 | |||||||||||||||
4 | Sabina FojtíkováSabina Fojtíková | 02 | ASK Slavia Praha | 21.76 | |||||||||||||||
5 | Karolína KvochováKarolína Kvochová | 01 | AK Olymp Brno | 22.38 | |||||||||||||||
6 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 24.81 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 7 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Julie HlaváčováJulie Hlaváčová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.39 | |||||||||||||||
2 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 20.92 | |||||||||||||||
3 | Eliška VeseláEliška Veselá | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.98 | |||||||||||||||
4 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 21.17 | |||||||||||||||
5 | Anna SkálováAnna Skálová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.41 | |||||||||||||||
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová | 02 | TJ MDDM Ostrov | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 8 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Rozárie BenováRozárie Benová | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 20.99 | |||||||||||||||
2 | Hana MezihorákováHana Mezihoráková | 01 | SC Radotín Praha | 21.41 | |||||||||||||||
3 | Jitka HarazímováJitka Harazímová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.45 | |||||||||||||||
4 | Šárka RychlovskáŠárka Rychlovská | 04 | ASK Slavia Praha | 21.53 | |||||||||||||||
5 | Anna HobzováAnna Hobzová | 03 | SC Radotín Praha | 21.54 | |||||||||||||||
6 | Karolína TauškováKarolína Taušková | 01 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 21.56 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 9 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška KrejčíEliška Krejčí | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.15 | |||||||||||||||
2 | Barbora VavříkováBarbora Vavříková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.78 | |||||||||||||||
3 | Sára KročkováSára Kročková | 02 | SC Radotín Praha | 21.86 | |||||||||||||||
4 | Tereza DörflerováTereza Dörflerová | 01 | ASK ELNA Počerady | 22.04 | |||||||||||||||
5 | Eliška ŠtillerováEliška Štillerová | 02 | TJ Dukla Praha | 22.67 | |||||||||||||||
6 | tereza Tůmovátereza Tůmová | 02 | PSK Olymp Praha,z.s. | 24.42 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 10 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra PácalováPetra Pácalová | 02 | SK Aktis Praha | 20.92 | |||||||||||||||
2 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 21.02 | |||||||||||||||
3 | Johana KřepelkováJohana Křepelková | 02 | Univerzitní sportovní klub ... | 21.39 | |||||||||||||||
4 | Anežka KoubkováAnežka Koubková | 02 | ASK ELNA Počerady | 21.45 | |||||||||||||||
5 | Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.63 | |||||||||||||||
6 | Eliška KafkováEliška Kafková | 04 | Hvězda Pardubice z.s. | 22.49 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 11 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.64 | |||||||||||||||
2 | Anna KubešováAnna Kubešová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.75 | |||||||||||||||
3 | Markéta JanovskáMarkéta Janovská | 01 | TJ Dukla Praha | 21.76 | |||||||||||||||
4 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.98 | |||||||||||||||
5 | Tereza ČernáTereza Černá | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 24.04 | |||||||||||||||
Klára ČernáKlára Černá | 04 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 12 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 21.16 | |||||||||||||||
2 | Klára VětrovcováKlára Větrovcová | 03 | AK Most | 21.38 | |||||||||||||||
3 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 21.51 | |||||||||||||||
4 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 21.82 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna SykováMagdaléna Syková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 21.84 | |||||||||||||||
6 | Anežka PexováAnežka Pexová | 02 | SC Radotín Praha | 22.62 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 13 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ŘimnáčováLucie Řimnáčová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 21.84 | |||||||||||||||
2 | Natálie HermanováNatálie Hermanová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.51 | |||||||||||||||
3 | Simona RančevováSimona Rančevová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.54 | |||||||||||||||
4 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 22.59 | |||||||||||||||
5 | Adéla BlahováAdéla Blahová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.36 | |||||||||||||||
5 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 14 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kristýna JelínkováKristýna Jelínková | 02 | TJ Dukla Praha | 21.99 | |||||||||||||||
2 | Martina hrdličkováMartina hrdličková | 01 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.65 | |||||||||||||||
3 | Adéla LiškováAdéla Lišková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.28 | |||||||||||||||
4 | Klára VenclováKlára Venclová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.31 | |||||||||||||||
5 | Veronika GregorováVeronika Gregorová | 04 | ASK Slavia Praha | 23.95 | |||||||||||||||
6 | Tereza VotíkováTereza Votíková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 25.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 15 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora VenclováBarbora Venclová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.28 | |||||||||||||||
2 | Sabina OuzkáSabina Ouzká | 01 | ASK ELNA Počerady | 21.67 | |||||||||||||||
3 | Natálie BeckertováNatálie Beckertová | 02 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 22.20 | |||||||||||||||
4 | Hana KormáňošováHana Kormáňošová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.48 | |||||||||||||||
5 | Eliška ŠárováEliška Šárová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 22.79 | |||||||||||||||
6 | Kateřina ŠmejkalováKateřina Šmejkalová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 25.66 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 16 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 02 | ASK Slavia Praha | 21.78 | |||||||||||||||
2 | Viktorie BabyncováViktorie Babyncová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 22.13 | |||||||||||||||
3 | Josefína FoltýnováJosefína Foltýnová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.96 | |||||||||||||||
4 | Kristína LibováKristína Libová | 04 | AK Most | 23.40 | |||||||||||||||
5 | Eliška HaugvicováEliška Haugvicová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 23.45 | |||||||||||||||
6 | Sára HryzákováSára Hryzáková | 05 | SK Žirovnice | 25.47 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 17 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 20.86 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠpronglováAneta Špronglová | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 21.66 | |||||||||||||||
3 | Sára FantyšováSára Fantyšová | 03 | TJ Spartak Vlašim | 22.56 | |||||||||||||||
4 | Lucie EliášováLucie Eliášová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.92 | |||||||||||||||
5 | Daniela RužičováDaniela Ružičová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.35 | |||||||||||||||
6 | Eliška VackováEliška Vacková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 25.13 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 18 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KaňákováKateřina Kaňáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 22.24 | |||||||||||||||
2 | Aneta VohnoutováAneta Vohnoutová | 03 | AK Most | 22.91 | |||||||||||||||
3 | Julie ProvazníkováJulie Provazníková | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 23.15 | |||||||||||||||
4 | Viktorie LofováViktorie Lofová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 23.54 | |||||||||||||||
Adéla RůžičkováAdéla Růžičková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | DQ | ||||||||||||||||
Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 19 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla FrckováAdéla Frcková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 23.64 | |||||||||||||||
2 | Anna SteinerováAnna Steinerová | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 23.71 | |||||||||||||||
3 | Hana SkočdopolováHana Skočdopolová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 23.81 | |||||||||||||||
4 | Marie PozděnováMarie Pozděnová | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 26.14 | |||||||||||||||
Klára MacíkováKlára Macíková | 04 | SC Radotín Praha | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 20 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eva PatočkováEva Patočková | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 22.01 | |||||||||||||||
2 | Tereza VeverkováTereza Veverková | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.51 | |||||||||||||||
3 | Vanessa Anna MüllerováVanessa Anna Müllerová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 22.97 | |||||||||||||||
4 | Adéla GremlicováAdéla Gremlicová | 03 | AK Most | 23.61 | |||||||||||||||
Celkem 4 závodníků |
300 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 38.54 | |||||||||||||||
2 | Jakub HurtJakub Hurt | 01 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 39.85 | |||||||||||||||
3 | Tomáš KůtekTomáš Kůtek | 99 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 40.04 | |||||||||||||||
4 | Michal RokosMichal Rokos | 04 | ASK Slavia Praha | 50.35 | |||||||||||||||
5 | Jakub HemberaJakub Hembera | 03 | SK Žirovnice | 51.61 | |||||||||||||||
Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Ondřej MacíkOndřej Macík | 01 | TJ Dukla Praha | 38.35 | |||||||||||||||
2 | Michael HöfnerMichael Höfner | 02 | ASK Slavia Praha | 38.72 | |||||||||||||||
3 | Daniel VaidišDaniel Vaidiš | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 39.59 | |||||||||||||||
4 | Lukáš PetrikovičLukáš Petrikovič | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 40.08 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch HyánekVojtěch Hyánek | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 43.47 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adam SudekAdam Sudek | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 40.62 | |||||||||||||||
2 | Adam HadAdam Had | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 41.04 | |||||||||||||||
3 | Dominik PodlenaDominik Podlena | 02 | AC Praha 1890 | 41.47 | |||||||||||||||
4 | Artur UldrichArtur Uldrich | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 41.98 | |||||||||||||||
5 | Mathias LangmaierMathias Langmaier | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 43.56 | |||||||||||||||
6 | Martin PohankaMartin Pohanka | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 44.41 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít ŠtudlarVít Študlar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 45.54 | |||||||||||||||
2 | Jan SchnajberkJan Schnajberk | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 45.67 | |||||||||||||||
3 | Kirill VinšKirill Vinš | 04 | ASK Slavia Praha | 46.98 | |||||||||||||||
4 | Michal SupMichal Sup | 04 | TJ Dukla Praha | 47.58 | |||||||||||||||
5 | Matěj HruškaMatěj Hruška | 04 | ASK Slavia Praha | 48.75 | |||||||||||||||
6 | Ondřej HartlOndřej Hartl | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 51.99 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Robin AdamecRobin Adamec | 02 | ASK Slavia Praha | 45.34 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch JežekVojtěch Ježek | 03 | SK Žirovnice | 45.96 | |||||||||||||||
3 | Samuel VašinaSamuel Vašina | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 46.18 | |||||||||||||||
4 | Akinwale Adam DissouAkinwale Adam Dissou | 04 | Spartak Praha 4 | 46.20 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch PéčVojtěch Péč | 04 | SK Žirovnice | 52.77 | |||||||||||||||
6 | Jan PoliakJan Poliak | 03 | ASK Slavia Praha | 54.76 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 6 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vítězslav VurmVítězslav Vurm | 01 | SC Start Karlovy Vary | 39.54 | |||||||||||||||
2 | Filip VadlejchFilip Vadlejch | 02 | TJ Dukla Praha | 46.06 | |||||||||||||||
3 | Filip MsallamFilip Msallam | 03 | ASK Slavia Praha | 46.72 | |||||||||||||||
4 | Štěpán PostávkaŠtěpán Postávka | 02 | TJ Dukla Praha | 47.35 | |||||||||||||||
5 | David HrubýDavid Hrubý | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 48.17 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
300 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza MarkováTereza Marková | 01 | ASK Slavia Praha | 42.40 | |||||||||||||||
2 | Ester ČervinkováEster Červinková | 02 | A. C. Sparta Praha | 42.89 | |||||||||||||||
3 | Anežka VoříškováAnežka Voříšková | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 43.83 | |||||||||||||||
4 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 43.90 | |||||||||||||||
5 | Monika FlorováMonika Florová | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 46.37 | |||||||||||||||
6 | Sára KročkováSára Kročková | 02 | SC Radotín Praha | 48.25 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea GabriškováAndrea Gabrišková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 44.49 | |||||||||||||||
2 | Kristýna ŠkrabalováKristýna Škrabalová | 02 | TJ Svitavy, z . s. | 44.55 | |||||||||||||||
3 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 45.19 | |||||||||||||||
4 | Lucie KovářováLucie Kovářová | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 46.99 | |||||||||||||||
5 | Magdaléna SykováMagdaléna Syková | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 47.99 | |||||||||||||||
6 | Libuše PolívkováLibuše Polívková | 04 | ASK Slavia Praha | 51.37 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie ProcházkováLucie Procházková | 02 | ASK Slavia Praha | 44.24 | |||||||||||||||
2 | Eliška KrálováEliška Králová | 02 | TJ Spartak Vlašim | 45.47 | |||||||||||||||
3 | Veronika ZedníkováVeronika Zedníková | 01 | TJ Dukla Praha | 46.55 | |||||||||||||||
4 | Sára HryzákováSára Hryzáková | 05 | SK Žirovnice | 61.77 | |||||||||||||||
Veronika PoštováVeronika Poštová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | DNS | ||||||||||||||||
Veronika TřískováVeronika Třísková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 4 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza KršováTereza Kršová | 01 | TJ VS Tábor, z. s. | 45.31 | |||||||||||||||
2 | Kateřina BílkováKateřina Bílková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 46.99 | |||||||||||||||
3 | Karolína PeckováKarolína Pecková | 04 | SC Radotín Praha | 48.01 | |||||||||||||||
4 | Michaela MetelkováMichaela Metelková | 02 | ASK Slavia Praha | 48.74 | |||||||||||||||
5 | Simona RančevováSimona Rančevová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 50.07 | |||||||||||||||
6 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 50.30 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 5 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 45.81 | |||||||||||||||
2 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 45.91 | |||||||||||||||
3 | Nikola JežkováNikola Ježková | 01 | SK Žirovnice | 46.52 | |||||||||||||||
4 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 46.63 | |||||||||||||||
5 | Markéta SkalickáMarkéta Skalická | 03 | ASK Slavia Praha | 46.70 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 6 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 46.61 | |||||||||||||||
2 | Barbora VavříkováBarbora Vavříková | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 48.39 | |||||||||||||||
3 | Hana MezihorákováHana Mezihoráková | 01 | SC Radotín Praha | 48.69 | |||||||||||||||
4 | Natálie JakabováNatálie Jakabová | 03 | Univerzitní sportovní klub ... | 48.78 | |||||||||||||||
5 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 49.53 | |||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 7 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Simona PacákováSimona Pacáková | 04 | ASK Slavia Praha | 48.35 | |||||||||||||||
2 | Aneta ŠtrosováAneta Štrosová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 49.81 | |||||||||||||||
3 | Anežka PexováAnežka Pexová | 02 | SC Radotín Praha | 52.11 | |||||||||||||||
4 | Nikola MusilováNikola Musilová | 04 | SK Žirovnice | 55.15 | |||||||||||||||
Tereza VokounováTereza Vokounová | 03 | ASK Slavia Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 5 závodníků |
Běh 8 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina KhunováKateřina Khunová | 02 | TJ Lokomotiva Rakovník | 42.97 | |||||||||||||||
2 | Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná | 01 | ASK Slavia Praha | 43.96 | |||||||||||||||
3 | Tereza HouškováTereza Houšková | 01 | ASK Slavia Praha | 46.96 | |||||||||||||||
4 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 51.69 | |||||||||||||||
5 | Veronika GregorováVeronika Gregorová | 04 | ASK Slavia Praha | 52.88 | |||||||||||||||
Karolína CvakováKarolína Cvaková | 03 | TJ Lokomotiva Rakovník | DQ | ||||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
600 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Petra HelebrantováPetra Helebrantová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 1:42.66 | |||||||||||||||
2 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 1:46.06 | |||||||||||||||
3 | Michaela DurdováMichaela Durdová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 1:49.82 | |||||||||||||||
4 | Lucie KalátováLucie Kalátová | 03 | Atletický školní klub Mazur... | 1:51.73 | |||||||||||||||
5 | Monika ŠebestováMonika Šebestová | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:51.92 | |||||||||||||||
6 | Marie VoborníkováMarie Voborníková | 05 | TJ Sokol Jaroměř | 1:54.12 | |||||||||||||||
7 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 1:55.71 | |||||||||||||||
8 | Eliška KrobováEliška Krobová | 03 | ASK Lovosice | 1:57.67 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Eliška LandsmannováEliška Landsmannová | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 1:46.59 | |||||||||||||||
2 | Natálie MillerováNatálie Millerová | 04 | SC Radotín Praha | 1:52.89 | |||||||||||||||
3 | Eliška KubátováEliška Kubátová | 04 | ASK Slavia Praha | 1:55.12 | |||||||||||||||
4 | Josefína JanečkováJosefína Janečková | 03 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 1:56.13 | |||||||||||||||
5 | Tereza SajdlováTereza Sajdlová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 1:58.25 | |||||||||||||||
6 | Beáta JakubskáBeáta Jakubská | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 1:58.64 | |||||||||||||||
7 | Natálie BuchcarováNatálie Buchcarová | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 2:00.87 | |||||||||||||||
8 | Adéla GremlicováAdéla Gremlicová | 03 | AK Most | 2:05.04 | |||||||||||||||
Magdaléna VenclováMagdaléna Venclová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jolana AnderlováJolana Anderlová | 04 | ASK Slavia Praha | 1:58.34 | |||||||||||||||
2 | Eliška HájkováEliška Hájková | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 1:59.98 | |||||||||||||||
3 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:03.24 | |||||||||||||||
4 | Johana LipowskáJohana Lipowská | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:04.15 | |||||||||||||||
5 | Gabriela ParkanovaGabriela Parkanova | 03 | A. C. Sparta Praha | 2:05.56 | |||||||||||||||
6 | Adéla PožárováAdéla Požárová | 03 | A. C. Sparta Praha | 2:07.30 | |||||||||||||||
7 | Nikola MusilováNikola Musilová | 04 | SK Žirovnice | 2:07.68 | |||||||||||||||
8 | Olga MeiserováOlga Meiserová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:10.62 | |||||||||||||||
9 | Amálie ŠteflováAmálie Šteflová | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:12.43 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 4 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Kateřina VilímováKateřina Vilímová | 04 | SK Aritma Praha | 1:45.71 | |||||||||||||||
2 | Alexandra KsandrováAlexandra Ksandrová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:00.69 | |||||||||||||||
3 | Magdalena VondrováMagdalena Vondrová | 03 | A. C. Sparta Praha | 2:02.24 | |||||||||||||||
4 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:05.00 | |||||||||||||||
5 | Martina PrimasováMartina Primasová | 04 | ASK Slavia Praha | 2:07.91 | |||||||||||||||
6 | Klára KosteleckáKlára Kostelecká | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:08.04 | |||||||||||||||
7 | Amélie JeřábkováAmélie Jeřábková | 04 | A. C. Sparta Praha | 2:12.64 | |||||||||||||||
8 | Elisa VorlováElisa Vorlová | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:13.45 | |||||||||||||||
9 | Tereza VotíkováTereza Votíková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:14.34 | |||||||||||||||
10 | Dominika ŠtekerováDominika Štekerová | 04 | A. C. Sparta Praha | 2:16.88 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
800 m - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jakub DavidíkJakub Davidík | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 1:58.11 | |||||||||||||||
2 | Stanislav SztrapekStanislav Sztrapek | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:09.89 | |||||||||||||||
3 | Petr BahenskýPetr Bahenský | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:10.67 | |||||||||||||||
4 | Jan ŠvejdaJan Švejda | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:11.85 | |||||||||||||||
5 | Richard HejlíkRichard Hejlík | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:16.93 | |||||||||||||||
6 | Jan MarešJan Mareš | 01 | Spartak Praha 4 | 2:20.31 | |||||||||||||||
Celkem 6 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Jan ŠeboJan Šebo | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 2:19.62 | |||||||||||||||
2 | Adam RybákAdam Rybák | 01 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 2:20.73 | |||||||||||||||
3 | Robert CulliverRobert Culliver | 02 | SC Radotín Praha | 2:21.27 | |||||||||||||||
4 | Radek NeumannRadek Neumann | 01 | Spartak Praha 4 | 2:21.47 | |||||||||||||||
5 | Vojtěch KonečnýVojtěch Konečný | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:22.09 | |||||||||||||||
6 | Radek KofroňRadek Kofroň | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:24.88 | |||||||||||||||
7 | Adam MatulkaAdam Matulka | 01 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2:30.66 | |||||||||||||||
8 | Lukáš HanousekLukáš Hanousek | 02 | Spartak Praha 4 | 2:34.45 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Antonín ŠvarcAntonín Švarc | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:20.80 | |||||||||||||||
2 | Daniel WiltDaniel Wilt | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2:21.92 | |||||||||||||||
3 | Alfred HostičkaAlfred Hostička | 02 | TJ Dukla Praha | 2:24.37 | |||||||||||||||
4 | Emil JavůrekEmil Javůrek | 01 | SC Radotín Praha | 2:29.30 | |||||||||||||||
5 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 2:29.77 | |||||||||||||||
6 | Philipe CarpentierPhilipe Carpentier | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 2:32.95 | |||||||||||||||
7 | Lukáš RaymLukáš Raym | 02 | TJ Dukla Praha | 2:40.26 | |||||||||||||||
8 | Jakub VávraJakub Vávra | 04 | SK Aritma Praha | 2:41.16 | |||||||||||||||
9 | Daniel OttDaniel Ott | 02 | TJ Dukla Praha | 2:41.78 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
800 m - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová | 02 | ASK ELNA Počerady | 2:24.35 | |||||||||||||||
2 | Alžběta PourováAlžběta Pourová | 02 | TJ Sokol Jaroměř | 2:27.82 | |||||||||||||||
3 | Lucie ZvolánkováLucie Zvolánková | 02 | SK Aritma Praha | 2:28.94 | |||||||||||||||
4 | Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:31.23 | |||||||||||||||
5 | Markéta KramolišováMarkéta Kramolišová | 01 | SK Aktis Praha | 2:34.31 | |||||||||||||||
6 | Kristýna EhimovováKristýna Ehimovová | 02 | AK Most | 2:38.35 | |||||||||||||||
7 | Denisa JansováDenisa Jansová | 02 | TJ Sokol Hradec Králové | 2:40.54 | |||||||||||||||
8 | Iveta KrýslováIveta Krýslová | 02 | ŠAK při ZŠ Přeštice | 2:42.13 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Barbora HesováBarbora Hesová | 03 | TJ VS Tábor, z. s. | 2:33.48 | |||||||||||||||
2 | Barbora HartmanováBarbora Hartmanová | 02 | TJ Dukla Praha | 2:41.48 | |||||||||||||||
3 | Sára HolečkováSára Holečková | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:43.02 | |||||||||||||||
4 | Diana ŠtráchalováDiana Štráchalová | 01 | T. J. Sokol České Budějovice | 2:46.66 | |||||||||||||||
5 | Nicole PřibylováNicole Přibylová | 02 | TJ Dukla Praha | 2:52.46 | |||||||||||||||
6 | Veronika VotíkováVeronika Votíková | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 2:52.73 | |||||||||||||||
7 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 02 | ASK Slavia Praha | 2:58.17 | |||||||||||||||
8 | Monika TicháčkováMonika Ticháčková | 01 | SC Radotín Praha | 2:58.24 | |||||||||||||||
9 | Paula GrandováPaula Grandová | 01 | SK Aktis Praha | 3:00.92 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tereza LibikováTereza Libiková | 02 | SK Kotlářka Praha | 2:36.26 | |||||||||||||||
2 | Veronika RadováVeronika Radová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:37.14 | |||||||||||||||
3 | Karolína KleiblováKarolína Kleiblová | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:42.52 | |||||||||||||||
4 | Radka ŠulcováRadka Šulcová | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 2:47.96 | |||||||||||||||
5 | Lucia DavisLucia Davis | 02 | TJ Dukla Praha | 2:48.48 | |||||||||||||||
6 | Ivana KvasničkováIvana Kvasničková | 02 | TJ Baník Stříbro, spolek | 2:48.83 | |||||||||||||||
7 | Anna RyšaváAnna Ryšavá | 02 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 2:49.75 | |||||||||||||||
8 | Nicola PetříkováNicola Petříková | 01 | ASK Slavia Praha | 2:50.41 | |||||||||||||||
9 | Veronika HavlováVeronika Havlová | 02 | AK ŠKODA Plzeň | 3:03.98 | |||||||||||||||
Celkem 9 závodníků |
1000 m - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Dominik GnipDominik Gnip | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 2:56.26 | |||||||||||||||
2 | Jan HříchJan Hřích | 03 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 3:03.21 | |||||||||||||||
3 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha | 3:04.02 | |||||||||||||||
4 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha | 3:04.78 | |||||||||||||||
5 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha | 3:06.98 | |||||||||||||||
6 | Antonín MaříkAntonín Mařík | 03 | SC Radotín Praha | 3:07.27 | |||||||||||||||
7 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 3:11.38 | |||||||||||||||
8 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 3:15.33 | |||||||||||||||
9 | Radek HušekRadek Hušek | 03 | TJ Neratovice | 3:19.94 | |||||||||||||||
10 | Jakub KrejčířJakub Krejčíř | 04 | ŠSK Újezd nad Lesy-Praha | 3:23.74 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Laps | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vít ŠtudlarVít Študlar | 03 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 3:15.60 | |||||||||||||||
2 | Adam VyšínskýAdam Vyšínský | 03 | TJ Neratovice | 3:17.01 | |||||||||||||||
3 | Martin FialaMartin Fiala | 03 | TJ Sokol Jaroměř | 3:22.72 | |||||||||||||||
4 | Marek DolejšMarek Dolejš | 04 | Atletika Jižní Město z.s. | 3:28.76 | |||||||||||||||
5 | Ondřej LiškaOndřej Liška | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 3:33.75 | |||||||||||||||
6 | Matěj KopeckýMatěj Kopecký | 04 | SK Aktis Praha | 3:36.77 | |||||||||||||||
7 | Vojtěch PotočekVojtěch Potoček | 04 | TJ Sokol Jaroměř | 3:37.22 | |||||||||||||||
8 | Filip ŠtětkaFilip Štětka | 04 | Spartak Praha 4 | 3:40.71 | |||||||||||||||
9 | Jan KadaněJan Kadaně | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 3:46.14 | |||||||||||||||
10 | Vojtěch PéčVojtěch Péč | 04 | SK Žirovnice | 3:50.46 | |||||||||||||||
Celkem 10 závodníků |
60 m překážek [83,8 cm] - Žáci (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl | 02 | T. J. Sokol České Budějovice | 08.43 | |||||||||||||||
2 | Vojtěch KupkaVojtěch Kupka | 02 | TJ Dukla Praha | 08.58 | |||||||||||||||
3 | Jakub NovotnýJakub Novotný | 01 | ASK Slavia Praha | 08.83 | |||||||||||||||
4 | Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.00 | |||||||||||||||
5 | Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.12 | |||||||||||||||
6 | Robert MouchaRobert Moucha | 01 | TJ Stodůlky Praha, o.s. | 09.33 | |||||||||||||||
7 | Daniel JurášDaniel Juráš | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.47 | |||||||||||||||
8 | Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer | 02 | TJ Lokomotiva Břeclav | 09.49 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | David KlementDavid Klement | 01 | SK Aktis Praha | 09.64 | |||||||||||||||
2 | Lukáš PěknicLukáš Pěknic | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.89 | |||||||||||||||
3 | Eduard JanoušekEduard Janoušek | 02 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 09.94 | |||||||||||||||
4 | Filip SeveraFilip Severa | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 10.51 | |||||||||||||||
5 | Dominik GyselDominik Gysel | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.73 | |||||||||||||||
7 | Martin MacháčekMartin Macháček | 01 | SK Kotlářka Praha | 10.74 | |||||||||||||||
6 | Adam JarošAdam Jaroš | 03 | Spartak Praha 4 | 10.74 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Alessandro PuleseAlessandro Pulese | 01 | TJ Dukla Praha | 09.40 | |||||||||||||||
2 | Jakub RychlíkJakub Rychlík | 01 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 09.69 | |||||||||||||||
3 | Ondřej ZuklínOndřej Zuklín | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.89 | |||||||||||||||
4 | Petr HronPetr Hron | 02 | TJ Dukla Praha | 10.01 | |||||||||||||||
5 | Filip ŠebekFilip Šebek | 02 | ATLETIKA HOSTIVAŘ | 10.91 | |||||||||||||||
6 | Artur LautnerArtur Lautner | 02 | SK Aritma Praha | 10.94 | |||||||||||||||
7 | Igor RázgaIgor Rázga | 02 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 12.36 | |||||||||||||||
Gabriel PipotaGabriel Pipota | 01 | SC Radotín Praha | DNS | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žáci (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | František BuchaFrantišek Bucha | 03 | SK Kotlářka Praha | 09.66 | |||||||||||||||
2 | Vladimír PokoraVladimír Pokora | 04 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 09.68 | |||||||||||||||
3 | Martin FliegerMartin Flieger | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.05 | |||||||||||||||
4 | Daniel ZoicasDaniel Zoicas | 04 | TJ Svitavy, z . s. | 10.50 | |||||||||||||||
5 | Jakub DoležalJakub Doležal | 03 | AC Moravská Slavia Brno, sp... | 10.71 | |||||||||||||||
6 | Tomáš KozaTomáš Koza | 04 | AK ŠKODA Plzeň | 10.72 | |||||||||||||||
7 | Šimon WeiserŠimon Weiser | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.02 | |||||||||||||||
8 | Matouš NopMatouš Nop | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 12.07 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Vojtěch JežekVojtěch Ježek | 03 | SK Žirovnice | 10.41 | |||||||||||||||
2 | Tomáš KreidlTomáš Kreidl | 03 | SK Aktis Praha | 10.65 | |||||||||||||||
3 | Jan PoděbradskýJan Poděbradský | 04 | SK Aktis Praha | 10.70 | |||||||||||||||
4 | Štěpán KožinaŠtěpán Kožina | 03 | SK Aktis Praha | 11.33 | |||||||||||||||
5 | Marek SečkařMarek Sečkař | 04 | A. C. Sparta Praha | 11.33 | |||||||||||||||
6 | Daniel GribbinDaniel Gribbin | 03 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 11.54 | |||||||||||||||
7 | Milan ZavřelMilan Zavřel | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 13.82 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-7,70m] - Ml. žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lucie KrbcováLucie Krbcová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.62 | |||||||||||||||
2 | Ester BendováEster Bendová | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 09.72 | |||||||||||||||
3 | Karolína PardubskáKarolína Pardubská | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.15 | |||||||||||||||
4 | Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková | 03 | AK Most | 10.35 | |||||||||||||||
5 | Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.42 | |||||||||||||||
6 | Markéta SkalickáMarkéta Skalická | 03 | ASK Slavia Praha | 10.42 | |||||||||||||||
7 | Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková | 03 | ASK Slavia Praha | 10.44 | |||||||||||||||
8 | Michaela DurdováMichaela Durdová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.70 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Stella ChaloupkováStella Chaloupková | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 10.53 | |||||||||||||||
2 | Sofie JakabováSofie Jakabová | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.63 | |||||||||||||||
3 | Natalie DvořákováNatalie Dvořáková | 04 | Univerzitní sportovní klub ... | 10.64 | |||||||||||||||
4 | Anna ŠilhaváAnna Šilhavá | 03 | PSK Olymp Praha,z.s. | 10.66 | |||||||||||||||
5 | Adriana NerudaAdriana Neruda | 04 | PSK Olymp Praha,z.s. | 10.67 | |||||||||||||||
6 | Edita VaculíkováEdita Vaculíková | 03 | TJ Dukla Praha | 11.20 | |||||||||||||||
7 | Anna StrnadováAnna Strnadová | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.63 | |||||||||||||||
8 | Johana LipowskáJohana Lipowská | 03 | Atletika Jižní Město z.s. | 12.08 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Marina KollárováMarina Kollárová | 04 | TJ Sokol Praha Královské Vi... | 11.24 | |||||||||||||||
2 | Hana SojkováHana Sojková | 04 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.40 | |||||||||||||||
3 | Lucie HliňákováLucie Hliňáková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.55 | |||||||||||||||
4 | Vendula FrantováVendula Frantová | 03 | TJ Svitavy, z . s. | 11.83 | |||||||||||||||
5 | Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková | 03 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.94 | |||||||||||||||
6 | Eliška NovákováEliška Nováková | 03 | TJ Dukla Praha | 11.95 | |||||||||||||||
7 | Lucie KřenováLucie Křenová | 03 | ATLETIK RUDNÁ | 11.95 | |||||||||||||||
8 | Patricia GrandováPatricia Grandová | 03 | SK Aktis Praha | 12.07 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
Běh 4 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ŽižkováAndrea Žižková | 03 | SK Kotlářka Praha | 11.22 | |||||||||||||||
2 | Agatha LautnerováAgatha Lautnerová | 04 | SK Aritma Praha | 11.68 | |||||||||||||||
3 | Adéla KrálováAdéla Králová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 12.21 | |||||||||||||||
4 | Barbora BrckováBarbora Brcková | 04 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.30 | |||||||||||||||
5 | Anastasija PanovaAnastasija Panova | 04 | Spartak Praha 4 | 12.61 | |||||||||||||||
6 | Natálie KnorováNatálie Knorová | 04 | AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... | 12.69 | |||||||||||||||
7 | Olga MeiserováOlga Meiserová | 04 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 14.56 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
60 m překážek [76,2cm-8,20m] - Žákyně (Běh)
Běh 1 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová | 01 | Atletika Jihlava | 09.37 | |||||||||||||||
2 | Tereza LíbalováTereza Líbalová | 01 | SK Aktis Praha | 09.38 | |||||||||||||||
3 | Adéla KupkováAdéla Kupková | 01 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 09.53 | |||||||||||||||
4 | Johana ŠímováJohana Šímová | 02 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.55 | |||||||||||||||
5 | Tereza HusákováTereza Husáková | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.62 | |||||||||||||||
6 | Pavla BasíkováPavla Basíková | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.73 | |||||||||||||||
7 | Lucie BartůškováLucie Bartůšková | 02 | TJ Spartak Vlašim | 10.20 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 2 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Lenka ZykánováLenka Zykánová | 02 | TJ VS Tábor, z. s. | 09.75 | |||||||||||||||
2 | Tereza SupováTereza Supová | 02 | TJ Dukla Praha | 09.80 | |||||||||||||||
3 | Adéla ČepelováAdéla Čepelová | 03 | ASK Slavia Praha | 09.92 | |||||||||||||||
4 | Barbora LánskáBarbora Lánská | 02 | SK Kotlářka Praha | 09.94 | |||||||||||||||
5 | Alicia JoklováAlicia Joklová | 02 | TJ Dukla Praha | 09.97 | |||||||||||||||
6 | Veronika NohejlováVeronika Nohejlová | 02 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.23 | |||||||||||||||
7 | Kristýna KoutnáKristýna Koutná | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 10.33 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 3 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová | 01 | Atletika Jižní Město z.s. | 09.56 | |||||||||||||||
2 | Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 09.85 | |||||||||||||||
3 | Ilona KundrátováIlona Kundrátová | 01 | TJ Nová Včelnice, z.s. | 09.98 | |||||||||||||||
4 | Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová | 01 | SKP Union Cheb - klub atletiky | 10.00 | |||||||||||||||
5 | Kateřina ŽohováKateřina Žohová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 10.20 | |||||||||||||||
6 | Michaela FantováMichaela Fantová | 02 | ŠAK Novoborská Praha | 11.76 | |||||||||||||||
7 | Karolína FantováKarolína Fantová | 02 | ŠAK Novoborská Praha | 12.45 | |||||||||||||||
Celkem 7 závodníků |
Běh 4 (so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Oddíl/stát | Dr. | Výkon | Reakce | ||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 | Daniela KotkováDaniela Kotková | 02 | Spartak Praha 4 | 09.12 | |||||||||||||||
2 | Karolína BlechováKarolína Blechová | 02 | TJ Neratovice | 10.59 | |||||||||||||||
3 | Aneta ŠpronglováAneta Špronglová | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 10.88 | |||||||||||||||
4 | Jasmína SirotkováJasmína Sirotková | 01 | Sportovní klub ZŠ Jeseniova... | 11.00 | |||||||||||||||
5 | Tereza HymplováTereza Hymplová | 02 | Spartak Praha 4 | 11.01 | |||||||||||||||
6 | Kristýna VejšickáKristýna Vejšická | 02 | Atletika Jižní Město z.s. | 11.09 | |||||||||||||||
7 | Eliška JindrováEliška Jindrová | 01 | SK Čtyři Dvory Č.Budějovice | 12.48 | |||||||||||||||
8 | Aneta ŠindlerováAneta Šindlerová | 02 | TJ Lokomotiva Beroun z.s. | 12.62 | |||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žáci
(so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 1.87 | ||||||||||||||||
2 |
Tomáš VeselskýTomáš Veselský
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 1.84 | ||||||||||||||||
3 |
Adam StarýAdam Starý
Spartak Praha 4 |
02 | 1.60 | ||||||||||||||||
4 |
Robin AdamecRobin Adamec
ASK Slavia Praha |
02 | 1.55 | ||||||||||||||||
5 |
Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 1.50 | ||||||||||||||||
6 |
Adam PrůšaAdam Průša
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 1.50 | ||||||||||||||||
7 |
Jakub DoležalJakub Doležal
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 1.45 | ||||||||||||||||
8 |
Jan ŠeboJan Šebo
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
Celkem 8 závodníků |
skok vysoký - Žákyně
(so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | |||||||||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Anna JaškinaAnna Jaškina
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 1.66 | ||||||||||||||||
2 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC Brno |
02 | 1.66 | ||||||||||||||||
3= |
Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 1.51 | ||||||||||||||||
3= |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 1.51 | ||||||||||||||||
5 |
Andrea HolubováAndrea Holubová
Hvězda Pardubice z.s. |
01 | 1.51 | ||||||||||||||||
6 |
Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 1.48 | ||||||||||||||||
7 |
Karolína PardubskáKarolína Pardubská
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 1.48 | ||||||||||||||||
8= |
Lucie KlímováLucie Klímová
Hvězda Pardubice z.s. |
04 | 1.45 | ||||||||||||||||
8= |
Kateřina BaldováKateřina Baldová
ATLETIK RUDNÁ |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
10 |
Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
01 | 1.45 | ||||||||||||||||
11 |
Aneta PazderováAneta Pazderová
ATLETIK RUDNÁ |
03 | 1.45 | ||||||||||||||||
12 |
Tereza DivišováTereza Divišová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
01 | 1.40 | ||||||||||||||||
13 |
Anna StráneckáAnna Stránecká
SK Kotlářka Praha |
03 | 1.40 | ||||||||||||||||
14 |
Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha,z.s. |
02 | 1.40 | ||||||||||||||||
15 |
Andrea ŽižkováAndrea Žižková
SK Kotlářka Praha |
03 | 1.35 | ||||||||||||||||
16 |
Lucie EliášováLucie Eliášová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
17 |
Sára RybkováSára Rybková
PSK Olymp Praha,z.s. |
02 | 1.35 | ||||||||||||||||
18 |
Kristýna PolívkováKristýna Polívková
PSK Olymp Praha,z.s. |
02 | 1.30 | ||||||||||||||||
19= |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 1.30 | ||||||||||||||||
19= |
Anna Marie SlavíkováAnna Marie Slavíková
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
04 | 1.30 | ||||||||||||||||
Eliška ČechvalováEliška Čechvalová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
01 | NM | |||||||||||||||||
Andrea ŠvíbkováAndrea Švíbková
Spartak Praha 4 |
04 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 22 závodníků |
skok daleký - Žáci
(so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 6.83 | ||||||||||||||||
2 |
Jakub KuntJakub Kunt
AC Slovácká Slávia Uh.Hradiště |
01 | 6.45 | ||||||||||||||||
3 |
Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla Praha |
01 | 5.80 | ||||||||||||||||
4 |
jakub Petrjanošjakub Petrjanoš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 5.75 | ||||||||||||||||
5 |
Jakub HurtJakub Hurt
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 5.69 | ||||||||||||||||
6 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 5.57 | ||||||||||||||||
7 |
Matyáš VacekMatyáš Vacek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 5.55 | ||||||||||||||||
8 |
Vojtěch KupkaVojtěch Kupka
TJ Dukla Praha |
02 | 5.54 | ||||||||||||||||
9 |
Robert MouchaRobert Moucha
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
01 | 5.52 | ||||||||||||||||
10 |
Daniel JurášDaniel Juráš
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 5.46 | ||||||||||||||||
11 |
Filip LazarFilip Lazar
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 5.14 | ||||||||||||||||
12 |
Lukáš ZounekLukáš Zounek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 5.12 | ||||||||||||||||
13 |
Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer
TJ Lokomotiva Břeclav |
02 | 5.02 | ||||||||||||||||
14 |
Jan VaněčekJan Vaněček
SK Kotlářka Praha |
02 | 4.87 | ||||||||||||||||
15 |
Filip SeveraFilip Severa
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 4.82 | ||||||||||||||||
16 |
Jan ToulaJan Toula
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 4.81 | ||||||||||||||||
17 |
Lukáš PěknicLukáš Pěknic
TJ VS Tábor, z. s. |
02 | 4.76 | ||||||||||||||||
18 |
Tomáš WoollerTomáš Wooller
Spartak Praha 4 |
02 | 4.72 | ||||||||||||||||
19 |
Viktor VološinViktor Vološin
TJ Dukla Praha |
02 | 4.65 | ||||||||||||||||
20 |
Andrej TobiášAndrej Tobiáš
TJ Dukla Praha |
02 | 4.55 | ||||||||||||||||
21 |
František KřivánekFrantišek Křivánek
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 4.54 | ||||||||||||||||
22 |
Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 4.49 | ||||||||||||||||
23 |
Jakub RandusJakub Randus
PSK Olymp Praha,z.s. |
02 | 4.48 | ||||||||||||||||
24 |
Marek TobiášMarek Tobiáš
TJ Dukla Praha |
02 | 4.34 | ||||||||||||||||
25 |
Lukáš KvapilLukáš Kvapil
TJ Sokol Jaroměř |
04 | 4.18 | ||||||||||||||||
26 |
Václav VávraVáclav Vávra
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
01 | 4.05 | ||||||||||||||||
27 |
Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 4.00 | ||||||||||||||||
Celkem 27 závodníků |
skok daleký - Žákyně
(so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | Reg. výk. | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | ||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla Praha |
02 | 5.44 | ||||||||||||||||
2 |
Markéta TrhoňováMarkéta Trhoňová
A. C. Sparta Praha |
02 | 5.20 | ||||||||||||||||
3 |
Anna SuchomelováAnna Suchomelová
SK Aktis Praha |
02 | 5.16 | ||||||||||||||||
4 |
Ema KaletováEma Kaletová
Spartak Praha 4 |
02 | 5.08 | ||||||||||||||||
5 |
Daniela KotkováDaniela Kotková
Spartak Praha 4 |
02 | 5.07 | ||||||||||||||||
6 |
Zuzana CymbálováZuzana Cymbálová
ASK Slavia Praha |
01 | 5.03 | ||||||||||||||||
7 |
Adéla JedličkováAdéla Jedličková
T. J. Sokol České Budějovice |
01 | 5.03 | ||||||||||||||||
8 |
Sofie ŠámalováSofie Šámalová
ASK Slavia Praha |
01 | 4.99 | ||||||||||||||||
9 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 4.91 | ||||||||||||||||
10 |
Johana ŠímováJohana Šímová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 4.85 | ||||||||||||||||
11 |
Veronika SkalickáVeronika Skalická
ASK Slavia Praha |
02 | 4.85 | ||||||||||||||||
12 |
Valentýna DuškováValentýna Dušková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 4.81 | ||||||||||||||||
13 |
Johana KřepelkováJohana Křepelková
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 4.80 | ||||||||||||||||
14 |
Klára KrejčiříkováKlára Krejčiříková
JAC Brno |
02 | 4.75 | ||||||||||||||||
15 |
Dominika MikováDominika Miková
JAC Brno |
02 | 4.73 | ||||||||||||||||
16 |
Monica HladíkováMonica Hladíková
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 4.66 | ||||||||||||||||
17 |
Sára PšeničkováSára Pšeničková
TJ Neratovice |
03 | 4.64 | ||||||||||||||||
18 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 4.60 | ||||||||||||||||
19 |
Tereza SrnováTereza Srnová
TJ Neratovice |
03 | 4.59 | ||||||||||||||||
20 |
Markéta MaláMarkéta Malá
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
01 | 4.46 | ||||||||||||||||
21 |
Barbora LánskáBarbora Lánská
SK Kotlářka Praha |
02 | 4.45 | ||||||||||||||||
22 |
Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.41 | ||||||||||||||||
23 |
Kristina KůtkováKristina Kůtková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 4.37 | ||||||||||||||||
24 |
Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 4.28 | ||||||||||||||||
25 |
Karolína BlechováKarolína Blechová
TJ Neratovice |
02 | 4.22 | ||||||||||||||||
26 |
Lucie BartůškováLucie Bartůšková
TJ Spartak Vlašim |
02 | 4.20 | ||||||||||||||||
27 |
Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ Neratovice |
02 | 4.18 | ||||||||||||||||
28 |
Karolína KvochováKarolína Kvochová
AK Olymp Brno |
01 | 4.16 | ||||||||||||||||
29 |
Vendula CikánováVendula Cikánová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 4.13 | ||||||||||||||||
30 |
Eliška ČechvalováEliška Čechvalová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
01 | 4.10 | ||||||||||||||||
31 |
Simona RaušováSimona Raušová
TJ Nová Včelnice, z.s. |
02 | 4.10 | ||||||||||||||||
32 |
Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 4.06 | ||||||||||||||||
33 |
Tereza DivišováTereza Divišová
AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... |
01 | 4.05 | ||||||||||||||||
34 |
Ema PolívkováEma Polívková
ASK Slavia Praha |
01 | 4.00 | ||||||||||||||||
35 |
Kristýna VejšickáKristýna Vejšická
Atletika Jižní Město z.s. |
02 | 3.99 | ||||||||||||||||
36 |
Karolína ŠtěrbováKarolína Štěrbová
TJ MDDM Ostrov |
02 | 3.98 | ||||||||||||||||
37 |
Emma BarnokyEmma Barnoky
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
01 | 3.89 | ||||||||||||||||
38 |
Adriana MolováAdriana Molová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.88 | ||||||||||||||||
39 |
Denisa ŠtěpánováDenisa Štěpánová
TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... |
03 | 3.82 | ||||||||||||||||
40 |
Klára CeleckáKlára Celecká
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
02 | 3.80 | ||||||||||||||||
41 |
Karolína StolínováKarolína Stolínová
TJ Stodůlky Praha, o.s. |
01 | 3.77 | ||||||||||||||||
42 |
Tereza ČernáTereza Černá
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 3.68 | ||||||||||||||||
43 |
Zuzana KrutinováZuzana Krutinová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
03 | 3.57 | ||||||||||||||||
44 |
Barbora MaivaldováBarbora Maivaldová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 3.29 | ||||||||||||||||
Aneta ŠpronglováAneta Špronglová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | NM | |||||||||||||||||
Eliška JindrováEliška Jindrová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | NM | |||||||||||||||||
Celkem 46 závodníků |
vrh koulí 3kg - Dorostenky
(so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
MS |
Barbora TylichováBarbora Tylichová
Hvězda Pardubice z.s. |
99 | 12.52 | ||||||||||||||||
Celkem 1 závodníků |
vrh koulí 3kg - Žákyně
(so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Kristýna KoutnáKristýna Koutná
TJ Nová Včelnice, z.s. |
01 | 11.57 | ||||||||||||||||
2 |
Kateřina ŽohováKateřina Žohová
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 11.38 | ||||||||||||||||
3 |
Veronika SlavíkováVeronika Slavíková
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
01 | 11.25 | ||||||||||||||||
4 |
Barbora AuředníkováBarbora Auředníková
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 10.86 | ||||||||||||||||
5 |
Marie DoležalováMarie Doležalová
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
01 | 10.66 | ||||||||||||||||
6 |
Agáta RichterováAgáta Richterová
TJ Sokol Praha Královské Vi... |
01 | 10.56 | ||||||||||||||||
7 |
Lucie KovářováLucie Kovářová
TJ Baník Stříbro, spolek |
01 | 10.52 | ||||||||||||||||
8 |
Eliška VeseláEliška Veselá
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 10.29 | ||||||||||||||||
9 |
Agáta MikundováAgáta Mikundová
Spartak Praha 4 |
02 | 10.22 | ||||||||||||||||
10 |
Jitka HarazímováJitka Harazímová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 10.03 | ||||||||||||||||
11 |
Eliška SemeckáEliška Semecká
TJ Dukla Praha |
02 | 10.01 | ||||||||||||||||
12 |
Klára ŽížalováKlára Žížalová
PSK Olymp Praha,z.s. |
02 | 08.83 | ||||||||||||||||
13 |
Anna KubešováAnna Kubešová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 08.49 | ||||||||||||||||
14 |
Daniela KozačováDaniela Kozačová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 08.40 | ||||||||||||||||
15 |
Klára VenclováKlára Venclová
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 08.40 | ||||||||||||||||
16 |
Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletiky |
02 | 08.16 | ||||||||||||||||
17 |
Petra PácalováPetra Pácalová
SK Aktis Praha |
02 | 08.06 | ||||||||||||||||
18 |
Veronika VotíkováVeronika Votíková
SK Čtyři Dvory Č.Budějovice |
01 | 07.92 | ||||||||||||||||
19 |
Nikola JežkováNikola Ježková
SK Žirovnice |
01 | 07.85 | ||||||||||||||||
20 |
Michaela FantováMichaela Fantová
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 07.75 | ||||||||||||||||
21 |
Karolína FantováKarolína Fantová
ŠAK Novoborská Praha |
02 | 07.53 | ||||||||||||||||
22 |
Markéta JanovskáMarkéta Janovská
TJ Dukla Praha |
01 | 07.47 | ||||||||||||||||
23 |
Sabina OuzkáSabina Ouzká
ASK ELNA Počerady |
01 | 07.43 | ||||||||||||||||
24 |
Aneta ŠindlerováAneta Šindlerová
TJ Lokomotiva Beroun z.s. |
02 | 07.42 | ||||||||||||||||
25 |
Kateřina RoučkováKateřina Roučková
ŠAK Novoborská Praha |
01 | 06.95 | ||||||||||||||||
26 |
Markéta LexováMarkéta Lexová
ASK Slavia Praha |
02 | 06.74 | ||||||||||||||||
27 |
Anna AntonováAnna Antonová
Univerzitní sportovní klub ... |
02 | 06.24 | ||||||||||||||||
28 |
Anna KaliášováAnna Kaliášová
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
03 | 05.81 | ||||||||||||||||
Celkem 28 závodníků |
vrh koulí 4kg - Žáci
(so, 3.12.2016) | Excel Info | Přihlášky Výsledky |
---|
Umí. | SČ | Jméno | Ročník | Výkon | 1. | 2. | 3. | 4. | 5. | 6. | |||||||||
---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
1 |
Václav NepomuckýVáclav Nepomucký
TJ Neratovice |
02 | 13.14 | ||||||||||||||||
2 |
Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s. |
01 | 12.59 | ||||||||||||||||
3 |
Ondřej LipovýOndřej Lipový
ASK Slavia Praha |
01 | 12.34 | ||||||||||||||||
4 |
Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla Praha |
01 | 12.09 | ||||||||||||||||
5 |
Vít MálekVít Málek
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 11.58 | ||||||||||||||||
6 |
Jan ZasadilJan Zasadil
SK Kotlářka Praha |
02 | 11.36 | ||||||||||||||||
7 |
Adam HavlíkAdam Havlík
ASK Slavia Praha |
01 | 11.33 | ||||||||||||||||
8 |
Jan ŠlěpánJan Šlěpán
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
01 | 10.79 | ||||||||||||||||
9 |
Vojtěch KotěraVojtěch Kotěra
Hvězda Pardubice z.s. |
02 | 10.38 | ||||||||||||||||
10 |
Erik ŠuteraErik Šutera
T. J. Sokol České Budějovice |
02 | 10.12 | ||||||||||||||||
11 |
Petr FomenkoPetr Fomenko
PSK Olymp Praha,z.s. |
01 | 10.00 | ||||||||||||||||
12 |
Jan Sebastian PučeraJan Sebastian Pučera
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
02 | 09.49 | ||||||||||||||||
13 |
Jonáš KonečnýJonáš Konečný
AC Moravská Slavia Brno, sp... |
03 | 09.38 | ||||||||||||||||
14 |
Artur LautnerArtur Lautner
SK Aritma Praha |
02 | 09.12 | ||||||||||||||||
15 |
Gabriel PipotaGabriel Pipota
SC Radotín Praha |
01 | 08.96 | ||||||||||||||||
16 |
Petr ChalupaPetr Chalupa
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
02 | 08.08 | ||||||||||||||||
17 |
Vojtěch MachVojtěch Mach
Sportovní klub ZŠ Jeseniova... |
03 | 07.18 | ||||||||||||||||
18 |
Filip ŠebekFilip Šebek
ATLETIKA HOSTIVAŘ |
02 | 05.58 | ||||||||||||||||
Celkem 18 závodníků |