Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

11. ročník Mikulášské haly žactva

Praha-Stromovka (3. 12. 2016)

60 m překážek (0.84) - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš KratochvílTomáš Kratochvíl 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.43
2 Vojtěch KupkaVojtěch Kupka 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 08.58
3 Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 08.83
4 Jakub PetrjanošJakub Petrjanoš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.00
5 Ondřej ŠkrlandOndřej Škrland 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.12
6 Robert MouchaRobert Moucha 01 TJ Stodůlky Praha, o.s.TJ Stodůlky Praha, o.s. 09.33
7 Daniel JurášDaniel Juráš 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.47
8 Tomáš OberndorferTomáš Oberndorfer 02 TJ Lokomotiva BřeclavTJ Lokomotiva Břeclav 09.49
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 David KlementDavid Klement 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.64
2 Lukáš PěknicLukáš Pěknic 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.89
3 Eduard JanoušekEduard Janoušek 02 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 09.94
4 Filip SeveraFilip Severa 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.51
5 Dominik GyselDominik Gysel 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.73
7 Martin MacháčekMartin Macháček 01 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 10.74
6 Adam JarošAdam Jaroš 03 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 10.74
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Alessandro PuleseAlessandro Pulese 01 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.40
2 Jakub RychlíkJakub Rychlík 01 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 09.69
3 Ondřej ZuklínOndřej Zuklín 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.89
4 Petr HronPetr Hron 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 10.01
5 Filip ŠebekFilip Šebek 02 ATLETIKA HOSTIVAŘATLETIKA HOSTIVAŘ 10.91
6 Artur LautnerArtur Lautner 02 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 10.94
7 Igor RázgaIgor Rázga 02 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 12.36
Gabriel PipotaGabriel Pipota 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha DNS
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76) - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 František BuchaFrantišek Bucha 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.66
2 Vladimír PokoraVladimír Pokora 04 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 09.68
3 Martin FliegerMartin Flieger 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.05
4 Daniel ZoicasDaniel Zoicas 04 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 10.50
5 Jakub DoležalJakub Doležal 03 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 10.71
6 Tomáš KozaTomáš Koza 04 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 10.72
7 Šimon WeiserŠimon Weiser 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.02
8 Matouš NopMatouš Nop 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 12.07
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Vojtěch JežekVojtěch Ježek 03 SK ŽirovniceSK Žirovnice 10.41
2 Tomáš KreidlTomáš Kreidl 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.65
3 Jan PoděbradskýJan Poděbradský 04 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 10.70
4 Štěpán KožinaŠtěpán Kožina 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 11.33
5 Marek SečkařMarek Sečkař 04 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 11.33
6 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 11.54
7 Milan ZavřelMilan Zavřel 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 13.82
Celkem 7 závodníků

60 m překážek (0.76/8.20) - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ZabloudilováAndrea Zabloudilová 01 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 09.37
2 Tereza LíbalováTereza Líbalová 01 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 09.38
3 Adéla KupkováAdéla Kupková 01 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 09.53
4 Johana ŠímováJohana Šímová 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.55
5 Tereza HusákováTereza Husáková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.62
6 Pavla BasíkováPavla Basíková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.73
7 Lucie BartůškováLucie Bartůšková 02 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim 10.20
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lenka ZykánováLenka Zykánová 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.75
2 Tereza SupováTereza Supová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.80
3 Adéla ČepelováAdéla Čepelová 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 09.92
4 Barbora LánskáBarbora Lánská 02 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 09.94
5 Alicia JoklováAlicia Joklová 02 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 09.97
6 Veronika NohejlováVeronika Nohejlová 02 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.23
7 Kristýna KoutnáKristýna Koutná 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 10.33
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla Nela ŠínováAdéla Nela Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.56
2 Kateřina ŠťastnáKateřina Šťastná 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.85
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 09.98
4 Adéla HanykýřováAdéla Hanykýřová 01 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 10.00
5 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 10.20
6 Michaela FantováMichaela Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 11.76
7 Karolína FantováKarolína Fantová 02 ŠAK Novoborská PrahaŠAK Novoborská Praha 12.45
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Daniela KotkováDaniela Kotková 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 09.12
2 Karolína BlechováKarolína Blechová 02 TJ NeratoviceTJ Neratovice 10.59
3 Aneta ŠpronglováAneta Špronglová 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.88
4 Jasmína SirotkováJasmína Sirotková 01 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.00
5 Tereza HymplováTereza Hymplová 02 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 11.01
6 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 11.09
7 Eliška JindrováEliška Jindrová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.48
8 Aneta ŠindlerováAneta Šindlerová 02 TJ Lokomotiva Beroun z.s.TJ Lokomotiva Beroun z.s. 12.62
Celkem 8 závodníků

60 m překážek (0.76/7.70) - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Lucie KrbcováLucie Krbcová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 09.62
2 Ester BendováEster Bendová 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 09.72
3 Karolína PardubskáKarolína Pardubská 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.15
4 Eliška ZahrádkováEliška Zahrádková 03 AK MostAK Most 10.35
5 Kateřina KolaříkováKateřina Kolaříková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.42
6 Markéta SkalickáMarkéta Skalická 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.42
7 Lea Anna PolívkováLea Anna Polívková 03 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 10.44
8 Michaela DurdováMichaela Durdová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 10.70
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Stella ChaloupkováStella Chaloupková 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.53
2 Sofie JakabováSofie Jakabová 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.63
3 Natalie DvořákováNatalie Dvořáková 04 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 10.64
4 Anna ŠilhaváAnna Šilhavá 03 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.66
5 Adriana NerudaAdriana Neruda 04 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 10.67
6 Edita VaculíkováEdita Vaculíková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.20
7 Anna StrnadováAnna Strnadová 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.63
8 Johana LipowskáJohana Lipowská 03 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 12.08
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Marina KollárováMarina Kollárová 04 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 11.24
2 Hana SojkováHana Sojková 04 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.40
3 Lucie HliňákováLucie Hliňáková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.55
4 Vendula FrantováVendula Frantová 03 TJ Svitavy, z . s.TJ Svitavy, z . s. 11.83
5 Justýna KönigsmarkováJustýna Königsmarková 03 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 11.94
6 Eliška NovákováEliška Nováková 03 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 11.95
7 Lucie KřenováLucie Křenová 03 ATLETIK RUDNÁATLETIK RUDNÁ 11.95
8 Patricia GrandováPatricia Grandová 03 SK Aktis PrahaSK Aktis Praha 12.07
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea ŽižkováAndrea Žižková 03 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 11.22
2 Agatha LautnerováAgatha Lautnerová 04 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 11.68
3 Adéla KrálováAdéla Králová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 12.21
4 Barbora BrckováBarbora Brcková 04 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 12.30
5 Anastasija PanovaAnastasija Panova 04 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 12.61
6 Natálie KnorováNatálie Knorová 04 AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo... 12.69
7 Olga MeiserováOlga Meiserová 04 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 14.56
Celkem 7 závodníků