výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink

Jablonec nad Nisou (3. 12. 2016)

50 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jan BeránekJan Beránek 08 FK Jablonec n.N.FK Jablonec n.N. 08.96 78
2 josef Bervicjosef Bervic 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.06 65
3 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.21 47
4 Viktor DudekViktor Dudek 08 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.21 47
5 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.22 46
6 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.66 10
7 Albert BenešAlbert Beneš 08 AK BílinaAK Bílina 09.74 6
8 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 11.03 0
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.38 174
2 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.61 131
3 Filip ChvojkaFilip Chvojka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.69 118
4 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.86 92
5 Václav JirkůVáclav Jirků 08 FK Jablonec n.N.FK Jablonec n.N. 09.16 53
6 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.39 29
7 Antonin HrnčířAntonin Hrnčíř 09 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.50 20
8 Jakub ChuticJakub Chutic 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.78 4
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.74 110
2 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.87 90
3 Filip KřížFilip Kříž 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.04 67
4 Matěj KouřilMatěj Kouřil 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.05 66
5 Jan KočnarJan Kočnar 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.11 58
6 Jakub KarbanJakub Karban 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.75 5
7 Jan LubasJan Lubas 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 10.01 0
8 Vojtěch KandlVojtěch Kandl 10 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 10.95 0
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.77 310
2 Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.42 166
3 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.83 96
4 Patryk PiatkoPatryk Piatko 07 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 08.85 93
5 Kamil NajdekKamil Najdek 07 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.99 74
6 Vladimír NovotnýVladimír Novotný 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.13 56
7 Kryštov MatěchaKryštov Matěcha 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.46 23
8 Štěpán PlevaŠtěpán Pleva 07 AK BílinaAK Bílina 09.66 10
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.39 172
2 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 08.72 113
3 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.79 102
4 Václav RenzaVáclav Renza 07 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 08.93 82
5 David PluhařDavid Pluhař 07 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 08.98 75
6 David RůtaDavid Růta 07 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 09.10 60
7 Jan RothanzlJan Rothanzl 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.14 55
8 Igor SadowskiIgor Sadowski 07 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 09.50 20
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip SirůčekFilip Sirůček 09 FK Jablonec n.N.FK Jablonec n.N. 08.67 121
2 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.99 74
3 Lukáš ŠindelářLukáš Šindelář 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.05 66
4 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.09 61
5 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.38 30
6 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.94 0
7 Oliver ŠenkOliver Šenk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.07 0
8 Matěj SkrucanýMatěj Skrucaný 10 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.83 0
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.08 236
Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.08 236
3 Antonín ValášekAntonín Valášek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.60 133
4 Christian TheuserChristian Theuser 07 AK BílinaAK Bílina 09.12 57
5 Šimon ValešŠimon Valeš 09 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 09.14 55
6 Tobiáš VondraTobiáš Vondra 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.53 18
7 Jan UchytilJan Uchytil 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.20 0
8 Matěj TomekMatěj Tomek 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 10.25 0
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.86 92
2 Mateusz ZajacMateusz Zajac 08 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 08.87 90
3 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.30 38
4 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 09.48 22
5 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 09.92 0
6 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 10.11 0
7 Piotr WieteskaPiotr Wieteska 09 UKS Blyzkawica DomaniewiceUKS Blyzkawica Domaniewice 11.92 0
Celkem 7 závodníků

50 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.96 264
2 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 08.03 248
3 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.15 221
4 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.55 142
5 Dawid BialonDawid Bialon 06 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.59 135
6 Viktor BarcalViktor Barcal 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.70 116
7 Tibor BažantTibor Bažant 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.05 66
8 David DědečekDavid Dědeček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.47 23
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Amadou DialloAmadou Diallo 05 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 07.80 303
2 Kacper DurtkaKacper Durtka 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.00 255
3 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.15 221
4 Matyáš DubenMatyáš Duben 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.44 162
5 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.54 144
6 Hubert DurtkaHubert Durtka 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.63 128
7 Matěj FisherMatěj Fisher 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.20 48
8 Ksawery DubinaKsawery Dubina 06 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 09.27 41
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 07.82 298
2 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.84 293
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.98 259
4 Michal HawtarczykMichal Hawtarczyk 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.03 248
5 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.45 160
6 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.57 138
7 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.57 138
8 Matěj HlávkoMatěj Hlávko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.75 108
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 07.53 373
2 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.06 241
3 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.15 221
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.22 206
5 Mikuláš JežekMikuláš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.27 196
6 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.41 168
7 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.50 151
8 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.79 4
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 07.63 346
2 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.98 259
3 Daniel KozákDaniel Kozák 06 AK MostAK Most 08.05 243
4 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.12 227
5 Szymon KawalaSzymon Kawala 05 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 08.18 214
6 Antonín KalivodaAntonín Kalivoda 06 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.69 118
7 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.87 90
8 Adam KotusAdam Kotus 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.44 25
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.89 280
2 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.06 241
3 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.48 155
4 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.59 135
5 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.74 110
6 David KuceDavid Kuce 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 08.86 92
7 Jakub KučeraJakub Kučera 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.03 68
8 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 09.92 0
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 07.53 373
2 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.13 225
3 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.27 196
4 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.29 192
5 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 08.34 182
6 Ondřej MastníkOndřej Mastník 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.53 146
7 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.69 118
8 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.02 70
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RokaszewiczMichal Rokaszewicz 05 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 07.68 333
2 Filip PopekFilip Popek 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.23 204
3 Gabriel SadowskiGabriel Sadowski 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.51 149
4 Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.60 133
5 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.76 107
6 Maxim RegentMaxim Regent 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.93 82
7 Viktor SegešViktor Segeš 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.01 71
8 David StránskýDavid Stránský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.15 54
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 07.90 278
2 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.99 257
3 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.45 160
4 Jonáš TurekJonáš Turek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.62 130
5 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.63 128
6 Viktor ŠtefkoViktor Štefko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.69 118
7 Martin ŠtichMartin Štich 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.48 22
8 Jan ŠtěpáníkJan Štěpáník 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.71 7
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš ValešJonáš Valeš 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.93 271
2 Ondra UhlířOndra Uhlíř 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.07 239
3 Josef VaníčekJosef Vaníček 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.36 178
4 Ondřej UmlaufOndřej Umlauf 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.41 168
5 Jakub VinšJakub Vinš 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.94 80
6 Jakub VlkJakub Vlk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.18 50
Celkem 6 závodníků
Běh 11 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Oliwier JaworskiOliwier Jaworski 06 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 07.70 328
2 Jan VodičkaJan Vodička 06 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.08 236
3 Michal ZemanMichal Zeman 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.65 125
4 David NovákDavid Novák 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.67 121
5 Adam ZifčákAdam Zifčák 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.31 37
Celkem 5 závodníků

50 m - Atletická minipřípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julia CzupryńskaJulia Czupryńska 07 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 08.36 386
2 Hana BittnerováHana Bittnerová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.73 293
3 Arleta CozlováArleta Cozlová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.90 255
4 Hana BeránkováHana Beránková 09 AK BílinaAK Bílina 09.60 122
5 Barbora BradáčováBarbora Bradáčová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.86 84
6 Tereza BajerováTereza Bajerová 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.88 81
7 Daniela BezdíčkováDaniela Bezdíčková 10 ASK BlanskoASK Blansko 10.48 20
8 Veronika BervicováVeronika Bervicová 11 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.50 19
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna FixováAnna Fixová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.57 332
2 Tereza ČunátováTereza Čunátová 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.94 246
3 Melissa FululiMelissa Fululi 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.95 244
4 Klára ČervenkováKlára Červenková 07 AK BílinaAK Bílina 08.99 235
5 Hana FetrováHana Fetrová 07 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.46 145
6 Nela GrygárkováNela Grygárková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.73 102
7 Adéla GregovskáAdéla Gregovská 10 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 10.08 57
8 Magdalena FixováMagdalena Fixová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.35 30
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Nikola HavlováNikola Havlová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.48 355
2 Anežka ChlupáčováAnežka Chlupáčová 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.51 347
3 Emilie HornováEmilie Hornová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.18 197
4 Anna HeřmanováAnna Heřmanová 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.60 122
5 Nikola HrnečkováNikola Hrnečková 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.66 113
6 Adéla JahodováAdéla Jahodová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.71 105
7 Anna HruškováAnna Hrušková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.82 89
8 Laura HübnerováLaura Hübnerová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.61 12
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela KopalováMichaela Kopalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.73 293
2 Tereza KirschnerTereza Kirschner 07 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.73 293
3 Viktorie KlozováViktorie Klozová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.29 175
4 Kateřina KrenčilováKateřina Krenčilová 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.82 89
5 Adéla KrouželováAdéla Krouželová 08 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.91 77
6 Alicja KokosinskaAlicja Kokosinska 07 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 10.01 65
7 Tereza KoťátkováTereza Koťátková 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.64 10
8 Tereza KočíbováTereza Kočíbová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.36 0
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza LevinskáTereza Levinská 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.42 370
2 Oliwia LukaOliwia Luka 08 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 08.66 310
3 Julia LukaJulia Luka 08 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 08.85 266
4 Tereza LuštincováTereza Luštincová 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.33 168
5 Magdaléna LéblováMagdaléna Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 09.39 157
6 Linda LéblováLinda Léblová 07 AK BílinaAK Bílina 10.18 46
7 Justýna KučerováJustýna Kučerová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.20 44
Celkem 7 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie MarkováNatálie Marková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.13 206
2 Marie MilerováMarie Milerová 07 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.29 175
3 Kristýna MarkováKristýna Marková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.46 145
4 nina Melicharovánina Melicharová 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.47 143
5 Nikola NešporováNikola Nešporová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.88 81
6 Veronika MaškováVeronika Mašková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.00 66
7 Nikol NeťukováNikol Neťuková 07 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 10.08 57
8 Vendula PavlíčkováVendula Pavlíčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10.37 28
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára PolívkováBára Polívková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.38 380
2 Veronika PokornáVeronika Pokorná 07 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.69 303
3 Anna PůčkováAnna Půčková 07 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.92 250
4 Rosalie ProcházkováRosalie Procházková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.38 159
5 Jana PeroutkováJana Peroutková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.57 127
6 Johana ProkešováJohana Prokešová 09 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.57 127
7 Kristýna PerunKristýna Perun 08 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.58 125
8 Nikola PechatáNikola Pechatá 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.66 9
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana SedláčkováZuzana Sedláčková 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.00 233
2 Adéla SládkováAdéla Sládková 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.08 217
3 Nikola ŠtěpánkováNikola Štěpánková 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.35 164
4 Petra SvětničkováPetra Světničková 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.52 135
5 Jessica Stella RuckáJessica Stella Rucká 10 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.68 110
6 Viktorie RydvalováViktorie Rydvalová 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.78 95
7 Hana TaušováHana Taušová 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.92 76
8 Tereza SochorováTereza Sochorová 10 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.63 11
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natálie VrzákováNatálie Vrzáková 07 ASK LovosiceASK Lovosice 08.74 291
2 Barbora VavreinováBarbora Vavreinová 07 AK BílinaAK Bílina 09.09 215
3 Weronika CechnerWeronika Cechner 07 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 09.26 181
4 Sofie ZlatuškováSofie Zlatušková 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.59 124
5 Veronika ŽelinskáVeronika Želinská 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.60 122
6 Klára ZedníkováKlára Zedníková 08 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.74 101
7 Agáta ViktorováAgáta Viktorová 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.39 27
8 Markéta VavreinováMarkéta Vavreinová 09 AK BílinaAK Bílina 11.09 0
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela MandíkováDaniela Mandíková 07 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 08.07 466
2 Karla BobkováKarla Bobková 08 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.59 327
3 Kornelia TaraskaKornelia Taraska 07 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 08.65 312
4 Wiktoria FronczakWiktoria Fronczak 07 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 08.89 257
5 Leona VoldánováLeona Voldánová 08 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.10 212
6 Kateřina KumstátováKateřina Kumstátová 09 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.33 168
7 Anna SodomkováAnna Sodomková 09 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 09.47 143
Celkem 7 závodníků

50 m - Atletická přípravka-dívky (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Dominika BezdíčkováDominika Bezdíčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.02 480
2 Klára BělíčkováKlára Bělíčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.08 463
3 Michaela BašováMichaela Bašová 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.16 440
4 Hristiana AnatasováHristiana Anatasová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.20 429
5 Markéta BlatníkováMarkéta Blatníková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.26 413
6 Veronika BeránkováVeronika Beránková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.47 357
7 Sára BokováSára Boková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.50 349
8 Veronika BočkováVeronika Bočková 06 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 10.81 3
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anastazja BudzińskaAnastazja Budzińska 05 LKS PolkowiceLKS Polkowice 07.84 534
2 Anna ČernínováAnna Černínová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.00 486
3 Kristýna ČížkováKristýna Čížková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.42 370
4 Magdalena ČernáMagdalena Černá 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.64 315
5 Sofie DittrichováSofie Dittrichová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.11 210
6 Kamila CvrčkováKamila Cvrčková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.17 198
7 Andrea ČernáAndrea Černá 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.38 159
8 Adéla DitrichováAdéla Ditrichová 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 09.78 95
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna HavlíčkováAnna Havlíčková 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.71 575
2 Ada GapAda Gap 05 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 07.86 528
3 Lucie DvořákováLucie Dvořáková 05 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.03 478
4 Barbora FléglováBarbora Fléglová 05 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.07 466
5 Lucie FikarováLucie Fikarová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.55 337
6 Justyna DzierzykJustyna Dzierzyk 06 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.65 312
7 Tereza HavlíčkováTereza Havlíčková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25 183
8 Vendula HabováVendula Habová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.20 44
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla HorčičkováAdéla Horčičková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.14 446
2 Eliška HýblováEliška Hýblová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.20 429
3 Kristýna HendrichováKristýna Hendrichová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.26 413
4 Anežka HorníkováAnežka Horníková 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 08.62 320
5 Erika HofrováErika Hofrová 05 TJ Jiskra Nový BorTJ Jiskra Nový Bor 08.70 300
6 Karolína HorkáKarolína Horká 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.85 266
7 Nela HillermannováNela Hillermannová 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.97 240
8 Lenka HeráleckáLenka Herálecká 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.55 130
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika JakusidisováVeronika Jakusidisová 05 ASK BlanskoASK Blansko 07.35 694
2 Gabriela JakielGabriela Jakiel 05 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 08.13 449
3 Anežka IndráčkováAnežka Indráčková 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.14 446
4 Hana JedličkováHana Jedličková 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.48 355
5 Barbora JanatováBarbora Janatová 06 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.53 342
6 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová 05 AK BílinaAK Bílina 09.18 197
7 Nicol JindrováNicol Jindrová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.65 114
8 Oliwia JadachOliwia Jadach 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 11.37 0
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Stela JoudalováStela Joudalová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 07.92 510
2 Petra KönigsmarkováPetra Königsmarková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.13 449
3 Barbora KoťátkováBarbora Koťátková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.36 386
4 Natálie KlepáčováNatálie Klepáčová 06 ASK LovosiceASK Lovosice 08.40 375
5 Petra KozderkováPetra Kozderková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.77 284
6 Agata KaczorAgata Kaczor 05 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 09.15 202
7 Barbora KočíbováBarbora Kočíbová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.27 179
8 Klára KirschnerKlára Kirschner 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.35 164
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavla KumstátováPavla Kumstátová 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 07.97 495
2 Eliška MagnováEliška Magnová 05 AK BílinaAK Bílina 08.13 449
3 Sára KunertováSára Kunertová 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.15 443
4 Amálie LorenzováAmálie Lorenzová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.41 373
5 Nikola LammelováNikola Lammelová 05 AK BílinaAK Bílina 08.76 286
6 Karolína KratochvílováKarolína Kratochvílová 06 AK BílinaAK Bílina 08.82 273
7 Joanna KrukJoanna Kruk 05 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 08.87 261
8 Veronika KučerováVeronika Kučerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.12 208
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Blažena MenšíkováBlažena Menšíková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.02 480
2 Natalia NawrotNatalia Nawrot 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.24 418
3 Julie MatuškováJulie Matušková 05 ASK BlanskoASK Blansko 08.49 352
4 Adéla MarešováAdéla Marešová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.88 259
5 Aneta MarkalousováAneta Markalousová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.89 257
6 Marcelina MatkowskaMarcelina Matkowska 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 09.04 225
7 Laura MenclováLaura Menclová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.05 223
8 Nikola MěšťákováNikola Měšťáková 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.20 193
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Andrea PlecháčováAndrea Plecháčová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.45 362
2 Kateřina PetákováKateřina Petáková 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.47 357
3 Barbora PlevováBarbora Plevová 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.56 334
4 Jana PechatáJana Pechatá 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.74 291
5 Anna PetrýdesováAnna Petrýdesová 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.76 286
6 Wiktoria OpalaWiktoria Opala 06 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.80 277
7 Tereza PlecháčováTereza Plecháčová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.93 248
8 Tereza OuřadováTereza Ouřadová 05 AK BílinaAK Bílina 09.72 104
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniela PlimlováDaniela Plimlová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.07 466
2 Natálie PoláčkováNatálie Poláčková 06 ASK BlanskoASK Blansko 08.12 452
3 Anna ProcházkováAnna Procházková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.13 449
4 Barbora ProcházkováBarbora Procházková 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.34 391
5 Anna RejhováAnna Rejhová 06 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.75 289
6 Emily RegentováEmily Regentová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.99 235
7 Karolina PolakKarolina Polak 06 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 09.07 219
8 Lenka PouzarováLenka Pouzarová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.38 159
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Petra SkramušskáPetra Skramušská 05 AK BílinaAK Bílina 07.70 578
2 Ema SebránkováEma Sebránková 05 AK BílinaAK Bílina 08.04 475
3 Adéla SochorováAdéla Sochorová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.14 446
4 Anna SazamováAnna Sazamová 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.46 360
5 Nikola SkálováNikola Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 08.47 357
6 Arancia RyciakArancia Ryciak 06 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 08.66 310
7 Jana SoučkováJana Součková 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.78 282
8 Kateřina SkálováKateřina Skálová 05 ASK LovosiceASK Lovosice 09.00 233
Celkem 8 závodníků
Běh 12 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lea StephanLea Stephan 05 TV 1858 Kaufbeuren e.V.TV 1858 Kaufbeuren e.V. 07.98 492
2 Julia SzewczykJulia Szewczyk 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.11 455
3 Jana ŠmídováJana Šmídová 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.21 426
4 Klaudie StankociováKlaudie Stankociová 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.24 418
5 Simona ŠilhánováSimona Šilhánová 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.29 405
6 Eliška ŠlosarováEliška Šlosarová 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.37 383
7 Tereza ŠvarcováTereza Švarcová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.60 325
8 Karolina SowinskaKarolina Sowinska 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.68 305
Celkem 8 závodníků
Běh 13 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Julie VaňkováJulie Vaňková 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.05 472
2 Klára ValentováKlára Valentová 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.53 342
3 Karolína VokálováKarolína Vokálová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.53 342
4 Marie ŠvihnosováMarie Švihnosová 06 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.61 322
5 Anna VaníčkováAnna Vaníčková 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.84 268
6 Adéla VejdělkováAdéla Vejdělková 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.51 137
7 Valentýna VaistauerováValentýna Vaistauerová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.79 94
8 Barbora VašátkováBarbora Vašátková 06 AK BílinaAK Bílina 11.43 0
Celkem 8 závodníků
Běh 14 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Natalia ZaorskaNatalia Zaorska 05 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 07.84 534
2 Julia ZaorskaJulia Zaorska 05 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 08.18 435
3 Tereza VyleťalováTereza Vyleťalová 05 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.38 380
4 Kornelia WalkowiakKornelia Walkowiak 05 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 08.52 344
5 Marta WojewódkaMarta Wojewódka 05 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 09.56 128
Celkem 5 závodníků
Běh 15 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Barbora HanžlováBarbora Hanžlová 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.77 284
2 Barbora SýbováBarbora Sýbová 06 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.79 279
3 Michalina RomanMichalina Roman 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.97 240
4 Agneszka WojewodkaAgneszka Wojewodka 05 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 09.26 181
Celkem 4 závodníků

60 m - Žáci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patryk PiejkoPatryk Piejko 01 MLKS Sokół LubinMLKS Sokół Lubin 07.45
2 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.48
3 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.72
4 Bartek CizsakBartek Cizsak 01 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 07.99
5 Bartek KobusBartek Kobus 01 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 08.20
6 Jakub PevnýJakub Pevný 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.29
7 Jan ChmelařJan Chmelař 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.50
8 Jiří BrožJiří Brož 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.89
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomasz WieteskaTomasz Wieteska 01 UKS Blyzkawica DomaniewiceUKS Blyzkawica Domaniewice 07.54
2 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.70
3 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.76
4 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.20
5 Tomáš ReichlTomáš Reichl 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.31
6 Václav SvobodaVáclav Svoboda 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.87
7 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.31
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel MissbachDaniel Missbach 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 07.93
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.05
3 David KumstaDavid Kumsta 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.07
4 František DoubekFrantišek Doubek 02 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 08.08
5 Jakub VaníčekJakub Vaníček 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.37
6 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.41
7 Petr StrunaPetr Struna 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.48
8 Adam KolomiychukAdam Kolomiychuk 01 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.74
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Míguel WalaszkiewiczaMíguel Walaszkiewicza 01 MLKS Sokół LubinMLKS Sokół Lubin 07.56
2 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.59
3 Vojtěch PavlasVojtěch Pavlas 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.87
4 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.04
5 Pawel MaziarzPawel Maziarz 01 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 08.07
6 Štěpán BorlŠtěpán Borl 01 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.18
7 Jakub KušnírJakub Kušnír 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.42
8 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.59
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Mateusz KrawczykMateusz Krawczyk 01 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 07.87
2 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.95
3 Matyáš PaulinaMatyáš Paulina 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.07
4 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 08.09
5 Kacper KierskiKacper Kierski 01 MLKS Sokół LubinMLKS Sokół Lubin 08.53
6 Lukáš PošíkLukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.75
7 Lukáš HolubLukáš Holub 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.90
8 Jakub PlánekJakub Plánek 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.11
Celkem 8 závodníků
Rozběh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub WojtunJakub Wojtun 01 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 07.66
2 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.75
3 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 07.93
4 Miroslav ŠpicarMiroslav Špicar 02 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 07.99
5 Kacper KrólakKacper Królak 01 MLKS Sokół LubinMLKS Sokół Lubin 08.05
6 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.15
7 Szymon LitkeSzymon Litke 01 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 08.15
8 Vít PeukertVít Peukert 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.82
Celkem 8 závodníků

60 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Patryk PiejkoPatryk Piejko 01 MLKS Sokół LubinMLKS Sokół Lubin 07.48
2 Tomasz WieteskaTomasz Wieteska 01 UKS Blyzkawica DomaniewiceUKS Blyzkawica Domaniewice 07.50
3 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.51
4 Michal BlažekMichal Blažek 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.57
5 Míguel WalaszkiewiczaMíguel Walaszkiewicza 01 MLKS Sokół LubinMLKS Sokół Lubin 07.57
6 Jakub WojtunJakub Wojtun 01 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 07.64
7 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 07.70
8 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 07.78
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 07.91
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.14
3 Aleš SloukaAleš Slouka 03 AK BílinaAK Bílina 08.72
4 Jakub ŠantavýJakub Šantavý 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.78
5 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.04
6 Václav SvobodaVáclav Svoboda 03 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.36
7 Vojtěch SkálaVojtěch Skála 04 AK BílinaAK Bílina 09.51
8 Filip RomanowskiFilip Romanowski 04 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 09.74
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Lukáš ŽampachLukáš Žampach 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.29
2 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.30
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.33
4 Jan BrátJan Brát 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.44
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.75
6 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 08.86
7 Jakub StehlíkJakub Stehlík 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.89
8 Jakub SeifertJakub Seifert 03 AK BílinaAK Bílina 09.44
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David KozákDavid Kozák 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.86
2 Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.37
3 Vojtěch ŠpetlíkVojtěch Špetlík 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.38
4 Matěj HladíkMatěj Hladík 03 AK BílinaAK Bílina 09.39
5 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.41
Jiří DlouhýJiří Dlouhý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.41
Filip GottšteinFilip Gottštein 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Adam PapoušekAdam Papoušek 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martin WernerMartin Werner 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.08
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.50
3 David VyčítalDavid Vyčítal 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.56
4 Petr VelčickýPetr Velčický 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85
5 Štěpán ŠoufekŠtěpán Šoufek 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.11
6 Petr VobořilPetr Vobořil 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.30
7 Matěj HorynaMatěj Horyna 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.63
8 Petr ŠvecPetr Švec 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.26
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub HůzaJakub Hůza 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.48
2 Michal SuchánekMichal Suchánek 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.49
3 Jan SedlákJan Sedlák 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.24
4 Tomas KrejzaTomas Krejza 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.24
5 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.62
6 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.74
7 Jan KladníčekJan Kladníček 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.15
Szymon LitkeSzymon Litke 01 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Pavel GondaPavel Gonda 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.05
2 Kornel GruszeckiKornel Gruszecki 03 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.44
3 Adam DubenAdam Duben 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.73
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.74
5 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.86
6 Adam ČernýAdam Černý 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.14
7 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík 04 AK BílinaAK Bílina 10.64
Celkem 7 závodníků

60 m - Žákyně (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristina JánskáKristina Jánská 01 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 08.65
2 Julia RosaJulia Rosa 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 08.76
3 Kristýna HrušovskáKristýna Hrušovská 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.88
4 Dominika ŠirlováDominika Širlová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.89
5 Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 09.03
6 Tereza ŠimkováTereza Šimková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.95
Anna HujerováAnna Hujerová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Nikola RůžičkováNikola Růžičková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.03
2 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.23
3 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.48
4 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.57
5 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.61
6 Klára HercíkováKlára Hercíková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.81
7 Natálie SusováNatálie Susová 02 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.49
8 Clara ReinischClara Reinisch 02 TV 1858 Kaufbeuren e.V.TV 1858 Kaufbeuren e.V. 09.98
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.32
2 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.39
3 Karolína KořínkováKarolína Kořínková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.41
4 Sára PoprováSára Poprová 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.55
5 Alžběta BlažkováAlžběta Blažková 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.01
6 Barbora BenešováBarbora Benešová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 09.18
7 Klára FrancouzováKlára Francouzová 01 AK BílinaAK Bílina 09.27
8 Zuzana FadrhonsováZuzana Fadrhonsová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.07
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.12
2 Kateřina StuchlíkováKateřina Stuchlíková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.65
3 Ewa DziemidowiczEwa Dziemidowicz 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 08.70
4 Adéla SztolárikováAdéla Sztoláriková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.86
5 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 09.03
6 Markéta PangrácováMarkéta Pangrácová 01 ASK LovosiceASK Lovosice 09.35
7 Kristýna CharvátováKristýna Charvátová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.41
8 Monika MatouškováMonika Matoušková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.19
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Laura Pousada-AlvarezLaura Pousada-Alvarez 01 TV 1858 Kaufbeuren e.V.TV 1858 Kaufbeuren e.V. 08.49
2 Daniela RůžičkováDaniela Růžičková 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.79
3 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 02 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 08.87
4 Martyna IzworskaMartyna Izworska 02 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 09.08
5 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.11
6 Matgorzata KlimoviczMatgorzata Klimovicz 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 09.23
7 Barbora MaláBarbora Malá 02 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.78
Celkem 7 závodníků
Rozběh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.34
2 Markéta MatějkováMarkéta Matějková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.44
3 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.70
4 Karolína HlouškováKarolína Hloušková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.57
5 Barbora TarabcováBarbora Tarabcová 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.63
Denisa KrupičkováDenisa Krupičková 02 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 6 závodníků
Rozběh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 08.04
2 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.21
3 Magdalena PrzystarzMagdalena Przystarz 01 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.59
4 Kateřina DoležalováKateřina Doležalová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.86
5 Victoria GiesekeVictoria Gieseke 02 TV 1858 Kaufbeuren e.V.TV 1858 Kaufbeuren e.V. 08.92
6 Martyna ProskaMartyna Proska 02 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 10.47
Celkem 6 závodníků
Rozběh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aleksandra StupiecAleksandra Stupiec 01 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.90
2 Johanna EbertJohanna Ebert 02 TV 1858 Kaufbeuren e.V.TV 1858 Kaufbeuren e.V. 09.10
3 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.16
4 Kateřina ŠilerováKateřina Šilerová 02 AK BílinaAK Bílina 09.18
Vanessa PetříčkováVanessa Petříčková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Natálie SaksováNatálie Saksová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kamila FrontzováKamila Frontzová 01 AK BílinaAK Bílina 07.95
2 Kateřina PůhonáKateřina Půhoná 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.03
3 Magdaléna MenčíkováMagdaléna Menčíková 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.10
4 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.23
5 Tereza ČermochováTereza Čermochová 01 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.24
6 Adéla BrádlerováAdéla Brádlerová 01 AC TJ JičínAC TJ Jičín 08.26
7 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.34
8 Johana CoufalováJohana Coufalová 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.37
Celkem 8 závodníků

60 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Markéta ŠarounováMarkéta Šarounová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.25
2 Dominika ZaleskaDominika Zaleska 04 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 09.28
3 Simona ŠulcováSimona Šulcová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.33
4 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková 04 TJ Lomnice n/Pop.TJ Lomnice n/Pop. 09.48
5 Eva ZichováEva Zichová 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.52
6 Veronika StekláVeronika Steklá 03 AK BílinaAK Bílina 10.29
7 Daniela TaušováDaniela Taušová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.50
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.03
2 Františka RappováFrantiška Rappová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.21
3 Emilia WawrowskaEmilia Wawrowska 03 MLKS Sokół LubinMLKS Sokół Lubin 08.22
4 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.30
5 Jana JanákováJana Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.35
6 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.38
7 Michaela JanákováMichaela Janáková 03 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.56
8 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.73
Celkem 8 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.35
2 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.56
3 Julia BaranJulia Baran 04 Krokus LesznoKrokus Leszno 08.67
4 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.79
5 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.80
6 Lia HeryánováLia Heryánová 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.00
7 Thao Linh DangThao Linh Dang 04 AK BílinaAK Bílina 09.20
8 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.27
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza StrychováTereza Strychová 03 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 08.56
2 Eva PojslováEva Pojslová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.63
3 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.65
4 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.82
5 Simona TrnečkováSimona Trnečková 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 08.88
6 Michaela HarlasováMichaela Harlasová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 09.00
7 Tereza LandováTereza Landová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 09.01
8 Anna BelknerAnna Belkner 04 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 09.44
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 08.68
2 Klára NovákováKlára Nováková 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.82
3 Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice 08.94
4 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 08.97
5 Sára DočekalováSára Dočekalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.98
6 Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.00
7 Natálie ChalupováNatálie Chalupová 04 TJ NeratoviceTJ Neratovice 09.07
8 Dominika JedličkováDominika Jedličková 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.19
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna StředováAnna Středová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 08.83
2 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.85
3 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 08.86
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 08.86
5 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 09.11
6 Eliška KarlováEliška Karlová 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 09.16
7 Petra GálováPetra Gálová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.50
8 Lucie HudecováLucie Hudecová 03 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.55
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 08.69
2 Sára KřížkováSára Křížková 04 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 08.81
3 Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 08.91
4 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.05
5 Eliška MendelováEliška Mendelová 04 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.07
6 Kristýna HerákováKristýna Heráková 03 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 09.15
7 Ramona MöggenriedRamona Möggenried 03 TV 1858 Kaufbeuren e.V.TV 1858 Kaufbeuren e.V. 09.34
8 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová 03 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.41
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jana NěmcováJana Němcová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.15
2 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 09.26
3 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 09.31
4 Aleksandra SzymańskaAleksandra Szymańska 04 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 09.63
5 Eliška BarcalováEliška Barcalová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 09.76
6 Klára ProcházkováKlára Procházková 03 AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov 09.78
7 Justyna ZiajaJustyna Ziaja 04 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia 09.97
8 Anežka ZelinkováAnežka Zelinková 03 AK BílinaAK Bílina 10.15
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Malgorzata OlszowaMalgorzata Olszowa 03 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 08.85
2 Natalia NiezgodaNatalia Niezgoda 03 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 09.26
3 Anna SteckAnna Steck 04 TV 1858 Kaufbeuren e.V.TV 1858 Kaufbeuren e.V. 09.30
4 Jindřiška PalatováJindřiška Palatová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.12
5 Tereza SlukováTereza Sluková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 10.32
6 Odeta KadeřábkováOdeta Kadeřábková 03 AK BílinaAK Bílina 10.79
7 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 11.06
Jana NováJana Nová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 10 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová 04 TJ Lomnice n/Pop.TJ Lomnice n/Pop. 08.65
2 Anna ČapkováAnna Čapková 04 TJ Lomnice n/Pop.TJ Lomnice n/Pop. 09.13
3 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.21
4 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.27
5 Eva HackerEva Hacker 03 TV 1858 Kaufbeuren e.V.TV 1858 Kaufbeuren e.V. 09.88
6 Eliška ČernohorskáEliška Černohorská 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.18
7 Rozálie DrobníkováRozálie Drobníková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 11.38
Bára FilipováBára Filipová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 11 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna Barbor KunertováKristýna Barbor Kunertová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice 08.97
2 Eliška LatislavováEliška Latislavová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 09.22
3 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.37
4 Wiktoria KozdorowskaWiktoria Kozdorowska 03 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 09.40
5 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 09.52
6 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.65
Kateřina KubínováKateřina Kubínová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové DNS
Celkem 7 závodníků
Běh 12 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 08.72
2 Roksana LepaRoksana Lepa 03 LKS PolkowiceLKS Polkowice 08.90
3 Ema MikanováEma Mikanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.16
4 Marcela NajmanováMarcela Najmanová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.22
5 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 09.36
6 Valérie NešporováValérie Nešporová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 09.86
7 Tereza MatouškováTereza Matoušková 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 10.11
Celkem 7 závodníků

300 m - Žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef RýdlJosef Rýdl 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 39.36
2 Jan VilímJan Vilím 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 40.79
3 David BatelkaDavid Batelka 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 41.08
Dawid SpychalaDawid Spychala 01 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kryštof BesserKryštof Besser 01 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 41.25
2 Vojtěch TarantVojtěch Tarant 01 AK BílinaAK Bílina 41.32
3 David VelichDavid Velich 01 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 42.06
Tomáš KonvalinaTomáš Konvalina 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jiří ŠámalJiří Šámal 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 42.47
2 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 43.33
3 Adam KolomiychukAdam Kolomiychuk 01 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 46.17
4 Jiří RothanzlJiří Rothanzl 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.54
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 David VrbataDavid Vrbata 01 TJ SOKOL Nová PakaTJ SOKOL Nová Paka 41.15
2 Vojtěch SvobodaVojtěch Svoboda 02 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 43.85
3 Petr StrunaPetr Struna 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 47.18
4 Jiří SolomJiří Solom 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 55.41
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 40.71
2 Tadeáš KloudaTadeáš Klouda 01 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 41.57
3 David LangDavid Lang 02 A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno 45.00
4 Lukáš PošíkLukáš Pošík 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.44
Celkem 4 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán BorlŠtěpán Borl 01 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 41.17
2 Martin BeldaMartin Belda 02 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 41.35
3 Ondřej FryaufOndřej Fryauf 02 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 44.42
4 Tomáš FormanTomáš Forman 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.75
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žáci (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 41.59
2 Jakub ČervinkaJakub Červinka 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 41.84
3 Jiří ŠantavýJiří Šantavý 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 42.66
4 Jakub SvobodaJakub Svoboda 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.45
5 Šimon VenclŠimon Vencl 03 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 47.78
Celkem 5 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal SuchánekMichal Suchánek 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 44.95
2 Martin RabochMartin Raboch 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 52.48
3 Adam ElgherianiAdam Elgheriani 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.64
4 Štěpán ŠoufekŠtěpán Šoufek 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 56.64
5 Petr MiškechPetr Miškech 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 62.68
Vojtěch VávraVojtěch Vávra 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Cyril ŽeravaCyril Žerava 03 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 44.52
2 Jan ČernýJan Černý 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 44.72
3 Jiří KrejčíJiří Krejčí 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 48.40
4 Lukáš HofmannLukáš Hofmann 04 AC Česká LípaAC Česká Lípa 59.02
5 Tomas KrejzaTomas Krejza 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 51.03
6 Petr VelčickýPetr Velčický 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.82
Celkem 6 závodníků

300 m - Žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Veronika MilotováVeronika Milotová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.56
2 Julia RosaJulia Rosa 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 45.53
3 Jana ŠafránkováJana Šafránková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 49.07
4 Ewa DziemidowiczEwa Dziemidowicz 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 50.29
Celkem 4 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Kristýna RůžičkováKristýna Růžičková 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 45.09
2 Adéla JiráskováAdéla Jirásková 02 ASK LovosiceASK Lovosice 45.94
3 Šárka HavlováŠárka Havlová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.41
4 Matgorzata KlimoviczMatgorzata Klimovicz 02 SL GKS Olsza OlszynaSL GKS Olsza Olszyna 50.77
Celkem 4 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdaléna ŠpringerováMagdaléna Špringerová 02 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.59
2 Mirka PerutkováMirka Perutková 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 47.54
3 Natálie SusováNatálie Susová 02 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 52.87
Viktorie JandováViktorie Jandová 01 AK BílinaAK Bílina DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Karolína ŠimůnkováKarolína Šimůnková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 44.88
2 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.13
3 Tereza ŠimkováTereza Šimková 01 AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.08
4 Tereza ProcházkováTereza Procházková 02 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.42
Celkem 4 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Denisa FolkováDenisa Folková 01 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 43.90
2 Viktoria BabíkováViktoria Babíková 02 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 44.17
3 Štěpánka DonátováŠtěpánka Donátová 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 49.68
Celkem 3 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vendulka RyšaváVendulka Ryšavá 02 AC Česká LípaAC Česká Lípa 46.95
2 Anna SchwarzováAnna Schwarzová 02 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 48.26
3 Kateřina RyšaváKateřina Ryšavá 02 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 52.17
Aleksandra StupiecAleksandra Stupiec 01 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec DNS
Celkem 4 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Magdalena PrzystarzMagdalena Przystarz 01 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 45.39
2 Martyna IzworskaMartyna Izworska 02 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 48.03
3 Dominika RoztočilováDominika Roztočilová 01 AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov 51.21
4 Martyna ProskaMartyna Proska 02 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 58.31
Celkem 4 závodníků

300 m - Ml. žákyně (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adéla NovotnáAdéla Novotná 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 42.59
2 Natálie OlivováNatálie Olivová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.20
3 Julia BaranJulia Baran 04 Krokus LesznoKrokus Leszno 46.54
4 Kateřina KadaváKateřina Kadavá 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 46.88
5 Eliška PavlíkováEliška Pavlíková 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 47.12
Vendula ŠtanclováVendula Štanclová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ema ŠkochováEma Škochová 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 45.70
2 Miluše PáskováMiluše Pásková 03 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 47.30
3 Michaela KřovákováMichaela Křováková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.53
4 Eliška MertlíkováEliška Mertlíková 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.77
5 Kateřina RichterováKateřina Richterová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 48.90
Eliška PřichystalováEliška Přichystalová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Simona ŠvarcováSimona Švarcová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 45.99
2 Kristýna ŠlehubrováKristýna Šlehubrová 03 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 46.64
3 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová 04 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 47.37
4 Anežka FryaufováAnežka Fryaufová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 47.87
5 Dominika SvobodováDominika Svobodová 03 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 49.11
6 Rozálie PesslováRozálie Pesslová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.43
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Zuzana BaškováZuzana Bašková 04 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 48.49
2 Kateřina MaškováKateřina Mašková 03 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 48.73
3 Jana CvrčkováJana Cvrčková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.38
4 Anna DuboveckáAnna Dubovecká 04 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 51.19
Petra GálováPetra Gálová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Natálie KottováNatálie Kottová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Gabriela MenouškováGabriela Menoušková 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 47.43
2 Michaela OrságováMichaela Orságová 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 48.44
3 Adéla ŠťastnáAdéla Šťastná 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 51.10
4 Zuzana KubrováZuzana Kubrová 04 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 53.77
5 Kateřina RyplováKateřina Ryplová 03 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 58.56
Anna BelknerAnna Belkner 04 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Anna RadikovskáAnna Radikovská 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 51.22
2 Jana NěmcováJana Němcová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.41
3 Veronika PeškováVeronika Pešková 04 AK BílinaAK Bílina 54.19
4 Leona FišerováLeona Fišerová 04 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 54.71
5 Daniela TaušováDaniela Taušová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.24
Justyna ZiajaJustyna Ziaja 04 MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Aneta RuttováAneta Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 50.54
2 Dominika ZaleskaDominika Zaleska 04 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 51.42
3 Kateřina KukalováKateřina Kukalová 04 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 53.96
4 Markéta KočnarováMarkéta Kočnarová 04 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 56.64
Michaela RuttováMichaela Ruttová 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Andrea ŽákováAndrea Žáková 04 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Martyna GasiakMartyna Gasiak 03 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 50.91
2 Eliška BendováEliška Bendová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 51.60
3 Natalia DebernyNatalia Deberny 03 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 51.74
4 Nela AnýžováNela Anýžová 04 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 52.75
Tereza FibichováTereza Fibichová 03 ASK LovosiceASK Lovosice DNS
Celkem 5 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Bára KošťálováBára Košťálová 03 AC Česká LípaAC Česká Lípa 50.66
2 Wiktoria KozdorowskaWiktoria Kozdorowska 03 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 53.31
3 Eliška ChladováEliška Chladová 03 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.98
4 Zuzanna KowalskaZuzanna Kowalska 04 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 56.17
Wiktoria ChmielowskaWiktoria Chmielowska 04 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec DNF
Kristýna Barbor KunertováKristýna Barbor Kunertová 03 TJ JilemniceTJ Jilemnice DNS
Celkem 6 závodníků
Běh 10 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Eliška MartínkováEliška Martínková 03 USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L. 50.61
2 Jitka MenclováJitka Menclová 03 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 51.36
3 Bára MuchováBára Muchová 03 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 53.28
4 Ema MarkováEma Marková 03 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 53.44
5 Valérie NešporováValérie Nešporová 04 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 53.57
6 Emilia MatyjaszczykEmilia Matyjaszczyk 04 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 53.64
Celkem 6 závodníků

300 m - Atletická minipřípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Richard HübnerRichard Hübner 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.41 506
2 Jan BeránekJan Beránek 08 FK Jablonec n.N.FK Jablonec n.N. 57.98 484
3 Tomáš HoncůTomáš Honců 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.69 390
4 Viktor DudekViktor Dudek 08 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 61.24 372
5 Zdeněk BičištěZdeněk Bičiště 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 62.87 321
6 josef Bervicjosef Bervic 08 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 62.95 318
7 Vojtěch BezouškaVojtěch Bezouška 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 62.95 318
8 Antonin HrnčířAntonin Hrnčíř 09 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 66.96 207
9 Tomáš HabaTomáš Haba 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 69.64 145
10 Matyáš BartošMatyáš Bartoš 07 AK BílinaAK Bílina 72.90 83
11 Lukáš BalounLukáš Baloun 11 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 73.28 77
12 Albert BenešAlbert Beneš 08 AK BílinaAK Bílina 84.44 0
Celkem 12 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vlastimil JahodaVlastimil Jahoda 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.20 591
2 Marek JeníkMarek Jeník 07 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 58.54 464
3 Filip KřížFilip Kříž 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 59.14 443
4 Filip ChvojkaFilip Chvojka 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.47 397
5 Václav JirkůVáclav Jirků 08 FK Jablonec n.N.FK Jablonec n.N. 61.06 378
6 Marek KošínMarek Košín 07 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 61.19 374
7 Jan KočnarJan Kočnar 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 63.83 292
8 Matěj KouřilMatěj Kouřil 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 63.99 287
9 David ChristlDavid Christl 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 66.38 222
10 Jakub ChuticJakub Chutic 09 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 70.92 119
11 Jakub KarbanJakub Karban 07 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 73.14 79
12 Vojtěch KandlVojtěch Kandl 10 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 75.90 40
Celkem 12 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Vojtěch NovákVojtěch Novák 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.86 688
2 František KřížFrantišek Kříž 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 58.51 465
3 Patryk PiatkoPatryk Piatko 07 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 58.56 463
4 Daniel NovotnýDaniel Novotný 08 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 59.45 432
5 David PluhařDavid Pluhař 07 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 61.23 372
6 Kamil NajdekKamil Najdek 07 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 64.16 283
7 Vladimír NovotnýVladimír Novotný 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 66.76 212
8 Michal MandíkMichal Mandík 10 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 66.97 207
9 Štěpán PlevaŠtěpán Pleva 07 AK BílinaAK Bílina 67.06 205
10 Kryštov MatěchaKryštov Matěcha 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 67.69 189
11 Jan LubasJan Lubas 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 68.17 178
Jan MajdlochJan Majdloch 09 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. DNS
Celkem 12 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jonáš SamekJonáš Samek 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 53.94 642
2 Filip SirůčekFilip Sirůček 09 FK Jablonec n.N.FK Jablonec n.N. 56.35 546
3 Prokop SebránekProkop Sebránek 08 AK BílinaAK Bílina 57.34 508
4 Václav RenzaVáclav Renza 07 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 59.74 422
5 František ProcházkaFrantišek Procházka 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.72 389
6 Jan RothanzlJan Rothanzl 07 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 61.40 367
7 Igor SadowskiIgor Sadowski 07 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 62.72 325
8 Vítek SovtanVítek Sovtan 07 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 63.15 312
9 Vojtěch ŠiftaVojtěch Šifta 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 63.49 302
10 Oliver ŠenkOliver Šenk 08 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 65.54 244
11 David RůtaDavid Růta 07 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 70.33 131
12 Matěj SkrucanýMatěj Skrucaný 10 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 74.06 65
Celkem 12 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Adam ŠulcAdam Šulc 07 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 52.56 700
2 Antonín ValášekAntonín Valášek 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.58 394
3 Lukáš ŠindelářLukáš Šindelář 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 62.40 335
4 Adam ŠturmaAdam Šturma 08 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 63.82 292
5 Jakub ŠritrJakub Šritr 09 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 64.91 261
6 Christian TheuserChristian Theuser 07 AK BílinaAK Bílina 69.63 145
7 Jan UchytilJan Uchytil 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 73.91 67
8 Matěj TomekMatěj Tomek 08 AC Česká LípaAC Česká Lípa 74.01 66
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Ondřej VeličkaOndřej Velička 07 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 54.31 627
2 Mateusz ZajacMateusz Zajac 08 MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie 57.21 513
3 Ondřej ZajíčekOndřej Zajíček 09 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 60.95 381
4 Šimon ValešŠimon Valeš 09 SK Hodkovice nad Mohelkou z.s.SK Hodkovice nad Mohelkou z.s. 65.78 238
5 Jakub ŽaludJakub Žalud 07 AK BílinaAK Bílina 68.13 179
6 Tobiáš VondraTobiáš Vondra 07 AC Česká LípaAC Česká Lípa 68.64 167
Piotr WieteskaPiotr Wieteska 09 UKS Blyzkawica DomaniewiceUKS Blyzkawica Domaniewice DNS
Celkem 7 závodníků

300 m - Atletická přípravka-hoši (Běh)

Běh 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj ČermákMatěj Čermák 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 53.24 671
2 Michal BalounMichal Baloun 06 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 54.50 619
3 Dawid BialonDawid Bialon 06 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 55.56 577
4 Matyáš AntonMatyáš Anton 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 56.57 537
5 Martin ČermákMartin Čermák 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56.99 521
6 Viktor BarcalViktor Barcal 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 59.15 443
7 David DědečekDavid Dědeček 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 63.52 301
8 Tibor BažantTibor Bažant 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 64.52 272
Celkem 8 závodníků
Běh 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Jakub DusilJakub Dusil 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 50.46 794
2 Amadou DialloAmadou Diallo 05 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 51.82 733
3 Kacper DurtkaKacper Durtka 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 52.71 694
4 Matyáš DubenMatyáš Duben 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 54.84 605
5 Hubert DurtkaHubert Durtka 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 57.80 491
6 Marek FejtekMarek Fejtek 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 59.11 444
7 Matěj FisherMatěj Fisher 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 63.96 288
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Filip HejnaFilip Hejna 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.14 808
2 Jakub GregovskýJakub Gregovský 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 50.70 783
3 Vojtěch HladíkVojtěch Hladík 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 51.33 754
4 Václav HladíkVáclav Hladík 06 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 55.62 574
5 Matěj HlávkoMatěj Hlávko 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57.17 514
6 Jakub HamadaJakub Hamada 06 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 57.38 507
7 Dominik HerrmannDominik Herrmann 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 57.85 489
8 Michal HawtarczykMichal Hawtarczyk 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 58.31 472
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Roman KadavýRoman Kadavý 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 48.29 895
2 Jan HurdálekJan Hurdálek 06 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 51.03 768
3 Jonáš JežekJonáš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 53.02 681
4 Jindřich HolinaJindřich Holina 05 Atletický oddíl - STŘELA Žebrák, z.s.Atletický oddíl - STŘELA Že... 55.57 576
5 Mikuláš JežekMikuláš Ježek 05 TJ JilemniceTJ Jilemnice 56.48 541
6 Filip JavůrekFilip Javůrek 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 57.53 501
7 Martin JanouchMartin Janouch 06 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 61.30 370
8 Roman HobryyRoman Hobryy 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.81 354
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Matěj KoravskýMatěj Koravský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 50.56 789
2 Daniel KozákDaniel Kozák 06 AK MostAK Most 52.27 713
3 Aleš KloutvorAleš Kloutvor 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 52.70 694
4 Martin KlausMartin Klaus 06 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 56.02 558
5 Szymon KawalaSzymon Kawala 05 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 57.21 513
6 Antonín KalivodaAntonín Kalivoda 06 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 62.52 331
7 Adam KotusAdam Kotus 06 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 64.87 263
Jáchym KrabecJáchym Krabec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín DNS
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Tomáš KrouželTomáš Kroužel 05 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 51.19 761
2 Lukáš KulhavýLukáš Kulhavý 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 52.39 708
3 Daniel MarákDaniel Marák 06 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 53.45 663
4 Lukáš MarhanLukáš Marhan 06 AK BílinaAK Bílina 55.54 577
5 Antonín MalichAntonín Malich 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 57.95 486
6 David KuceDavid Kuce 06 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 59.29 438
7 Vojtěch LaňkaVojtěch Laňka 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 60.45 398
8 Jakub KučeraJakub Kučera 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 62.20 341
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Štěpán PíchaŠtěpán Pícha 05 AC Česká LípaAC Česká Lípa 52.24 714
2 Aleš MoravecAleš Moravec 05 AC TJ JičínAC TJ Jičín 53.20 673
3 Ondřej MastníkOndřej Mastník 05 AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s. 54.91 602
4 Filip PopekFilip Popek 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 55.18 592
5 Tadeáš MüllerTadeáš Müller 05 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 55.67 572
6 Lukáš PetrželaLukáš Petržela 05 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 56.58 537
7 František MedlíkFrantišek Medlík 06 TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L. 60.08 410
8 Ondřej MatajOndřej Mataj 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 68.61 168
Celkem 8 závodníků
Běh 8 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Michal RokaszewiczMichal Rokaszewicz 05 MKS Piast GłogówMKS Piast Głogów 53.31 668
2 Filip ŠenkFilip Šenk 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.49 579
3 Gabriel SadowskiGabriel Sadowski 05 MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec 56.47 541
4 Šimon StarýŠimon Starý 06 SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s. 57.59 499
5 Viktor SegešViktor Segeš 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 60.00 413
6 Maxim RegentMaxim Regent 06 TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové 60.50 396
7 Štěpán RoskovecŠtěpán Roskovec 06 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 61.77 355
8 David StránskýDavid Stránský 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 62.43 334
Celkem 8 závodníků
Běh 9 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce Body
1 Josef TomašovJosef Tomašov 06 TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf 51.30 756
2 Ondra UhlířOndra Uhlíř 05 TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s. 53.25 671
3 David ŠpicarDavid Špicar 05 Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s. 53.52 660
4 Jonáš ŠtanclJonáš Štancl 05 TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N. 55.84 565
5 Jonáš TurekJonáš Turek