výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Pomerančový mítink

Jablonec nad Nisou (3. 12. 2016)

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 MIchal ZazulaMIchal Zazula
MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec
03 5.49
2 Jáchym ŠtanclJáchym Štancl
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 5.34
3 Jakub ČervinkaJakub Červinka
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 5.28
4 Štěpan SchubertŠtěpan Schubert
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 5.27
5 Tomáš OsobaTomáš Osoba
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 5.12
6 Martin WernerMartin Werner
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 5.10
7 Roman PrincRoman Princ
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 4.76
8 Filip MocFilip Moc
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.69
9 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 4.62
10 Josef ŠedivýJosef Šedivý
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.59
11 Pavel GondaPavel Gonda
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.46
12 Petr VobořilPetr Vobořil
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 4.45
13 Jakub ZajíčekJakub Zajíček
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
04 4.39
14 Matěj ŠimekMatěj Šimek
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.37
15 Karel VeličkaKarel Velička
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4.35
16 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 4.16
17 Matěj HladíkMatěj Hladík
AK BílinaAK Bílina
03 3.73
18 Lukáš ChmelařLukáš Chmelař
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 3.16
Petr StránskýPetr Stránský
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 DNS
Celkem 19 závodníků
Finále 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Magnus HerliczkaMagnus Herliczka
MLKS Sokół LubinMLKS Sokół Lubin
03 5.07
2 Štěpán ŠtefkoŠtěpán Štefko
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 4.62
3 Cyril ŽeravaCyril Žerava
AC SYNER TurnovAC SYNER Turnov
03 4.53
4 Kornel GruszeckiKornel Gruszecki
MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec
03 4.49
5 Jiří KrejčíJiří Krejčí
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.32
6 Jakub SvobodaJakub Svoboda
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.23
7 Jakub HůzaJakub Hůza
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.89
8 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 3.72
9 Filip RomanowskiFilip Romanowski
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
04 3.71
10 Samuel MalySamuel Maly
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
04 3.69
11 Ondřej SvobodaOndřej Svoboda
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 3.66
12 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
03 3.47
13 Adam ČernýAdam Černý
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 3.34
14 Štěpán KonvalinaŠtěpán Konvalina
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 3.07
15 Radim KuceRadim Kuce
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
04 2.99
16 Vojtěch SegešVojtěch Segeš
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 2.94
17 Daniel BečvaříkDaniel Bečvařík
AK BílinaAK Bílina
04 2.90
Adam DubenAdam Duben
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 DNS
Celkem 18 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále 1 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Kateřina KadaváKateřina Kadavá
AC Jablonec nad Nisou, o.s.AC Jablonec nad Nisou, o.s.
03 5.21
2 Sára ČihulováSára Čihulová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4.95
3 Vendula ŠtanclováVendula Štanclová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4.95
4 Kateřina RichterováKateřina Richterová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 4.94
5 Adéla NovotnáAdéla Novotná
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4.85
6 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.82
7 Michaela JanákováMichaela Janáková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 4.82
8 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.75
9 Alena CejnarováAlena Cejnarová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
03 4.68
10 Františka RappováFrantiška Rappová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4.67
11 Jana JanákováJana Janáková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 4.62
12 Anna StředováAnna Středová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 4.56
13 Bára HudrlíkováBára Hudrlíková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 4.55
14 Kristýna ProkešováKristýna Prokešová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 4.49
15 Simona TrnečkováSimona Trnečková
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
04 4.48
16 Michaela HarlasováMichaela Harlasová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
03 4.45
17 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.40
18 Tereza ProuzováTereza Prouzová
TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř
04 4.37
19 Natálie ChalupováNatálie Chalupová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
04 4.35
20 Natálie KottováNatálie Kottová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 4.32
21 Sára DočekalováSára Dočekalová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4.28
22 Miluše PáskováMiluše Pásková
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
03 4.24
23 Sára KřížkováSára Křížková
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 4.21
24 Natálie HorčičkováNatálie Horčičková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4.16
25 Thao Linh DangThao Linh Dang
AK BílinaAK Bílina
04 4.11
26 Kristýna HerákováKristýna Heráková
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 4.08
27 Anna RadikovskáAnna Radikovská
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.06
28 Simona ČurdováSimona Čurdová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
04 4.03
29 Klára NovákováKlára Nováková
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3.99
30 Bára KošťálováBára Košťálová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
03 3.97
31 Eliška MendelováEliška Mendelová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
04 3.93
32 Eliška KarlováEliška Karlová
TJ Dvůr Králové n/L.TJ Dvůr Králové n/L.
04 3.91
33 Tereza KrálíčkováTereza Králíčková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.89
34 Bára MuchováBára Muchová
Dětské centrum Ostroměř, z.s.Dětské centrum Ostroměř, z.s.
03 3.80
35 Marcela NajmanováMarcela Najmanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 3.57
Celkem 35 závodníků
Finále 2 (so, 3.12.2016) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Dominika SalčákováDominika Salčáková
JAC BrnoJAC Brno
04 4.39
2 Tereza GaubmannováTereza Gaubmannová
TJ Lomnice n/Pop.TJ Lomnice n/Pop.
04 4.38
3 Lia HeryánováLia Heryánová
SKP Nymburk, o.s.SKP Nymburk, o.s.
04 4.35
4 Anna ČapkováAnna Čapková
TJ Lomnice n/Pop.TJ Lomnice n/Pop.
04 4.09
5 Veronika ValentováVeronika Valentová
TJ Desná, z.s.TJ Desná, z.s.
03 4.08
6 Lucie PeškařováLucie Peškařová
AC Česká LípaAC Česká Lípa
04 4.07
7 Ema MikanováEma Mikanová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 4.04
8 Simona ŠulcováSimona Šulcová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4.02
9 Denisa JégrováDenisa Jégrová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 4.01
10 Viktorie SrsňováViktorie Srsňová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
04 4.00
11 Wiktoria KozdorowskaWiktoria Kozdorowska
MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie
03 3.98
12 Nikola SoukupováNikola Soukupová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 3.93
13 Eva ZichováEva Zichová
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
03 3.89
14 Aneta RuttováAneta Ruttová
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
04 3.87
15 Julia ZajacJulia Zajac
MLKS Rakowice WielkieMLKS Rakowice Wielkie
03 3.86
15 Jindřiška PalatováJindřiška Palatová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 3.86
17 Sophie GórzańskaSophie Górzańska
MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec
03 3.82
18 Barbora MarkováBarbora Marková
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.78
19 Jana CvrčkováJana Cvrčková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 3.69
19 Anna BelknerAnna Belkner
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
04 3.69
21 Kateřina ŠanderováKateřina Šanderová
TJ Slovan VarnsdorfTJ Slovan Varnsdorf
03 3.68
22 Eliška LatislavováEliška Latislavová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 3.67
23 Sára VyhlídkováSára Vyhlídková
TJ Lomnice n/Pop.TJ Lomnice n/Pop.
04 3.58
24 Tereza SlukováTereza Sluková
ASK LovosiceASK Lovosice
02 3.53
25 Kateřina KubínováKateřina Kubínová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
04 3.48
26 Justyna ZiajaJustyna Ziaja
MKS Szerszeń BogatyniaMKS Szerszeń Bogatynia
04 3.41
27 Veronika PeškováVeronika Pešková
AK BílinaAK Bílina
04 3.30
28 Tereza MatouškováTereza Matoušková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 3.24
29 Odeta KadeřábkováOdeta Kadeřábková
AK BílinaAK Bílina
03 3.21
30 Veronika StekláVeronika Steklá
AK BílinaAK Bílina
03 3.06
Bára FilipováBára Filipová
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
03 DNS
Kateřina SvárovskáKateřina Svárovská
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 DNS
Amelia JackowskaAmelia Jackowska
MKS Bolesłavia BolesławiecMKS Bolesłavia Bolesławiec
03 DNS
Zuzana KovářováZuzana Kovářová
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
04 DNS
Štěpánka ZelinkováŠtěpánka Zelinková
TJ LIAZ Jablonec n/N.TJ LIAZ Jablonec n/N.
03 DNS
Celkem 35 závodníků