Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Mezikrajové utkání družstev mladšího žactva

Ostrava (10. 12. 2016)

skok daleký - Ml. žáci

(so, 10.12.2016 - 11:45) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Benedikt František LochmanBenedikt František Lochman
Olomoucký krajOlomoucký kraj
03 10 5.90 XX5.905.905.61 11.00
2 Ondřej BuráňOndřej Buráň
Zlínský krajZlínský kraj
03 7 5.89 5.675.715.715.715.89 9.00
3 Michal BujdákMichal Bujdák
Zlínský krajZlínský kraj
03 9 5.69 5.435.665.695.695.55 8.00
4 Tadeáš ŽilkaTadeáš Žilka
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 8 5.56 5.56X4.965.565.21 7.00
5 Ondřej StašOndřej Staš
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
03 3 5.29 4.854.895.295.294.92 6.00
6 Gabriel David KaveckyGabriel David Kavecky
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
03 11 5.24 4.875.244.215.24- 5.00
7 Tomáš ČečátkoTomáš Čečátko
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 2 5.19 5.195.024.945.19X 4.00
8 Robin ZbraněkRobin Zbraněk
Olomoucký krajOlomoucký kraj
03 4 5.16 4.885.035.165.164.87 3.00
9 Richard ŠenkRichard Šenk
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
04 6 5.15 5.044.985.155.154.91 2.00
10 Lukáš NevečeřalLukáš Nevečeřal
Zlínský krajZlínský kraj
03 1 4.43 4.053.804.274.274.43 1.00
Luděk ČumpelíkLuděk Čumpelík
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 5 NM
Celkem 11 závodníků

skok daleký - Ml. žákyně

(so, 10.12.2016 - 13:15) official Výsledek v PDF Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Poř. Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Denisa ObornáDenisa Oborná
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
03 8 4.80 4.514.364.804.804.59 11.00
2 Jana PoláškováJana Polášková
Zlínský krajZlínský kraj
04 10 4.73 4.734.67-4.73X 9.00
3 Tereza ŠiškováTereza Šišková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
03 9 4.70 X4.54X4.544.70 8.00
4 Anna KolářováAnna Kolářová
Olomoucký krajOlomoucký kraj
03 7 4.62 4.494.62X4.624.55 7.00
5 Daniela JurečkováDaniela Jurečková
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
03 12 4.59 4.42X4.594.594.52 6.00
6 Elen UrbáškováElen Urbášková
Olomoucký krajOlomoucký kraj
03 11 4.53 4.534.504.274.534.31 5.00
MB Victoria KuchmisterVictoria Kuchmister
Zlínský krajZlínský kraj
03 1 4.45 4.054.263.664.264.45
8 Klára NingerováKlára Ningerová
Moravskoslezský krajMoravskoslezský kraj
03 6 4.41 4.11X4.144.144.41 4.00
9 Tereza SklenářováTereza Sklenářová
Zlínský krajZlínský kraj
03 13 4.40 3.964.214.404.404.33 3.00
10 Dominika SalčákováDominika Salčáková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
04 4 4.38 4.264.144.384.384.27 2.00
11 Kristina ŠpačkováKristina Špačková
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 5 4.35 4.314.304.324.324.35 1.00
12 Barbora MitevováBarbora Mitevová
Zlínský krajZlínský kraj
03 3 4.34 XX4.344.34X
13 Michaela BurianováMichaela Burianová
Jihomoravský krajJihomoravský kraj
03 2 4.14 3.833.913.913.914.14
Celkem 13 závodníků