výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Akademické mistrovství ČR

Praha - Strahov (9. 1. 2017)

Skok daleký - Muži

(po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Filip NavrátilFilip Navrátil
VSK Univerzita BrnoVSK Univerzita Brno
97 7.04
2 Matyáš VrtiškaMatyáš Vrtiška
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
94 6.98
3 Jakub RusekJakub Rusek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 6.90
4 David BenešDavid Beneš
Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s.
91 6.65
5 David KocánekDavid Kocánek
Spartak Praha 4Spartak Praha 4
96 6.55
6 Vít PužmanVít Pužman
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
93 6.54
7 Jan TauerJan Tauer
AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s.
95 6.16
8 Radek HykešRadek Hykeš
VSK FTVS PrahaVSK FTVS Praha
90 6.03
9 Tomáš HolýTomáš Holý
Atletický klub Zlín, z.s.Atletický klub Zlín, z.s.
96 5.95
Celkem 9 závodníků

Skok daleký - Ženy

(po, 9.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.99
2 Tereza SemeckáTereza Semecká
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
98 5.87
3 Kateřina HýskováKateřina Hýsková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 5.84
4= Natálie LesnikováNatálie Lesniková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
92 5.67
4= Anna ZekuciováAnna Zekuciová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
95 5.67
6 Kateřina DvořákováKateřina Dvořáková
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
97 5.63
7 Michaela KučerováMichaela Kučerová
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
92 5.62
9 Zuzana VojtěchováZuzana Vojtěchová
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
96 5.26
10 Denisa BenešováDenisa Benešová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
94 5.14
11 Tereza EdlováTereza Edlová
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
97 5.13
12 Michaela VondrovskáMichaela Vondrovská
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
96 5.08
13 Kristýna BoušíKristýna Bouší
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
96 4.97
14 Karolína ŘehákováKarolína Řeháková
SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha
95 4.93
15 Zuzana PražákováZuzana Pražáková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
97 4.91
16 Aneta PalánováAneta Palánová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
97 4.86
17 Markéta ČervenkováMarkéta Červenková
Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s.
91 4.76
Celkem 16 závodníků