Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

1. veřejné závody PAS

Praha - Strahov (13. 1. 2017)

600 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Daniel NěmečekDaniel Němeček 91 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:18.41
2 Filip ŠnejdrFilip Šnejdr 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:18.42
3 Jan MurínJan Murín 92 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:20.59
4 Ondřej ChloupekOndřej Chloupek 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.24
5 Jan ŠnajdrJan Šnajdr 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.86
6 Tomáš PelcTomáš Pelc 89 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:25.86
Celkem 6 závodníků
Běh 2 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří GregorJiří Gregor 94 AC DomažliceAC Domažlice 1:21.47
2 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.06
3 Václav BarákVáclav Barák 90 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.21
4 Lukáš HotovýLukáš Hotový 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:22.75
5 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:23.82
6 David BohmannDavid Bohmann 94 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:27.26
Celkem 6 závodníků
Běh 3 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:24.92
2 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC DomažliceAC Domažlice 1:25.15
3 Jan HockJan Hock 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:25.33
4 Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1:25.60
5 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1:26.27
6 Pavel ŠtěpáníkPavel Štěpáník 92 TJ SušiceTJ Sušice 1:26.61
Celkem 6 závodníků
Běh 4 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:23.68
2 Jakub PrunarJakub Prunar 99 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:25.57
3 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:25.77
4 Hussein KhalifeHussein Khalife 92 LebanonLebanon 1:27.74
5 Tomáš MichálekTomáš Michálek 00 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 1:27.92
6 Martin MikulaMartin Mikula 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:29.42
Celkem 6 závodníků
Běh 5 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 1:26.49
2 David ŠtěpánekDavid Štěpánek 98 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:26.57
3 Ivo MartinovskýIvo Martinovský 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:26.68
4 Petr RadaPetr Rada 97 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1:27.04
5 Vojtěch MichalVojtěch Michal 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:29.47
6 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:29.77
7 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:31.13
8 Martin LukešMartin Lukeš 86 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:33.96
Celkem 8 závodníků
Běh 6 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kamil ŽigmundKamil Žigmund 00 AK ŽatecAK Žatec 1:30.67
2 Jan ŠprinclJan Šprincl 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 1:31.37
3 Tomáš PalataTomáš Palata 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:32.26
4 Martin FišerMartin Fišer 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. 1:33.04
5 Jan PospíšilJan Pospíšil 00 AK ŽatecAK Žatec 1:34.26
6 Tomáš KapalTomáš Kapal 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:35.45
7 Dominik KörnerDominik Körner 96 AK MostAK Most 1:47.06
Pavel PřibylPavel Přibyl 97 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. DNF
Celkem 8 závodníků
Běh 7 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jan StenzlJan Stenzl 99 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1:29.17
2 Martin BínaMartin Bína 00 AK Slovan Moravská TřebováAK Slovan Moravská Třebová 1:29.29
3 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:32.92
4 Jakub RusekJakub Rusek 99 AC PRAHA 1890AC PRAHA 1890 1:36.05
5 Štěpán StránskýŠtěpán Stránský 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 1:44.92
6 Tomáš HůleTomáš Hůle 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:46.10
7 Jan HeiligJan Heilig 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:50.28
8 František DolečekFrantišek Doleček 43 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 3:12.82
Celkem 8 závodníků

600 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Renata VocáskováRenata Vocásková 96 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 1:34.16
2 Anna SurákováAnna Suráková 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:34.87
3 Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:35.12
4 Kateřina UlrichováKateřina Ulrichová 87 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:35.18
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:36.14
6 Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 1:37.74
7 Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:38.84
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Anežka KopeckáAnežka Kopecká 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:38.48
2 Kateřina SiebeltováKateřina Siebeltová 96 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:38.87
3 Lucie PertlíkováLucie Pertlíková 99 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:40.04
4 Julia-Anna Lily BellJulia-Anna Lily Bell 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 1:40.13
5 Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 1:42.89
6 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 1:43.26
7 Monika BoušíMonika Bouší 99 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 1:46.11
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šárka HájkováŠárka Hájková 00 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1:45.62
2 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:46.17
3 Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 1:46.54
4 Michaela KolcováMichaela Kolcová 66 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:46.75
5 Anežka SoučkováAnežka Součková 00 SK Kotlářka PrahaSK Kotlářka Praha 1:47.84
6 Karolína KirbsováKarolína Kirbsová 99 ASK LovosiceASK Lovosice 1:49.62
7 Martina LáskáMartina Láská 97 SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky 1:55.38
Celkem 7 závodníků
Běh 4 (pá, 13.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Alžběta PourováAlžběta Pourová 02 TJ Sokol JaroměřTJ Sokol Jaroměř 1:44.53
2 Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 1:47.24
3 Gabriela VejvarováGabriela Vejvarová 02 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:49.14
4 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 1:56.63
5 Lenka KoubkováLenka Koubková 00 Atletika JihlavaAtletika Jihlava 1:56.66
6 Kateřina ŠkvárováKateřina Škvárová 99 AK MostAK Most 1:56.90
7 Klára BystroňováKlára Bystroňová 01 TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s. 1:58.49
8 Libuše VlachynskáLibuše Vlachynská 62 Liga 100 PrahaLiga 100 Praha 2:04.40
Celkem 8 závodníků