Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Ústeckého kraje starších žáků, starších žákyň, mladších žáků a mladších žákyň

Praha - Strahov (14. 1. 2017)

Skok daleký - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Jakub RemutaJakub Remuta
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 5.70
2 Tomáš FormanTomáš Forman
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 5.22
3 Michal GulaMichal Gula
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 5.06
4 Jindřich KořínekJindřich Kořínek
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 5.00
5 Ondřej ŠnajdrOndřej Šnajdr
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
02 4.87
6 Jiří RothanzlJiří Rothanzl
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
02 4.76
7 Martin ŠtěchMartin Štěch
AK BílinaAK Bílina
02 4.63
8 František LáchaFrantišek Lácha
AK BílinaAK Bílina
02 4.50
9 Aleš SloukaAleš Slouka
AK BílinaAK Bílina
03 4.48
10 Tomáš BuchalTomáš Buchal
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
02 4.33
11 Vojtěch RaitrVojtěch Raitr
AO TJ Baník MeziboříAO TJ Baník Meziboří
02 4.32
12 Lukáš BalochLukáš Baloch
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
03 4.29
13 Matěj KřížMatěj Kříž
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 4.28
14 Karel MesárošKarel Mesároš
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 4.20
15 Petr SynáčekPetr Synáček
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.17
16 David RatimecDavid Ratimec
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
03 4.02
17 Petr HubáčekPetr Hubáček
AK BílinaAK Bílina
03 4.00
18 Matěj HladíkMatěj Hladík
AK BílinaAK Bílina
03 3.85
19 Jakub HlavaJakub Hlava
AK MostAK Most
03 3.84
20 Jakub SeifertJakub Seifert
AK BílinaAK Bílina
03 3.67
Celkem 20 závodníků

Skok daleký - Ml. žáci (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Štěpán GregorŠtěpán Gregor
AK MostAK Most
04 4.48
2 Onřej KudernaOnřej Kuderna
AK MostAK Most
04 4.35
3 Vojtěch SkálaVojtěch Skála
AK BílinaAK Bílina
04 4.06
4 Jakub KuřilJakub Kuřil
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 3.88
5 Tomáš KosTomáš Kos
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3.87
6 Šimon HrachŠimon Hrach
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 3.85
7 Jan ApolénJan Apolén
ATLETIKA KadaňATLETIKA Kadaň
05 3.84
8 Lukáš TřebínLukáš Třebín
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 3.76
9 David TrilčDavid Trilč
AK MostAK Most
04 3.71
10 Samuel GranátSamuel Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3.65
11 Timothy GranátTimothy Granát
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
05 3.55
12 Michal HodaMichal Hoda
AK BílinaAK Bílina
05 3.35
13 Patrik HausnerPatrik Hausner
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
05 3.35
Celkem 13 závodníků

Skok daleký - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Natálie OlivováNatálie Olivová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 5.32
2 Tereza ČihařováTereza Čihařová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 4.75
3 Magdaléna ŘehákováMagdaléna Řeháková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 4.74
4 Eva PojslováEva Pojslová
ASK LovosiceASK Lovosice
03 4.69
5 Sára BobkováSára Bobková
AK MostAK Most
02 4.61
6 Veronika MaydlováVeronika Maydlová
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.53
7 Tereza SrnováTereza Srnová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
03 4.53
8 Lýdie MoskvitinováLýdie Moskvitinová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.48
9 Zuzana NěmcováZuzana Němcová
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 4.47
10 Helena RothanzlováHelena Rothanzlová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.46
11 Michaela KruťováMichaela Kruťová
AK BílinaAK Bílina
03 4.45
12 Jana BrunclíkováJana Brunclíková
AK BílinaAK Bílina
02 4.22
13 Denisa KrupičkováDenisa Krupičková
AK BílinaAK Bílina
02 4.13
14 Kateřina VejdělkováKateřina Vejdělková
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 4.04
15 Nikola KolínskáNikola Kolínská
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
03 4.04
16 Martina PolákováMartina Poláková
SKP Union Cheb - klub atletikySKP Union Cheb - klub atletiky
02 4.04
17 Michaela SucháMichaela Suchá
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 4.02
18 Tereza MachátováTereza Machátová
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
02 3.98
19 Zuzana PorubčanováZuzana Porubčanová
ASK ELNA PočeradyASK ELNA Počerady
02 3.94
20 Tereza VodrážkováTereza Vodrážková
Atletika Litvínov, z.s.Atletika Litvínov, z.s.
03 3.93
21 Ester MarhanováEster Marhanová
AK BílinaAK Bílina
03 3.84
22 Ema HruškováEma Hrušková
SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice
03 3.80
23 Vanessa AdamcováVanessa Adamcová
TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika
03 3.61
24 Tereza NovákováTereza Nováková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
03 3.58
Vendula MarcínováVendula Marcínová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
03 DNS
Veronika ŠtekrováVeronika Štekrová
AK při ZŠ Prokopa Holého Louny, z.s.AK při ZŠ Prokopa Holého Lo...
02 DNS
Martina TrhoňováMartina Trhoňová
TJ NeratoviceTJ Neratovice
02 DNS
Celkem 27 závodníků

Skok daleký - Ml. žákyně (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon Reg. výk. 1. 2. 3. 4. 5. 6.
1 Adéla FučíkováAdéla Fučíková
TJ VTŽ Chomutov, z.s.TJ VTŽ Chomutov, z.s.
04 4.40
2 Mariána KokšálováMariána Kokšálová
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 4.19
3 Kristýna StoklasováKristýna Stoklasová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
04 4.15
4 Ema SebránkováEma Sebránková
AK BílinaAK Bílina
05 4.14
5 Eliška MagnováEliška Magnová
AK BílinaAK Bílina
05 4.09
6 Emma OlahováEmma Olahová
AK Slovan DuchcovAK Slovan Duchcov
04 4.07
7 Thao Linh DangThao Linh Dang
AK BílinaAK Bílina
04 4.03
8 Petra SkramušskáPetra Skramušská
AK BílinaAK Bílina
05 3.89
9 Kristýna MotejlováKristýna Motejlová
AK BílinaAK Bílina
04 3.74
10 Adéla NemejtováAdéla Nemejtová
Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s.
05 3.62
11 Eliška FrancouzováEliška Francouzová
AK BílinaAK Bílina
05 3.54
12 Kateřina ReiserováKateřina Reiserová
AK BílinaAK Bílina
05 3.52
13 Leontýna ZitkováLeontýna Zitková
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
04 3.41
14 Adéla ChrdlováAdéla Chrdlová
AK BílinaAK Bílina
05 3.35
15 Sára KošťákováSára Košťáková
AK BílinaAK Bílina
05 3.21
Nora JonášováNora Jonášová
AK BílinaAK Bílina
05 DNS
Nikola LammelováNikola Lammelová
AK BílinaAK Bílina
05 DNS
Kristýna ReichováKristýna Reichová
AK BílinaAK Bílina
05 DNS
Klára ŠvadleňákováKlára Švadleňáková
AK BílinaAK Bílina
05 DNS
Barbora ZechovskáBarbora Zechovská
AK BílinaAK Bílina
05 DNS
Natálie ŽejdlíkováNatálie Žejdlíková
AK BílinaAK Bílina
04 DNS
Celkem 21 závodníků