výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (14. - 15. 1. 2017)

Vrh koulí 5kg - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
1 Jan PatkaJan Patka
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 13.97 727
2 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 13.76 714
3 Jan LepeškaJan Lepeška
AK BílinaAK Bílina
00 12.73 651
4 Filip KaplanFilip Kaplan
USK PROVOD Ústí n/L.USK PROVOD Ústí n/L.
01 12.36 628
5 Antonín WijasAntonín Wijas
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 11.14 554
6 Jan JirásekJan Jirásek
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
00 10.90 540
7 Martin FlorianMartin Florian
AC TJ JičínAC TJ Jičín
01 10.84 536
8 Ivan ZavřelIvan Zavřel
Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova...
00 10.81 534
9 Ondřej HorejšOndřej Horejš
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 10.68 527
10 Jakub ŠatopletJakub Šatoplet
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
00 10.65 525
11 Radek RajtmajerRadek Rajtmajer
TJ SušiceTJ Sušice
00 10.57 520
12 Václav ChudomelVáclav Chudomel
AC PardubiceAC Pardubice
01 10.35 507
13 Pavel HalířPavel Halíř
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 10.03 487
14 Alessandro PuleseAlessandro Pulese
TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha
01 10.02 487
15 Tomáš KosTomáš Kos
Sportovní klub Týniště nad OrlicíSportovní klub Týniště nad ...
00 09.90 480
16 Petr VacátkoPetr Vacátko
Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s.
01 09.82 475
17 Daniel PetrželkaDaniel Petrželka
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 09.52 457
18 Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 09.48 454
19 Roman BašeRoman Baše
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 09.42 451
20 Marek PáníkMarek Páník
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
01 09.24 440
21 Benedikt ŠachtaBenedikt Šachta
ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha
01 09.22 439
22 Matěj PikolaMatěj Pikola
TJ Sokol Hradec KrálovéTJ Sokol Hradec Králové
00 08.93 422
23 Mikuláš ValoMikuláš Valo
SK Aktis PrahaSK Aktis Praha
00 08.36 388
24 Daniel StádníkDaniel Stádník
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 08.08 371
25 Jakub TrafinaJakub Trafina
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
01 08.03 368
26 Jan EdererJan Ederer
AC Jablonec nad Nisou, z. s.AC Jablonec nad Nisou, z. s.
01 07.25 322
27 Michal RomanecMichal Romanec
A. C. TEPO KladnoA. C. TEPO Kladno
01 06.70 290
MS Jan EfflerJan Effler
AC Česká LípaAC Česká Lípa
00 14.10 734
Celkem 28 závodníků

Vrh koulí 5kg - Veteráni (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1. 2. 3. 4. 5. 6. Body
Karel ŠebelkaKarel Šebelka
AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s.
48 08.10 372
Celkem 1 závodníků