Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Libereckého kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců, dorostenek, starších žáků a starších žákyň ve vícebojích a chůzi

Jablonec nad Nisou (14. - 15. 1. 2017)

Chůze dráha 3000 m - Žáci (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Daniel BaliczDaniel Balicz 02 AC Mladá Boleslav z.s.AC Mladá Boleslav z.s. 18:37.19
František JarošFrantišek Jaroš 02 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. DNS
Celkem 2 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Lenka BorovičkováLenka Borovičková 73 SMOLA CHUZE PrahaSMOLA CHUZE Praha 15:49.59
2 Martina NetolickáMartina Netolická 82 AC Slovan Liberec, z.s.AC Slovan Liberec, z.s. 17:13.11
3 Petra JeníkováPetra Jeníková 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:21.15
4 Karolína JeníkováKarolína Jeníková 68 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 17:35.08
Alena SvitákováAlena Svitáková 66 AC Česká LípaAC Česká Lípa DNS
Celkem 5 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Veronika FürstováVeronika Fürstová 01 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 17:54.96
2 Kristýna SüsserováKristýna Süsserová 01 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19:27.37
3 Martina TypltováMartina Typltová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 20:13.62
Celkem 3 závodníků

Chůze dráha 3000 m - Žákyně (Finále)

Finále (so, 14.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Body
1 Kristýna VejšickáKristýna Vejšická 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 17:35.37
2 Jana ZikmundováJana Zikmundová 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. 17:51.69
3 Karolína HoličováKarolína Holičová 02 AC Rumburk, z.s.AC Rumburk, z.s. 18:53.64
4 Denisa JégrováDenisa Jégrová 03 TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s.TJ LIAZ Jablonec n/N., z.s. 19:00.64
5 Kateřina HoškováKateřina Hošková 02 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 21:35.31
Eliška MartínkováEliška Martínková 02 AC Turnov, z. s.AC Turnov, z. s. DNS
Celkem 6 závodníků