Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

3. veřejné závody PAS

Praha - Strahov (20. 1. 2017)

1000 m - Muži (Běh)

Běh 1 (pá, 20.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Michal ŠmahelMichal Šmahel 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:30.40
2 Jan ŠípJan Šíp 95 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.40
3 Jakub HoftaJakub Hofta 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.65
4 Jan HlaváčJan Hlaváč 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:31.74
5 Damián VíchDamián Vích 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:31.99
6 Štěpán KurišŠtěpán Kuriš 98 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.65
7 Jaroslav DoubekJaroslav Doubek 93 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:35.69
Celkem 7 závodníků
Běh 2 (pá, 20.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Ondřej MachOndřej Mach 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:33.51
2 Tomáš MartínekTomáš Martínek 00 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:33.97
3 Martin TimkoMartin Timko 94 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:34.64
4 Aleš FilingrAleš Filingr 92 AK MostAK Most 2:37.21
5 Vojtěch VondraVojtěch Vondra 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:38.20
6 Patrik VebrPatrik Vebr 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:38.85
7 Josef PavlátJosef Pavlát 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.45
Celkem 7 závodníků
Běh 3 (pá, 20.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Gerron StewartGerron Stewart 98 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:38.38
2 David KlíčDavid Klíč 00 Elite Sport Boskovice, z. s.Elite Sport Boskovice, z. s. 2:39.19
3 Miroslav HaltmarMiroslav Haltmar 95 AK ŠternberkAK Šternberk 2:41.30
4 Michal RůžekMichal Růžek 99 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 2:41.62
5 Jiří LietavecJiří Lietavec 96 AC Čáslav z.s.AC Čáslav z.s. 2:44.07
6 Martin KostohryzMartin Kostohryz 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:44.22
7 Maxmilian KrčmářMaxmilian Krčmář 93 AK BílinaAK Bílina 2:44.31
8 Tomáš FelixTomáš Felix 88 A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha 2:47.92
Celkem 8 závodníků
Běh 4 (pá, 20.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Šimon ŠilhavýŠimon Šilhavý 99 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:46.51
2 Jan GajdaJan Gajda 01 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:47.98
3 Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:48.29
4 Tomáš PalataTomáš Palata 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:51.58
5 Bonifác BoháčBonifác Boháč 01 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 2:55.73
6 Ondřej TeplýOndřej Teplý 78 SK Aritma PrahaSK Aritma Praha 3:02.23
7 David ŠtrosDavid Štros 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:02.80
8 Dominik VebrDominik Vebr 03 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3:05.79
Celkem 8 závodníků
Běh 5 (pá, 20.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Hugo ErenmalmHugo Erenmalm 98 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:53.47
2 Martin KulhánekMartin Kulhánek 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:56.52
3 David NovotnýDavid Novotný 01 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:59.24
4 Lukáš KlímaLukáš Klíma 84 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 3:00.75
5 Tomáš HrdinaTomáš Hrdina 99 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:02.12
6 Benjamin VáchaBenjamin Vácha 00 Sportovní klub ZŠ Jeseniova, z.s.Sportovní klub ZŠ Jeseniova... 3:06.29
7 Raaj BarathRaaj Barath 96 VŠCHT PrahaVŠCHT Praha 3:23.19
8 Šimon RothŠimon Roth 99 TJ Sokol Praha Královské VinohradyTJ Sokol Praha Královské Vi... 3:30.50
Celkem 8 závodníků

1000 m - Ženy (Běh)

Běh 1 (pá, 20.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Diana MezuliáníkováDiana Mezuliáníková 92 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:43.91
2 Lenka MasnáLenka Masná 85 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 2:43.93
3 Michaela DrábkováMichaela Drábková 92 SK Nové Město nad MetujíSK Nové Město nad Metují 2:50.08
4 Klára KováříkováKlára Kováříková 97 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:52.93
5 Kateřina TurkováKateřina Turková 91 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 2:53.42
6 Moira StewartováMoira Stewartová 95 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 2:53.63
7 Tereza HrochováTereza Hrochová 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:55.27
8 Anežka KoubkováAnežka Koubková 90 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:09.21
Eliška KalousováEliška Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... DNS
Celkem 9 závodníků
Běh 2 (pá, 20.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Barbora HoftováBarbora Hoftová 97 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:12.42
2 Barbora LampováBarbora Lampová 95 TJ Sokol OpavaTJ Sokol Opava 3:15.73
3 Aneta ŠtěpánováAneta Štěpánová 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:20.22
4 Linda DuškováLinda Dušková 01 Hvězda Pardubice z.s.Hvězda Pardubice z.s. 3:20.66
5 Zdislava KučerováZdislava Kučerová 96 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 3:30.86
6 Tereza KalousováTereza Kalousová 98 TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s.TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, ... 3:34.12
7 Kateřina DeutschováKateřina Deutschová 00 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 3:39.39
Celkem 7 závodníků