Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (21. 1. 2017)

800 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Martin PivoňkaMartin Pivoňka 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 1:57.91
2 Martin ŠilhavýMartin Šilhavý 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 1:58.90
3 Antonín MatějčekAntonín Matějček 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 1:59.63
4 Šimon EklŠimon Ekl 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:00.40
5 Václav BeranVáclav Beran 91 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:01.23
6 Zdeněk DidekZdeněk Didek 98 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:03.15
7 Vojtěch PlačekVojtěch Plaček 96 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:05.80
8 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:18.97
MS Vojtěch SopoušekVojtěch Sopoušek 87 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 1:59.74
David ŠindlerDavid Šindler 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 10 závodníků

800 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Jakub KarlachJakub Karlach 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:00.37
2 Daniel KabyšDaniel Kabyš 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:17.25
3 Jan SlámaJan Sláma 01 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:18.99
Marek ŠtochlMarek Štochl 01 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. DNS
Celkem 4 závodníků

800 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Sára SumegováSára Sumegová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:19.06
2 Lucie HřebíkováLucie Hřebíková 98 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:21.69
3 Anna ŠímováAnna Šímová 99 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:28.68
MS Sára JanuškováSára Janušková 97 TJ Dukla PrahaTJ Dukla Praha 2:16.47
MS Martina ŠamudovskáMartina Šamudovská 89 SlovenskoSlovensko 2:18.00
MS Alžběta JeřábkováAlžběta Jeřábková 99 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:22.76
MS Martina AndrštováMartina Andrštová 90 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:29.00
Veronika PrůchováVeronika Průchová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Jana MužíkováJana Mužíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 9 závodníků

800 m - Dorostenky (Běh)

Běh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Julie KubátováJulie Kubátová 00 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:25.57
2 Lucie AdlerováLucie Adlerová 01 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:29.86
3 Adéla BělohlavováAdéla Bělohlavová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:30.92
4 Zuzana LaštovkováZuzana Laštovková 00 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:39.42
5 Barbora DvořákováBarbora Dvořáková 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.55
6 Anna GerberováAnna Gerberová 01 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 2:45.20
MS Lenka ČechováLenka Čechová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:16.89
MS Kristýna KorelováKristýna Korelová 01 Atletika Stará Boleslav, z.s.Atletika Stará Boleslav, z.s. 2:19.25
MS Klára KačerovskáKlára Kačerovská 00 Univerzitní sportovní klub PrahaUniverzitní sportovní klub ... 2:26.23
MS Soňa KouřilováSoňa Kouřilová 01 AC Moravská Slavia Brno, spolekAC Moravská Slavia Brno, sp... 2:36.84
Celkem 10 závodníků
Běh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon
1 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 2:31.02
2 Tereza LukášováTereza Lukášová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 2:36.07
3 Adéla FořtováAdéla Fořtová 01 TJ SušiceTJ Sušice 2:36.90
4 Natálie PotockáNatálie Potocká 01 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 2:39.44
5 Iveta KrýslováIveta Krýslová 02 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 2:40.01
6 Alexandra PlanetováAlexandra Planetová 00 AC Falcon Rokycany z.s.AC Falcon Rokycany z.s. 2:40.71
7 Eliška BraumováEliška Braumová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:42.05
8 Michala VeldováMichala Veldová 02 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 2:43.02
9 Veronika VotíkováVeronika Votíková 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 2:46.45
10 Adéla ŠmídováAdéla Šmídová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 2:58.90
MS Monika TicháčkováMonika Ticháčková 01 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 2:44.38
Celkem 11 závodníků