Výsledky dle IAAF Scoring tables  |    výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (21. 1. 2017)

skok o tyči - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.803.003.203.403.603.804.004.104.204.304.404.504.604.704.80
1 Tomáš KrůtaTomáš Krůta
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
97 4.50 ------O-O-OXXOXXX
2 Jiří BeštaJiří Bešta
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
97 4.00 ---OOOXXOXXX
3 Jakub UhlířJakub Uhlíř
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
96 3.40 --OOXXX
4 Urs GyselUrs Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
69 3.40 --OXOXXX
5 Luboš TůmaLuboš Tůma
Atletika KlatovyAtletika Klatovy
96 3.40 OXOOXOXXX
MS Adam Sebastian HelceletAdam Sebastian Helcelet
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
91 4.80
MS Marek LukášMarek Lukáš
PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s.
91 4.70
MS Ondřej PáleníkOndřej Páleník
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
99 4.00
MS Ivo StrnadIvo Strnad
TJ Jiskra LitomyšlTJ Jiskra Litomyšl
51 3.40
Celkem 9 závodníků

skok o tyči - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 2.602.702.802.903.003.103.203.303.403.503.603.703.803.90
1 Slavomír JaššoSlavomír Jaššo
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.50 ----OOOOOXXOXXX
2 Dominik GyselDominik Gysel
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.40 OOOXXOO-XXO-XXOXXX
3 David HašekDavid Hašek
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
02 3.10 XOOOOOOXXX
MS Václav ZahrádkaVáclav Zahrádka
TJ Klášterec nad Ohří, z.s.TJ Klášterec nad Ohří, z.s.
00 3.80
MS Václav BarekVáclav Barek
A. C. Sparta PrahaA. C. Sparta Praha
01 3.40
Celkem 5 závodníků

skok o tyči - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 3.703.904.004.104.20
MS Rebeka ŠilhanováRebeka Šilhanová
AK Olymp BrnoAK Olymp Brno
95 4.10
Celkem 1 závodníků

skok o tyči - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Výkon 1.802.002.102.202.302.402.502.602.703.303.503.603.70
1 Tereza SchejbalováTereza Schejbalová
AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň
00 3.60 ---------OXOXXOXXX
2 Eliška ReindlováEliška Reindlová
TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s.
00 2.60 -XOOOOOOXXOXXX
3 Ilona KundrátováIlona Kundrátová
TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s.
01 2.30 OOOOOXXX
4 Lucie HeinrichováLucie Heinrichová
TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín
00 2.20 OOOOXXX
5 Michaela ŠantrůčkováMichaela Šantrůčková
TJ SušiceTJ Sušice
03 1.80 XOXXX
Celkem 5 závodníků