výsledky do excelu  |    přihlášky do excelu  |    vytisknout

Výsledky

Přebor Jihočeského a mistrovství Plzeňského kraje mužů, žen, juniorů, juniorek, dorostenců a dorostenek

Praha - Stromovka (21. 1. 2017)

60 m - Muži (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 06.94
2 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.33
3 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.51
4 Jiří StašekJiří Stašek 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.85
5 Tobiáš KořínekTobiáš Kořínek 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.97
6 Jan KolorosJan Koloros 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.00
7 Daniel MondekDaniel Mondek 98 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.27
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.20
2 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.33
3 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.39
4 Jakub KřížekJakub Křížek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.51
5 Jaromír ValentaJaromír Valenta 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.72
6 David ŽikešDavid Žikeš 99 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.85
MS David NovotnýDavid Novotný 99 TRIATLET Karlovy Vary z.s.TRIATLET Karlovy Vary z.s. 07.57
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.48
2 Václav VáchalVáclav Váchal 96 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.60
3 Martin BarákMartin Barák 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.78
4 Tomáš OttTomáš Ott 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.29
5 Martin FederMartin Feder 98 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.49
Daniel KondrDaniel Kondr 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Jan HorákJan Horák 90 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Jiří SýkoraJiří Sýkora 95 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.03
MS Jan DoležalJan Doležal 96 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.05
MS Marek LukášMarek Lukáš 91 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.09
MS Tomáš NevoleTomáš Nevole 00 Spartak Praha 4Spartak Praha 4 07.16
MS Jan OndráčekJan Ondráček 88 PSK Olymp Praha,z.s.PSK Olymp Praha,z.s. 07.28
MS Aleš MoravecAleš Moravec 98 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika 07.34
MS Adam HavlasAdam Havlas 00 AC Praha 1890AC Praha 1890 07.35
MS Tomáš VodičkaTomáš Vodička 97 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 07.40
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Vojtěch NetymachVojtěch Netymach 95 AC PardubiceAC Pardubice 07.05
MS Filip DvořákFilip Dvořák 97 Atletický klub Hodonín,z.s.Atletický klub Hodonín,z.s. 07.28
MS Lukáš KubíkLukáš Kubík 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.29
MS Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.31
MS Erik AmbrozyErik Ambrozy 93 SlovenskoSlovensko 07.41
MS Jiří BeránekJiří Beránek 99 AC PardubiceAC Pardubice 07.70
MS Martin OlšanskýMartin Olšanský 99 SC Radotín PrahaSC Radotín Praha 08.21
MS Václav ČermákVáclav Čermák 93 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Muži (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Jiří PolákJiří Polák 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 06.94
2 Tomáš SovaTomáš Sova 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.15
3 Jakub ČervíkJakub Červík 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.25
4 Jaromír ValentaJaromír Valenta 98 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.29
5 Jan TauerJan Tauer 95 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 07.29
6 Jakub KřížekJakub Křížek 99 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.45
7 Vladimír VotavaVladimír Votava 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.50
8 Jan JirotkaJan Jirotka 88 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 07.53
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenci (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.07
2 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.41
3 Matyáš KrejčíMatyáš Krejčí 03 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 07.98
4 Daniel GribbinDaniel Gribbin 03 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.37
MS Zdeněk MašekZdeněk Mašek 00 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
MS Viktor KašákViktor Kašák 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.56
Adam KamírAdam Kamír 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.10
2 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.27
3 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.66
4 Tomáš BoudaTomáš Bouda 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.14
5 Adam PrůšaAdam Průša 02 TJ Nová Včelnice, z.s.TJ Nová Včelnice, z.s. 08.18
6 David SoukupDavid Soukup 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.33
MS Jakub NovotnýJakub Novotný 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha 07.58
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.30
2 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.54
3 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.68
4 Vojtěch AugustýnVojtěch Augustýn 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.88
5 Bohumil SakBohumil Sak 02 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 07.94
6 David ŽahourDavid Žahour 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 11.30
Filip LičmanFilip Ličman 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNF
Celkem 7 závodníků

60 m - Dorostenci (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Filip BártaFilip Bárta 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.05
2 Tomáš NěmejcTomáš Němejc 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.11
3 Matouš BoudnýMatouš Boudný 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 07.19
4 Jan ProcházkaJan Procházka 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.29
5 Matyáš FikrleMatyáš Fikrle 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.47
6 Daniel ZbuzekDaniel Zbuzek 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.50
7 Jakub ŠvajcrJakub Švajcr 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.52
8 Jakub RežJakub Rež 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.69
Celkem 8 závodníků

60 m - Ženy (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.71
2 Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.84
3 Iveta KubováIveta Kubová 83 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.39
4 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.45
5 Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.55
6 Hana VáchováHana Váchová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.77
Kristýna AdlerováKristýna Adlerová 96 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 07.82
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.05
3 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.40
4 Zdeňka PražákováZdeňka Pražáková 83 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.71
5 Lucie KrejčováLucie Krejčová 97 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.95
6 Kristýna VrabčekováKristýna Vrabčeková 99 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.06
7 Michaela BačíkováMichaela Bačíková 99 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.33
Hana NovotnáHana Novotná 99 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. DNS
Celkem 8 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
MS Alexandra BezekováAlexandra Bezeková 92 SlovenskoSlovensko 07.62
MS Veronika NiščákováVeronika Niščáková 97 AC PardubiceAC Pardubice 08.35
MS Linda PrůšováLinda Průšová 99 TJ Spartak VlašimTJ Spartak Vlašim DNS
MS Alena SymerskáAlena Symerská 96 AK KroměřížAK Kroměříž DNS
MS Helena JiranováHelena Jiranová 95 TJ Sokol Kolín-atletikaTJ Sokol Kolín-atletika DNS
MS Andrea HolleyováAndrea Holleyová 89 SlovenskoSlovensko DNS
Celkem 6 závodníků

60 m - Ženy (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Martina ŠtychováMartina Štychová 92 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.65
2 Tereza JonášováTereza Jonášová 98 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 07.97
3 Iveta KubováIveta Kubová 83 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 08.32
4 Alena PanovskáAlena Panovská 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.35
5 Pavla BrejchováPavla Brejchová 99 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.42
Anna ZekuciováAnna Zekuciová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Adéla ZáhorováAdéla Záhorová 99 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. DNS
Kateřina KlailováKateřina Klailová 95 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Rozběh)

Rozběh 1 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.91
2 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.30
MS Veronika ŠťastnáVeronika Šťastná 01 ASK Slavia PrahaASK Slavia Praha DNS
MS Tereza Elena ŠínováTereza Elena Šínová 01 Atletika Jižní Město z.s.Atletika Jižní Město z.s. 07.91
MS Daniela KrýslováDaniela Krýslová 01 SC Start Karlovy VarySC Start Karlovy Vary 08.63
Michala BreníkováMichala Breníková 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Eliška PapežováEliška Papežová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. DNS
Celkem 7 závodníků
Rozběh 2 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.87
2 Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.33
3 Jana MalánováJana Malánová 02 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 08.51
4 Agáta ŠůsováAgáta Šůsová 01 Atletika KlatovyAtletika Klatovy 08.53
5 Lucie JinderlováLucie Jinderlová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.69
6 Natálie KaslováNatálie Kaslová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 09.02
MS Eliška VetíškováEliška Vetíšková 00 AC PardubiceAC Pardubice 08.29
Celkem 7 závodníků
Rozběh 3 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.33
2 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.42
3 Simona HaasováSimona Haasová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.46
4 Andrea PospíšilováAndrea Pospíšilová 01 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.65
5 Stefanie GrafStefanie Graf 00 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.88
6 Pavla BuřičováPavla Buřičová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.05
MS Petra SatkováPetra Satková 01 Athletic Club Ústí n/L. o.s.Athletic Club Ústí n/L. o.s. DNS
MS Eliška Andrlová Eliška Andrlová 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.09
Celkem 8 závodníků
Rozběh 4 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.39
2 Aneta VrabcováAneta Vrabcová 00 AK ŠKODA PlzeňAK ŠKODA Plzeň 08.77
3 Karolína PodlahováKarolína Podlahová 03 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.90
4 Kristýna DvořákováKristýna Dvořáková 02 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 08.94
5 Kateřina BabickáKateřina Babická 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.97
6 Lucie SmětákováLucie Smětáková 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.10
7 Zdislava SvatkováZdislava Svatková 02 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 09.29
MS Valentýna PřibylováValentýna Přibylová 00 AK Olymp BrnoAK Olymp Brno 08.22
Celkem 8 závodníků
Rozběh 5 (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.46
2 Kamila PilíkováKamila Pilíková 01 TJ ČZ StrakoniceTJ ČZ Strakonice 08.49
3 Vendula PřibylováVendula Přibylová 00 AC Domažlice, z. s.AC Domažlice, z. s. 08.50
4 Eliška NovotnáEliška Novotná 00 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.58
5 Aneta BláhováAneta Bláhová 00 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.64
6 Ema SvědíkováEma Svědíková 03 SKOK J. Hradec, z.s.SKOK J. Hradec, z.s. 09.01
7 Magda ČížkováMagda Čížková 01 Atletika PrachaticeAtletika Prachatice 09.04
Veronika KušnierováVeronika Kušnierová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň DNS
Celkem 8 závodníků

60 m - Dorostenky (Finále)

Finále (so, 21.1.2017) Excel Info Přihlášky Výsledky
Umí. Jméno Ročník Oddíl/stát Dr. Výkon Reakce
1 Sára ČelišováSára Čelišová 00 TJ Sokol SG Plzeň-PetřínTJ Sokol SG Plzeň-Petřín 07.79
2 Linda HettlerováLinda Hettlerová 01 AKM Viktoria PlzeňAKM Viktoria Plzeň 07.85
3 Veronika TřískováVeronika Třísková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.27
4 Andrea GabriškováAndrea Gabrišková 02 TJ Baník Stříbro, spolekTJ Baník Stříbro, spolek 08.32
5 Nela NikodemováNela Nikodemová 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.36
6= Tereza KršováTereza Kršová 01 TJ VS Tábor, z. s.TJ VS Tábor, z. s. 08.37
6= Kateřina ŽohováKateřina Žohová 01 SK Čtyři Dvory Č.BudějoviceSK Čtyři Dvory Č.Budějovice 08.37
8 Adéla JedličkováAdéla Jedličková 01 T. J. Sokol České BudějoviceT. J. Sokol České Budějovice 08.54
Celkem 8 závodníků